خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا (+عکس)

خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا (+عکس)

عکس هایی از عمارت خفن مرلین مونرو 

Marilyn Monroe مرلین مونرو یکی از زیباترین و معروف ترین هنرمندان دنیا بوده است و طرفداران زیادی داشته است . حالا عکس هایی از ملک و خانه شاهانه او که بسیار گران قیمت میباشد را ما برای شما گرد اوری کردیم . در ادامه با خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

خانه سابق مرلین مونرو در لس آنجلس به عنوان یک بنای فرهنگی تاریخی اعلام شد.

خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا (+عکس)

خانه لوکس 8 میلیون دلاری مرلین مونرو

در جلسه روز چهارشنبه، شورای شهر لس آنجلس به اتفاق آرا 12-0 رای داد تا این ملک نمادین در فهرست آثار تاریخی-فرهنگی قرار گیرد. خانه‌ای که در برنت‌وود در یک بن‌بست قرار گرفته بود، تنها خانه‌ای بود که مونرو تا به حال داشت و در 4 آگوست 1962 به طرز بدنامی در آن درگذشت. خانه یک طبقه به سبک Hacienda در ملکی به مساحت 2900 فوت مربع به دلیل اهمیت آن در تاریخ شهر شناخته شده است.

خانه سابق مرلین مونرو در محله برنت وود لس آنجلس روز چهارشنبه به عنوان یک بنای فرهنگی تاریخی معرفی شد. ما امروز فرصتی برای انجام کاری داریم که باید 60 سال پیش انجام می شد. تریسی پارک، عضو شورا، قبل از رای‌گیری روز چهارشنبه گفت: هیچ فرد یا مکانی دیگری در شهر لس آنجلس به اندازه مرلین مونرو و خانه او در برنت‌وود نمادین نیست.

جاستین تیمبرلیک مزرعه خود در تنسی را به قیمت 8 میلیون دلار فروخته است – دو برابر سود او نسبت به زمانی که برای اولین بار این ملک را به قیمت 4 میلیون دلار در سال 2015 خریداری کرد.
جاستین تیمبرلیک مزرعه 127 هکتاری خود در نشویل را در میان رسوایی DWI و فروش کند تور می فروشد.

خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا (+عکس)

پارک افزود: “برخی از مشهورترین تصاویر جهانی که تا به حال از او گرفته شده است. در آن خانه، در آن محوطه، نزدیک استخر او بوده است. و اینکه مرلین به طرز غم انگیزی در آنجا درگذشت، او را برای همیشه در زمان و مکان به همین خانه پیوند می دهد.”

عکس هایی از عمارت خفن مرلین مونرو 

«احتمالاً هیچ زنی در تاریخ یا فرهنگ وجود ندارد که تخیل مردم را جذب کند، همانطور که مرلین مونرو انجام داد. حتی پس از گذشت همه این سال‌ها، داستان‌های او هنوز هم امروز طنین‌انداز می‌شوند و الهام‌بخش بسیاری از ما هستند.

برای از دست دادن این قطعه از تاریخ، تنها خانه‌ای که مرلین مونرو تا کنون داشته است، ضربه‌ای ویرانگر برای حفاظت تاریخی و برای شهری است. که کمتر از 3 درصد از نام‌های تاریخی با میراث زنان مرتبط است.»پارک همچنین طرحی را ارائه کرد که «محدودیت‌های اتوبوس تور» را در جاده منتهی به خانه و اطراف آن ارزیابی می‌کند و به دنبال یافتن مکان مناسب‌تری برای عموم مردم برای لذت بردن از مکان تاریخی جدید است.

پارک گفت: “من و تیم من به همکاری نزدیک با جامعه برای رسیدگی به هر گونه نگرانی در آینده ادامه خواهیم داد.” من همچنین می‌دانم که دسترسی یکی از اجزای مهم حفظ است، به همین دلیل است که در طول این فرآیند، من و تیم من از نزدیک با صاحبان املاک همکاری کرده‌ایم تا احتمال انتقال خانه به مکانی را ارزیابی کنیم که عموم مردم واقعاً قادر به بازدید و بازدید باشند. وقت گذراندن.”

نگاهی به ملک خفن مرلین مونرو

این ملک در سال 2023 توسط زوجی که در همسایگی زندگی می کنند به قیمت حدود 8.35 میلیون دلار خریداری شد. ست سال گذشته به طور انحصاری گزارش داد که پس از این خرید، این زوج برای مجوز تخریب با برنامه هایی برای توسعه اموال خود ثبت نام کردند.

نگاهی به ملک خفن مرلین مونرو

مجوز Brinah Milstein و Roy Bank در ابتدا برای ورود به مراحل اولیه روند تخریب چراغ سبز نشان داده شد. اما پس از اطلاع مقامات از این برنامه ها به زودی متوقف شد.

شورای شهر در جلسه استماع سپتامبر 2023 به طور موقت تخریب را متوقف کرد و مدعی شد که این ملک باید به عنوان یک اثر فرهنگی تاریخی تعیین شود.

عکس داغ

این زوج در ماه مه شکایت کردند و شهر را به «رفتار غیرقانونی و غیرقانونی» و استفاده از «دستورالعمل‌های درب پشتی» در مبارزه خود برای نجات خانه که مونرو در سال 1962 به قیمت 75000 دلار خریداری کرد، متهم کردند.

عکس جذاب مرلین مونرو

این ملک در سال 2023 توسط زوجی که در همسایگی زندگی می کنند خریداری شد که قصد داشتند خانه را برای گسترش ملک خود تخریب کنند.

KCAL-TV گزارش داد که این زوج مدعی شدند که شهر در ارتباط مونرو با خانه اغراق آمیز است . و این اقامتگاه را به عنوان “خانه ای که مرلین مونرو گهگاه تنها شش ماه قبل از خودکشی 61 سال پیش در آن زندگی می کرد” توصیف کردند.

نگاهی به ملک خفن مرلین مونرو

در این دعوی که حل‌نشده باقی مانده است، آمده است: «همه این دسیسه‌ کاری‌ها به نام حفظ خانه‌ای بود که به هیچ‌وجه معیارهای بنای تاریخی را ندارد.

وکیل دادگستری به KTLA گفت، این زوج مدعی شدند که شهر ده ها مورد بازسازی را برای 14 مالک قبلی خانه تایید کرده است. در حالی که ملک فعلی “هیچ چیز دیگری نشان دهنده زمان کوتاه 60 سال پیش خانم مونرو در آنجا باقی نمانده است.”

خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا (+عکس)

خانه مجلل 8 میلیون دلاری مرلین مونرو در لس آنجلس آمریکا

شریدان همچنین ادعاهای پارک مبنی بر اینکه او در حال همکاری با مالکان بر روی طرحی برای جابجایی خانه است، انتقاد کرد. او به این رسانه گفت: «نه او و نه کارکنانش، در طول این فرآیند یا هر زمان دیگری، از نزدیک با مالکان کار نکرده اند تا خانه را تغییر دهند تا امکان دسترسی عمومی فراهم شود.

اقدامات تریسی پارک امروز و در طول این فرآیند، گشت ویژه بدون توجه به منافع رای دهندگانش و حقایق و شایستگی ها، نشان می دهد که خانه یا سرمایه هیچ کس ایمن نیست.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت