ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس)

ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس)

اپ دوستیابی و ماجرای تشویق به بارداری در ژاپن 

شهر توکیو یکی از شهرهای بزرگ ژاپن میباشد یک مهندس معروفی اپلیکیشنی نوشته است که مردم را تشویق به بارداری میکند در ادامه با ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید .

 

تالار شهر توکیو در حال توسعه یک اپلیکیشن دوستیابی منحصربه‌فرد به نام Tokyo Futari Story است تا ساکنان را تشویق کند ازدواج و پدر و مادر شدن را در نظر بگیرند و با طرح افزایش جمعیت کشور پس از دهه‌ها کاهش مقابله کنند.نام این اپلیکیشن از «Futari» گرفته شده است که در زبان ژاپنی به معنای «دو نفر» است، این امیدی است که جفت‌ها می‌توانند از طریق برنامه دوستیابی ظاهر شوند.

 

Tokyo Futari Story یک برنامه دوستیابی در حال توسعه برای مجردانی است که به دنبال ازدواج و بچه دار شدن هستند.تالار شهر توکیو از رویدادهایی حمایت می کند که آشنایی، ازدواج و زایمان را ترویج می کنند.Tokyo Futari Story تا قبل از پایان سال با دسترسی به تلفن های همراه و رایانه منتشر می شود.

 

ترویج به بارداری با یک اپلیکیشن معروف

به گزارش آسوشیتدپرس، می توان از مجردهای علاقه مند خواست قد، شغل، تحصیلات، گواهینامه رانندگی، سوابق مالیاتی خود را برای اثبات درآمد و فرم امضا شده ای که می گوید آماده ازدواج هستند را فاش کنند.

ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس)

در حالی که تالار شهر توکیو از اظهار نظر در مورد برنامه دوستیابی خودداری کرد، از مجموعه‌ای از رویدادها حمایت مالی می‌کند تا بستری برای ملاقات مجردها، زوج‌ها برای مشاوره ازدواج و شریک زندگی برای به اشتراک گذاشتن داستان‌های عاشقانه‌شان فراهم کند، که می‌تواند به کمیک یا آهنگ ژاپنی تبدیل شود. .مقامات امیدوارند با توجه به کاهش اخیر ازدواج ها و زایمان، تلاش آنها برای عاشقانه بیهوده نباشد.

 

ژاپن در تلاش است مجردها را تشویق کند که ساکن شوند و به افزایش جمعیت در حال کاهش آنها کمک کند.همانطور که The Post قبلاً گزارش داده بود، نرخ زاد و ولد ژاپن برای بیش از چهار دهه از سال 2023 کاهش یافته است زیرا تمایل به ازدواج و فرزندپروری از بین رفته و استرس های مالی افزایش یافته است.

 

در سال گذشته، 474717 ازدواج وجود داشت که 6 درصد نسبت به سال 2022 کاهش داشت، در حالی که بر اساس داده های وزارت بهداشت، تعداد زایمان ها به 727277 نفر رسید که 5.6 درصد کاهش داشت.این وزارتخانه خاطرنشان کرد که نتایج نشان داده است که از زمانی که ژاپن شروع به جمع‌آوری آمار در سال 1899 کرده است، پایین‌ترین نتایج بوده است.

 

ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس)

دولت ژاپن با اجرای پرداخت های نقدی و مراقبت از کودکان رایگان برای خانواده ها، سعی کرده است با محفوظات مردم در مورد گسترش زندگی خانوادگی خود مبارزه کند.آن‌ها حتی سیاست مهاجرتی خود را سبک‌تر کرده‌اند و به کارگران خارجی اجازه ورود به کشور را می‌دهند به این امید که به رفع کمبود نیروی کار کمک کنند.خانواده در ژاپن به عنوان واحد اصلی جامعه شناخته می‌شود و احترام به بزرگان اهمیت زیادی دارد. گروه مهم‌تر از یک فرد محسوب شده و طبقه‌ی اجتماعی اهمیت بیشتری نسبت به غرب دارد.

ترویج به بارداری با یک اپلیکیشن معروف

حرمت افراد مسن همیشه محفوظ می‌ماند. جامعه‌ی ژاپن اهمیت زیادی برای آموزش قائل است و پیشرفت تحصیلی را مایه‌ی افتخار می‌داند. از همان دوران کودکی سخت‌کوشی و پشتکار را در بچه‌ها نهادینه می‌کنند، به طوری که در بزرگسالی به باور اصلی‌شان تبدیل می‌شود.

 

ژاپنی‌ها در مراوده روزمره‌ی خود با غربی‌ها سعی می‌کنند رسمی‌تر و مؤدبانه‌تر باشند. آنها برای حفظ شأن خود به ندرت نه می‌گویند، سوال مستقیم نمی‌پرسند یا دستور نمی‌دهند، پس نباید بله‌ی آنها را همیشه به عنوان رضایت یا موافقت تلقی کنید.

 

اکثر دانش‌آموزان دبیرستانی در ژاپن معتقدند که خطرناک‌ترین مشکل پیش روی کودکان امروزی؛ فردگرایی است. با اینکه فرهنگ‌های غربی روی فرد تمرکز دارند اما در جامعه ژاپن به گروه خیلی اهمیت می‌دهند.

 

قوانین جالب زن و مردان در توکیو

تعظیم کردن در فرهنگ ژاپنی بسیار مهم است. تمام کودکان ژاپنی از لحظه‌ای که وارد مدرسه می‌شوند در زمینه‌ی آداب احترام به دیگران آموزش می‌بینند. باید گفت که ژاپنی‌ها به گردشگران زیاد سخت نمی‌گیرند و خم کردن مختصر سر یا کمر کفایت می‌کند.

 

نکته جالب اینجا است که مدت زمان و میزان خم کردن بدن به درجه اهمیت آن شخص بستگی دارد؛ به عنوان مثال تعظیم سریع با زاویه 30 درجه برای یک دوست و تعظیم طولانی و آهسته با زاویه 70 درجه برای یک مقام والای کشوری است.

 

علاوه بر تعظیم کردن، نحوه‌ی خطاب کردن دیگران نیز حائز اهمیت است. اگر یک دکتر را بدون عنوانش صدا کنید، به او بی‌احترامی کرده‌اید. به همین دلیل در ژاپن باید به نام خانوادگی شخص پسوند سان یا برای احترام ویژه پسوند ساما اضافه کنید تا نهایت احترام خود را برسانید. با اینکه بچه‌ها مشکلی با سان خطاب شدن ندارند اما می‌توانید از پسوند چان برای دخترها و کون برای پسرها استفاده کنید.

قوانین جالب زن و مردان در توکیو

 

در بسیاری از رستوران‌های ژاپنی یک پارچه مرطوب به شما می‌دهند تا دست‌هایتان را قبل از غذا بشویید و بعد آن‌ را تا کرده و روی میز قرار دهید. حواس‌تان باشد که از این دستمال به عنوان دستمال سفره استفاده نکرده یا آن را به صورت خود هم نمالید.

 

باورتان نمی‌شود که هورت کشیدن یا سر و صدا درآوردن موقع خوردن غذا هیچ اشکالی ندارد. مخصوصاً برای غذاهای گرمی مانند رامن مودبانه این عمل پسندیده‌ است چرا که لذت وافر شما از غذا را نشان می‌دهد. برای راحت‌تر خوردن غذا با چاپستیک هم می‌توانید کاسه‌ی غذا به‌ ویژه کاسه‌ی برنج را در دست گرفته و به دهان نزدیک‌تر کنید.

 

ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس)

فرقی نمی‌کند که سوار تاکسی شده باشید یا به رستوران و جای دیگری رفته باشید؛ اصولاً انعام دادن در کشور ژاپن رایج نیست و ژاپنی‌ها این حرکت را توهین‌آمیز قلمداد می‌کنند. دلیل‌شان هم این است که شما برای سرویسی که دریافت می‌کنید، هزینه می‌دهید پس لزومی به پرداخت پول بیشتر نیست. اگر در شهر بزرگی مثل توکیو هستید و زبان ژاپنی نمی‌دانید، احتمالاً کارکنان رستوران به جای اینکه با انگلیسی دست و پا شکسته به شما درباره انعام ندادن بگویند، انعام را برمی‌دارند.

 

حمام‌های عمومی در ژاپن به سِنتو (Sento) معروف‌‌اند. به هر جای این کشور که سفر کنید از منطقه بزرگ شینجوکو تا شهرهای کوچکی مثل جزیره شیکوکو، حتماً شاهد این حمام‌ها خواهید بود. اونسِن یا چشمه‌های آب گرم از تفرج‌گاه‌های معروفی است .

ساخت اپلیکیشن تشویق به بارداری در یک کشور آسیایی (+عکس)

دختر پسر ژاپنی

 

که ژاپنی‌ها سعی می‌کنند آخر هفته خود را در آنجا بگذرانند. تجربه این حمام‌ها را به هیچ قیمتی از دست ندهید. کاربرد این حمام‌ها برخلاف فرهنگ‌های غربی برای استحمام نیست. بعد از شستشوی بدن؛ به مدت ۱۰ تا ۳۰ دقیقه در آب خیلی داغ استراحت ‌کنید و از آرامش‌ عجیب آن لذت ببرید.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت