لو رفتن آلبوم عکس شبنم قلی خانی در دوران مجردی (+عکس)

لو رفتن آلبوم عکس شبنم قلی خانی در دوران مجردی (+عکس)

عکس های داغ و بدون حجاب شبنم قلی خانی 

بازیگر معروف سینمای ایران یعنی شبنم قلی خانی که همگی ما با نقش مریم مقدس او را به یاد داریم حالا عکس های شخصی و خصوصی اش افشا شده است در ادامه با لو رفتن آلبوم شبنم قلی خانی در دوران مجردی و نامزدی (+عکس بدون سانسور) هاتم بت را دنبال نمایید.قلی خانی از سال 76 کار هنری خود را با بازی در تءاتر آغاز کرد.

سپس با بازی در فیلم سینمایی مریم مقدس در نقش حضرت مریم شناخته و به محبوبیت رسید.بعد از آن با در حضور در سریال اولین شب آرامش بار دیگر خوش درخشید و به شهرت و محبوبیت رسید و در طی این سالها شاهد هنرنمایی وی در فیلم های مختلف بودیم.

شبنم قلی خانی جزو بازیگرانی است در در زمینه ی کارگردانی نیز فعالیت دارد و چندین فیلم مستند و فیلم کوتاه را کارگردانی کرده است.

همچنین تدریس بازیگری و تءاتر در دانشگاه آزاد و تدریس بازیگری برای کودکان در یک موسسه ی فرهنگی را نیز در کارنامه دارد. او به دلیل شغل شخصی همسرش و تحصیل چند سالی در استرالیا اقامت داشت.ولی مدتی است به کشور بازگشته و فعالیت هنری خود را ادامه می دهد.

لو رفتن آلبوم شبنم قلی خانی در دوران مجردی و نامزدی (+عکس بدون سانسور)

عکس لختی قلی خانی شبنم

ماجرای ازدواج شبنم قلی خانی بازیگر سینمای ایران

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده آخرین کار وی است که هم اکنون در شبکه نمایش خانگی پخش می شود.شبنم قلی خانی در سال 1386 ازدواج کرد و در سال 1394 صاحب دختری بنام شانا شد.خواهر رضا و خواهر من که هر دو از ما بزرگتر هم هستند، دوستان صمیمی یکدیگر بودند زمانی که در دانشگاه قبول شدم برای درس ماکت سازی احتیاج داشتم یک نفر به من کمک کند.

خواهرم گفت برادر دوستم در رشته معماری تحصیل می کند و می تواند به تو کمک کند، آشنایی ما از ساخت این ماکت آغاز شد و در نهایت خواهرهای ما برایمان این نقشه را کشیدند و در نهایت سال 86 با هم ازدواج کردیم.ایشان از همان ابتدای نوجوانی به بازیگری علاقمند بود.در دانشگاه رشته ی نمایش ،گرایش طراحی صحنه تمام کرد.

و کار هنری خود را به طور جدی از سال 76 با بازی در تئاتر آنتیگونه آغاز کرد.در همین نمایش ها بود که مورد توجه شهریار بحرانی کارگردان قرار گرفت و در سال 79 از وی برای حضور در فیلم مریم مقدس دعوت کرد. بازی در این فیلم نقطه عطفی در کارنامه ی هنری قلی خانی بود و توانست با اولین بازی سینمایی به شهرت و محبوبت چشم گیری برسد.

بعد از آن در سال 85با بازی در اولین فیلم تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش احمد امینی بار دیگر توانایی های خود را به نمایش گذاشت و به اوج شهرت و محبوبیت رسید در سال های بعد با بازی در سریال های چون سال های برف و بنفشه ، پنجمین خورشید،پنج کیلومتر تا بهشت به فعالیت هنری خود ادامه داد.

ماجرای ازدواج شبنم قلی خانی بازیگر سینمای ایران

عکس داغ شبنم قلی خانی

علاقه به بازیگری

فیلم دیدن و کتاب خواندن و مسافرت. کار نوشتن را خیلی دوست دارم، داستان کوتاه و طرح فیلمنامه می نویسم البته فقط برای خودم و زمانی که بخواهم کار کنم.معمولا بقیه باید راجع به آدم صحبت کنند.

من خیلی خوبم (با خنده)، سعی می کنم کمتر کسی را از خودم برنجانم و این که خیلی آدمها را تحمل کنم، بدیهایشان را نبینم و خوبی هایشان را ببینم.به خاطر موقعیت شغلی همسرش و همچنین ادامه تحصیل در رشته کارگردانی فیلم ، تصمیم گرفت مدتی در کشور استرالیا زندگی کند و از دنیای بازیگری فاصله بگیرد.

وی بعد از 4 سال به ایران بازگشت.وقتی انسان از دوستان و خانواده اش دور می شود ، بهتر متوجه ارزش با هم بودن و تعاملات دوستانه و خانوادگی می شود. در ایران همه در کنار هم هستند و باید قدر این «با هم بودن» را بدانیم. چه خوب است که تا وقتی کنار هم هستیم ، قدر یکدیگر را بدانیم.

در سال 1384، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست فروش را که یک فیلم مستند بود ، کارگردانی کرد و وارد عرصه کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده است.

علاقه به بازیگری

لو رفتن آلبوم شبنم قلی خانی در دوران مجردی و نامزدی (+عکس بدون سانسور)

در واحد تهران مرکز دانشگاه آزاد تدریس تجربه بسیار خوبی بود.متاسفانه مجبور شدم به خاطر سفرم به استرالیا تدریس را رها کنم در استرالیا با یک شیوه آموزشی متفاوت روبه رو شدم شاید سیستم آنجا قدری صمیمی تر و بازتر باش اما هر چیزی سر جای خودش قرار دارد و هیچ استادی ، کوچک ترین کاهلی در انجام تکلیف را نمی پذیرد.

راستش زیاد علاقه ای نداشتم در کارهای طنز بازی کنم اما الان که با فاصله بیشتری کارها را نگاه می کنم ، متوجه می شوم سریال های طنز در بین ایرانیان خارج نشین طرفداران زیادی دارد.به همین دلیل خیلی دوست دارم ژانر طنز را با یک گروه خوب تجربه کنم.فکر می کنم آرامش روانی نشاط و سلامتی اصلی ترین و کافی ترین شروط خوشبختی است.

خیلی ها هستند که قدر سلامتی شان را نمی دانند و به دنبال یک چیز بالاتر می گردند. همین که انسان در یک خانواده سالم و سلامت زندگی می کند به نظرم کافی است. آرزوهای بزرگ در زندگی ، گاهی تبدیل به حباب می شود که قطعا یک روز می ترکد و اثرات بدی روی زندگی انسان می گذارد.

علاقه به بازیگری

شبنم قلی خانی

عکس های خصوصی شبنم قلی خانی

معمولا بقیه باید راجع به آدم صحبت کنند. من خیلی خوبم (با خنده) ، سعی می کنم کمتر کسی را از خودم برنجانم و این که خیلی آدمها را تحمل کنم ، بدیهایشان را نبینم و خوبی هایشان را ببینم.خیلی ها را دوست دارم؛ خانم معتمدآریا از بازیگران مورد علاقه ام هستند.از میان جوان ها بازی مریلا زارعی در شیار 143 را دوست داشتم بیشتر بازی های خانم لیلا حاتمی را دوست دارم از بین بازیگران خارجی کسی که همیشه دوستش دارم خانم مریل استریپ است.

شبنم موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از پلت فرم طلایی (جشنواره ای در روسیه) در سال 2005 و همچنین برنده عنوان بهترین بازیگر زن تلویزیونی در سال 1395 به انتخاب مردم در برنامه تلویزیونی سین مثل سریال شده است.شبنم قلی خانی از سال 2114 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایران بود و به آموزش بازیگری و تئاتر می پرداخت.

شبنم قلی خانی هم چنین بازیگری به کودکان را برای چندین سال در یک مؤسسهٔ فرهنگی تدریس می کرد. او استاد کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و لیسانس طراحی صحنه را در سال 2111 از دانشگاه آزاد اسلامی تهران دریافت کرد.

خانواده همسر شبنم قلی خانی بیوگرافی

شبنم:خواهر رضا و خواهر من که هر دو از ما بزرگتر هم هستند، دوستان صمیمی یکدیگر بودند. زمانی که در دانشگاه قبول شدم. برای درس ماکت سازی احتیاج داشتم یک نفر به من کمک کند. خواهرم گفت برادر دوستم در رشته معماری تحصیل می کند و می تواند به تو کمک کند. آشنایی ما از ساخت این ماکت آغاز شد و در نهایت خواهرهای ما برایمان این نقشه را کشیدند و در نهایت سال 86 با هم ازدواج کردیم.

شبنم: فکر می کنم شما خیلی به فیلم هندی علاقمند هستید (خنده) مراسم خواستگاری ما خیلی سنتی و رسمی برگزار شد اما خوشبختانه هیچ اتفاق غیرقابل پیش بینی در آن نیفتاد و همه چیز خیلی خوب پیش رفت.حس مادر شدن برای هر آدمی، یک حس متفاوت و دوست داشتنی است، نمی خواهید این حس را تجربه کنید؟

شبنم:فکر می کنم بهترین و عجیب ترین حس دنیا، مادر شدن است. مادر بودن یک حس طبیعی است که برای هر آدم سالمی وجود دارد چون به نوعی حس امتداد حیات و زندگی است. اینکه یک موجود را در درون خودت پرورش دهی و بعد هم برای او مادری کنی، حس بسیار لطیف، زیبا و دوست داشتنی است. برای تجربه این حس زیبا، باید همه شرایط فراهم باشد. با توجه به اینکه ما اینجا تنها هستیم و از خانواده هایمان دوریم، این اتفاق یک مقدار نگران کننده است.

خانواده همسر شبنم قلی خانی بیوگرافی

لو رفتن آلبوم شبنم قلی خانی در دوران مجردی و نامزدی (+عکس بدون سانسور)

شبنم فعالیت بازیگری را در سال 1376 با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغازنمود. او موردتوجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد.او به زودی با علیرضا افخمی آشنا شد و در دو مجموعهٔ تلویزیونی پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت به کارگردانی وی درخشید.

در سال 1384، برای بازی در مجموعهٔ تلویزیونی اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی جلوی دوربین رفت. او در این مجموعه به همراهی بازیگرانی چون پرویز پورحسینی، اکرم محمدی، یکتا ناصر، مهدی پاکدل و آتیلا پسیانی درخشید.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت