لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران (+عکس)

لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران (+عکس)

نگار عابدی یکی از بازیگران سرشناس سینمای ایران میباشد کـه با لباسی قرمز رنگ اندام بالا تنه خودرا بـه نمایش گذاشته اسـت در ادامه با لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی همراه هاتم بت باشید. 

 

لباس قرمز و عحیب نگار عابدی 

نگار عابدی بازیگر زن ایرانی اسـت کـه بـه دلیل بازی در سریال شمعدونی و سریال دودکش بـه شهرت رسید. او همسر سابق هدایت هاشمی اسـت. در اینبخش هاتم بت بیوگرافی کامل، ازدواج و طلاق، عکس هاي‌ نگار عابدی و خانواده اش را جمع آوری کرده ایم.

لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران «+عکس»

نام اصلی نگار

نام خانوادگی عابدی

تاریخ تولد ۱۳۴۹/۱۱/۱۸

محل تولد اهواز

تحصیلات رشته تئاتر

بیوگرافی نگار عابدی

 

نگار عابدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد 18 بهمن سال 1354 در شهر اهواز اسـت.

 

علاقه به بازیگری نگار عابدی

او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری اسـت. نگار عابدی در ابتدا در دانشگاه در رشته زبان انگلیسی آغاز بـه تحصیل کرد ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری کـه در یکی از مجلات بود در کلاس ثبت نام کرد و بـه دنیای بازیگری وارد شد. کلاس هاي‌ بایگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور و رویا تیموریان گذراند.

 


بیشتر بخوانید: ترا پاتریک Tera Patrick کیست؟ | بیوگرافی خوش اندام ترین پورن استار آمریکایی «18+»


 

لباس قرمز و عحیب نگار عابدی 

با این کـه مادرش نقاش و طراح لباس بوده اسـت ولی برای خانواده اش قابل باور نبوده اسـت کـه وی بـه سمت بازیگری برود ؛ زیرا جو حاکم بر خانواده و فامیل شان بـه صورتی بوده اسـت کـه همه ی دنبال تحصیلات بالا و اکثرا در رشته هایي مانند مهندسی ؛ دکتری و معلمی تحصیل کرده اند.

 

لباس سکسی نگار عابدی

فعالیت اصلی نگار عابدی در تئاتر اسـت ودر نمایش هایي مانند بازگشت بـه خان نخست بـه کارگردانی محمد رضایی راد و آندرانیک بـه کارگردانی حمید پوراذری ایفای نقش کرد. او در بیش از 40 نمایش ایفای نقش کرده اسـت.او فعالیت بازیگری را از سال 1387 با بازی در فیلم مانا شروع کرد.اولین سریالی کـه در ان ایفای نقش کرد سریال نگرانی درسال 1382 بود کـه از شبکه دوم سیما پخش شد.

لباس سکسی نگار عابدی

نگار عابدی با هدایت هاشمی ازدواج کرد و حاصل ازدواج انها یک دختر اسـت. این دو پس از چند وقت از هم جدا شدند و هدایت هاشمی هم اکنون با مهشید ناصری زندگی می کند. نگار عابدی هم اکنون با دخترش زندگی می کند.

 

او گفت قبل از این کـه دخترم بـه دبستان برود من و همسر سابقم حس کردیم کـه باید مسیر زندگی مان را جدا کنیم و بـه همین دلیل مدتی را بـه اتفاق دخترم بـه منزل پدری ام رفتم تا مراحل مربوط بـه جدایی و طلاق طی شد.

 

در حال حاضر او بـه همراه دخترش اِما در خانه پدر و مادرش زندگی می کند. او دلیل این کـه بـه منزل پدری اش رفته را اول آرامش دخترش می‌داند و بعد از ان بـه خاطر این کـه بـه ثبات مالی بیشتری برسد تا بتواند با دخترش زندگی دونفره شان را شروع کنند.

روابط عاشقانه نگار عابدی

پس از شرکت دراین کلاس ها بـه طور رسمی کارش در تئاتر را شروع کرد ودر سال ۸۷ با فیلم سینمایی مانا وارد دنیای سینما شد و با سریال نگرانی کـه از شبکه دوم سیما پخش می شد یکی از بازیگران تلویزیون لقب گرفت.اوج شهرت نگار عابدی در تلویزیون با بازی در سریال دودکش درسال ۱۳۹۲ و پس از ان سریال شمعدونی درسال ۱۳۹۳ بود.

 

روابط عاشقانه نگار عابدی

نگار عابدی سال‌ها قبل با هدایت هاشمی ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری بـه نام اما اسـت؛ اما این زوج هنری سال‌ها بعد در کمال تعجب از هم جدا شدند.پس از این جدایی نگار عابدی مجرد اسـت اما هدایت هاشمی با مهشید ناصری ازدواج کرد و از و صاحب یک دختر دیگر شده اسـت.

 

رابطه من و دخترم از همان ابتدا یک رابطه دوستانه بود، بـه نظرم وقتی بچه‌ها با پدر و مادرشان رفیق هستند، راحت‌تر مسائل‌شان رابا آن ها در بین می گذراند، «ِاِمای» من هم از همان دورانی کـه کم سن و سال بود تا حالا کـه کلاس اول ابتدایی رفته عادت کرده همه ی چیز را برایم تعریف کند، همین موضوع ما را بـه‌شدت بـه هم نزدیک میکند هر چند با گذشت سال‌ها او هنوز با کار من کنار نیامده و مدام میگوید

لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران «+عکس»

«مامان سر کار نرو و پیشم بمون» اما من در جوابش می گویم سرکار میروم تا برایت پول در بیاورم، جواب او هم کـه خیلی جالب اسـت می گوید باشه «برو پول در بیار کـه من‌ رو پارک ارم ببری» «صدای خنده هردو ما در فضا می‌پیچد» .

 


بیشتر بخوانید: عکس زشت ترین زن دنیا با اندام برهنه «+هات و خفن»


 

لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران «+عکس»

اِما از همان دوران کودکی‌اش بـه بازیگری علاقه‌مند بودو دراین حرفه هم استعداد دارد. اولین بازی‌اش را هم وقتی دو سالش بود در فیلم سینمایی «یه حبه قند» انجام داد، هرچند من و پدرش هیچ کدام تمایلی نداریم کـه او وارد عرصه بازیگری شود. ولی اگر بخواهد وارد این حوزه شود هم مخالفت نمیکنیم چون معتقدیم افراد باید خودشان برای سرنوشت‌شان تصمیم بگیرند.

 

او یکی از مخاطبان جدی تئاتر اسـت و نکته جالب اینجاست کـه هروقت من و پدرش روی صحنه هستیم ان کار را بیش از ۱۰بار تماشا میکند و مورد نقد قرار میدهد. خوشبختانه او درسش هم خیلی خوب اسـت و بـه موسیقی هم علاقه دارد، بـه همین دلیل دوست دارم او در چند زمینه پیشرفت کند و تنها بـه شکل تک‌بعدی رشد نکند.

 

من هم مانند دخترم از همان دوران کودکی بـه بازیگری علاقه‌مند بودم و با جدیت خاصی نمایشنامه‌هاي‌ مشهور دنیا را می‌خواندم. یادم اسـت وقتی تنها ۹ سالم بود تمام نمایشنامه‌هاي‌ شکسپیر را خوانده بودم.

 

در ان مقطع ما بـه‌واسطه شغل پدرم در شهر اهواز زندگی می کردیم و بـه همین خاطر می‌توانستیم سایر شبکه‌هاي‌ عرب زبان را هم بگیریم، من هم از این فرصت استفاده می کردم و تئاترهای معروفی نظیر «رومئو و ژولیت» کـه از شبکه بی‌بی‌سی پخش میشد را تماشا میکردم.

عکس نگار عابدی

این در حالی بود کـه برخلاف اِما من درخانواده‌اي با علاقه بـه بازیگری بزرگ نشده بودم. هرچند مادرم دستی در نقاشی و طراحی لباس داشت اما جو خانواده و بـه دنبال ان فامیل‌مان بیشتر تحصیلاتی بودو اکثر انها در رشته‌هاي‌ مهندسی، دکتری و معلمی فعالیت می کردند، بـه همین خاطر اصلا برای‌شان قابل باور نبود کـه من بخواهم وارد عرصه بازیگری شوم.

 

تصاویر تئاتری از نگار عابدی

علاقه‌ا‌م بـه بازیگری همان‌ طور کـه اشاره کردم از دوران کودکی‌ام همراهم بود اما تا زمانی کـه بـه ۲۰ سالگی رسیدم فرصتی برای ابرازش پیدا نکردم. یادم اسـت سال اول دانشگاه بودم ودر رشته زبان انگلیسی درس می‌خواندم کـه آگهی کلاس بازیگری در یکی از مجلات نظرم را بـه خودش جلب کرد، حس کردم همین حالا وقت ان فرا رسیده کـه بازیگری را بـه شکل جدی تجربه کنم .

 

بـه همین خاطر در ان کلاس ثبت‌نام کردم، کار تدریس بازیگری در ان مجموعه بر عهده مهتاب نصیرپور و رویا تیموریان بود، بعد از مدتی وقتی خانم نصیرپور علاقه و پشتکارم را در عرصه بازیگری دید.

 

مرا بـه همسرش محمد رحمانیان برای بازی دریک نمایش معرفی کرد. بعد از ان اثر بـه شکل جدی وارد عرصه تئاتر شدم و برایم بـه قدری این هنر جدی شد کـه تا مدت‌ها وسوسه‌اي برای ورود بـه کار تصویر نداشتم.

 

لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران «+عکس»

وقتی دخترم هنوز بـه دبستان نرفته بود من و همسر سابقم، هدایت هاشمی حس کردیم کـه مسیر زندگی‌مان را باید از هم جدا کنیم بـه همین خاطر مدتی بـه اتفاق دخترم بـه منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط بـه جدایی انجام شود. بعد از طلاق‌ مان هم دخترم باید بـه دبستان می‌رفت بـه همین خاطر دوست نداشتم دوباره بـه او شوکی وارد کنم .

نگار عابدی بدون حجاب

 


بیشتر بخوانید: بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا «+عکس»


و با تغییر محل زندگی کنونی‌اش باعث بـه هم ریختگی روحیه‌اش در ابتدای ورود بـه مدرسه شوم. ترجیح می‌دادم همه ی چیز در کمال آرامش رخ دهد از طرفی دخترم اِما از دوران کودکی با پدر و مادرم ارتباط نزدیکی داشت و حضور درکنار انها برای هر دوی ما آرام‌بخش اسـت.

نگار عابدی سکسی

 

لباس بدن نما و عجیب نگار عابدی بازیگر سینما در تئاتر تهران «+عکس»

ضمن این کـه میخواستم بـه لحاظ مالی بـه ثبات بیشتری برسم سپس زندگی مستقل و دونفره‌ام رابا دخترم آغاز کنم. بـه همین خاطر ترجیح دادم تا ان زمان از حمایت پدر و مادرم برخوردار باشم.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت