افشاگری آزار جنسی کانیه وست توسط دستیار سابق او (+عکس)

افشاگری آزار جنسی کانیه وست توسط دستیار سابق او (+عکس)

عکس های خفن از تجاوز کانیه وست 

کانیه وست یکی از خفن ترین سوپراستار های امریکایی میباشد و بسیار محبوبیت زیادی دارد او به تازگی به دستیار خود تجاوز کرده است در ادامه با افشاگری آزار جنسی کانیه وست به دستیار سابق او (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید .

دستیار سابق کانیه وست، لورن پیسیوتا، در دادخواست آزار و اذیت جنسی بمب‌گذاری شده خود علیه خواننده رپ ادعا می‌کند که او اغلب متن‌های ناخواسته‌ای را برای او می‌فرستد که در آن به صراحت درباره زندگی جنسی خود صحبت می‌کرد.

افشاگری آزار جنسی کانیه وست به دستیار سابق او (+عکس)

«یک بار ویاگرا مصرف کردم و به مدت سه ساعت با [یک سلبریتی فهرست A] رفتم. نمی‌دانم چرا این فکر به ذهنم خطور کرد،» یکی از پیام‌هایی که وست ظاهراً در شکایت 3 ژوئن 2024 فرستاده، می‌خواند.متن «توهین آمیز» دیگری می گوید: «شما شماره [سلول] [نام حذف] را دریافت کردید. من به او نیاز دارم که برخی از عوضی های من را به پادشاهی ببرد. من عاشق زمانی هستم که عوضی‌ها از آن‌ها بدشانسی می‌گیرند و در حالی که من آنها را می‌کنم در مورد آن به من می‌گویند.»

جوی گرازیادعی، ستاره «لیسانسه»، نامزدی که پس از ترک شغلش با دوستانش زندگی می کند، امتیاز اعتباری او کاهش یافت.امبر پورت وود، ستاره «مادر نوجوان» پس از ناپدید شدن نامزدش، گری ویت، صحبت می کند .گزارش، توری اسپلینگ از اجاره ماهانه 15 هزار دلاری خارج می شود زیرا همسایگان ادعا می کنند که او ملک را “سطل زباله” کرده است:

وست – که نام قانونی او Ye است – ظاهراً پیام هایی را نیز برای پیسیوتا ارسال کرده و ادعا می کند که دوست دارد وقتی زنی که با او قرار ملاقات دارد با “د-ک بزرگتر” به او خیانت می کند و در مورد آلت تناسلی “نژادپرستانه” او صحبت می کند.

افشاگری آزار جنسی کانیه وست به دستیار سابق او (+عکس)

در یکی از پیام‌های این شکایت آمده است: «به عکس‌های زن سفیدپوست با الاغ‌های سیاه نگاه می‌کنم و آن مرد را از دعوای نژادپرستانم کتک می‌زنم».ظاهراً از دستیار سابق نیز خواسته شده بود که چندین بار به وست تقویت جنسی و عملکرد عسل دریافت کند، و رپر “نمی توانم به من چیزی بگویم” ظاهراً همچنین یک بار به پیسیوتا گفته است که او خیال پردازی کرده است که “به خاطر اف-کینگ دستگیر شود”. s-t از دستیار خود خارج شد.

عکس های خفن از تجاوز کانیه وست 

وست، 47 ساله، تمام اتهامات موجود در این دادخواست را رد کرده و آنها را “بی اساس” و “باج خواهی” خوانده است.پیسیوتا ادعا کرد که وست در یکی از متن ها درباره داشتن رابطه جنسی با یک سلبریتی در لیست A به مدت سه ساعت لاف زده است.وکلای بنیانگذار Yeezy در اوایل این ماه ادعا کردند: «خانم پیسیوتا قبل از پایان کار به عنوان دستیار، تلفن همراه او را در تلاش برای از بین بردن سوابق تلفنی که با ادعاهای او مغایرت دارد، دزدید و همه آنها حفظ شده اند.

تجاوز جنسی کانیه وست به دستیار خواهرش

او به دلیل عدم صلاحیت، مطالبه مبالغ نامعقول پول (از جمله حقوق سالانه 4 میلیون دلار) و چندین وقایع مستند از رفتار هذیان‌آمیز و غیرقانونی او خاتمه یافت.وکلای دادگستری همچنین پیسیوتا را متهم کردند که به موکل معروف خود در روز تولدش سکس پیشنهاد داده است، و همچنین ادعا کردند که او پیشنهادات او را رد کرده است.

تجاوز جنسی کانیه وست به دستیار خواهرش

آن‌ها همچنین ادعا می‌کنند که دستیار سابق برای خواننده رپ «بی‌قلب» «تصاویر برهنه ناخواسته، روایت‌های جنسی» ارسال کرده و در ساعات کاری در حال حرکت در دفتر دیده شده استدر تلاشی برای نشان دادن نوع رابطه ای که وست و پیسیوتا با هم داشتند، آنها ادعا کردند که کارمند سابق یک بار به خود می بالید که “یک بازیکن فوتبال در حالی که همزمان به رئیسش پیامک می فرستاد، انزال می کرد.”

به گفته وکلا، وست قصد دارد علیه دستیار سابقش شکایت کند. به نظر می رسد هنوز ثبت نشده است.جدای از پیام‌های زننده، پیسیوتا همچنین در شکایت خود مدعی شد که رئیس سابقش اغلب از حضور او لذت می‌برد.او ادعا کرد که وست زمانی که با هم تلفنی صحبت می‌کردند خودارضایی می‌کرد و او نیز یک بار آنها را در اتاقی با هم حبس کرد و قبل از اینکه بخوابد خود را در کنار او لمس کرد.

افشاگری آزار جنسی کانیه وست به دستیار سابق او (+عکس)

آنها همچنین ادعا کردند که پیسیوتا تلفن همراه وست را “در تلاش برای از بین بردن سوابق تلفنی که با ادعاهای وی در تضاد است” دزدیده است.پیسیوتا ادعا کرد که پس از کار به عنوان دستیار رپر «ران وی» – که ظاهراً او را ملزم به حضور 24 ساعته در هفت روز هفته می کرد – در سپتامبر 2022 به سمت رئیس ستاد ارتقا یافت و به او 4 میلیون دلار حقوق پیشنهاد داد.

تجاوز جنسی کانیه وست به دستیار خواهرش

با این حال، او تنها یک ماه بعد از کار اخراج شد و ظاهراً هرگز قرارداد 3 میلیون دلاری خود را قطع نکرد.

پیسیوتا همچنین به دلیل نقض قرارداد و محیط کاری خصمانه در نتیجه ادعاهای خود شکایت کرده است.

او یکی از بسیاری از کارگران سابق Ye’s است که علیه خواننده رپ “All Falls Down” اقدام قانونی کرده است.

عکس های لختی کانیه وست و دوست دخترش 

عکس لختی دستیار کانیه وست

عکس های لختی کانیه وست و دوست دخترش 

کارمندان سابق آکادمی دوندا، از جمله مردی به نام بنجامین دشون پروو، از وست نیز شکایت می‌کنند، که مدعی است رپر «قوی‌تر» او را به خاطر رنگ پوستش «سرزنش» کرده است.در همین حال، تروور فیلیپس، کارمند سابق Yeezy، در کت و شلوار خود در آوریل 2024 ادعا کرد که وست عکس های برهنه یک دوست زن را برای سایر همکارانش به نمایش گذاشته است .خود ارضایی و یک بار در یک جلسه خودارضایی را در مقابل او شبیه سازی کرده است و اگر شما یا شخصی که می شناسید تحت تأثیر هر یک از مسائل مطرح شده در این داستان قرار گرفته اید،

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت