کارگر جنسی معروف از رابطه اش با مردان متاهل میگوید! (+عکس داغ)

کارگر جنسی معروف از رابطه اش با مردان متاهل میگوید! (+عکس داغ)

یک مدل مشهور کـه روسپی یا همان سکس ورکر «کارگرجنسی» می باشد در مورد سکس و رابطه جنسی با مردان متاهل حرف هاي‌ جالب و عجیبی می‌زند در ادامه با کارگر جنسی مشهور از رابطه اش با مردان متاهل می‌گوید! «+عکس داغ» هاتم بت را دنبال کنید .

 

هرزه ای که رابطه جنسی با مردان متاهل را بد نمیداند 

یک کارگر جنسی فاش کرده اسـت کـه چگونه با مردان متاهل بی شماری خوابیده اسـت اما انچه را کـه آن ها انجام میدهند “خیانت” نمیداند.کاتیا کورتز، زن سیدنی، یک حسابدار سابق اسـت کـه سه سال پیش یک کارگر جنسی شد و گفت کـه در ان زمان با مردان متاهل زیادی هم خوابیده اسـت.

کارگر جنسی معروف از رابطه اش با مردان متاهل میگوید! «+عکس داغ»

رقم دقیق ناشناخته اسـت زیرا صحبت کردن در مورد همسر در جلسه با مشتری یک “قاتل خلق و خو” درنظر گرفته می‌شود.من می‌گویم حدود 50 درصد از مشتریان من متاهل یا در رابطه هستند. با این حال، گفتن با خاطرجمعی سخت اسـت، زیرا مطمئن هستم کـه بسیاری از روابط در روابطی هستند کـه ان را مطرح نمیکنند. خانم کورتز بـه Daily Mail استرالیا گفت: دختران دیگر بـه من گفته اند کـه تقریبا همه ی مشتریان انها ازدواج کرده اند.

 

او گفت کـه اکثر مردان پرداخت هزینه برای یک رابطه جنسی را خیانت نمی دانند و می گویند کـه با او تماس میگیرند زیرا اینکار «آسان‌تر و محتاطانه‌تر» از یک رابطه جنسی اسـت.

 

بیشتر بخوانید: زن خوشگلی که عاشق تن فروشی است!!! «+عکس عجیب»

 

عکس های کارتیا کورتز کارگر جنسی استرالیایی

کاتیا کورتز یک کارگر جنسی در سیدنی استرالیا اسـت.

playmatekatija, /اینستاگرام

هرزه ای که رابطه جنسی با مردان متاهل را بد نمیداند 

او افزود کـه اسکورت هاي‌ مردی کـه می شناسد، چیزهای بسیار مشابهی در مورد زنان متاهلی کـه با آن ها می‌خوابند، می گویند.من دوست ندارم وقتی یک مرد متاهل مرا میبیند، ان را خیانت بنامم، زیرا هیچ احساس عاشقانه اي در کار نیست. انها بـه من مراجعه می کنند زیرا میخواهند بخندند، نگه داشته شوند و خوشحال شوند.

 

خانم کورتز افزود کـه انکار خدمات بـه کسی بر اساس وضعیت ازدواجش تبعیض محسوب می‌شود و هیچ یک از مشتریان او کـه تا بـه حال در مورد همسرشان بد صحبت نکرده اند.در هر صورت، او متوجه شد کـه نحوه صحبت مردان در مورد همسرشان «تحرک» اسـت.

 

او معتقد اسـت کـه بسیاری از زنان متوجه نیستند کـه مردان هوس صمیمیت دارند، مانند در آغوش گرفتن، بوسیدن ودر آغوش گرفتن.

playmatekatija, /اینستاگرام

 

او گفت کـه مردان متاهل کـه هزینه خدمات وی را پرداخت می کنند، ربطی بـه عدم عشق بـه همسر و خانواده‌شان ندارند، بلکه نیاز بـه صمیمیت دارند.او گفت کـه فکر می کند بسیاری از زنان نمی دانند کـه مردان هوس صمیمیت دارند، مانند در آغوش گرفتن، بوسیدن ودر آغوش گرفتن، درست مانند زنان.خانم کورتز اضافه کرد کـه همسران باید بدانند کـه کارگران جنسی بـه طور فعال مردان را پیدا نمی‌کنند، اما برعکس اسـت.

 

معایب سکس با مردان متاهل 

برقراری رابطه با یک مرد متاهل میتواند بـه دلایل مختلفی صورت گیرد و هر فرد ممکن اسـت دلایل خاص خودرا برای این اقدام داشته باشد. در زیر بـه برخی از این دلایل اشاره میکنم:

عکس های کارتیا کورتز کارگر جنسی استرالیایی

ندانستن: گاهی اوقات افراد ممکن اسـت درباره وضعیت متاهل بودن مرد را ندانسته یا اطلاعات کافی دراین زمینه نداشته باشند. این میتواند بـه دلیل عدم ارتباط کافی با مرد متاهل یا عدم افشای وضعیت او باشد.

 

بهانه‌هاي‌ مرد: برخی مردان متاهل ممکن اسـت بهانه‌هایي برای برقراری روابط با یک زن غیرمتاهل استفاده کنند. آن ها ممکن اسـت بـه عنوان دلیل بیان کنند کـه در رابطه خود خوشحال نیستند، همسرشان از آن ها رضایت نمی دهد یا بـه دنبال تجربه‌هاي‌ جدیدی هستند.

 

رابطه هیجان انگیز: برخی افراد بـه دنبال رابطه‌اي هیجان انگیز و ممنوعه هستند. برقراری روابط با مردان متاهل می تواند برای آن ها جذابیت و جرقه‌اي اضافی بـه رابطه فراهم کند و احساس هیجان و تحریک کننده‌اي را برایشان بـه ارمغان بیاورد.

 

خشم و انتقام: برخی افراد ممکن اسـت بـه دنبال انتقام از همسر یا روابط ازدواجی قبلی خود باشند و برقراری رابطه با مرد متاهل را بـه عنوان ابزاری برای این منظور درنظر بگیرند.

 

حس آزادی و استقلال: در برخی موارد، افراد ممکن اسـت بـه دنبال روابط با مردان متاهل باشند تا از محدودیت‌هاي‌ رابطه رسمی و ازدواجی فرار کنند. انها ممکن اسـت حس آزادی و استقلال بیشتری را در روابط با مردان متاهل تجربه کنند و احساس کنند کـه نیازی بـه تعهدات و مسئولیت‌هایي کـه دریک رابطه رسمی وجوددارد، نیست.

 

 

کارگر جنسی معروف از رابطه اش با مردان متاهل میگوید! «+عکس داغ»

لطفاً توجه داشته باشید کـه موارد فوق تنها برخی از دلایلی هستند کـه ممکن اسـت افراد برای برقراری رابطه با مردان متاهل داشته باشند.

معایب سکس با مردان متاهل 

هر فرد میتواند دلایل و متناسب با شرایط و تجربه‌نکته مهمی کـه باید درنظر داشته باشید، این اسـت کـه وارد شدن دریک روابط با مردان متاهل میتواند آسیب‌ها و مشکلات زیادی را بـه همراه داشته باشد، بـه خصوص برای تمام طرف‌هاي‌ درگیر.

 

بیشتر بخوانید: زن فاحشه ای که بعد مرگش خاک او را قبول نکرد!!! «+عکس»

 

رابطه‌هایي کـه بر اساس خیانت و تخلف از تعهدات ایجاد می شوند، اغلب با احساس عدم اعتماد، عذاب وجدان، اختلافات خانوادگی و مشکلات روانی همراه میشوند.

 

همچنین، لازم بـه ذکر اسـت کـه ورود بـه یک رابطه با مرد متاهل نقض اصول اخلاقی و احترام بـه خانواده و روابط میباشد. احترام بـه تعهدات و روابط رسمی کـه در جامعه وجود دارند، میتواند اساسی برای رشد و پایداری جامعه باشد.

 

درست اسـت کـه برقراری روابط با مردان متاهل میتواند مشکلات و معایب زیادی را بـه همراه داشته باشد. در زیر بـه برخی از این معایب اشاره می کنم:تنهایی بیشتر در دوستی با مرد متاهل: زنانی کـه در رابطه با مرد متاهل قرار می گیرند، ممکن اسـت احساس تنهایی و عدم پشتیبانی را تجربه کنند. زیرا این زنان اغلب نمیتوانند در جامعه بـه طور کامل مستقل و باز شوند و رابطه خودرا بـه صورت عمومی نشان دهند.

 

 

عکس های داغ پورن استار استرالیایی

فروکش هیجان: روابط با مردان متاهل، عموماً نیاز بـه فروکش هیجانی و احساساتی وجوددارد. این میتواند باعث احساس ناراحتی و ناتوانی در برقراری رابطه بیشتر شود.
تکرار چرخه: بیشتر روابطی کـه بر اساس خیانت و تخلف از تعهدات شروع می شوند، بـه تکرار چرخه خیانت و ناامیدی منجر میشوند. احتمالاً مرد متاهل نیز بـه شـما خیانت خواهد کرد و این میتواند باعث بروز رنج و درد بیشتر گردد.

 

اولویت نداشتن روابط با مردان متاهل: ممکن اسـت در رابطه با مردهای زن دار، شـما بـه عنوان طرف غیرمتاهل در اولویت کمتری قرار بگیرید. زیرا همسر متاهل از نظر قانونی و اجتماعی طبق معمولً تعهدات بیشتری نسبت بـه شـما دارد و احتمالاً بـه خانواده خود اولویت می دهد.

 

عواقب خانوادگی: ورود بـه یک رابطه با مرد متاهل می تواند عواقب جدی برای خانواده‌هاي‌ دختران و مردهای متاهل داشته باشد. این می تواند منجر بـه خراب شدن روابط خانوادگی، آسیب بـه فرزندان و بهم ریختگی بین زوج‌ها شود.

 

عکس های داغ پورن استار استرالیایی

کارگر جنسی معروف از رابطه اش با مردان متاهل میگوید! «+عکس داغ»

لازم بـه ذکر اسـت کـه فهرست معایب فوق تنها یک بخش از مشکلاتی اسـت کـه ممکن اسـت در رابطه با مردان متاهل بـه وجود آید. این موارد نشان دهنده عواقب منفی محتمل هستند و باید بـه دقت و احتیاط درنظر گرفته شوند.همچنین، احترام بـه تعهدات و روابط رسمی و انجام اعمال اخلاقی، می‌تواناز ورود بـه چنین روابطی پرهیز کرد و بـه جای ان؛ روابط سالم و مبتنی بر احترام و تعهدات مشترک را پیش بگیرید.

 

بیشتر بخوانید: رواج هرزه گی زنی در سریال ایرانی سوژه شد! «+عکس»

 

این زن هرزه استرالیایی کـه شغل کارگر جنسی بودنش را افتخار می داند در کار جدیدش می‌گوید کـه اتفاق خوبی برایش افتاده اسـت و هر مردی اگرهم متاهل باشد نیاز بـه رابطه عاطفی و جنسی هم دارد.کارگر جنسی مشهور از رابطه اش با مردان متاهل می گوید! «+عکس داغ»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت