کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس)

کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس)

قرار عاشقانه دختر و پسری که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد

یک پسر یا همان مرد جوانی برای اولین قرار ملاقاتش با یک دختر جوان شروع به گرفتن فیلم کرد و اتفاق جالبی برایشان افتاد در ادامه با کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

 

در اولین قرار ملاقات رفت – و نمی دانست که نزدیک به 9 میلیون نفر آن را تماشا خواهند کرد.یک زن جوان پس از اینکه متوجه شد مسابقه بامبل او را به طور مخفیانه در اولین قرار ملاقاتشان ضبط کرده است، حیرت زده شده است و بعداً در تلاشی آشکار برای شرمساری او، فیلم را در TikTok بارگذاری کرد.

 

جولیا واترز ادعا کرد که روز بعد از تاریخی که با کلیپ ضبط شده توسط فرد بالقوه او، کیلین، در حال جستجو در برنامه رسانه های اجتماعی است.ویدیوی Cailyn که در فضای مجازی منتشر شد و بیش از 8.4 میلیون بازدید در TikTok داشت، جولیا را نشان داد که در رستوران رودهاوس تگزاس روی میز صحبت می کند، جایی که آنها برای اولین بار ملاقات کردند.”چرا همه مسابقات بامبل من همیشه اینقدر عجیب هستند؟” کیلین به صورت کوتاه زیرنویس کلیپ خود را گذاشت. “این خیلی شرم آور بود.”

 

او این کار را ادامه داد اما بعد از آن بیرون آمد و دوباره آن را انجام داد. وسط یک رستوران شلوغ هم؟ به همین دلیل است که در صورت امکان از برنامه های دوستیابی اجتناب می کنمجان، مسئول حمل بار در فرودگاه دوبلین فاش کرد که ضمیمه‌های چمدان مانع از ورود چمدان مسافران شده است.

 

کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس)

حمل کننده چمدان به مسافرانی که روبان به چمدان خود می بندند هشدار می دهدجولیا واترز روز بعد از تاریخ با کلیپ ضبط شده توسط جادوگر بالقوه خود، کیلین، در حال مرور اپلیکیشن رسانه های اجتماعی بود.TikTok/@babeochka

کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس)

کیلین به طور مخفیانه جولیا را روی میز ضبط کرد، جایی که او دیده شد که می گوید: “می توانم در چشمان تو گم شوم… می خواهم به اعماق آب های روحت سفر کنم.”کایلین او را قطع کرد و صراحتاً پرسید: “آیا می توانیم صورت حساب را دریافت کنیم؟”

 

با این حال، جولیا به صحبت ادامه داد و گفت: “بیایید ناهار بخوریم، دوان دوانیم و مانند بچه های وحشی فرار کنیم.””آیا می توانم از دستشویی استفاده کنم؟” کیلین در تلاش آشکار دیگری برای دور شدن از جولیا سؤال کرد.

 

جولیا قبل از قطع شدن کلیپ به طرز مزخرفی پاسخ داد: “دنیا یک دستشویی است.”کیلین به طور مخفیانه جولیا را روی میزی که در آن دیده می شد ضبط کرد و گفت: “می توانم در چشمان تو گم شوم… می خواهم به اعماق آب های روحت سفر کنم.”

 

فیلم مخفیانه از قرار ملاقات دختر و پسری

کیلین مخفیانه جولیا را روی میزی ضبط کرد که در آن دیده شد و گفت: “می‌توانم در چشمان تو گم شوم… می‌خواهم به اعماق آبهای روحت سفر کنم.”در حالی که ضبط یک تاریخ بدون رضایت معمولاً مورد انزجار قرار می گیرد، بسیاری از بینندگان گفتند که کایلین حق داشت که از رفتار جولیا ناامید شود.

فیلم مخفیانه از قرار ملاقات دختر و پسری

یکی از کامنت‌کنندگان نوشت: «من گریه می‌کردم.برخی دیگر حدس زدند که جولیا ممکن است قبل از ملاقات مواد غیر قانونی مصرف کرده باشد.یکی نظریه پردازی کرد: “من فکر می کنم او قبلاً چیزی برای کمک به اعصاب انجام داده بود و خوب … این اتفاق افتاد.”دیگری گفت: اوه وای، متاسفم. «این باید برای شما خیلی ناراحت کننده بوده باشد، او قطعاً در حال چرخش بود. مردمک هایش بزرگ بودند.»

 

با این حال، جولیا شوکه شده پس از مواجه شدن با فیلم در TikTok، تصمیم گرفت که تحقیر عمومی را کنار بگذارد و خودش را مسخره کند. او قبل از افزودن ویدئویی از واکنش خود، بخشی از کلیپ کیلین را بخیه زد.او قبل از اینکه به صورت طنزآمیز آهنگ را شروع کند، گفت: “اوه، خدای من.”جولیا زیر ویدیو نوشت: «انتظار نداشتم امروز خودم را در صفحه For You ببینم.

 

چگونه در قرار ملاقات جلو بیایم ؟

ادامه یافتن رابطه آشنایی بعد از قرار ملاقات اول تا حد بالایی به موفق بودن این ملاقات بستگی دارد. تصویر ذهنی ایجاد شده در ذهن هر دو طرف در اولین دیدار برای ادامه رابطه بسیار مهم است. این تصویر ذهنی شامل رفتار، نحوه برخورد فرد، آراستگی، نوع پوشش و نحوه تعامل با طرف مقابل می‌شود.

فیلم مخفیانه از قرار ملاقات دختر و پسری

اهمیت ایجاد تصویر ذهنی اولیه مناسب برای دخترها در قرار اول جایگاه ویژه‌‌تری نیز دارد؛ چرا‌که معمولا خانم‌ها حساسیت بیشتری برای آراستگی و تعامل سالم با طرف مقابل خواهند داشت. ازاین‌رو بسیاری از خانم‌ها سوال می‌پرسند که در اولین دیت چیکار کنیم. در این مقاله به بررسی راهکارهای افزایش موفقیت جذب مرد در قرار اول می‌پردازیم. مطالعه این مقاله کوتاه راهنمای خوبی است تا بدانیم در اولین قرار ملاقات با پسر چگونه باشیم.

 

اولین برداشت یا همان first impression، سرنوشت ادامه قرار اول را هدایت می‌کند. معمولا افراد در دقایق اولیه ملاقات برداشت اولیه را دریافت می‌کنند و بر این‌ اساس دیدار را با اشتیاق یا بی‌میلی ادامه می‌دهند. برداشت اولیه فقط به ظاهر ختم نمی‌شود. هر چند که مهم‌ترین فاکتور در first impression ظاهر و آراستگی است؛ بااین‌حال نوع سلام دادن و دعوت به نشستن پشت میز نیز برای برداشت اولیه مهم هستند.

 

در اولین برداشت ذهنی پسر از شما فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا بر‌اساس ظاهر و رفتار شما نظر بدهد. یک راه عالی برای ایجاد اولین تاثیر مثبت، لبخند زدن است. لبخند زدن یکی از عادات افراد دوست داشتنی و نشانه شادی است.

 

کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس)

علاوه‌بر داشتن ظاهری شاداب، کمی برای استایل خوب زمان بگذارید؛ البته در این مواقع باید به استایل همیشگی خود وفادار بمانید و متناسب با موقعیت لباس بپوشید؛ برای مثال شما با لباس تاکسیدو به یک کافه نمی‌روید.

 

علاوه‌بر تناسب پوشش با نوع ملاقات و آراستگی ظاهر، تمیزی نیز اهمیت دارد. برای نشان دادن اهمیت خود به آراستگی و تمیزی از عطر زنانه استفاده کنید. عطر زنانه با رایحه مورد‌علاقه شما، نه‌تنها باعث داشتن ظاهری زیباتر می‌شود، بلکه اعتماد به نفس بیشتری نیز ایجاد می‌کند.

 

معیار سنجشی برای موفقیت در قرار اول وجود ندارد؛ بنابراین در یک کلام خودتان باشید. اصالت رفتار شما در قرار اول باید در همه جنبه‌های حضورتان نمایان باشد. از نوع سلام و احوالپرسی تا پوشش لباس و حتی انتخاب رایحه دلخواه برای عطر نیز فقط باید مختص شما باشد.

 

برخی تصور می‌کنند که برای جذب مرد در قرار اول باید با استایل‌ها و عطرهای ترند پیش روند. این تصور کاملا اشتباه است؛ برای مثال اگر عطر با رایحه شکلات دوست دارید؛ جای تردید برای خرید این عطر و همراهی شما در یک قرار ملاقات جذاب باقی نگذارید. این کار به شما در کاهش و مدیریت استرس قرار ملاقات اول نیز کمک چشمگیری می‌کند.

 

در دیت چگونه باشیم ؟

شما بدون آمادگی قبلی برای مصاحبه شغلی نمی‌روید؛ پس چرا اولین قرار ملاقات باید از این قاعده خارج باشد؟ به چند سوال خوب برای اولین ملاقات و چند پاسخ جالب برای سوالاتی که ممکن است برای‌تان پیش بیاید فکر کنید. برای انتخاب موضوع‌های جذاب صحبت در قرار اول، موضوع‌های مورد‌پسند طرف مقابل را نیز در نظر بگیرید.

 

مثلا بپرسید آیا تام فورد فاکینگ فبیولس از نظر او جذاب است یا عطر تام فورد بیتر پیچ. این نوع سوال‌ها به شما در ادامه مسیر قرار گذاشتن نیز کمک خواهد کرد؛ چرا‌که با سلیقه طرف مقابل برای هدیه خریدن نیز آشنا خواهید شد. همچنین عطر مورد‌علاقه تا حدی نشان‌دهنده نوع شخصیت فرد است و کمک بزرگی در مسیر شناخت یکدیگر به شمار می‌رود.

چگونه در قرار ملاقات جلو بیایم ؟

برای جذب مرد در قرار ملاقات اول باید جزئیات زندگی خود را به اشتراک بگذارید. بدیهی است که هدف از این دیدار افزایش شناخت است؛ بنابراین اجازه دهید طرف مقابل وارد دنیای شما شود. برای مثال در مورد جاه طلبی‌ها و رویاهای خود صحبت کنید. چند داستان خنده‌دار درباره تجربیات واقعی که در گذشته داشته‌اید را به‌عنوان «یخ شکن دیدار» تعریف کنید.

 

به اشتراک گذاری این مکالمات به شما کمک می‌کند آرامش داشته باشید و با هم ارتباط برقرار کنید. البته موضوع‌های قرار اول همیشه جامع نیست؛ گاهی اوقات صحبت از عطرمورد‌علاقه نیز برای جذب مرد در قرار اول کافی است. برای مثال از دلیل انتخاب عطر کرید سیلور مانتین به‌عنوان عطر مورد‌علاقه خود صحبت کنید. این کار به شما در مدیریت استرس و بیان سلیقه خود کمک خواهد کرد تا در نهایت اعتماد به نفس بیشتری در دیدار اول داشته باشید.

 

اولین قرار ملاقات با کسی که شناخت کمی از او دارید معمولا با استرس همراه است که باعث پیچیده شدن افکار شما خواهد شد. ازاین‌رو با تلاش برای ترتیب دادن یک شام عاشقانه کامل یا برنامه‌ریزی یک روز کامل تفریحی، اوضاع را پیچیده‌تر نکنید. در عوض همه چیز را کوتاه و ساده نگه دارید. یک فنجان قهوه در یک کافی‌شاپ نیز برای قرار اول کافی است.

 

برای افزایش احساس آرامش و ایجاد حس خوشایند نسبت به قراری که دارید، حتما با وسایل موردعلاقه خود آماده شوید. اگر مدت‌ها است برنامه خرید عطر دارید، برای خرید اقدام کنید تا رایحه مورد‌علاقه خود را در دیدار اول همراه داشته باشید. این کار نشان‌دهنده اهمیت شما برای این قرار ملاقات است. همچنین در مدیریت استرس نیز کمک خواهد کرد.

 

کارهای عاشقانه مرد و زنی که 9 میلیون طرفدار پیدا کرد (+عکس)

کمی اضطراب در اولین قرار طبیعی است؛ بااین‌حال باید استرسی را که باعث آشفتگی و ناراحتی شما می‌شود را از بین ببرید. هر چه احساس آرامش بیشتری داشته باشید، قرار ملاقات شما نیز راحت‌تر خواهد بود. برای مدیریت استرس پیشنهاد می‌کنیم از راهکارهای متنوعی استفاده کنید.

عکس خفن دیت

اگر موسیقی شما را آرام می‌کند، به موزیک مورد‌علاقه خود گوش دهید. اگر استشمام رایحه به افزایش آرامش کمک می‌کند، از عطرهای مورد‌علاقه با اسانس آرامش‌دهنده استفاده کنید. برای کسب اطلاعات در این زمینه و انتخاب بهترین اسانس برای قرار ملاقات با دوست پسر مقاله «اسانس عطر چیست» را مطالعه کنید.

 

مردم دوست دارند در کنار افراد با اعتماد به نفس باشند. البته همیشه اعتماد به نفس به معنی خود‌متکی بودن نیست. گاهی پرسش در مورد سوال‌هایی که به شما مربوط می‌شود نیز حس خوشایندی به طرف مقابل می‌دهد. برای مثال بپرسید بهترین عطر زنانه از نظر آقایان چیست. این کار اهمیت شما را نیز نسبت به فرد مقابل نشان خواهد داد.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت