معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

برای افراد متاهل میخواهیم دراین مقاله محبوب ترین اسباب بازی هاي‌ جنسی را معرفی کنیم کـه علاوه بر فان بودن تنوع خوبی هم داشته باشد در ادامه با معرفی بهترین اسباب بازی هاي‌ جنسی مخصوص عشق بازی «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

 

آشنایی با محبوب ترین اسباب بازی های جنسی

آوردن اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی بـه رابطه جنسی مشترک میتواند عرصه‌هاي‌ کاملاً جدیدی از لذت را برای همه ی افراد درگیر بگشاید.

 

اسباب‌بازی‌ها کارهایی را انجام میدهند کـه بدن ما نمیتواند، مانند نبض و ارتعاش. این احساسات جدید می تواند بـه تعداد زیادی از افراد کمک کند تا تجارب ارگاسمی مداوم و مکرر – یا پیچیده و شدید – داشته باشند.

 

و تنوع بسیار زیاد تجارب ارائه شده می تواند بـه زوج ها کمک کند تا جنسیت خودرا متنوع و جالب نگه دارند، کـه مطمئناً بـه حفظ میل «در برگه جدید باز می شود» در روابط طولانی مدت کمک می کند.

 

خوب بـه نظر می‌رسد، درست اسـت؟ اما حتی با محو شدن تابوها در مورد استفاده از اسباب بازی هاي‌ جنسی، Aleece Fosnight مشاور جنسی «دریک برگه جدید باز می شود» خاطرنشان می کند کـه بسیاری هنوز در طرح ایده آوردن یک اسباب بازی بـه رخت خواب با شریک زندگی خود تردید دارند.

 

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی «+عکس»

بنابر این، چرا وقتی صحبت از استفاده از اسباب بازی هاي‌ جنسی با شریک زندگی می شود، مکث می‌کنیم؟

فوسنایت توضیح میدهد کـه تردید اغلب، حداقل تا حدی، از باورهای مداوم ناشی می شود کـه اسباب‌بازی‌ها برای بازی انفرادی هستند، در حالی کـه رابطه جنسی در مورد دو نفر اسـت کـه هر خواسته و نیاز یک دیگر را تنها با بدنشان برآورده میکنند.

 

امی بویاجیان «دریک برگه جدید باز می شود» سازنده اسباب بازی و خرده فروش «دریک برگه جدید باز می شود» گل وحشی می افزاید، بازاریابی کـه اسباب بازی ها را بـه عنوان پایه برای شرکای غایب، یا راه حل هایي برای مشکلات جنسی قاب می کند، کمکی نمیکند.

 

این امر باعث میشود کـه مردم – بـه‌ویژه مردان سیس مستقیم «دریک برگه جدید باز میشود» کـه بـه ندرت با اسباب‌بازی‌ها درگیر می شوند – علاقه بـه اسباب‌بازی‌ها را حمله بـه عملکرد جنسی خود یا رقابت جنسی بدانند

 

چگونه مکالمات اسباب بازی جنسی را کـه می خواهیم داشته باشیم – و همچنین رابطه جنسی بهتری داشته باشیم صحبت کردن با شرکا در مورد کشف اسباب بازی هاي‌ جنسی نباید یک تلاش دلهره آور یا دشوار باشد. چند نفر از مشاوران جنسی، مربیان و متخصصان اسباب‌بازی اخیراً چند نکته و ترفند کلیدی را برای بیان این موضوع بدون دردسر و سازنده با Mashable بـه اشتراک گذاشته‌اند.

 

آیا می‌خواهید داستان هاي‌ جنسی و دوستیابی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ برای خبرنامه هفتگی جدید پس از تاریکی Mashable ثبت نام کنید.

 

راهنمای خرید بهترین اسباب بازی های جنسی

بـه گفته این کارشناسان، یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی کـه افراد هنگام تلاش برای معرفی اسباب‌بازی‌ها بـه شریک زندگی خود مرتکب می شوند، این اسـت کـه سعی میکنند انها را در حین رابطه جنسی بیرون بیاورند.

 

بویاجیان میگوید، مگر این کـه بدانید شریک زندگی‌تان با شـما آسان اسـت و از غافلگیری‌ها در حین رابطه جنسی قدردانی میکند، این «می تواند باعث ایجاد احساس اضطراب و فشار در او شود»؛ بـه‌طور بالفعل ناامنی‌ها را از بین می برد یا درگیری ایجاد میکند.

 

در عوض، زمانی را خارج از رابطه جنسی برای گفت و گو در مورد آوردن اسباب بازی بـه بازی خود اختصاص دهید. کارول کوئین، متخصص جنسی، میگوید: «اینکار دریک رابطه جدید آسان اسـت»

 

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی «+عکس»

«دریک برگه جدید باز میشود». در ان زمان اسـت کـه شـما در حالت ایده آل از قبل آشکارا در مورد ترجیحات جنسی خود صحبت می کنید و می توانید فقط با اسباب بازی ها در ان چت ها کار کنید. اما صحبت در مورد ترجیحات جنسی سطحی از آسیب پذیری را می طلبد کـه همه ی در اوایل با ان احساس اسانی نمی‌کنند.

 

حتی کسانی کـه اینکار را انجام می دهند ممکن اسـت در صحبت هاي‌ اولیه فکر یا احساس نکنند کـه نمی‌توانند بـه طور خاص اسباب بازی ها را باز کنند.

 

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

 

بیشتر بخوانید: چند روش خوردن آلت شوهر با رژ قرمز با تاثیرات عالی «+عکس»

 

و این خوب اسـت. هیچ زمان مناسبی در رابطه برای صحبت در مورد اسباب بازی هاي‌ جنسی وجود ندارد. ماه ها یا حتی سال‌ها بعد، وقتی شروع بـه گفتگوهای بازتر و منظم تر در مورد خواسته ها و نیازهای جنسی خود کردید . 

 

می توانید موضوع اسباب بازی ها را مطرح کنید. اگر هرگز چنین مکالمه‌اي نداشته‌اید، ذکر اسباب‌بازی‌ها میتواند جای پای خوبی برای گشودن گفتگوهای صمیمی گسترده‌تر باشد.

 

اگر مطمئن نیستید کـه چگونه نخستین مکالمه را شروع کنید، Fosnight توصیه میکند کـه ان را بـه عنوان ایده‌اي کـه دریک مقاله، در گفتگوی آنلاین یا در طول چت با یک دوست با ان مواجه شده‌اید، قاب کنید.

 

مهم نیست کـه چه زمانی و چگونه گفت‌وگو را شروع می کنید، سعی کنید علاقه خود بـه اسباب بازی ها را بـه انتقاد صریح یا ناامیدی از رابطه جنسی کـه در حال حاضر دارید مرتبط نکنید. این بـه ناامنی هاي‌ احتمالی زمینه اي کـه ممکن اسـت شریک زندگی شـما داشته باشد، کمک می کند.

 

عذرخواهی نکنید یا از خواسته هاي‌ خود دوری نکنید، زیرا این راه خوبی برای ایجاد اضطراب و استرس دریک یا هردو طرف گفت و گو اسـت. بویاجیان پیشنهاد می کند کـه «از یک مکان اکتشاف آمده‌اید» .

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

کـه در ان اسباب‌بازی‌هاي‌ جنسی یکی از چیزهای هیجان‌انگیزی اسـت کـه می توانید باهم امتحان کنید تا ببینید چه چیزهایی میتوانید بـه زندگی جنسی خود بیفزایید تا تجارب جدید و عالی را برای شـما بـه ارمغان بیاورد. لي خاطرنشان می کند: «بیشتر ما میخواهیم کـه شریک‌هایمان در حین رابطه جنسی لذت ببرند و مایلیم باهم بـه دنبال اشکال بالاتر لذت باشیم».

 

ابزار های جنسی به همراه عکس

بنابر این چگونه ابزاری را انتخاب می کنید کـه هم برای شـما و هم برای شریک زندگی‌تان بهترین اسـت؟ پزشک جس می گوید شـما باید انواع رابطه جنسی را کـه قبلاً از ان لذت می‌برید درنظر بگیرید. “آیا مالش بیرونی، رابطه جنسی دهانی، رابطه جنسی با دست یا رابطه جنسی نفوذی را ترجیح می‌دهید؟” او همچنین پیشنهاد میکند.

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

کـه نخستین اسباب‌بازی خودرا بـه بخشی از کارنامه جنسی خود اضافه کنید. بـه عنوان مثال، اگر تمایل دارید از مقاربت آلت تناسلی و واژن لذت ببرید، اسباب بازی مانند حلقه آلت تناسلی را درنظر بگیرید کـه نیازی بـه تغییرات قابل توجهی در روال جنسی شـما ندارد.

 

مطمئناً می توانید از اسباب‌بازی بـه روش‌هاي‌ بسیار دیگری استفاده کنید، اما ممکن اسـت متوجه شوید کـه ایجاد یک تغییر دریک زمان آسان‌تر در هنگام امتحان کردن یک چیز کاملاً جدید اسـت.

 

اگر تمایل دارید کـه از مالش بیرونی بـه ارگاسم برسید، یک اسباب بازی صاف را انتخاب کنید کـه بتوانید در چندین حالت از ان استفاده کنید.

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

ویژگی های استفاده از اسباب بازی های جنسی در رابطه

پزشک نلسون می گوید و گاهی اوقات انتخاب اسباب بازی مناسب می تواند یک لذت ساده باشد.”اسباب بازی هاي‌ جنسی برای سرگرم کننده تر کردن رابطه جنسی هستند.

 

او می گوید، از این رو کلمه “اسباب بازی” آمده اسـت. «اگر تازه شروع کرده اید، وسایل ملایمی مانند پر یا چشم‌بند نرم را امتحان کنید. یا یک ویبراتور کوچک گلوله اي شکل یا یک محرک کلیتورال را انتخاب کنید.»

 

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی «+عکس»

در حالی کـه مطمئناً میتوانید بـه اسباب‌بازی‌ها بـه صورت آنلاین نگاه کنید، پزشک جس توصیه میکند از یک فروشگاه محلی مثبت‌گریز جنسی بازدید کنید کـه کارکنان ان هم در زمینه محصولات و هم در زمینه آموزش جنسی تخصص دارند. بـه این ترتیب، او میگوید: «میتوانید از قبل سؤال بپرسید و اسباب‌بازی‌ها را «در دستانتان» امتحان کنید».

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

توصیه های مهم برای استفاده از ابزار جنسی

پزشک جس می گوید: «اگر بـه دنبال انگشتر آلت تناسلی هستید، We-Vibe Pivot را توصیه می‌کنم. «از آنجایی کـه برای پوشیدن در موقعیت‌هاي‌ مختلف طراحی شده اسـت، ممکن اسـت بـه شـما انگیزه دهد کـه شرایط را تغییر دهید.

 

می توانید ان را طوری قرار دهید کـه لرزش‌هاي‌ شدیدی در برابر توپ‌ها یا کلیت ایجاد کند – اما با تغییر موقعیت، تحریک نیز تغییر میکند، بنابر این همیشه چیز جدیدی را کشف می کنید.

 

همچنین گزینه اي برای اتصال بـه برنامه We-Connect در تلفن شـما ارائه می دهد تا درصورت تمایل بتوانید در زمانی کـه دور هستید باهم بازی کنید.

 

معرفی بهترین اسباب بازی های جنسی مخصوص عشق بازی (+عکس)

بیشتر بخوانید: ماجرای عجیب جنسی یک زن با سگش «+عکس»

 

او همچنین Womanizer Liberty را برای مبتدیان توصیه می کند: «زیرا محتاطانه اسـت «بـه نظر نمیرسد یک اسباب بازی جنسی باشد»؛ کوچک اسـت و بـه صورت خارجی استفاده می شود. این غیرترسناک اسـت و فناوری «هوای لذت» ان در سراسر جهان نقدهای مثبتی دریافت می کند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت