عکس برگ ریزان بیانکا سنسوری لختی با هیکل عجیب (+عکس هات)

عکس برگ ریزان بیانکا سنسوری لختی با هیکل عجیب (+عکس هات)

لباس عجیب و سبک لختی بیانکا سنسوری

بیانکا سنسوری همسر کانیه وست میباشد که به دلیل پوشیدن لباس های عجیب این روزها بسیار ترند شده است در ادامه با عکس برگ ریزان بیانکا سنسوری لختی با هیکل عجیب (+عکس هات) هاتم بت را دنبال نمایید. 

عکس برگ ریزان بیانکا سنسوری لختی با هیکل عجیب (+عکس هات)

 

بیانکا سانسوری روز شنبه به آنجا بازگشت … هیکل باورنکردنی خود را در حالی که عملاً هیچ پوشیده ای نداشت به نمایش گذاشت، که در این مرحله برای هیچ کس تعجبی ندارد.بله، بیانکا بود که در پراتو، ایتالیا، یک مایو سفید نوجوان را تکان می داد – و عکس ها از او سیر نمی شدند، در حالی که همسرش کانیه وست را به داخل ساختمانی می برد، عکس های زیادی گرفت.

 

تصاویر به دست آمده توسط TMZ را ببینید… بیانکا کاملاً خیره کننده به نظر می رسید در حالی که پوست زیادی را در یک تکه کوچک خود چشمک می زد که چیزی برای تخیل باقی نگذاشت. سینه ها، قسمت عقب و قسمت اعظم بدنش کاملاً نمایان بود.او همچنین در حالی که کفش‌های پاشنه‌دار برنزه‌ای اسپرت می‌پوشید و برخی طرح‌های طراحی را در یک دست می‌گرفت، موهای مشکی متداول خود را به رخ می‌کشید.

 

ما دقیقاً نمی دانیم که این طرح ها برای چه بوده اند … اما کانیه خط لباس Yeezy خود را در پراتو راه اندازی کرده است که به عنوان یک مرکز مد نیز شناخته می شود.مدتی است که بیانکا مرتباً با لباس‌های کم‌پوشش در انظار عمومی بیرون می‌رود و سرتاسر جهان را به خود معطوف کرده است. و کانیه اصلاً با آن مشکلی ندارد. در واقع، به نظر می رسد که او کاملاً حمایت می کند زیرا معمولاً در هنگام گردش های تقریباً برهنه بیانکا در کنار بیانکا است.

 

عکس برگ ریزان بیانکا سنسوری لختی با هیکل عجیب (+عکس هات)

کمتر از یک سال پس از اینکه کیم کارداشیان و کانیه وست به طور قانونی مجرد شدند در مارس 2022، وست ظاهراً دوباره ازدواج کرده است و همسر جدید او در واقع برای شرکت او Yeezy کار می کند.TMZ در 13 ژانویه 2023 گزارش داد که وست و بیانکا سانسوری اخیراً یک مراسم عروسی خصوصی برگزار کردند، اگرچه آنها هنوز گواهی ازدواج برای قانونی کردن آن ارائه نکرده اند. وست در حالی که در روز دوشنبه 9 ژانویه در حال ناهار با سانسوری در بورلی هیلز بود، با یک نوار عروسی طلایی دیده شد، و این روزنامه گزارش می دهد که او ماه گذشته آهنگی را درباره او به نام “Censori Overload” منتشر کرد.

لباس عجیب و سبک لختی بیانکا سنسوری 

وست از زمانی که اظهارات یهودستیزی نگران‌کننده‌اش و اظهارات هیلتر خشم عمومی را برانگیخت و معاملات تجاری متعددی از جمله مجموعه پرسود آدیداس Yeezy و وضعیت میلیاردر او در اکتبر را از دست داد، جایگاه پایین‌تری داشت. کارداشیان در مورد ازدواج جدید وست اظهار نظری نکرده است و سانسوری و وست اخیراً با هم دیده شده اند.

 

سانسوری استرالیایی است. سن دقیق او علنی نیست، اما The Sun گزارش می دهد که او حدود 28 سال دارد. لینکدین او او را توصیف می کند که دبیرستان را در سال 2012 و مدرک کارشناسی را در سال 2017 به پایان رسانده است. موقعیت او در صفحه به عنوان رئیس معماری در Yeezy ذکر شده است. . او در گذشته یک سبزه بود، اما اخیراً در عکس‌های جدید با وست، بلوند و کوتاه شده است.

 

ماجرای رابطه کانیه وست و بیانکا سنسوری

او و وست اولین بار در اوایل ژانویه 2023 با هم دیده شدند و زمانی که خبر عروسی منتشر شد، به طور قانونی ازدواج نکرده بودند.رابطه عاشقانه وست با سانسوری، حداقل به صورت علنی، بسیار جدید است. مشخص نیست چه زمانی این دو شروع به ملاقات کردند. TMZ گزارش داد که سانسوری و وست در 9 ژانویه 2023 در والدورف آستوریا بورلی هیلز در حال صرف یک وعده غذایی دیده شدند.

 

در 13 ژانویه، زمانی که در مورد ازدواج ادعایی آنها گزارش داد، این رسانه اضافه کرد که در حالی که وست و سانسوری دیده نشدند یا عکسی از آنها گرفته نشد. او در کنار هم در “برخی رویدادهای مجاور کانیه، از جمله نمایش Balenciaga در ماه می” شرکت کرده بود.

لباس عجیب و سبک لختی بیانکا سنسوری 

چندین منبع مرتبط با سانسوری و وست در 13 ژانویه به این رسانه گفتند که این زوج “اخیراً یک مراسم خصوصی برای جشن عشق خود داشتند” اما به نظر نمی رسید که هنوز گواهی ازدواج ارائه نکرده اند تا قانونی شود. به گزارش TMZ، وست در حالی دیده شد که یک حلقه طلا به عنوان نماد تعهد خود به او به تن داشت.

 

گواهی ازدواج آنها که ثابت می کند ازدواج رسمی است در اکتبر 2023 گزارش شد.

روز جمعه، 6 اکتبر، در اسناد به دست آمده توسط دیلی میل گزارش شد که این زوج در 20 دسامبر 2022 مجوز ازدواج “محرمانه” را در کالیفرنیا دریافت کردند. تاریخ ازدواج آنها یک ماه پس از پایان طلاق وست تعیین شد. همسر کیم کارداشیان

 

این مجوز قبلا هرگز به دلیل وضعیت “محرمانه” آن به صورت عمومی ثبت نشده بود، اما این ازدواج در پالو آلتو انجام شد و توسط جیمز میفیلد انجام شد. نام کامل سانسوری در مجوز و همچنین نام قانونی وست وجود دارد که در اکتبر 2021 به “Ye” تغییر یافت. خانه زناشویی آنها به عنوان مزرعه وایومینگ West فهرست شده است.

ماجرای رابطه کانیه وست و بیانکا سنسوری

عکس های لختی بیانکا سنسوری

اندام سکسی بیانکا سنسوری

عکس برگ ریزان بیانکا سنسوری لختی با هیکل عجیب (+عکس هات)

به نظر می رسد اینستاگرام سانسوری پس از اخباری که ممکن است او و وست ازدواج کرده باشند ناپدید شد.دیلی میل خاطرنشان کرد که آنچه به نظر می رسد حساب اینستاگرام سانسوری (@bianca.censori) باشد، اکنون پس از اخبار مربوط به ازدواج ادعایی او و وست، در دسترس نیست. سانسوری 16500 دنبال کننده داشت و فقط 27 پست قبل از اینکه هندل ظاهراً غیرفعال شود.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت