زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس)

زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس)

عکس سکسی اندام یک زن باردار در ورزشگاه 

باردار بودن همیشه راه رفتن را سخت میکند چه برسد به باشگاه یک زن جوان با اینکه دوقلو بوده است اندام خوبش را به مردان نشان داد و همه تعجب کردند در ادامه با زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید . 

 

مادری پس از به نمایش گذاشتن برآمدگی بزرگ بارداری خود که تقریباً غیرممکن است از پشت آن را متوجه شوید، اینترنت را شوکه کرده است.مربی تناسب اندام ماریا دوقلو باردار است و در یک ویدیوی ویروسی اخیر فاش کرد که بسیاری از مردم وقتی پشت سر او می ایستند نمی توانند بفهمند که باردار است.

 

در این ویدیوی گستاخانه، مادر ادعا می کند که شکمش بهترین راه برای جلوگیری از معاشقه مردان با او در حین ورزش است.برخورد زنی با مردانی که در حین تمرین در باشگاه به او ضربه می زدند

زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس)

 

پیج اینستاگرام زن باردار و خوش اندام

ماریا مربی تناسب اندام راه خود را برای عدم درخواست دیگر در باشگاه نشان داد.@mashaspeaches/TikTokوقتی مردها سعی می‌کردند با او صحبت کنند، ماریا فقط برمی‌گشت و آنها را شوکه می‌کرد.او در توضیح ویدیو به شوخی گفت: «این یکی از راه‌های خلاص شدن از شر آنهاست».ماریا در طول بارداری اخیر خود در باشگاه فعال بوده است و می گوید هرکسی به زنان باردار بگوید که نباید ورزش کنند اشتباه می کند.

او گفت: “اگر برای یک سال، دو سال، هر چه هست وزنه برداری می کنید، می توانید به این کار ادامه دهید.”

 

“فقط وزنه ها را کمی تنظیم کنید.”

 

سان گزارش می‌دهد که ماری اخیراً اعتراف کرده است که «هنوز نمی‌توانست باور کند» دوقلو داشته باشد – حتی در هنگام حمام کردن نوزادش.

 

زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس)

اما در حالی که برخی از آنها می‌پرسند که آیا دختر، پسر یا ترکیبی از این دو خواهند بود، بسیاری نتوانستند از اندازه بزرگ برآمدگی عبور کنند.

یک نفر کاملاً مات و مبهوت شد و نوشت: «هیچ چیز در سیاره زمین نمی توانست مرا برای آن آماده کند.

“وای تو خیلی خوب حمل می کنی، بهترین ها برای خودت و خانواده.”

دیگری اعتراف کرد: “حالا هرگز حدس نمی زدم.”

«گواکاموله مقدس. برو دختر،» یکی از طرفداران زنگ زد.

یکی دیگر از کاربران شبکه های اجتماعی برای این خانواده آرزو کرد: «آرزوی موفقیت برای زمانی که این اتفاق بیفتد».

پیج اینستاگرام زن باردار و خوش اندام

 

چگونه در دوران بارداری خوش اندام باشیم ؟

لباس پوشیدن در دوران بارداری بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا علاوه بر زیباتر نشان دادن استایل فرد باید راحت نیز باشد.فرم بدن هر فردی هم در حالت عادی و هم در دوران بارداری با دیگر افراد متفاوت می باشد.

 

بنابراین باید به شناخت کلی از استایل خود برسید و لباس مناسب اندام و فرم بدن خودتان انتخاب نمائید.در این دوران استفاده از دامن های بلند و راحت بهمراه تاپی مناسب با ترکیبی از رنگ های شاد ، می تواند تاثیر زیادی بر روحیه فرد باردار ایجاد نماید که این عامل در سلامت جنین نیز بسیار تاثیرگذار است.زیرا ارتباط مستقیمی بین مادر و جنین وجود دارد وهر چقدر روحیه مادر در این دوران بیشتر باشد به همان میزان نیز جنین بهتر می تواند رشد کند.

 

همانطور که می دانید پیاده روی برای همه افراد بسیار مهم و حیاتی می باشد.از اینرو اهمیت این کار در دوران بارداری به مراتب بیشتر نیز می شود.زیرا ثابت ماندن و عدم تحرک موجب خواهد شد که فرد هم احساس خستگی نماید و هم فرم بدن به حد چشمگیری نامناسب شود.از اینرو افراد بارداری که تمایل دارند دراین دوران همچنان استایل زیبای خود را حفظ کنند بهتر است روزانه دقایقی را به پیاده روی سپری نمایند.

 

توصیه دیگر اینست که در صورت تمایل و برای خوش فرم ماندن بدن در این دوران می توانید ورزش ایروبیک ، یوگا و رقص را در برنامه روزانه خود قرار دهید. فقط توجه داشته باشید که انجام ورزش سنگین در این دوران به شدت منع می شود و ممکن است برای فرد باردار و جنین خطرناک باشد.بنابراین تمامی حرکات باید کنترل شده باشد و قبل از اقدام به انجام حرکات ورزشی بهتر است با پزشک خود مشورت نمائید.در حالت کلی باید ورزش ها و حرکات متعادل انجام دهید.

 

ماساژ های مناسب دوران بارداری

ماساژ یکی از اقداماتی است که تاثیر زیادی بر روح و روان فرد می گذارد. حال مسئله ای که وجود دارد اینست که در دوران بارداری منع ماساژ وجود ندارد اما باید قبل از اقدام به اینکار حتما با پزشک خود مشورت نمائید.

چگونه در دوران بارداری خوش اندام باشیم ؟

در صورتی که منع پزشکی وجود نداشت ، بهتر است قبل از انجام ماساژ حتما به ماساژور خود بگوئید که باردار هستید زیرا بسیاری از حرکات و پمادها برای فرد حامله مضر است که ماساژور با اطلاع از آنها می تواند اقدامات مورد نظر را اعمال نماید.این کار می تواند در خوش استایل ماندن فرد باردار و حفظ آرامش وی بسیار تاثیرگذار باشد.

 

زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس)

تغذیه یکی از اساسی ترین و اصلی ترین مسئله برای فرد باردار می باشد.از اینرو پیشنهاد می کنیم در این دوران تغذیه مناسب داشته باشید.توصیه ای که اکثر پزشکان در این دوره برای بیماران خود تجویز می کنند اینست که برای دو نفر غذا بخورند و از خوردن بیش از حد غذا نیز خودداری نمایند.

 

و اندازه دو نفر غذا نخورید.زیرا این عامل موجب چاق شدن و افزایش شدید وزن می شود که بعد از زایمان نیز ممکن است تا مدتهای طولانی این حالت حفظ شود.بنابراین برای خوش استایل ماندن در دوران بارداری توصیه اکید بر اینست که غذاهای سالم و مقوی و به اندازه بخورید.

ماساژ های مناسب دوران بارداری

در دوران بارداری این زن با اینکه دوقلو هم داشت خوش اندامی خودش را به کاربران تیک تاک و اینستاگرام نشان داد و گفت که اندام خوبش را مدیون ورزش کردن و تغذیه سالم میداند او از پشت به هیچ عنوان به مادران باردار و حامله نمیخورد.زن بارداری که در باشگاه مردان را شگفت زده کرد!! (+عکس)

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت