مرد و زنی که در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! (+عکس)

مرد و زنی که در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! (+عکس)

بارداری یک زن توسط مردی کـه در سایت هاي‌ دوستیابی با هم اشنا شدند در ادامه با مرد و زنی کـه در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید. 

حامله گی یک هفتگی زوج جوان

خیلی برای قدم هاي‌ کودک.ژنرال زر کـه تقریبا «عشق را رها کرده بود» در نهایت مردی را از طریق یک برنامه دوستیابی پیدا کرد – آن ها یک هفته بعد بچه دار شدند و اکنون تقریبا دو سال ازدواج خودرا جشن می‌گیرند.مگی و دنی کوربولد، هردو 23 ساله، در فوریه 2022 پس از دانلود Hinge با هم آشنا شدند. آن ها می‌گویند “عشق در نگاه اول” بود.

مرد و زنی که در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! «+عکس»

مگی، هماهنگ کننده جلوه هاي‌ ویژه تلویزیونی و فیلم از ویندزور، انگلستان، بـه SWNS گفت: «این مانند یک قدرت برتر بود کـه ما را گرد هم آورد.اما این زوج در مارس 2022 از این کـه مگی باردار اسـت “شکه شدند” – آن ها فهمیدند کـه باید یک هفته پس از ملاقات بچه دار شده باشند.مگی کوربولد در فوریه 2022 پس از دانلود Hinge با دنی کوربولد 23 ساله آشنا شد. چهار ماه بعد ازدواج کردند.

بیشتر بخوانید: زنی که رکورد بارداری را شکوند و هنوز کم نمی آورد «+عکس»

مگی و دنی کوربولد، هردو 23 ساله، در فوریه 2022 پس از دانلود Hinge با هم آشنا شدند. چهار ماه بعد ازدواج کردند.میراندا کریستوفرز، روان‌درمانگر رابطه جنسی و رابطه، شش نشانه‌اي کـه شـما در گونی می‌مکید را بـه اشتراک میگذارد – از کمبود اعتماد بـه نفس گرفته تا یک روال کسل کننده در اتاق خواب.

نشانه های بارداری

من یک درمانگر جنسی هستم – در این جا 6 نشانه وجوددارد کـه نشان می‌دهد شـما در رخت خواب بد هستیدChick-fil-A در مرغ مشهور خود تغییراتی ایجاد می‌کند و یک کارآفرین فناوری چاق بـه یک سورتمه وزن دار «همچنین بـه عنوان هل سورتمه یا پرنده سورتمه شناخته می‌شود» اعتبار میدهد کـه بـه او کمک کرد تقریبا نیمی از وزن بدن خودرا در دو سال کاهش دهد.
من 157 پوند را در 2 سال از دست دادم – یک ورزش “بدون درد” کلیدی بود

حامله گی یک هفتگی زوج جوان

مگی و دنی کـه در ان زمان در ارتش بود تصمیم گرفتند بچه را نگه دارند و با هم بـه خانه بروند.انها دریک مراسم کوچک در ژوئن 2022 عقد کردند تا بتوانند خانه نظامی بگیرند.پسر انها، ادوارد، در دسامبر 2022 بـه دنیا آمد. این زوج نمی توانستند بیشتر از این هیجان زده باشند.

مگی اعتراف کرد: “من فکر می کنم مردم انتظار دارند کـه ما از هم جدا شده باشیم.” «وقتی بـه گذشته نگاه میکنم، اصلاً اینکار را متفاوت انجام نمیدهم. ان پسر کوچک تمام دنیای من اسـت.»زوجی در رود آیلند کـه بیش از دو سال پیش یک مروارید در صدف هاي‌ خود پیدا کردند، قرار اسـت ماه آینده ازدواج کنند.

زوجی کـه حلقه‌اي از مروارید درست کردند کـه در غذای دریایی در بشقاب غذای دریایی پنهان شده بود، قرار اسـت ماه آینده ازدواج کنند.اما مگی مطمئن نبود کـه پس از پایان دادن بـه یک رابطه شش ساله درسال 2021؛ هرگز “ان” را پیدا کند.

مرد و زنی که در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! «+عکس»

«یکسال بعد، فکر کردم، فقط می خواهم وارد یک اپلیکیشن دوست‌یابی شوم. من پروفایل دنی را دیدم و هیچ لایکی برایم باقی نمانده بود.» او بـه اشتراک گذاشت.او ادامه داد: “من برای انجام اینکار هزینه کردم و پیامی فرستادم.” “ما از روی هوس ملاقات کردیم و ساعت ها در ماشین صحبت کردیم. ما هردو واقعاً عاشق هم شدیم.»

مگی و دنی چند روزبعد رابا هم گذراندند و حتی یک هفته بعد خالکوبی هاي‌ مشابهی از تاج روی قوزک پاهای خود انجام دادند.دنی گفت: “من فردی بسیار نامطمئن هستم، اما بـه محض این کـه وی را دیدم، فهمیدم کـه وی را دوست دارم.” میخواستم هرروز با او باشم و تمام وقتم رابا او بگذرانم. من فقط احساسی داشتم کـه هرگز با قبل احساس نکرده بودم

مرد و زنی که در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! «+عکس»

بیشتر بخوانید: زنی که با 1500 دلار شهوت خود را زنده کرد!! «+عکس»

دنی وقتی نتایج را بـه اشتراک گذاشت فکر کرد شوخی می‌کند.سپس مگی وادار شد این خبر را بـه خانواده اش بدهد.مگی بـه یاد می آورد: “من وادار شدم بـه پدرم زنگ بزنم کـه او در مالت حضور داشت و بـه او بگویم: “من از مردی باردار هستم کـه شـما هرگز وی را ندیده اید و ما با هم ازدواج میکنیم.” او گفت، “ما ان را دوست خواهیم داشت، اما از نظر مالی حمایت نمیکنیم.” پدرم اکنون با او درگیر اسـت.

دنی بلافاصله بـه خانه دو خوابه اي نقل مکان کرد کـه پدر مگی، ناظر جلوه هاي‌ ویژه، ایان کوربولد، 65 ساله، در ان زندگی می‌کرد.اما این زوج میدانستند کـه در راه بـه چیزی بزرگتر نیاز دارند.دنی گفت: “ابتدا می ترسیدم چون همه ی چیز خیلی سریع اتفاق می افتاد، اما هیچ شکی در ذهنم نبود کـه این بچه رابا او می خواهم.” “بـه محض این کـه نخستین اسکن را دیدم، همه ی نگرانی هایم برطرف شد.”

عکس هایی از ازدواج زن و شوهری

مگی در مورد تولد ادوارد گفت: «بـه یاد دارم کـه صداهای عجیبی شنیدم. “دنی فقط گریه میکرد و وی را در آغوش می‌گرفت. بـه نظر واقعی نمی‌رسد.”
این زوج چهار ماه پس از ملاقات تصمیم مشترک گرفتند تا با هم ازدواج کنند – برای گرفتن مسکن نظامی.مگی اعتراف می‌کند کـه کل این فرآیند “یک ترن هوایی” بود، اما گفت کـه خود بارداری “آسان” بود.

عکس هایی از ازدواج زن و شوهری

او در هفته 37 بـه او تحمیل شد تا دنی بتواند قبل از اعزام ادوارد ملاقات کند.پس از دو ساعت زایمان و سه یا چهار فشار، ادوارد در ساعت 10:46 صبح در 26 دسامبر 2022 بـه دنیا آمد.او 7 پوند، 1 اونس وزن داشت.مگی گفت: «من بـه یاد دارم کـه صداهای عجیبی شنیدم. دنی فقط گریه میکرد و وی را در آغوش می‌گرفت. بـه نظر واقعی نمیرسد.»

بیشتر بخوانید: زنی که از مردان درخواست بارداری اجباری کرد !! «+عکس»

مرد و زنی که در دیدار اول بعد یک هفته باردار 

ادوارد “کوچولو خشن” کـه اکنون حدود 15 ماه دارد، پسری شاد اسـت کـه راه رفتن را یاد می‌گیرد.از زمانی کـه دنی از ارتش کناره گیری کرد، خانواده مشتاقانه منتظر گذراندن زمان بیشتری با هم هستند.او بـه عنوان کارآموز جلوه هاي‌ ویژه کار می‌کند 

عکس هایی از ازدواج زن و شوهری

این مرد و زن بعد از این کـه در برنامه دوستیابی با هم اشنا شدند بـه طور جالبی باردار شدند این اتفاق در فضای مجازی بسیار جالب بودو برای همه ی قابل تحمل بود . مرد و زنی کـه در دیدار اول بعد یک هفته باردار شدند! «+عکس»

ثبت نام در سایت سیگاری بت