بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

بیوگرافی اشلی کالتواسر

اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser یکی از خوش اندام ترین بدنسازان دنیا اسـت که وی امریکایی اسـت ودر مسابقات معتبر المپیا مقام های‌ زیادی اورده اسـت دز ادامه با بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا سایت هاتم بت را دنبال کنید.

اشلی کالتواسر کیست ؟ 

سه بار برنده خانم بیکینی المپیا اشلی کالتواسر فقط چیزی ساخت که واقعاً او را با بقیه رقبای حرفه ای متفاوت کند. اشلی کسی اسـت که توانسته خود را از یک قهرمان معروف مسابقات به یک Instacrush معروف در سراسر جهان تبدیل کند.بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

علاقه اشلی به رشته بدنسازی

با نگاه به گذشته ، حتی بزرگترین ورزشکاران سعی کردند از معامله مورد علاقه خود دور شوند اما از آن زمان ما هرگز در مورد آنها چیزی نشنیده ایم. در تلاش برای تشکر از او در کلمات باید ذکر کنیم که او یک ورزشکار حرفه ای نیز هست. او مدت طولانی در بدن سازی بوده اسـت. او از چهار سالگی ژیمناستیک را شروع کرد. او در 23 سالگی وارد اولین مسابقه بیکینی خود شد.بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

افتخارات اشلی کالتواسر در مسابقات المپیا

وی همچنین توانست ظرف مدت دو سال کارت Pro را دریافت کند. اکنون هدف او الهام بخش کردن هرچه بیشتر افراد برای بدن سازی اسـت تا زندگی سالم تری داشته باشند. به همین دلیل اسـت که او به طور مداوم عکس ها و سایر افتخارات خود را که در شبکه های‌ اجتماعی کسب کرده اسـت .بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

زیباترین زنان ورزشکار دنیا

به اشتراک میگذارد تا به دیگران الهام بخشیده و به انها بفهماند که چنین دستاوردهایی نیز در واقع امکان پذیر اسـت.چند سالی اسـت که رفته اسـت ، قهرمان جدیدی در آن مرحله از المپیا وجود دارد .بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

چالش های‌ جدیدی وجود دارد ، اما کالتواسر ادعا می‌کند که هیچ تکادهنده ای ندارد و انها را با افتخار می گیرد. “من فقط یک سال حضور در المپیا «2017» را از دست داده ام ، اما از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده اسـت! بسیاری از چهره های‌ جدید و استخر استعدادها فقط همه ی ي ساله رشد میکنند.بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا «+عکس»

بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

دختران شگفت انگیز

و زیبا بسیار زیادی هستند

که من با انها رقابت خواهم کرد.بیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

بسیاری از این دختران درست

مثل من که برای اولین بار برنده شدم

تازه کار هستند. می‌توانم بگویم بله من یکی از بسیاری از افرادی اسـتبیوگرافی اشلی کالتواسر Ashley Kaltwasser زن بدنساز خوش اندام المپیا (+عکس)

که در بیکینی المپیا امسال شرکت میکنم. ” پس از آن ، وی قصد دارد به عده ای از کشور های‌ خارج از اروپا سفر کند. “من نمی توانم منتظر همه ی ي این اتفاقات مهیج باشم! من آسیا را دوست دارم و آسیایی ها را دوست دارم. آنها بسیار عالی هستند! سال خوبی خواهد بود. “

ثبت نام در سایت سیگاری بت