زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس)

زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس)

برهنه شدن زنی در فرودگاه و اعتصاب جنون امیز 

یک زن میانسال برای اعتصاب و چهره شدن در فرودگاه کشور فیلیپین کاملا لخت شد و از گیت بدون هیچ چیزی عبور کرد تا اعتراض خود را بیان کند در ادامه با زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

ویدئویی تکان‌دهنده یک مسافر زن خشمگین را نشان می‌دهد که برهنه در فرودگاهی در فیلیپین در اعتراض به جریمه شدن به دلیل ماندن بیش از حد ویزای خود در حال حرکت است.به گزارش مانیلا تایمز، تویترانگ نگوین، 34 ساله، قرار بود روز شنبه از تعطیلات خود در فیلیپین به ویتنام بازگردد، زیرا مقامات فرودگاه بین المللی نینوی آکوینو از او خواستند که در محل به دلیل اقامت بیش از حدش جریمه شود.

دلیل لخت شدن زنی در فرودکاه

زن عصبانی در حال راه رفتن برهنه از میان نیروهای امنیتی فرودگاه در فرودگاه بین المللی نینوی آکوینو در مانیلThuytrang Nguyen قرار بود از تعطیلات خود در فیلیپین به ویتنام بازگردد، زمانی که مقامات فرودگاه بین المللی Ninoy Aquino از او خواستند سرفه در محل جریمه ای برای اقامت بیش از حدش در نظر بگیرند.

زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس)

فیلمی از این حادثه نشان داد که مسافر عصبانی با پا به حمام اعتراض کرد، اما دوباره کاملاً برهنه بیرون آمد. او با آرامش از منطقه امنیتی عبور کرد و به سمت اسکنر بدن رفت – درست از کنار ایستگاه امنیتی در پیشخوان مهاجرت.

صحنه‌های پر هرج و مرج در فرودگاه بریتانیا ثبت شد، زیرا مسافران مجبور شدند در صف‌های چند ساعته بایستند تا وسایل خود را از نظر وجود مایعات بررسی کنند، پس از اعلام سیاست جدید دولت برای حمل بار.
مسافران مجبور شدند در صف‌های چند ساعته منتظر بمانند که از فرودگاه تا خیابان در صحنه‌ای پر هرج و مرج کشیده شده بود.

تصاویر دلخراش نشان می دهد که فرودگاه فورت لادردیل به دلیل بارش باران در فلوریدا دچار سیل شده است.

کارکنان مبهوت به سرعت او را تعقیب می کردند – اما به نظر نمی رسیدند که چگونه می توانند جلوی مسافر برهنه شده را بگیرند.

نگهبانان بالاخره توانستند او را متوقف کنند و سعی کردند با دادن لباس، غذا و نوشیدنی او را آرام کنند.

مانیل تایمز گفت که نگوین در نهایت به دلیل “ناتوانی روانی” از خروج از کشور جلوگیری شد.

مایکل رونالد د گوزمن با پلیس ترمینال تأیید کرد که مسافر برهنه متوقف شد زیرا “ویزای او مشکل داشت.”

زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس)

او در هنگام خروج مستقیماً به توالت عمومی و حمام عمومی رفت و بدون هیچ لباسی از آنجا خارج شد. ما نمی‌دانیم چرا او این کار را کرد.»

دلیل لخت شدن زنی در فرودکاه

ژنرال مانوئل سکویتین، دستیار مدیر کل امنیت و خدمات اضطراری، توضیح داد که نگوین «کمی عصبانی به نظر می رسید، زیرا نمی توانست به زبان تاگالوگ ارتباط برقرار کند، و به خوبی انگلیسی صحبت نمی کرد».او فقط ویتنامی می دانست، بنابراین ما از طریق گوگل ترنسلیت با او در ارتباط بودیم.

مانیل تایمز گفت که نگوین در ابتدا به دلیل مشکلات روانی احتمالی اجازه خروج نداشت.او معاینه پزشکی را پشت سر گذاشت و پس از تسویه هزینه ویزای بیش از حد خود، اجازه گرفت تا اوایل 9 ژوئن سوار یک پرواز سبو اقیانوس آرام به هانوی شود.

بایدها و نبایدها سفر به فیلیپین

در کشور فیلیپین دمای هوا در طول سال، میان ۲۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد تغییر می‌کند و رطوبت گاهی به ۹۰ درصد می‌رسد. فیلیپین در جنوب شرقی آسیا قرار دارد و مانند بسیاری از کشورهای اطراف این حوزه، دارا اقلیم گرمسیری دریایی بوده و باران‌های موسمی در طول سال به ویژه در بخش‌های غربی و در ماه‌های جولای تا سپتامبر در حال بارش هستند (اردیبهشت تا مهر).

زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس)

اگر علاقه‌ای به بارش باران ندارید، در ماه‌های آبان تا فروردین می‌توانید به شرق فیلیپین سفر کرده و از آب و هوای خشک آن استفاده کنید. در دیگر ماه‌های سال، این کشور دارای آب و هوایی خشک است و بارش نور خورشید بر سطح جزیره، شما را به ماجراجویی دعوت می‌کند.

از بحث آب و هوا که بگذریم و در بهترین زمان سال وارد این کشور شویم، فعالیت‌های بسیار زیادی برای انجام دادن وجود دارد و شما می‌توانید یکی از بهترین سفرهایتان را تجربه کنید. اگر هنگام سفر به این کشور، در ساحل به‌سر ببرید، می‌توانید از شرکت‌های اطراف آن، کایاک (نوعی قایق) اجاره کنید و در آب‌های نقره‌ای در کنار ماهی‌های زیبا، قایق سواری کنید.

بایدها و نبایدها سفر به فیلیپین

زنی کاملا لخت در فرودگاه فیلیپین غوغا به پا کرد (+عکس)

این کشور در زمانی بسیار دور یک مرکز بازرگانی بوده و نخستین اروپایی‌ها بر روی خاک آن قدم زده‌اند. در بعضی از زمان‌های موجود در تاریخ، این کشور به استعمار کشورهای دیگری مانند آمریکا، ژاپن و… درآمده است. از نکات مهم در تاریخ فیلیپین، استعمار آن در جنگ جهانی دوم توسط ژاپن است و سپس در سال ۱۹۴۶، ویرانه‌های مانیل به استقلال رسیده و در روز دوازدهم ماه ژوئن، حکومت جمهوری در این کشور به وجود آمد.کشور آمریکا در مدت حضور خود در این کشور، تاثیرات زیادی بر روی آن گذاشته است و در حال حاضر با سفر به فیلیپین ، تلفیقی از آداب آسیایی، کاتولیک اسپانیایی و سرمایه داری آمریکا را در آن مشاهده می‌کنیم.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت