لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان و مزیت های باورنکردنی (+عکس)

لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان و مزیت های باورنکردنی (+عکس)

برهنگی زنان و مردان در خیابان های المان 

برهنگی یا همان لخت شدن زنان و مردان در المان توسط یک انجمن بسیار زیاد مزیت دارد در ادامه با لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان و مزیت های باورنکردنی (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید .برهنگی ها نگران هستند که علاقه به نمایش عمومی برهنه در سال های اخیر کاهش یافته است.

لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان و مزیت های باورنکردنی (+عکس)

انجمن آلمانی برای فرهنگ آزاد بدن (DFK) نگران است که مردم همه چیز را آشکار نمی کنند زیرا عضویت کاهش یافته است و به نظر می رسد مردم علاقه خود را به طبیعت گردی از دست می دهند.طبق گزارش گاردین، DFK از 65000 نفر در 25 سال پیش به کمتر از 34000 نفر در حال حاضر کاهش یافته است.و کسانی که برهنگی رسمی هستند، به نظر نمی رسد هیجان زده شوند.

آلمان مدت‌هاست که یکی از لیبرال‌ترین کشورهای جهان برای برهنگی عمومی با فرهنگ بدن آزاد که قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم بازمی‌گردد، در نظر گرفته می‌شود.برای دهه‌ها، برهنگی‌ها به طور اتفاقی در مناطق مشخص شده در پارک‌ها و سواحل برهنه بدون هیچ فکری برهنه شده‌اند.با این حال، به نظر می رسد که نگرش بی خیال مردم نسبت به برهنگی عمومی پوشیده شده است.

شهر برهنه ها در المان

رئیس DFK آلفرد سیگلوک ادعا کرد که تغییر نگرش نسبت به جنبش را می توان به فهرست طولانی دلایل از تفاوت های نسلی تا این واقعیت که یک تلفن دوربین دار معمولاً در معرض دید است نسبت داد.او همچنین معتقد است که شبکه های اجتماعی ناامنی مردم را افزایش داده است.

برهنگی زنان و مردان در خیابان های المان 

سیگلوک گفت: «ظهور کیش بدن کامل در TikTok یا Instagram فشار را برای عدم تمایل به درآوردن لباس افزایش می دهد.رهبر همچنین خاطرنشان کرد که افزایش “گلمپینگ” به کاهش کمک کرده است زیرا مکان‌های کمپینگ اختصاصی FKK بسته شده و به خوش‌آمدگویی تبدیل شده‌اند – که پول بیشتری به ارمغان می‌آورند.

اما جامعه FKK از زمان همه‌گیری COVID-19 شاهد افزایش کمی در علاقه بوده است.سیگلوچ گفت: «این را می‌توان از جمله به این واقعیت نسبت داد که همه‌گیری، بسیاری از مردم را به دنبال فعالیت‌های تفریحی جایگزین و سالم در فضای باز تشویق کرده است.

او قصد دارد از جامعه خود دفاع کند و امیدوار است اعضای بیشتری را جذب کند که آماده کناره‌گیری و دور زدن هستند.برای دهه‌ها، برهنگی‌ها به طور اتفاقی در مناطق مشخص شده در پارک‌ها و سواحل بدون هیچ فکری برهنه شده‌اند. با این حال، به نظر می رسد که نگرش های بی خیال مردم نسبت به برهنگی عمومی پوشیده شده است.

لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان 

او گفت: “ما برای نگه داشتن هر فرد برهنه ای که می خواهد با ما باشد، مبارزه خواهیم کرد.” “FKK یک فرهنگ باستانی است که نمی تواند و نخواهد مرد.”و Sigloch تنها کسی نیست که از برهنگی بیشتر استقبال می کند.

شهر برهنه ها در المان
زوج‌های برهنه‌گرا که امیدوارند جشن عروسی خود را در بوفه جشن بگیرند، از مقامات ایتالیایی در ساحل Is Benas، واقع در نیمه راه ساحل غربی ساردینیا، دعوتنامه‌ای دارند.اگرچه بازدیدکنندگان سال‌ها است که چیزهای ناچیز خود را بر روی ماسه‌های ایس بنا می‌ریزند. شهردار سان ورو میلز، لوئیجی تدسکی، که از سال 2015 در این سمت بوده است، دو سال پیش این ساحل را رسماً به عنوان یک مکان انتخابی لباس انتخاب کرد و اخیراً برنامه آغاز میزبانی مراسم عروسی را اعلام کرد.

آیا برهنگی یک نوع بیماری است ؟

آشنایی مردم فرهنگ‌های مختلف با یکدیگر جهت گسترش دیدگاه و پیشرفت جامعه لازم و ضروری است، اما مشکل از جایی بوجود می‌آید که «تقلید» به میان آید. برای اینکه ما دیدگاه جدیدی را اتخاذ کنیم ابتدا باید تعریف صحیحی از آن بدانیم، سپس آن را بفهمیم و بعد آن را درک کنیم تا در ما نیز نهادینه شود.

وگرنه هر موجودی هم می‌تواند با صرف دیدن تقلید کند و ویژگی‌ای را به ظاهر از آن خود بداند. این تقلید گرایی موجب رواج مدگرایی در یک جامعه می‌شود و مدگرایی ضد خلاقیت و آزادی است.

در این مقاله سعی داریم که صرفا تحلیلی داشته باشیم از این سوال که « چرا برخی از زنان امروز کشور ما تمایل زیادی به برهنگی و نمایش خود در شبکه‌های اجتماعی پیدا کرده‌اند.»این مقاله، صرفا مقاله‌ای اجتماعی و تحلیلی است و هیچ گرایشی به هیچ جهت خاصی ندارد. و اما پاسخی به این سوال که «چرا برخی از زنان امروز زیبایی و قدرت را در برهنگی می‌بینند؟»:

همانطور که قبل‌تر اشاره شد، بسیار خوب است که فرهنگ‌های مختلف با یکدیگر آشنا شوند و موارد جدیدی را از یکدیگر بیاموزند. اما آیا هر مساله‌ای را باید آموخت؟ هر چیزی در قالب اصلی خود طبیعی و زیبا است. زمانی که قالب تفکر جامعه‌ای قالب حجاب با اصول متفاوت باشد، پیاده کردن حالتی دیگر بر این قالب قدیمی، آن را غیر‌عادی و به هم ریخته نشان می‌دهد.

لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان و مزیت های باورنکردنی (+عکس)

یکی از دلایلی که بی حجابی برخی خانم‌های جامعه ما از حد فراتر رفته و تقلیدی از ستاره‌های خاص برخی از کشورها شده است این می‌تواند باشد که: زمانی که ما چیزی را تقلید می‌کنیم، احتمال انحراف بالا می‌رود. بی حجابی در بسیاری از کشورها وجود دارد، اما چرا حتی بی حجابی برخی از خانم‌های ما مانند مردم عادی جوامع دیگر نیست و تقلیدی از ستاره‌های خاص آن کشورها شده است؟

آیا برهنگی یک نوع بیماری است ؟

یکی از دیگر از دلایل نا هنجاری‌ها می‌تواند نظم‌گرایی افراطی یا اعمال زور باشد. برخی از زنان ما می‌گویند که: «چرا من خود را بپوشانم تا مردی تحریک نشود و چرا مردان نباید جلوی چشم خود را بگیرند؟» گویی یک خشم درونی از الزام‌ها و ابهامات زنان را به سویی سوق می‌دهد که شاید حتی قصد قلبی خودشان نیز نباشد.

زمانی که فردی عزت نفس سالم نداشته باشد، سعی می‌کند که احساس ارزشمندی را از طریق عوامل بیرونی بدست بیاورد. این عامل می‌تواند شخصی باشد که وارد زندگی فرد می‌شود و وی به او وابسته می‌شود تا با حفظ او در زندگی اش احساس ارزشمند بودن کند، می‌تواند حرکت طبق خواسته دیگران باشد.

می‌تواند مقام و تحصیلات باشد، می‌تواند تغییر ظاهر خود باشد و … وقتی فردی عزت نفس سالم نداشته باشد و راه رشد را نیز نداند یا نخواهد که بداند، سعی می‌کند که این حس را با ظواهر ارضا کند و این یکی از دلایل مهم رواج جراحی‌های زیبایی در کشور ما است. بسیاری از زنان کشور ما به جای تغییر ذهنیت خود، رفع گره‌های روانی خود، ورزش و تغذیه مناسب دست به عمل‌های جراحی برای زیبایی بدن خود می‌زنند. بسیاری از افراد جامعه ما به‌دلیل اینکه احساس خوبی نسبت به خود ندارند، می‌خواهند از طریق همانند سازی و تقلید ظاهری، کلامی، احساسی و …

نسبت به خود احساس خوبی پیدا کنند. و از طرفی دیگر، کسی که عزت نفس سالم نداشته باشد، سطح خودشیفتگی و جلب توجه در او بالا می‌رود، این در حالی است که کسی که عزت نفس سالم دارد «ابراز وجود» می‌کند؛ اما ابراز وجود با جلب توجه برای ارضای نیاز درون تفاوت دارد، عزت نفس سالم ایجاب می‌کند که فرد با ارزشمندی و ارزش‌های درونی، استعداد‌ها و توانایی‌های خود وجودش را ابراز کند.

معایب لخت شدن در شهر و خیابان

به‌نظر می‌رسد که زنان ما بر‌خلاف ادعاهای موجود بیشتر از اینکه مخالف مردسالاری باشند، به‌نوعی مردسالاری را درون خود پذیرفته‌اند. یکی از ادعاهای امروز دختران جوان ما این است که «مردان جامعه ما چنین می‌پسندند و ما مجبور هستیم که چنان شویم.» یا برخی دیگر می‌گویند که «جامعه چنین می‌پذیرد و ما اگر چنان نشویم عقب افتاده‌ایم و پذیرفته نمی‌شویم.» و این مساله متاسفانه حقیقت دارد و دوباره به فقدان عزت نفس و اعتماد به نفس در زنان نیز بر می‌گردد.

از زمانی که زنان به خود آمدند و متوجه شدند که حق‌هایی دارند که باید آنها را پس بگیرند حرکت فمینیسم آغاز شد. زنان در جامعه و دنیای کار غرق شدند و توانایی‌های خود را به دنیا عرضه کردند، این پیشرفت لازم و واجب و حق زن بود، اما در این میان کیفیتی سرکوب شد که زن امروز تشنه به دنبال آن می‌گردد. این کیفیت چیزی نیست جز «زنانگی». متاسفانه، براساس ناآگاهی، بسیاری از زنان امروز برهنگی را با زنانگی اشتباه گرفته‌اند. سوال مهم این است که زنانی که دوست نداشتند و دوست ندارند .

معایب لخت شدن در شهر و خیابان

لخت راه رفتن مردم در شهرهای آلمان و مزیت های باورنکردنی (+عکس)

که فقط ابزاری برای رفع نیاز جنسی مردان باشند، چرا امروز با ظاهری در جامعه خود را به نمایش می‌گذارند که تاکیدش بر جسم بدن زن است؟ آیا چیزی جز این می‌تواند باشد که زنان در نا خودآگاهی، خود را به عنوان یک ابزار جنسی باور دارند؟ یکی دیگر از دلایل رواج جراحی‌های زیبایی این است که زنانگی درون زنان امروز سرکوب شده و آنها با آرایش خود سعی می‌کنند که همچنان خود را زن نشان دهند، اما زنانگی بیشتر از اینکه مساله‌ای ظاهری باشد، حقیقتی درونی است.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت