بازیگر برهنه معروف با اندامی جذاب و سکسی (+عکس)

بازیگر برهنه معروف با اندامی جذاب و سکسی (+عکس)

Lisa Rinna شب گذشته با منتشر کردن عکس هایي از لباس شنای مخصوص خود «بازیگر برهنه معروف»  کـه طرح پلنگی دارد را رونمایی کرد کـه اندام وی را بـه زیبایی نشان میداد در ادامه با لباس لختی پلنگی بازیگر مشهور با اندامی جذاب و سکسی «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید.

 

عکس های لختی با مایو بازیگران هالیوودی 

لیزا رینا اجازه نمیدهد تابستان بدون انتشار چند لباس شنا سکسی بگذرد.ستاره سابق «خانه‌دارهای واقعی بورلی هیلز»؛ 60 ساله، در حالی کـه در تعطیلات در کانادا بود، منحنی‌هاي‌ خودرا با لباس شنای پلنگی بـه نمایش گذاشت.

بازیگر برهنه معروف

او با اضافه کردن هشتگ #LakeLisa، یک عکس سلفی اینستاگرامی در داخل خانه را شرح داد: «تله تشنگی کانادایی ».او همچنین درکنار آب ژست گرفت تا ظاهر کامل خودرا بـه نمایش بگذارد کـه شامل کلاه حصیری پانامایی و عینک آفتابی بود.

 

با این حال، فرار او بسیار پر زرق و برق نبود، زیرا شجاعان همچنین ویدیوهایی را در استوری اینستاگرام خود منتشر کردند کـه نشان می داد او در حال آوردن شیر از فروشگاه از طریق قایق و اجتناب از مار در اسکله خانه خود اسـت.

 

او درکنار دریاچه پست کرد و پاهایش را در لباس شنای غوطه‌ور با چاپ پلنگ نشان داد.او بعدا ظاهر خودرا تغییر داد و بالا و پایین رابا بیکینی گوچی، عینک آفتابی دیور، کلاه حصیری O’Neill و گردگیر با چاپ پلنگ از خط تولید QVC خود ترکیب کرد.

 

بیشتر بخوانید: مسافرت زوجی معروف به صورت نیمه برهنه «+عکس»

 

عکس های لختی با مایو بازیگران هالیوودی 

پیج اینستاگرامی لیزا رینا

طرفداران این نگاه را دوست داشتند و اظهار داشتند: «کانادا دخترت را دوست دارد، از زندگی در دریاچه لذت ببر! ” و “وای چه عکس خوبی .”

 

حتی یکی با اشاره بـه انتشار او در مجله بدنام درسال 1998 گفت: “ما بـه شـما احتیاج داریم کـه یک عکسبرداری دیگر از PLAYBOY…بـه زودی…x انجام دهید.”او با لباسی متفاوت قیفش را بـه نمایش گذاشت – البته برای تبلیغ براق لب Rinna Beauty.

 

او یک بیکینی گوچی رابا یک گردگیر QVC برای یک روز دیگر در دریاچه جفت کرد.در حالی کـه برخی ممکن اسـت برای حضور بیشتر لیزا در Playboy فریاد بزنند، برخی دیگر از تصاویر برگشتی کـه او برای تولد 57 سالگی خود درسال 2020 منتشر کرده بود، هیجان زده نشدند.

پیج اینستاگرامی لیزا رینا

با این حال، موسس Rinna Beauty در ان زمان اجازه نگذاشت کـه افراد متنفر وی را ناامید کنند، ودر پاسخ بـه یک نظر دهنده کـه گفت: “چند چیزهایی با شـما مشکل دارد”؛ با خنده، “بله، و…”

 

او مطمئناً اخیراً در پوست خودش راحت بوده اسـت، حتی ماه گذشته در شبکه‌هاي‌ اجتماعی کاملاً لخت با شکلک‌هایي کـه سینه‌هایش را پوشانده بود ژست گرفت.

 

لباس لختی پلنگی بازیگر معروف با اندامی جذاب و سکسی «+عکس»

این ستاره رئالیتی بهترین زندگی خودرا از زمان ترک “RHOBH” سپری کرده استمجموعه ما رابا الهام از افراد مشهور “Style Trial” تماشا کنیداو همچنین در کمپین‌هاي‌ برندهای زیبایی‌اش چیزهای زیادی را داغ کرده اسـت، با ژست‌هاي‌ لاتکس برای تبلیغ خط متمرکز بر لب در اوایل تابستان و گفت کـه برای استایل سکسی‌اش «پشیمان نیست».

لباس لختی پلنگی بازیگر معروف با اندامی جذاب و سکسی «+عکس»

رینا از زمانی کـه در ماه مارس اعلام کرد کـه زندگی‌اش پس از براوو «بهشت مطلق» اسـت، در ردیف‌هاي‌ اول نمایش‌هاي‌ مد از لندن تا پاریس ظاهر شد و حتی وسایلش را در باند فرودگاه کپنهاگ پرت کرد.شاید هفته شنای میامی در فهرست بعدی او باشد.

 

بیوگرافی مختصر لیزا رینا

لیزا دینا رینا متولد ۱۱ جولای ۱۹۶۳ در نیوپورت بیچ کالیفرنیا بازیگر، نویسنده و شخصیت تلویزیونی آمریکایی اسـت. او بیشتر برای بازی در نقش بیلی رید در سریال «روزهای زندگی ما» شناخته می شود. رینا با هری هملین ازدواج کرده اسـت و آن ها باهم دو دختر بـه نام هاي‌ دلیلا بل و آملیا گری دارند کـه هردو حرفه مدلینگ موفقی دارند. رینا همچنین در سریال تلویزیونی واقعیت براوو “خانه‌دارهای واقعی بورلی هیلز” ظاهر شده اسـت. ما بـه شـما کمک می‌کنیم روز خاص وی را همینجا جشن بگیرید.

 

لیزا رینا با تقریبا 34 سال فعالیت حرفه اي خود بـه عنوان یک ستاره سینما و تلویزیون، یکی از شناخته شده ترین چهره هاي‌ هالیوود اسـت. او در 11 ژوئیه 1963 در نیوپورت بیچ، کالیفرنیا بـه دنیا آمد. رینا از مدفورد، اورگان بـه سانفرانسیسکو، کالیفرنیا نقل مکان کرد تا آینده‌اي را در مدلینگ دنبال کند و کار خودرا با ظاهر شدن در تبلیغات برای شرکت‌هاي‌ مختلف مانند Mervyn’s آغاز کرد.

بیوگرافی مختصر لیزا رینا

 

بیشتر بخوانید: 10 فیلم سینمایی مخصوص گی و لز همجنس بازان «با ژانر :‌LGBTQ»

 

فیلم های معروف لیزا رینا

درسال 1992؛ رینا با بازی در نقش بیلی رید در سریال تلویزیونی روزانه N.B.C، “Days of Our Lives” بـه شکست بزرگ خود دست یافت و برای نقش خود بـه رسمیت شناخته شد. همسر رینا، هری هملین، نیز بازیگر اسـت ودر دو نقش مقابل همسرش بازی کرده اسـت. اولی، یک درام جنایی نوجوان با عنوان «ورونیکا مارس» و دومی، یک فیلم تلویزیونی مادام العمر «سکس، دروغ و وسواس» کـه بر اساس تجارب خود هملین اسـت.

 

رینا همچنین در برادوی در نقش روکسی هارت در “شیکاگو” درسال 2014 اجرا کرد. او بـه عنوان ستاره مهمان در برنامه هاي‌ تلویزیونی مختلف ظاهر شد، از جمله “Entourage” از H.B.O درسال 2007؛ “Hannah Montana” از دیزنی درسال 2008؛ در Nickelodeon در “Big Time Rush” 2011؛ و همچنین “C.S.I.”

فیلم های معروف لیزا رینا

رینا علاوه بر بازیگری، مجری چندین برنامه گفتگو نیز بوده اسـت. از سال 2002 تا 2006؛ او مجری برنامه «صابون صحبت» بود کـه چهار بار نامزد دریافت جایزه امی روز شد.

 

بیشتر بخوانید: سینه های سکسی همسر خواننده معروف در حال لیس زدن بستنی «+عکس»

 

لباس لختی پلنگی بازیگر معروف با اندامی جذاب و سکسی «+عکس»

درسال 2006؛ رینا در فصل دوم «رقصیدن با ستارگان» بـه رقابت پرداخت ودر سال 2007؛ جای گزین جوآن ریورز بـه عنوان پوشش فرش قرمز شبکه راهنمای تی وی شد. رینا بـه فصل پنجم سریال The Real Housewives of Beverly Hills کـه درسال 2014 پخش شد، پیوست. رینا همچنین حرفه مدلینگ گسترده اي دارد و روی جلد مجله Playboy، CVLUX، Living Well، مجله Soap Opera Magazine، و Soap Opera Digest.

مجری گری  لیزا رینا

 

تیپ عجیب  لیزا رینا

بازیگر برهنه معروف

لباس سکسی  لیزا رینا

 

عکس لختی  لیزا رینا

بازیگر برهنه معروف

لباس برهنه  لیزا رینا

 

Rinna بـه انتخاب پروژه هاي‌ مختلف، از تلویزیون، فیلم، و مد ادامه می‌دهد. او مطمئن می شود کـه مرتبط باقی میماند و برای سال هاي‌ آینده همان‌ گونه طرفدارانش را سرگرم میکند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت