راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس)

راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس)

تاثیرات ترک الکل در رابطه جنسی 

مردی جوان که هر روز مست بود الان نزدیک به 1000 روز میباشد الکل و مشروبات را ترک کرده است و از مزایای ان در سکس و رابطه جنسی میگوید در ادامه با راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید. 

راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس)

همه ما به خاطر سلامتی و تندرستی خود به کاهش مشروبات الکلی فکر کرده‌ایم، اما شرط می‌بندم که فکر نمی‌کردید کنار گذاشتن نوشیدنی می‌تواند بر زندگی عاشقانه‌تان نیز تأثیر بگذارد.به نظر می رسد انداختن چند عکس دست به دست هم می دهد، زیرا اجازه دهید درست باشد، بیشتر ما به کمی شجاعت هلندی نیاز داریم تا بتوانیم با اطمینان خود را به یک خواستگار بالقوه بفروشیم.اما به گفته این جوان که تصمیم گرفت به عنوان بخشی از یک “آزمایش بهره وری” به مدت 1000 روز الکل را کنار بگذارد، هوشیار ماندن می تواند مزایای خود را در رابطه با عاشقانه داشته باشد.

کریس ویلیامسون، که ممکن است شما او را به عنوان مجری پادکست مدرن حکمت یا از حضور کوتاهش در جزیره عشق در سال 2015 بشناسید، تصمیم گرفت تا مستند کند که پرهیز از مشروبات الکلی چه سودی برای او داشته است.

او یافته‌های آزمایش خود را در یک ویدیوی یوتیوب در سال 2021 به اشتراک گذاشت، و همچنین «بزرگ‌ترین درس‌هایی» را که از تیتوتال آموخته بود، به اشتراک گذاشت.کریس هنگام شروع کلیپ کوتاه نیامد و با توصیف هوشیاری به عنوان «قوی ترین استراتژی توسعه شخصی که تا به حال پیدا کرده است» شروع کرد، در حالی که اهدافی را که در 1000 روز به دست آورده بود، فهرست کرد.

مزیت های ترک الکل برای کریس در رابطه جنسی

او اعتراف کرد که متوجه مزایایی شده است که «انتظار نداشت» چه از نظر جسمی و چه از نظر ذهنی کشف کند و توضیح داد که دامنه توجه و تمرکز بهتری دارد.

تاثیرات ترک الکل در رابطه جنسی 

از آنجایی که مولد بودن برای میزبان پادکست «منبع شادی» است، بدیهی است که این یک امتیاز خوشامدگویی بود که او در حین توقف مشروب برای بیش از سه سال متوجه شد.

اما کریس بیشتر از همه از این که چگونه خود را با نوشیدن نکردن الکل وفق داده بود در حالی که هنوز در محیط هایی بود که معمولاً شهر را قرمز رنگ می کرد، متعجب بود.

او اعتراف کرد که این آزمایش “او را مجبور کرد که واقعاً اعتماد به نفس پیدا کند”، زیرا متوجه شد که می تواند بدون اینکه خود را با الکل حفظ کند، همچنان در بهترین فرم باشد.

بریتانیایی توضیح داد که به جای اینکه اجازه دهد نوشیدنی ها حرف خود را بزنند، “یک کاریزمای واقعی را پرورش داده است”.

با این حال، کریس گفت که اعلام این که در قرار ملاقات هایش هوشیار است، واکنش های متفاوتی را به دنبال داشت، زیرا آشنایی با یکدیگر برای برخی از دختران سخت تر می شد، در حالی که دیگران فکر می کردند جذاب است.

این یوتیوبر ادامه داد: «بیشتر خرماها در بارها یا رستوران‌ها هستند، می‌نشینید و یک بطری شراب می‌خورید یا چند نوشیدنی در بار می‌نوشید، و ننوشیدن می‌تواند ناراحت‌کننده باشد، زیرا باعث می‌شود طرف مقابل احساس ناراحتی کند.

“آنها ممکن است در تاریخ به نوشیدنی نیاز داشته باشند، بنابراین آنها اعتماد به نفس دارند و این فقط یک تصادف رانندگی بی صدا نیست.”بنابراین برخی از دختران آن را دوست نداشتند. اما برخی دیگر دوست داشتند. هوشیار بودن نشانه این بود که من از آن دسته پسرهایی هستم که اهداف بزرگی دارم و در لحظه برای موفقیت های بزرگ در آینده فداکاری می کنم.

راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس)

اگر 28 روز از ترک الکل بگذرد چه اتفاقاتی در بدن می افتد؟در تحقیقی چندین داوطلب علاقه مند شد که می خواستند بدون هیچ گونه الکل تغییری در سلامتی و ظاهر خود داشته باشند. برای اکثر مردم بی قراری، وجود خواهد داشت.

مزیت های ترک الکل برای کریس در رابطه جنسی

اشتها به نظر می رسد افزایش می یابد . در حقیقت، اگر مردم الکل مصرف کنند بیشتر غذا می خورند و هنگامی که آنها نوشیدن را متوقف می کنند، به طور غریزی می خواهند خود را با غذا خوردن مشغول کنند. پس بهتر است پس از ترک الکل ، غذا را با آبمیوه و میوه جایگزین کنید.

اشتیاق شما برای غذاهای شیرین ممکن است افزایش یابد . الکل، به خصوص نوع شیرین، می تواند سطح قند خون را افزایش دهد ، که به نوبه خود باعث ایجاد میل به مصرف قند می شود. اما افراد مختلف واکنش های مختلفی دارند و برخی از آنها سطح قند را کاهش می دهند. این به خصوص برای افرادی که دیابت دارند خطرناک است.

تغییر کردن بدن بعد از ترک مشروبات الکلی

پس از ترک الکل، سخت است که از خواب بیدار شوید. الکل ممکن است باعث شود که شما سریعتر به خواب بروید ولی کیفیت خواب شما را کاهش می دهد. پس از ترک الکل، خواب شما عمیق نخواهد بود و برخی افراد نیز ممکن است کابوس ببینند.

تغییر کردن بدن بعد از ترک مشروبات الکلی

در بعضی موارد، ممکن است افراد مبتلا به سردرد شوند ، که نشانه ای از تغییرات عمده ای در بدن باشد. ممکن است بر کبد تأثیر بگذارد یا حتی باعث فشار خون بالا شود. در این مرحله از ترک الکل، بدن شما حتی ممکن است اثر متضاد را تجربه کند و درد را از بین ببرد (زمانی که افراد به طور منظم می نوشند، تحمل درد آنها افزایش می یابد) .

هنگامی که مردم به طور منظم الکل مصرف می کنند، سلول های کبدی می میردانگیزه قوی دیگری ممکن است تغییرات در رنگ پوست باشد . الکل گردش خون را کاهش می دهد که منجر به کمبود اکسیژن در پوست می شود. در نتیجه، الکل باعث خشک شدن پوست می شود که منجر به ظهور لکه های رنگدانه و چین و چروک های اولیه می شود.

گوارش شروع به بهبود می کند . الکل باعث افزایش تولید اسید معده می شود. به هر حال، به همین دلیل است که مردم هنگام خوردن الکل بیشتر غذا می خورند.در هفته سوم، نشانه های آشكار مصرف نوشیدنی الكل (مثل حلقه های سیاه زیر چشم و تورم صورت) ناپدید می شوند . این به این دلیل است که سیستم ادراری می تواند در حال حاضر درست عمل کند.

راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس)

راحت تر از خواب بیدار می شوند. هنگامی که یک فرد فقط کمی مست می شود، فاز عمیق خواب بلافاصله از بین می رود و هنگامی که غلظت الکل خون کاهش می یابد، خواب عمیق نیست و مردم بیشتر بیدار می شوند. هنگامی که الکل به طور کامل از سیستم بدن خارج شود، چرخه خواب طبیعی می شود، که باعث می شود بیدار شدن آسان تر شود.

اگر الکل مصرف نکنید خطر ابتلا به پوسیدگی کمتر است و مینای دندان شما قوی تر می شودمصرف نوشیدنی باعث کاهش تولید بزاق می شود که بر وضعیت دندان تاثیر می گذارد. بنابراین، اگر شما الکل مصرف نکنید، خطر ابتلا به پوسیدگی کمتر است و مینای دندان شما قوی تر می شود .الکل نه تنها باعث می شود درد، بلکه گیرنده های طعم و حس بویایی را نیز از بین ببرد. با گذشت زمان، توانایی بوییدن و طعم بهبود می یابد .

تغییر کردن بدن بعد از ترک مشروبات الکلی

مزیت ترک الکل

تغییرات پوست بعد از ترک الکل

اگر فرد وزن بیشتری داشته باشد، جرم بدن به طور چشمگیری کاهش می یابد . اعداد به صورت فردی هستند، اما به طور متوسط، در حدود 6-8 پوند در ماه است. هرچه شخص دیگر الکل ننوشد، وزن بیشتری از دست می دهد.. الکل گردش خون را کاهش می دهد که منجر به کمبود اکسیژن در پوست می شودپوست بسیار واضح تر می شود. آکنه و جوشها ناپدید می شوند اغلب این اتفاق می افتد به این دلیل که تعادل آب در بدن طبیعی می شود و گردش خون نیز طبیعی می شود. رنگ صورت طبیعی می شود و نقاط رنگدانه ناپدید می شوند.

همه فکر میکنند با خوردن الکل میتوانند تجربه سکس خوبی داشته باشند اما این مرد امریکایی بعد از 1000 روز ترک الکل الان رابطه جنسی خود را موفق تر میداند علاوه بر رابطه موفق پوست و اندام خیلی خوبی کسب خواهید کرد. راز مردی که بعد از ترک 1000 روز مشروب در سکس میگوید (+عکس)

برچسب‌ها: ,
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت