سکس افسر پلیس و زن شوهردار در ماشین گشت ویژه (+عکس داغ)

سکس افسر پلیس و زن شوهردار در ماشین گشت ویژه (+عکس داغ)

مادر یک فرزند دو ساله در طی حرکتی عجیب رابطه جنسی با پلیس محله خود انجام داد در ادامه با سکس پلیس امنیت و زن شوهردار در ماشین گشت ویژه «+عکس داغ» هاتم بت را دنبال کنید .

 

رابطه جنسی با زن شوهردار توسط پلیس امنیت 

مادر مریلندی کـه با یک پلیس متاهل در خیابان قبل از پیوستن بـه او در پشت ماشین تیمش فیلم میگیرد، از تلاش آن ها عذرخواهی نمی‌کند.

سکس افسر پلیس و زن شوهردار در ماشین گشت ویژه «+عکس داغ»

ویرجینیا پینتو بـه روزنامه پست گفت کـه رابطه اش با فرانچسکو مارلت، افسر پلیس کانتی پرنس جورج کـه اکنون تعلیق شده اسـت، «یک شب نبود» و این زوج حدود دو سال بود کـه یک دیگر را میدیدند.

 

او گفت: «این داستان اصلی اسـت – این کـه این چیز کمی نیست،» و اضافه کرد: «البته، چون او یک افسر پلیس اسـت، بد بـه نظر میرسد. اما من فقط می خواهم مردم بفهمند کـه این موضع یک شبه نبود.»

 

پینتو برای نخستین بار توسط همسر مارلت، پائولا، شناسایی شد، و او دریک پست آتشین در فیس بوک صبح چهارشنبه بـه او گفت “در جهنم بپوسد”؛ درست چند ساعت پس از تعلیق همسرش از اداره، کـه تحقیقات در مورد رفتار وی را پس از ان آغاز کرد. ویدیو ویروسی شد

 


بیشتر بخوانید: معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی «+عکس»


 

علیرغم تبلیغاتی کـه از این رسوایی صورت گرفت، پینتو، یک کهنه سرباز سربلند ارتش، در حین صحبت کردن در مورد ان؛ جمع و جور و بی حوصله ظاهر شد.”چه چیزی خیلی هیجان انگیز اسـت؟ او یک پلیس اسـت من یک غیرنظامی هستم گرفتار شدیم بد اسـت، اما این می گذرد.»

رابطه جنسی با زن شوهردار توسط پلیس امنیت 

 

لب گرفتن ویرجینیا پینتو از پلیس امنیت 

ویرجینیا پینتو بـه The Post گفت کـه رابطه او با افسر پلیس شهرستان پرنس جورج کـه اکنون تعلیق شده اسـت، فرانچسکو مارلت “یک شبه نبود.”

 

“من دارم زندگی می کنم. من بچه دارم. مطمئنم، همانگونه کـه میدانید، من یک پسر 15 ساله اوتیسم دارم. پدرش قفقازی بود. من حدس میزنم من یک چیز برای قفقازی ها دارم.

 

“در ذهنم، من هیچ اشتباهی نکرده ام. من بـه زندگی خود ادامه خواهم داد، کاری را کـه انجام می‌دهم انجام دهم. در قلب من، در قلب او، می‌دانم کـه هیچ کاری نکرده ام. او میداند. پائولا می‌داند. من هیچ اشتباهی نکردم خداوند قدرت برتر من اسـت.»پائولا در بیانیه‌اي کـه عصر چهارشنبه در روزنامه پست منتشر کرد، سخنان بسیار قویتری درباره این وضعیت داشت.

لب گرفتن ویرجینیا پینتو از پلیس امنیت 

 

او در پیامی نوشت: «بـه نظر می رسد کـه ویرجینیا لقمه‌اي در مورد من دارد کـه شوهرش الاغ کثیفش را رها کرد قبل از میلاد، او نمی تواند دست از خیانت و وارد کردن خود بـه سایر مشاغل Ppls بردارد.

 

ماجرای خیانت زن شوهردار با افسر پلیس

شوهرم از او برای رابطه جنسی استفاده می کرد قبل از میلاد او آسان بود… من هرگز ازدواجمان را قبل از میلاد خارج نکردم، مثل همه ی ازدواج‌هایي کـه بـه مشکل برخورد میکردیم. ما در پایان روز همه ی چیز را پشت سر می‌گذاریم.»

 

دراین ویدئوی 47 ثانیه اي، پینتو و مارلت یونیفرم پوش در حال بوسیدن ودر حال نوازش سنگین درکنار ماشین تیم خود در حالی کـه در نزدیکی پارکی پر از کودکان درکنار دبیرستان آکسون هیل پارک شده بود، دیده شدند.

 

بـه گفته بنر بالتیمور، ان‌ها سپس باهم بـه داخل رفتند، جایی کـه شاهدان گفتند کـه 40 دقیقه قبل از خروج جداگانه در آنجا ماندند.ویدئوی دومی نیز از ان زمان منتشر شد کـه بـه نظر میرسد پینتو را نشان می دهد کـه دزدکی وارد یک رزمناو پلیس کانتی پرنس جورج میشود کـه بـه نظر می رسد متعلق بـه مارلت باشد.

 


بیشتر بخوانید: 10 روش ارضا کردن زن و بازی با واژن و نقطه جی «+عکس»


 

پس از این کـه پائولا در فیس بوک پینتو را بـه خاطر خرابکاری صدا کرد، معشوقه با پستی از خودش کـه در ان همسرش را متهم بـه خیانت کرده اسـت، پاسخ داد، اما وقتی چهارشنبه در مورد این ادعاها تحت فشار قرار گرفت از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

 

پلیس مریلند در حال بوسیدن زنی در ویدیوی ویروسی کـه با بچه ها و همسرش در خانه دیده می شود – چند ساعت پس از این کـه او گفت معشوقه میتواند “در جهنم بپوسد” دستگیر شد.

 

“من این را بـه شـما نمی‌گویم، بیا. من نمی‌توانم ان را بـه شـما بگویم. در همه ی این ها آدم بدی وجود ندارد. فکر می کنم همه ی ما آدم‌هاي‌ بدی هستیم،” او گفت.

 

«از انچه در گزارش‌ها خواندم، ظاهراً در ماه مه او بـه دلیل خشونت خانگی تعلیق شد. این باید همان جا ثابت شود، دینگ-دینگ-دینگ-دینگ-دینگ – شاید چیزی در رابطه عالی نباشد.اکنون مردم خواهند فهمید کـه هیچ ازدواجی کامل نیست. اتفاقاً او یک افسر پلیس اسـت.»

 

سکس افسر پلیس و زن شوهردار در ماشین گشت ویژه «+عکس داغ»

مارلت برای مدت کوتاهی در ماه مه و قبلاً درسال 2016 پس از متهم شدن بـه کودک آزاری بـه دلیل این کـه پسر 3 ساله دوست دخترش را چنان کتک زد و پسر از هوش رفت، تعلیق شد.

 

بخش امور داخلی پلیس شهرستان پرنس جورج بعدا هر دوی این اتهامات را بی اساس اعلام کرد.پینتو گفت کـه ان حوادث و رسوایی کنونی مانع از احساسات او نسبت بـه مارلت نشد، اما در مورد آینده مشترک آن ها گمانه زنی نمی‌کند.”البته احساساتی وجوددارد. البته. من این را پنهان نمی‌کنم.» او گفت.

 

لب گرفتن افسر پلیس از زن سیاه پوست

PGPD یک ویدیوی ویروسی را بررسی میکند کـه نشان می دهد افسر یونیفرم پوش زن را در پارک نزدیک مدرسه می بوسد.
ویدئوی دومی نیز از ان زمان منتشر شد کـه بـه نظر میرسد پینتو را نشان میدهد کـه دزدکی وارد یک رزمناو پلیس کانتی پرنس جورج می شود کـه بـه نظر میرسد متعلق بـه مارلت باشد.

ماجرای خیانت زن شوهردار با افسر پلیس

پلیس هردو ویدئو را در روز چهارشنبه تایید کرد و دوباره تاکید کرد کـه در حال تحقیق درباره مارلت اسـت.رئیس ملک عزیز گفت: “من می‌دانم کـه اقدامات افسری کـه دراین ویدئوها دیده می شود، طیفی از احساسات را در جامعه برانگیخته اسـت و این آژانس و بسیاری از زنان و مردان سختکوش را کـه یونیفورم ما را میپوشند، در کانون توجه منفی قرار داده اسـت.”

 


بیشتر بخوانید: برقرار کردن رابطه جنسی در هواپیما توسط مسافران «+عکس باورنکردنی»


 

سکس افسر پلیس و زن شوهردار در ماشین گشت ویژه «+عکس داغ»

من از هر افسری انتظار دارم بـه گونه اي رفتار کند کـه این آژانس یا این شهرستان را بی احترامی نکند. من بـه ساکنان شهرستان پرنس جورج خاطرجمعی میدهم کـه این موضوع را بسیار جدی می‌گیرم.»

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت