مسافرت زوجی معروف به صورت نیمه برهنه (+عکس)

مسافرت زوجی معروف به صورت نیمه برهنه (+عکس)

زوج سلبریتی مشهور هایدی کلوم و همسرش تایم کائولیز با لباسی سکسی و مایو ها و بیکینی ها بر روی سواحل و اقیانوس بـه سفر پرداختند در ادامه با مسافرت زوجی مشهور بدون لباس بـه صورت فجیع در قایق «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید. 

 

عکس سکسی زوج های معروف سلبریتی با بیکینی 

هایدی کلوم روز یکشنبه در حالی کـه در ایتالیا تعطیلات خودرا سپری می‌کرد، در حالی کـه هیدی کلوم در حال ریزش آرواره خود با لباس بیکینی کم پشت در اینستاگرام بود، دمای هوا را افزایش داد.

مسافرت زوجی معروف بدون لباس به صورت فجیع در قایق «+عکس»

این مدل آلمانی-آمریکایی 50 ساله، اندام فوق‌العاده‌اي را دراین دو قطعه بـه نمایش گذاشت در حالی کـه طوفانی برای عکس‌هاي‌ داغ در خلال یک گریز مجلل بـه کاپری بـه نمایش گذاشت.

 

او در حالی کـه از یک نوشیدنی صبحگاهی لذت می برد، از بالکن بـه اقیانوس نگاه می‌کرد و با درختان خیس بلندش بازی میکرد، برق می زد.هایدی مایو برنزه خودرا با یک گردنبند آویز درشت و گوشواره هاي‌ چشم نواز بـه نمایش گذاشت.او بـه سادگی نوشت: “bonjourno”.

 

داغ! هایدی کلوم، 50 ساله، روز یکشنبه هنگام تعطیلات در ایتالیا، هنگامی کـه بدنش را در حال افتادن فک با یک بیکینی کم پشت در اینستاگرام بـه نمایش گذاشت، دمای هوا را افزایش داد.

 

 

مسافرت زوجی معروف بدون لباس به صورت فجیع در قایق «+عکس»

خوب بـه نظر میرسد: روز شنبه، این مدل یکبار دیگر هیکل پر شور خودرا در اینستاگرام با یک تاپ بیکینی مثلث گورخری صورتی و دامن پوششی مشابه بـه نمایش گذاشت.خوب بـه نظر می‌رسد: روز شنبه، این مدل یک‌بار دیگر هیکل پر شور خودرا در اینستاگرام با یک تاپ بیکینی مثلث گورخری صورتی و دامن پوششی مشابه بـه نمایش گذاشت.

عکس سکسی زوج های معروف سلبریتی با بیکینی 

 

بیشتر بخوانید: از لب گرفتن آریانا گرانده با دوست پسر جدیدش تا کارهای سکسی «+عکس»

 

هایدی کلوم با لباس شنای گلدار در ایتالیا، ویترینی بی تن بـه تن کرده اساسطوره موسیقی پاپ دهه نود، 53 ساله، در حالی کـه بیکینی می‌کند، جذاب بـه نظر می رسدکاترین زتا جونز دریک قایق تفریحی مجلل در کاپری آفتاب می‌گیرد

 

روز شنبه، هایدی با یک تاپ بیکینی مثلثی با طرح گورخری صورتی و دامن کاور همسان، هیکل پر شور خودرا بار دیگر در اینستاگرام بـه نمایش گذاشت.

 

او دریک جفت اسلاید طرحدار گلدار راحت بودو پشت یک عینک آفتابی درشت از آفتاب محافظت میکرد.این شگفت‌انگیز از سفر مجلل با همسرش تام کائولیتز لذت میبرد و گالری عکس‌هاي‌ فوری رابا ۱۱.۲ میلیون دنبال‌کننده‌اش بـه اشتراک گذاشت.

 

هایدی کلوم و همسرش

هایدی کـه اخیراً چهارمین سالگرد ازدواج خودرا با گیتاریست 33 ساله هتل توکیو جشن گرفت، در جزیره خوش منظره اي در سواحل ایتالیا در حال غرق شدن در خورشید اسـت.

هایدی کلوم و همسرش

این زیبایی را می توان دید کـه با یک تاپ بیکینی رنگارنگ بـه‌سبک آویزان همراه با پایین‌هاي‌ همسان و بند کشی دراز کشیده تا قسمت میانی تن‌شده‌اش را بـه رخ بکشد.

 

او یک جفت سایه دایره اي انداخت ودر حالی کـه روی یک قایق کوچک کنار تام استراحت میکرد، لبخندی چشمک می زد.نوازنده برای گرفتن این عکس زیبا خم شد ودر حالی کـه یک جفت عینک آفتابی انعکاسی هم بـه ان اضافه کرد، بـه تنه شنا رفت.

 

این زوج در حال گذراندن زمان در قایق بودند کـه بـه آرامی روی آب خنک شناور بودند. صخره بزرگی بر فراز هایدی و تام با دهانه مدور در دوردست قرار داشت.

 

در تصویری دیگر، داور استعدادهای درخشان آمریکا را میتوان دید کـه با پرتوهای درخشان خورشید بـه او می‌تابد.در کپشن آخرین پست این ستاره، او بـه سادگی برای طرفدارانش تایپ کرد: “ما شـما را دوست داریم کاپری.”

 

اوایل روز پنجشنبه، این دو مرغ عشق این شانس را داشتند کـه چهارمین سالگرد ازدواج خودرا در شهر رمانتیک کاپری جشن بگیرند.او بـه صفحه اینستاگرام خود رفت تا عکسها و ویدیویی را در جشن این نقطه عطف بـه اشتراک بگذارد.

 

تاپ و بیکینی و هایدی کلوم

هایدی در حالی کـه از یک شب قرار ملاقات با کاولیتز لذت می برد، یک تاپ بیکینی غوطه ور بـه همراه یک شلوار همسان بـه تن داشت. او درکنار نمایش مناظر خیره کننده شهر، یک کلیپ هم اضافه کرد کـه بوسه اي محبت آمیز با همسرش بـه اشتراک گذاشت.

تاپ و بیکینی و هایدی کلوم

این مجموعه عکس رابا عنوان “Ich bin soooo verliebt in Dich Tom Kaulitz ❤️❤️❤️❤️” کـه بـه زبان آلمانی بـه معنی “من خیلی عاشق تو هستم تام کاولیتز” اسـت. او همچنین افزود: “سالگرد من لیبلینگ مبارک.”

 

دریک پست جداگانه، کلوم یک سلفی از این دو را در حالی کـه بـه سمت دوربین خیره شده بودند، آپلود کرد. این مدل بـه شیرینی نوشت: “من عاشق چهره ناز تو هستم.”

 

این شخصیت تلویزیونی برای نخستین بار در مارس 2018 بـه صورت عاشقانه با گیتاریست ارتباط برقرار کرد و چند ماه بعد در ماه مه، این زوج نخستین حضور خودرا در فرش قرمز بـه عنوان یک زوج انجام دادند.

 

بیشتر بخوانید: عشق و حال بازیگر هالیوودی بدون لباس در حال شنا بدون سانسور «+عکس»

 

عکس داغ هایدی

همسر مجری معروف

مجریان برنامه ایکس فکتور

عکس زوج سکسی

مسافرت زوجی معروف بدون لباس به صورت فجیع در قایق «+عکس»

در دسامبر 2018؛ هایدی و تام پس از این کـه یکی از اعضای هتل توکیو این سوال بزرگ را مطرح کرد، نامزد کردند و این دو بـه طور قانونی در طی یک مراسم خصوصی در فوریه 2019 ازدواج کردند ودر اواخر همان سال در 3 آگوست، ستارگان مراسم عروسی بزرگتری را دریک قایق تفریحی بزرگ در کاپری برگزار کردند.

برچسب‌ها:
ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت