10 روش ارضا کردن زن و بازی با واژن و نقطه جی (+عکس)

10 روش ارضا کردن زن و بازی با واژن و نقطه جی (+عکس)

بازی با واژن و لیس زدن قسمت هاي‌ جنسی زنان یکی از راه هاي‌ تضمینی ارگاسم میباشد در ادامه با 10 روش ارضا کردن زن و بازی با واژن و نقطه جی «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال نمایید .

 

بهترین روش برای لیس زدن واژن و رسیدن به ارگاسم 

اگر یک عمل جنسی وجود داشته باشد کـه هر مرد مستقیم باید بر ان مسلط شود، ان کونیلینگوس اسـت – کلمه لاتین برای انجام رابطه جنسی دهانی بر روی واژن.

10 روش ارضا کردن زنان و ترفند بازی با واژن و نقطه جی «+عکس کامل»

در حالی کـه بیشتر مردم دخول را بـه عنوان تمام و کمال رابطه جنسی بین زن و مرد می‌دانند، مطالعات نشان داده اسـت کـه زنان بـه اندازه مردان بـه این شکل از راه دور بـه ارگاسم نمیرسند. بـه این معنا کـه، اگر میخواهید با یک شریک جنسی زن ظاهری از برابری ارگاسم داشته باشید، باید بفهمید کـه چگونه با کلیتوریس او نیز زیبا شوید.

 

اگر اصلاً بـه لذت شریک زندگی تان اهمیت می دهید «و باید» وقت ان رسیده اسـت کـه وی را بـه عنوان پیش بازی درنظر نگیرید. در عوض، ان را بـه عنوان یک رویداد اصلی درنظر بگیرید. بخش ضروری غذا بـه جای غذای جانبی.

 

و مانند رابطه جنسی نافذ و لیست بـه ظاهر نامتناهی پوزیشن‌هاي‌ ان؛ در مورد کونیلینگوس نیز تغییراتی وجوددارد کـه باید بررسی شوند. آیا می خواهید چیزهای تازه و هیجان انگیزی را حفظ کنید یا چیزی جدید و تند را امتحان کنید؟ در ادامه بخوانید تا در مورد نکات اولیه مبتدی برای خوب شدن در غذا خوردن بیرون بیاموزید – و همچنین نحوه منحصر بـه فرد و خاص نگه داشتن چیزها.

 

 

قبل از این کـه بتوانید راه بروید، باید خزیدن را بیاموزید، و قبل از این کـه بـه ترفندهای منحصر بـه فرد و خاص کونیلینگوس برسید، باید مطمئن شوید کـه اصول اولیه را روشن کرده‌اید.

 


بیشتر بخوانید: زنی که در حال مرگ شوهرش با او رابطه جنسی برقرار کرد «+عکس»


 

علاقه های شریک جنسی در مورد ارگاسم زنان

اگر در مورد اجرای شفاهی هیچوقت خیلی مشتاق نیستید، ممکن اسـت شریک زندگی تان نسبت بـه دریافت ان احساس ناخوشایندی، شرم یا مردد کند. یک تعادل خوب برای این امر این اسـت کـه روشن کنید کـه با کمی اشتیاق کیفیت سرمایه گذاری کرده‌اید.

 

“صورتت را خیس کن!” پزشک Jess O’Reilly، مجری پادکست @SexWithDrJess می گوید. «از فرج نترسید. گونه‌ها، بینی، لب‌ها و تمام صورت‌تان را در ان‌جا قرار دهید و اجازه دهید شریک زندگی‌تان علیه شـما ساییده شود. مالش و آسیاب کردن بـه ان‌ها اجازه می دهد تا کل اجزای خارجی و داخلی کلیتوریس را مالش دهند و برای بسیاری از افراد، این امر بیشتر بـه ارگاسم منجر می شود.

 

او همچنین پیشنهاد می کند کـه ان را چیزی شبیه بـه یک تجربه تمام بدن کنید. اوریلی می افزاید: «دستها، صورت، لب ها، زبان، اسباب بازی ها و موارد دیگر را درگیر کنید. «دست‌هایتان را زیر باسن‌شان بلغزانید و ان‌ها را بـه سمت صورتتان بکشید. ریتم باسن انها را دنبال نمایید تا انچه را کـه از نظر سرعت، فشار، ریتم، حرکات و شدت می خواهند بسنجید.

بهترین روش برای لیس زدن واژن و رسیدن به ارگاسم 

سکس با کیفیت

Kayla Lords، یک متخصص جنسی برای JackAndJillAdult.com، موافق اسـت کـه بقیه بدن یقیناً می تواند کمی توجه داشته باشد. او پیشنهاد میکند: «با فرض این کـه او با ان مشکلی ندارد، نوک سینه‌هایش را لمس کنید، نوازش کنید یا حتی نیشگون بگیرید». «انگشتش کن. دستان خودرا روی نیم تنه یا پاهایش بکشید. یک تجربه حسی کامل از سر تا پا بـه او بدهید.»

 

ودر نهایت؟ در موردش ساکت نباش! ممکن اسـت بیش از حد روی کاری کـه انجام می دهید متمرکز شده باشید کـه متوجه ان شوید، اما یک شریک کاملاً ساکت میتواند احساس عجیبی داشته باشد یا باعث شود شریک شـما احساس خودآگاهی کند، در حالی کـه ایجاد صداهای سکسی می تواند واقعاً بـه این تجربه کمک کند.

 

اوریلی میگوید: «سر و صدا کن.» «نفس عمیق بکش و صداهایت را خفه نکن. بگذار بداند کـه دوستش داری و ناله ها و ناله هایت را بدون ممانعت ساطع کن.»

 


بیشتر بخوانید: رابطه سکس با چند نفر + پوزیشن خاص «رابطه جنسی»


 

10 روش ارضا کردن زنان و ترفند بازی با واژن و نقطه جی «+عکس کامل»

اگر می خواهید کار خوبی انجام دهید، ممکن اسـت برای ارائه خدمات خود تا حد امکان شدت خودرا افزایش دهید. اما بین اشتیاق و شدت تفاوت وجوددارد – ودر حالی کـه اولی عالی اسـت، دومی در واقع می تواند بیش از حد باشد. برای شروع، شـما می خواهید بـه آرامی بـه جای شیرجه زدن در سر، بـه آرامی با کلیشه بازی کنید

علاقه های شریک جنسی در مورد ارگاسم زنان

اوریلی می گوید: «مستقیماً سراغ کالاها نروید». «با لمس کردن، نوازش کردن، احساس کردن، لیسیدن، بوسیدن و نفس کشیدن در سراسر بدن آن ها – بـه آرامی – انتظار ایجاد کنید. انها را مجبور کنید تا زمانی کـه بالاخره بـه چیزی کـه می خواهند دست پیدا کنند، منتظر تشدید تأثیر باشند.»

 

سپس، وقتی بـه آنجا رسیدید، با ان مانند یک زنگ درب جادویی رفتار نکنید. از آنجایی کـه این ماده مشابه سر یا سر آلت تناسلی اسـت، با کلیتوریس طوری رفتار کنید کـه دوست دارید سر آلت تناسلی شـما درمان شود – با ان ملایم باشید.

 

اوریلی می گوید: «کلیته را حلقه کنید. «ان را مانند دکمه آسانسور فشار ندهید! در عوض، قبل از این کـه زبان صاف و پهن خودرا بـه آرامی روی ان فشار دهید تا فشار زیاد شود، بـه آرامی زبان خودرا دور ان بچرخانید تا اذیت و وسوسه شود.با این حال، ممکن اسـت زمان زیادی برای کلیت صرف شود.

 

اوریلی می افزاید: «بـه کلیتوریس آویزان نشوید – بـه خصوص سر کلیتوریس». همان طور کـه فقط سر آلت تناسلی را نوازش نمیکنید، لیس می زنید یا می‌بوسید، مالیدن کل کلیتوریس لذت‌بخش‌تر از فشار دادن بـه سر اسـت کـه انگار زنگ در اسـت.»

 

آموزش لیس زدن قسمت جنسی زنان

همه ی لیس ها یکسان ایجاد نمی‌شوند. علاوه بر سرعت و شدت، بخشی از زبان شـما کـه از ان استفاده میکنید نیز می تواند احساسات بسیار متفاوتی را برای همسرتان ایجاد کند.

 

آموزش لیس زدن قسمت جنسی زنان

کنت پلی، مربی جنسی با یک دوره آنلاین کامل بـه رابطه جنسی دهانی، میگوید: «زمانی کـه صحبت از تکنیک‌هاي‌ پایه کونیلینگوس بـه میان می آید، ساده ترین کار این اسـت کـه تفاوت بین زبان صاف و نوک زبان خودرا بدانید.

 

او می افزاید: «مسطح سطح زبان شـما سطح بیشتری را ایجاد می کند، بنابر این شدت حس ایجاد شده کمتر، اما ناحیه بیشتری برای حس ایجاد می کند – این می تواند برای افرادی کـه دارای کلیشه هاي‌ حساس هستند یا ترجیح می‌دهند کل فرج آن ها تحریک شود، عالی باشد. از طرف دیگر، نوک زبان شـما یک سطح کوچک اسـت کـه می تواند با تمرکز بر روی یک ناحیه کوچک، احساسات بسیار شدیدی ایجاد کند، کـه برای عاشقانی کـه می خواهند کلیشه‌شان همه ی توجه را بـه خود جلب کند، عالی اسـت.

 

شاید مهم ترین چیز این باشد کـه گفتگو بین شـما و شریک زندگی‌تان باز بماند. اعتراف بـه این کـه دقیقاً نمیدانید چگونه کسی را راضی کنید، می تواند دلهره‌آور باشد، اما هیچ چیز بدتر از این نیست کـه دو نفر آن قدر خجالتی باشند کـه در مورد سؤالات اصلی جنسی صحبت کنند ودر نتیجه لذت را از خود سلب کنند. راه حل؟

 

 

10 روش ارضا کردن زنان و ترفند بازی با واژن و نقطه جی «+عکس کامل»

“بازخورد بخواهید!” اوریلی می گوید. سؤالات ساده بله/خیر بپرسید، مانند «آیا آنجا را دوست دارید؟» و «سریع‌تر؟»؛ «آهسته‌تر؟» و غیره.»اغلب، بر اساس نحوه واکنش او بـه کاری کـه شـما انجام میدهید، مشخص می شود کـه چه چیزی مؤثر اسـت و چه چیزی نمیتواند انجام شود.

 

بـه طور معمول، هرچه صدای بیشتری ایجاد کند، حرکات یا انقباضات عضلانی بیشتری را تجربه کند، بهتر اسـت، اما این مورد برای همه ی صادق نیست. با این حال، Play اشاره میکند کـه میتوانید با استفاده از تکنیک‌هاي‌ مختلف، رمزگشایی کنید کـه چه چیزی کار می کند.

10 روش ارضا کردن زنان و ترفند بازی با واژن و نقطه جی «+عکس کامل»

10 روش ارضا کردن زن و بازی با واژن و نقطه جی

او پیشنهاد می کند: «احساسات مختلفی را برای کالیبره کردن ترجیحات معشوق خود ارائه دهید». زبان صاف بـه نوک زبان، تکان هاي‌ سبک با نوک بـه سمت مکش روی خود کلیشه، و بـه دنبال ان یک زبان کوچک f–king «نوک زبان خودرا بـه داخل و خارج از ورودی واژن او بکشید»

 

یا حتی مکیدن و تکان دادن هم زمان، کـه توسط برخی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌هاي‌ موجود در بازار در حال حاضر تقلید میشود – و مطمئن شوید کـه در تمام مدت بـه زبان بدن، تغییرات تنفسی و هر گونه بازخورد توجه کنید.»

 

در پایان روز، شـما اینکار را برای لذت او انجام می دهید، بنابر این مطمئن شوید کـه این چیزی اسـت کـه در واقع روی ان تمرکز میکنید. لوردز میگوید: «اصلی‌ترین نکته این اسـت کـه فقط ارتباط برقرار کنید و بپرسید کـه چه چیزی دوست دارد. “اگر او نمیداند، آزمایش کنید. اما اگر اینکار را انجام دهد، بهترین اسـت

 

 

داگ استایل بخورید

استایل سگی فقط برای سکس دخول نیست – اگر هر دوی شـما علاقه مند بـه ان هستید، می‌توان ان را برای دهان نیز تطبیق داد. چگونه کار می کند؟

 

لردز می گوید: «در حالی کـه او روی زانوهایش اسـت، خم شوید و صورت خودرا از پشت در فرج او فرو کنید. “اگر کلیتوریس او نیاز بـه توجه دارد، از دست خود استفاده کنید در حالی کـه زبان خودرا با زاویه دیگری استفاده میکنید. اگر او بـه ان باز اسـت، می توانید تحریک مقعدی را نیز بررسی کنید – اما همیشه اول بپرسید و اگر علاقه‌اي بـه اینکار نداشتید، ان را متوقف کنید.

داگ استایل بخورید

10 روش ارضا کردن زن و بازی با واژن و نقطه جی

Play می گوید: «اگر معشوقه‌تان دوست دارد نقطه G خودرا تحریک کند، ترکیب ان با مهارت‌هاي‌ دهان و دندان‌تان بی‌معنی اسـت. “این را می‌توان بـه عنوان یک تکامل در استفاده از اسباب بازی ها انجام داد «من بـه شدت NJoy Pure Wand را توصیه می‌کنم!» یا با انگشت خود «بـه حرکت “بیا این جا” فکر کنید کـه همیشه اشاره میکنید».

 

او می افزاید: «در هر صورت، استراتژی این اسـت کـه از زبان خود برای تحریک کلیشه او با تکان دادن، لیسیدن، مکیدن و غیره استفاده کنید، در حالی کـه با انگشت یا اسباب بازی خود ناحیه نقطه G وی را تحریک کنید. یک حرکت تکان دهنده خوب با استفاده از کل اسباب بازی یا بازوی شـما «نه خود انگشت» می تواند احساسات بسیار شدیدی ایجاد کند.

 

ارگاسم با استفاده از یخ

“برای این حرکت بعدی یک لیوان تکه هاي‌ یخ بردارید و مطمئن شوید کـه از شریک زندگی خود بپرسید کـه در مورد دمای بازی چه احساسی دارد!” می گوید بازی. تکنیک‌هاي‌ دهان تقریبا یکسان هستند «تک زدن، لیسیدن، شـما اکنون آن ها را می‌شناسید»؛ اما قبل از انجام ان‌ها، مکعب یخ را می‌مکید و هوای سردی بـه زبان خود می دهید.»

 


بیشتر بخوانید: برقرار کردن رابطه جنسی در هواپیما توسط مسافران «+عکس باورنکردنی»


 

او می‌افزاید: «همچنین می توانید کمی نفس یخی در کلیشه او دمید تا مزه‌اش را بگیرد. لیوان را در نزدیکی خود نگه دارید تا با گرم شدن زبانتان خنک شود، و اگر معشوق شـما واقعاً در حال سرد شدن اسـت، می توانید مقداری نوازش مستقیم یخ در قسمت داخلی ران ها و شکم خود نیز بـه ان اضافه کنید تا لرزش بر او بیفتد یا سرما را چکه کنید. ذوب آب از مکعب روی کلیشه او.»

ارگاسم با استفاده از یخ

10 روش ارضا کردن زنان و ترفند بازی با واژن و نقطه جی «+عکس کامل»

البته، این لیست کاملی از گزینه‌هاي‌ کونیلینگوس نیست – فقط تعداد انگشت شماری برای شروع. نکته واقعی: با شریک زندگی خود صحبت کنید و راه هاي‌ مختلفی را بیابید کـه هر دوی شـما می توانید چیزهایی را کـه برای شـما جذاب اسـت را ادویه کنید!

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت