خوابیدن دختر کاملا لخت در جلوی کاخ سفید آمریکا (+عکس)

خوابیدن دختر کاملا لخت در جلوی کاخ سفید آمریکا (+عکس)

یک دختر و زن جوان با آفتاب گرفتن در کاخ سفید امریکا بـه صورت کاملا برهنه بـه یکی از پر حاشیه ترین هاي‌ فضای مجازی تبدیل شد در ادامه با خوابیدن دختر کاملا عریان در جلوی کاخ سفید آمریکا «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید. 

افتاب گرفتن یک زن در کاخ سفید امریکا 

تعجب برانگیزتر این اسـت کـه اینکار عادت روزانه یک خانم قاضی اسـت کـه در اتاق را می بندد و هیچ مراجعه کنده اي را هم بـه داخل راه نمیدهد.

خوابیدن دختر کاملا لخت در جلوی کاخ سفید آمریکا «+عکس»

این دختر عریان در حال آفتاب گیری در کاخ دادگستری این کـه خانمی اتاق کارش را بـه محلی برای آفتابگیری تبدیل نماید جای سوال و تعجب اسـت. این خانم قاضی کـه باید روزانه در خدمت مراجعه کنندگان باشد ساعتی از کارش را صرف آفتابگیری جلوی پنجره اتاقش می‌نماید.

بیشتر بخوانید: سلبریتی معروف کاملا لخت بر روی تخت که عجیب میرقصد!! «+عکس بدون سانسور»

خوابیدن دختر کاملا لخت در جلوی کاخ سفید آمریکا

خانم 35 ساله بـه نام “انیسا بیلاجاک” اهل بوسنی و هرزگویین کـه به عنوان قاضی بـه جامعه خدمت می‌نماید هنگامی کـه اخرین بار در حال افتابگیری در محل کارش بود.

تعدادی از همسایگان روبروی ساختمان دادگستری از این لحظه عکس گرفتند ودر فضای مجازی منتشر نمودند. هر چند اینکار خانم اعتراضاتی را در پی داشت و تا مرحله اخراج او منجر شد اما دادگاه عالی بوسنی قلم عفو بر جرم او کشید و با ادامه مجدد کارش موافقت نمود.

افتاب گرفتن یک زن در کاخ سفید امریکا 

آیا افتاب گرفتن مناسب است ؟‌

چگونه آفتاب بگیریم؟ برای آفتاب گرفتن چی بزنیم؟ روش صحیح آفتاب گرفتن چیست؟ آفتاب گرفتن بهتر اسـت یا سولاریوم؟ همه ی این‌ها و ده‌ها سوال مشابه دیگر، مواردی هستند کـه با فرارسیدن فصل تابستان و آغاز وسوسه حمام آفتاب در هوای آزاد، ذهن شـما را بـه خود مشغول میکنند.

نخستین و مهمترین نکته برای شروع فرایند حمام آفتاب، خودداری از قرار گرفتن در دسترس نور شدید خورشید ودر ساعاتی اسـت کـه برخورد مستقیم اشعه ماورا بنفش خورشید بـه پوست، می تواند باعث سوختگی و آسیب پوستی شود.

آیا افتاب گرفتن مناسب است ؟‌

بیشتر بخوانید: عکس لخت پسر بایدن با دختران روسپی در حمام و اتاق خواب «+جزئیات»

مورد مهم دیگر؛ هنگامی کـه بدن‌تان شروع بـه تعریق کرد، بهتر اسـت حمام آفتاب را متوقف کنید و بـه سایه بروید. افزایش تعریق بدن، میتواند باعث خشکی پوست، آفتاب سوختگی و گرمازدگی شود.

در قدم بعدی، سر و موهایتان رابا حوله تمیز و مرطوبی بپوشانید. اینکار از موها و پوست سر شـما در برابر نور خورشید محافظت میکند و بـه این ترتیب با کمترین آسیب میتوانید آفتاب بگیرید.

خوابیدن دختر کاملا لخت 

قرارگرفتن در دسترس نور آفتاب همیشه بـه معنای آفتاب سوختگی و عوارض پوستی خطرناک نیست، بلکه حمام آفتاب در بسیاری از موقعیت‌ها برای مقاصد درمانی نیز کاربرد دارد.

آیا افتاب گرفتن مناسب است ؟‌

بسیاری از افراد گمان می کنند کـه ضد آفتاب‌ها فقط برای پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرند. این درحالی اسـت کـه نور آفتاب می تواند بـه همه ی قسمت‌هاي‌ پوست بدن آسیب بزند. بـه همین خاطر توصیه می شود استفاده از ضد آفتاب را برای تمامی قسمت‌هاي‌ بدن خود بـه خصوص ناحیه صورت، بازوها و پاها جدی بگیرید.

نکته مهم و کلیدی درباره مصرف صحیح ضد آفتاب‌ها، استفاده از مقدار مناسب این محصولات اسـت. اگر قصد آفتاب گرفتن دارید، در مصرف ضد آفتاب صرفه جویی نکنید. مطمئن شوید با مقدار مناسب ضد آفتاب از پوستتان در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید محافظت می کنید.

عکس های لختی از افتاب گیری زنان

برای افزایش اثر محافظتی ضد آفتاب‌ها 15 تا 30 دقیقه پیش از آفتاب گرفتن آن ها را روی پوستتان بمالید. همچنین، هردو ساعت یک‌بار ضد آفتاب خودرا تمدید نمایید.

بیشتر بخوانید: راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان !!! «عکس»

اگر کودکان‌تان شـما را در حمام آفتاب همراهی میکنند، محافظت از پوست انها را جدی بگیرید. پوست کودکان در برابر اشعه ماورا بنفش آفتاب آسیب‌‌پذیرتر از بزرگسالان اسـت. استفاده از ضد آفتاب‌هاي‌ مخصوص کودکان می تواند از پوست انها در برابر نور آفتاب محافظت نماید.

عکس های لختی از افتاب گیری زنان

افتاب گیری زنان در جلوی افتاب نیازمند این اسـت کـه افراد بدون لباس باشد و حالا همین خانم قاضی در کاخ ریاست جمهوری وادار شد برهنه باشد کـه اتفاق جالبی برای عکاسان بوجود اورد. خوابیدن دختر کاملا برهنه در جلوی کاخ سفید آمریکا «+عکس»

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت