راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان !!! (عکس)

راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان !!! (عکس)

Julia Fox جولیا فاکس یکی از محبوب ترین هنرپیشه هاي‌ هالیوودی میباشد و با یک بارونی و پالتو مشکی و زنجیرهای ریز اندام خودرا میپوشوند کـه از راه دور کاملا او لخت بـه نظر می رسد در ادامه با راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان «عکس» هاتم بت را دنبال کنید.

عکس اندام برهنه بازیگران هالیوودی 

جولیا فاکس اجازه داد همه ی چیز در هفته مد نیویورک برگزار شود.ستاره «جواهرات برش نخورده» سه‌شنبه بیرون آمد تا در باند شو برای همکاری جدید PrettyLittleThing با سوپر مدل نائومی کمپبل بنشیند و مطمئن شد همه ی نگاه ها – و دوربین‌ها – بـه سمت او هستند.

راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان!!! «هات ترین عکس سال»

فاکس، 33 ساله، تقریبا کاملاً عریان روی فرش قرمز بیرون از مرکز شهر Cipriani پایین آمد و ترجیح داد یک بیکینی فلزی تقریبا میکروسکوپی بپوشد کـه با زنجیر نقره‌اي بـه هم متصل شده بود.

طراحی شده توسط یکی از برندهای مورد علاقه او، Seks، قسمت بالایی فقط نوک سینه هاي‌ ستاره را پوشانده بود، در حالی کـه قسمت پایین بـه سختی اندام هاي‌ خصوصی وی را پنهان می کرد.او گروه جسورانه‌اش رابا یک کت چرم مشکی «130 دلاری» کـه از مجموعه کمپبل باز گذاشته بود، در بالای ان قرار داد.


بیشتر بخوانید: عکس های جذاب از مهدیس حسینی «۱۸+» در ترکیه + حواشی و میزان درآمد


جولیا فاکس تقریباً کاملاً برهنه 

ستاره «جواهرات برش نخورده» در مراسم رونمایی از همکاری جدید PrettyLittleThing با نائومی کمپبل شرکت کرد.فاکس ترجیح داد برای این مراسم بیکینی نقره اي فلزی بپوشد.قسمت بالایی فقط نوک سینه هاي‌ ستاره را پوشانده بود، در حالی کـه قسمت پایین بـه سختی قسمت هاي‌ خصوصی وی را پنهان می کرد.

عکس اندام برهنه بازیگران هالیوودی 

دیده شدن نوک سینه های جولیا فاکس

معشوقه و دوست دختر کانیه وست ظاهر جذاب خودرا با چکمه هاي‌ چرمی مشکی، رژ لب در همان رنگ جوهری و سایه چشم کرومی تکمیل کرد تا با لباس او هم خوانی داشته باشد.

فاکس با چشم پوشی از هر گونه تواضع، اصرار داشت کـه کت خودرا در حالی کـه برای عکاسان ژست می‌گیرد، باز نگه دارد.در حالی کـه فاکس ممکن اسـت یکی از جذاب‌ترین قیافه‌ها را در ردیف جلو داشته باشد، او تنها A-lister نبود کـه از کمپبل حمایت میکرد.

امیلی راتاجکوفسکی، تیانا تیلور، لنی کلوم و لوری هاروی همگی از مجموعه مدهای سریع لباس‌هاي‌ بی‌نظیری بـه تن داشتند، در حالی کـه جیک پل، مولی می، وینی هارلو و سایرین در نمایش مد حضور داشتند.


بیشتر بخوانید: عکس های لختی ❤️ این بازیگر هالیوودی «+عکس»


راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان!!! «هات ترین عکس سال»

اگر چه او اخیراً مو هاي بلوند پلاتینیوم و ابروهای دکلره شده را آزمایش کرد، اما این بازیگر تصمیم گرفت برای این رابطه از قفل‌هاي‌ قهوه‌اي رنگ – حالت‌دار و صاف استفاده کند.

دیده شدن نوک سینه های جولیا فاکس

فاکس در تمام تابستان در حال شکستن موانع مد بوده اسـت و همه ی چیز از بیکینی زنجیردار گرفته تا کت و شلوار بند دار شفاف پوشیده اسـت.

او همچنین برای یک مهمانی ووگ بریتانیا یک لباس مجلسی پولک‌دار قرمز بـه تن کرد و بعدا دریک کمپین زیبایی با الهام از BDSM برای برند زیبایی Isamaya بازی کرد.

در اوایل سال جاری، اینفلوئنسر نوک سینه را دریک لوله شفاف پوشانده شده با کاندوم آزاد کرد و ان رابا یک کیف و چکمه همسان جفت کرد.

لختی ترین عکس دنیا

مجله سکسی

عکس لختی بازیگر

راه رفتن جولیا فاکس کاملا لخت در خیابان!!! «هات ترین عکس سال»


بیشتر بخوانید: فاش شدن مجله لختی بریتنی اسپیرز + عکس


بیوگرافی و عکس سکسی جولیا فاکس

جولیا فاکس بازیگر و مدل ایتالیایی-آمریکایی متولد 2 فوریه 1990 اسـت. او نخستین بازیگری خودرا در فیلم جواهرات برش نخورده درسال 2019 انجام داد کـه برای ان نامزد دریافت جایزه بازیگر موفقیت آمیز در جوایز گاتهام شد. او بیشتر بـه خاطر نقشش شناخته می‌شود. فاکس بـه خاطر حس منحصر بـه فرد مد و شخصیت آنلاین خود معروف اسـت.

برچسب‌ها:
ثبت نام در سایت سیگاری بت