آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

پیدا شدن الت تناسلی ناپلئون توسط یک زن 

ناپلئون بناپارت یکی از افراد موثر در تاریخ دنیا بوده است جالبه بدونید که الت تناسلی او توسط یک زن نگهداری میشود در ادامه با آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

در اینجا یک درس تاریخ کوتاه است.امپراتور فرانسه، ناپلئون بناپارت، 203 سال پیش در 5 مه درگذشت، اما آخرین بار مشخص شد که افراد خصوصی کوچک و افسانه ای او در دستان یکی از ساکنان انگلوود، نیوجرسی، بودند.

 

آلت تناسلی متعلق به ایوان لاتیمر بود که پدر اورولوژیست مشهور او در سال 1977 در حراجی پاریس رقابت سختی را برای خرید این اندام به قیمت 3000 دلار شکست داد.آخرین بار مشخص شد که افراد کوچک افسانه ای امپراتور فرانسه ناپلئون بناپارت در دستان یکی از ساکنان انگلوود، نیوجرسی، بودند.

 

آخرین بار مشخص شد که افراد کوچک افسانه ای ناپلئون بناپارت امپراتور فرانسه در دستان یکی از ساکنان انگلوود، نیوجرسی، بودند.ناپلئون بناپارت امپراتور فرانسه 203 سال پیش در 5 می درگذشت.

 

او آن را خرید، هرگز آن را به کسی نشان نداد، هرگز به کسی نگفت. او فقط آن را گرفت، گذاشت زیر میز و آنجا بود.دکتر جان کی لاتیمر که تحقیقات گسترده ای در مورد ترور آبراهام لینکلن و جان اف کندی انجام داد، در سال 2007 در سن 92 سالگی درگذشت.

 

بیشتر بخوانید: خوردن آلت تناسلی مردانه به عنوان یک غذا در چین (+عکس)

 

ماجرای پیدا شدن الت تناسلی امپراطور فرانسه

ایوان لاتیمر که اکنون 75 سال دارد از اظهار نظر در مورد یکی از اعضای مشهور فرانسوی خانواده خودداری کرد.همانطور که افسانه می گوید، یک دکتر خشمگین ظاهراً در طول کالبد شکافی خط کش 5 فوتی، آلت تناسلی به طول یک اینچ و نیم را برید.

پیدا شدن الت تناسلی ناپلئون توسط یک زن 

ایوان لاتیمر، 59 ساله، با جعبه در جعبه.ایوان لاتیمر (تصویر)، اکنون پس از اینکه پدرش آن را در حراجی پاریس در سال 1977 خرید، صاحب این قسمت از بدن است.به گفته تونی پروتت، نویسنده نیویورک، که در سال 2008 کتاب «خصوصیات ناپلئون: 2500 سال تاریخ بازگشایی شده» را نوشت، این مرگ توسط پزشک ناپلئون، فرانچسکو اتومارچی، در مقابل 17 شاهد انجام شد.

 

سپس گفته می‌شود که آلت تناسلی بخشی از مجموعه‌ای از اقلام متعلق به کشیشی بوده است که آخرین مراسم ناپلئون را اجرا می‌کرد، آبه آنژ پل ویگنالی، که در نهایت از خانواده‌اش عبور می‌کرد، پروتت، 60 ساله، به The Post تأیید کرد.

 

جنگجوی تپانچه ناپلئون از جمله آثاری بود که توسط فروشنده کتاب های کمیاب آمریکایی A.S.W خریداری شد. روزنباخ در سال 1924 و در موزه هنر فرانسه در منهتن در سال 1927 به نمایش گذاشته شد.

 

سرانجام در سال 1977 در پاریس به حراج گذاشته شد و توسط پدر ایوان لاتیمر، استاد اورولوژی در دانشگاه کلمبیا خریداری شد.

 

ایوان لاتیمر در بیشتر موارد در مورد یادگاری نامرتب خود را خصوصی نگه داشته است.

 

پروتت این امتیاز نادر را داشت که حدود 10 سال پیش ناپلئون کوچک را در انگلوود ببیند.

 

جعبه ای که حاوی آلت تناسلی ناپلئون است.

 

 

آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

شایعات می گویند که یک پزشک خشمگین در حین کالبد شکافی خط کش 5 فوتی، آلت تناسلی را به طول یک اینچ و نیم کنده است.ایوان لاتیمر در بیشتر موارد در مورد یادگاری نامرتب خود را خصوصی نگه داشته است.

ماجرای پیدا شدن الت تناسلی امپراطور فرانسه

«لحظه جذابی بود. سالها بود که به آن نگاه نکرده بود. در جعبه فدکس بود. افسانه این بود که دکتر آن را زیر تخت خود نگه داشته است. او در هوا خشک شده بود، بنابراین هیچ کس بعد از 200 سال آنقدر عالی به نظر نمی رسد. مثل انگشت بچه کوچولو بود… همیشه با گوشت گوشت گاو مقایسه می شود. یه جورایی خشک شده.»

 

در اینجا محل اختفای برخی دیگر از اعضای بدن A-list است:

 

ناپلئون بناپارت کیست ؟

ناپلئون بناپارت در 15 اوت 1769 به دنیا آمد. او از سال 1799 تا 1815 قدرت را در فرانسه در اختیار داشت، اما از سال 1804 به بعد، به عنوان امپراتور بر این کشور حکومت کرد.ناپلئون اگرچه یک نابغۀ نظامی بود و عمدۀ شهرتش ناشی از همین نبوغش بوده، ولی به دلیل تهیۀ “کد ناپلئون” خدمت مهمی به فرانسه و بسیاری از کشورهای دنیا کرده است. دربارۀ “کد ناپلئون” در ادامه توضیح می‌دهیم.

آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

 

ناپلئون در بین ما ایرانیان، جدا از جایگاه تاریخی‌اش، از دو حیث دیگر نیز شهرت دارد. نخست به دلیل رمان و سریال “دایی‌جان ناپلئون” و دوم به دلیل شباهت‌هایش به رضاشاه (یا دقیق‌تر: شباهت رضاشاه به او).نام ناپلئون در ایران تا حد زیادی به دلیل رمان و بویژه سریال “دایی‌جان ناپلئون” بلندآوازه شده است. در غیاب این رمان و سریال، ناپلئون برای ما ایرانیان سیاستمداری مثل بیسمارک یا آبراهام لینلکن می‌شد.

 

 

ما ایرانی‌ها نام کوچک بناپارت را “ناپِلئون” تلفظ می‌کنیم ولی در سریال مذکور، دایی‌جان نام او را “ناپُلئون” تلفظ می‌کرد و این بر طنز کلام او می‌افزود و به نظر نادرست هم می‌آمد.اما واقعیت این است که در زبان فرانسوی همان ناپُلئون درست است. نام او به فرانسوی چنین نوشته می‌شود: Napoléon Bonaparte. خلاصه، حق با دایی‌جان ناپُلئون بوده!

 

آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

اما دربارۀ شباهت‌های ناپلئون و رضاشاه باید گفت که ناپلئون در سال 1799 کودتا کرد، رضاخان نیز در 1299؛ ناپلئون در 1804 تاجگذاری کرد و امپراتور فرانسه شد، رضاخان نیز در 1304 تاجگذاری کرد و پادشاه ایران شد؛ به قدرت رسیدن ناپلئون محصول تعادل طبقاتی پس از کشمکش‌های انقلاب فرانسه بود.

ناپلئون بناپارت کیست ؟

 

بیشتر بخوانید: مصاحبه با مردی که بزرگترین آلت تناسلی دنیا را دارد (+عکس)

 

به قدرت رسیدن رضاخان نیز محصول تعادل طبقاتی پس از کشمکش‌های انقلاب مشروطه بود؛ اقدامات و اصلاحات ناپلئون در فرانسه و رضاشاه در ایران معطوف به “پیشرفت” بودند؛ هر دو “دیکتاتور” بودند؛ و نهایتا هر دو با نقش‌آفرینی نظامی و سیاسی خارجی از قدرت ساقط شدند.

 

البته فهرست این شباهت‌ها طولانی‌تر از موارد مذکور است، ولی بهتر است برویم سر اصل مطلب.ناپلئون در 1769 در جزیرۀ کُرس به دنیا آمد. جزیرۀ کرس کمی قبل از تولد ناپلئون تحت حاکمیت فرانسه درآمده بود ولی در اصل جزیره‌ای ایتالیایی بود. در واقع ناپلئون ایتالیایی‌تبار بود و خاندانش حدود دو قرن قبل از تولد وی، به جزیرۀ کرس مهاجرت کرده بودند.ناپلئون شاید به دلیل تبار و فرهنگ ایتالیایی‌اش، زمانی که همه‌کارۀ فرانسه شد، کلیسای کاتولیک را به رسمیت شناخت (1802 میلادی) و حتی از پاپ برای شرکت در مراسم تاجگذاری‌اش دعوت کرد (1804).

دلیل بریدن الت شاه فرانسه

 

بیشتر بخوانید: چند روش خوردن آلت شوهر با رژ قرمز با تاثیرات عالی (+عکس)

 

تاپلئون بناپارت یکی از معروف ترین امپراطوری های بزرگ فرانسه بوده است که در 200 سال گذشته از بین میرود و حالا الت تناسلی او با قیمت بسیار نجومی توسط یک زن نگهداری میشود که در بالا میتوانید ببیند. آلت تناسلی ناپلئون بناپارت با قیمت 30000 دلاری در دستان یک زن (+عکس)

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت