تغییر جنسیت بازیگر زن سریال نیوکمپ با کارگردانی منوچهر هادی

تغییر جنسیت بازیگر زن سریال نیوکمپ با کارگردانی منوچهر هادی

خودکشی و تغییر جنسیت سایه افضلی بازیگر سینمای ایران 

در دنیای سلبریتی ها و بازیگران سینمای ایران اتفاقات عجیب کم نمیوفتد و بازیگر فیلم نیوکمپ به تازگی کارهای عجیبی کرده است. در ادامه با تغییر جنسیت بازیگر زن سریال نیوکمپ با کارگردانی منوچهر هادی (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

خباری مبنی بر خودکشی سایه افضی منتشر شده است.

خبری مبنی بر خودکشی سایه افضلی، بازیگر سریال نیوکمپ در فضای مجازی منتشر شده است. سایه افضلی (شایان افضلی) در سال ۱۳۶۴ در اصفهان متولد شد، او سال‌ها پیش همچون مازیار لرستانی تغییر جنسیت داد. سایه افضلی در سریال‌های دل و نیوکمپ به کارگردانی منوچهر هادی بازی کرده بود.

خبری مبنی بر خودکشی سایه افضلی، بازیگر سریال نیوکمپ در فضای مجازی منتشر شده است.

سایه افضلی متولد ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۴ در اصفهان، بازیگر است. بعنوان یک پسر به دنیا آمد اما خیلی زود گرایشات متفاوت او آشکار شد. تا اینکه بعد از خدمت سربازی تغییر جنسیت داد و حالا نویسنده و بازیگر می باشد.

تغییر جنسیت بازیگر زن سریال نیوکمپ با کارگردانی منوچهر هادی (+عکس)

بیوگرافی سایه افضلی و ماجرای خودکشی

با نام محمد افضلی در بیمارستان سپاهان اصفهان متولد شد. او که چهار برادر و چهار خواهر دارد. خیلی زود در ایام کودکی بجای اسباب بازی های پسرانه، عروسک بغل می کرد و کفش های پاشنه بلند مادرش را می پوشید.

با ورود به مدرسه رفتارهای زنانه اش تغییری که نکرد بلکه از ۱۳ سالگی این رفتارها بیشتر به چشم آمد تا جایی که باعث ناراحتی پدر و برادرانش می شد . بارها توسط مردهای خانواده تکر می گرفت تا رفتار مردانه ای داشته باشد و او هم تمام تلاشش را می کرد اما نمی توانست.

بدترین دوران زندگی را در مدرسه و بخصوص کلاس های ورزش تجربه کرد تا اینکه این دشواری ها در دوران سربازی بیشتر شد.

ماجرای خواستگاری

با این حال خدمت خود را به اتمام رساند اما این نوع زندگی به شدت او را افسرده کرد. پدر با دیدن افسردگی محمد تصمیم به خواستگاری رفتن برای او می گیرد.

محمد که علاقه و احساسی به این کار نداشت در جلسه خواستگاری به دختر خانم می گوید شما مانند خواهر من هستید و من هیچ حسی به شما ندارم.

بعد از پایان مسئله خواستگاری برای فرار از مشکلات و افسردگی تصمیم گرفت به سمت هنر برود. به همین خاطر مدتی به کلاس های آواز رفت. او سپس با انتخاب نام هنری شایان چند قطعه ای نیز منتشر کرد و با فیسبوک شناخته تر شد.

خودکشی و تغییر جنسیت سایه افضلی بازیگر سینمای ایران 

شایان که از اصفهان برای پیگیری کارهای موسیقی عازم تهران بود به همراه دو دوست خود در مسیر تصادف می کند. در این حادثه دو نفر کشته مشوند و شایان به کما می رود.

بعد از ۲۷ روز کما به زندگی باز می گردد و تصمیم میگیرد زندگی جدید خود را بسازد

عمل تغییر جنسیت سایه افضلی

شایان از سال ۱۳۸۵ وقتی ۲۱ ساله بود تصمیم به تغییر جنسیت گرفت و بعد از ۴ سال تلاش توانست در سال ۱۳۸۹ با موفقیت تغییر جنسیت بدهد.

بخشی از طولانی شدن این مسیر عدم رضایت خواهر و برادرانش بود اما این مادر بود که توانست رضایت اعضای خانواده و دل پدر را بدست بیاورد.

بیوگرافی سایه افضلی و ماجرای خودکشی

شایان بعد از تغییر جنسیت نام سایه را انتخاب کرد و حالا که کسی او را نمیشناخت از اول شروع به ادامه فعالیت های هنری خود کرد. او بعد از مدتی نیز ازدواج کرد. با اینکه همسرش همه چیز را می دانست ولی خانواده اش خبری از ترنس بودن سایه نداشتند تا اینکه یک اتفاق، زندگی آنها را بهم زد.

فعالیت سایه در فضای مجازی باعث شد خیلی زود عکس های قبل و بعد از تغییر جنسیت اش در فضای مجازی پخش شود. و حالا خانواده همسرش نیز از گذشته او باخبر شدند. در نهایت با کمک پلیس فتا عکس های انتشار یافته جمع آوری شد . اما زندگی زناشویی اش در حالی که دنبال رحم اجاره ای برای بچه دار شدند بودند به جدایی و طلاق ختم شد.

سایه افضلی حالا بعنوان صداپیشه، بازیگر، دکلمه خوان و نویسنده رمان (سایه ای در حصار) شناخته می شود و در حال گذراندن دوره های حرفه ای بازیگری می باشد.

سایه افضلی بعد از تجربیات موفق در عرصه تئاتر سال ۱۴۰۲ با سریال نیوکمپ کنار چهره هایی چون بهاره افشاری و ساناز سعیدی جلوی دوربین رفت.

عکس سایه افضلی در سریال نیوکمپیک سال بعد نیز در نماش «زری سلطان» به کارگردانی اقای سعید رضایی بعد از نه ماه تمرین و بازبینی با رای هیات داوران به مرحله اجرا رسیدند.

عمل تغییر جنسیت سایه افضلی

خودکشی بازیگر زن

تغییر جنسیت بازیگر زن سریال نیوکمپ با کارگردانی منوچهر هادی (+عکس)

در اواخر روز شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ خبر خودکشی و فوت این هنرمند در اینستاگرام شخصی او منتشر شد. که صحت نداشته و این صفحه هک شده استخبر هک صفحه توسط خواهرش خانم دکتر الهام افضلی تایید شده است

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت