زن میلیونری که ساحل لختی در اسپانیا به راه انداخت (+عکس و جزییات)

زن میلیونری که ساحل لختی در اسپانیا به راه انداخت (+عکس و جزییات)

اقامتگاه زنان و مردان کاملا برهنه در اسپانیا

یک زن میانسال 60 ساله علاقه زیادی دارد تا کاملا لخت باشد و کاملا لخت شنا کند و افتاب بگیرد بـه همین دلیل هم یک ساحلی را خریداری کرده اسـت کـه هر شخصی دوست دارد در انجا کاملا لخت شود و شنا کند در ادامه با زن میلیونری کـه ساحل لختی در اسپانیا بـه راه انداخت «+عکس و جزییات» هاتم بت را دنبال کنید . 

زن میلیونری که ساحل لختی در اسپانیا به راه انداخت «+عکس و جزییات»

او حقیقت لخت را در مورد اداره یک استراحتگاه لخت بـه اشتراک می‌گذارد.یک زن بریتانیایی کـه بـه فوئرتونتورا، اسپانیا نقل مکان کرده اسـت تا یک اقامتگاه ساحلی برای برهنگی‌ها باز کند، میگوید رفتارهای بی‌رحمانه متعددی وجوددارد کـه تضمین می کند مهمان ‌ها از پشت لخت‌شان بوت می شوند.

 

کری جین، 57 ساله، می گوید کـه اکثر مسافرانی کـه از لباس‌ها بیزارند، در اقامتگاه طبیعت‌گرد او BHH رفتار بی‌عیب و نقصی دارند، اما هر گونه رفتار زننده قابل تحمل نیست.بـه عنوان مثال، افرادی کـه بـه وضوح نعوظ خودرا نشان میدهند، با بدرقه شدن از محل با مجازات سختی روبه‌رو می شوند.

 

در وب‌سایت Karie در روزنامه دیلی میل آمده اسـت: «اگر فردی را دیدید کـه نعوظ آشکاری دارد و عمداً توجه‌ها را بـه خود جلب می کند، بـه یک نجات غریق یا مقامات دراین مورد اطلاع دهید ودر بیشتر موارد، وی را بیرون کرده و از بازگشت منع میکنند.»

 

در حالی کـه دوربین‌ها در استراحتگاه طبیعت‌گردی BHH ممنوع نیستند، اگر در حال گرفتن عکس از سایر برهنگ‌ها بدون اجازه آن ها، از شـما خواسته میشود ان را ترک کنید.در حالی کـه دوربین‌ها در اقامتگاه طبیعت‌گردی BHH ممنوع نیستند، اگر در حال گرفتن عکس‌هاي‌ برهنگی دیگر بدون اجازه انها، از شـما خواسته میشود ان را ترک کنید.

 

بیشتر بخوانید: عکس لخت پسر بایدن با دختران روسپی در حمام و اتاق خواب «+جزئیات»

 

طبیعت گردی کاملا لخت عکس های داغ

یک زن استرالیایی کـه از فروش محتوای بزرگسالان 10000 دلار درآمد کسب کرده اسـت، هشداری فوری برای کسانی کـه بـه دنبال کسب رتبه X هستند، بـه اشتراک گذاشته اسـت.
ستاره فیلم هاي‌ پورن بـه دختران جوان هشدار جدی می دهد: “شـما درگیر ان هستید”

اقامتگاه زنان و مردان کاملا برهنه در اسپانیا

در این جا آمده اسـت کـه چگونه همه ی می توانند بـه شـما دریک کشور خارجی بگویند کـه آمریکایی هستید – و چرا جعل کردن یک بومی بودن سخت اسـت

 

صاحب استراحتگاه و تیم او می دانند کـه نعوظ ممکن اسـت رخ دهد، بـه‌ویژه در بین برهنگی‌هایي کـه تازه وارد این بازی شده‌اند.کسانی کـه بـه طور تصادفی آب میخورند مجازات نخواهند شد، تا زمانی کـه عضو برآمده خودرا بپوشانند و ظریف باشند.

 

کاری میگوید: «بهترین راه برای مقابله با این موضوع این اسـت کـه یا حوله خودرا بچرخانید، یا اگر در ساحل هستید، می توانید در آب بمانید تا زمانی کـه وضعیت شـما بیشتر تحت نظارت باشد.کسانی کـه بـه طور تصادفی بزرگ می شوند مجازات نخواهند شد، تا زمانی کـه انها را بپوشانند ودر مورد عضو سفت خود ظریف رفتار کنند.

 

کسانی کـه بـه طور تصادفی بزرگ می شوند مجازات نخواهند شد، تا زمانی کـه انها را بپوشانند ودر مورد عضو سفت خود ظریف رفتار کنند.بازدیدکنندگان باید مراقب باشند کـه ارتباط چشمی خودرا با دیگران حفظ کنند و اجازه ندهند بدن لخت‌اي را نگاه کنند.

 

قوانین ساحل لختی ها در اسپانیا

بازدیدکنندگان باید مراقب باشند کـه ارتباط چشمی خودرا با دیگران حفظ کنند و اجازه ندهند بدن عریان‌اي را نگاه کنند.در همین حال، هر تعطیلات شاخ دار کـه بـه رابطه جنسی عمومی دست بزند نیز از خانه بیرون می شود – و احتمالاً تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

طبیعت گردی کاملا لخت عکس های داغ

کاری در وب‌سایت خود اعلام می کند: «این نه تنها توهین‌آمیز، بلکه غیرقانونی اسـت» و میگوید تحمل چنین رفتاری صفر اسـت.

 

در حالی کـه دوربین هاي‌ BHH Naturist Resort ممنوع نیستند، اگر در حال گرفتن عکس از دیگر برهنگان بدون اجازه آن ها، از شـما خواسته می شود کـه آنجا را ترک کنید.

 

بازدیدکنندگان همچنین باید هنگام عکس گرفتن بسیار مراقب باشند تا مطمئن شوند کـه هیچ برهنگی دیگری در هیچ پس زمینه اي وجود ندارد.

 

کاری گفت: «اگر میخواهید عکس بگیرید، بهتر اسـت مطمئن شوید کـه همه ی کسانی کـه در عکس هستند، اجازه ان‌ها را دارند، در غیر این صورت ممکن اسـت ببینید کـه خودرا بیرون انداخته‌اند.

 

همین امر در مورد مهمانانی کـه بـه سایر حامیان عریان نگاه می کنند نیز صدق می کند.

در نهایت، از هر شخصی کـه از BHH بازدید می کند، انتظار می‌رود کـه روی یک حوله بنشیند و “پاهای خودرا ببندد” تا حد ممکن بهداشت عمومی را حفظ کند.

 

 

کاری می گوید: «آداب معاشرت در هر موقعیتی، نه فقط طبیعت‌گرایی، احترام و اندیشیدن بـه دیگران در مورد رفتار خودمان اسـت.با ته ته خالی، همیشه باید بـه خاطر رعایت ادب و رعایت بهداشت دیگران، روی حوله بنشینید. این نمونه‌اي از آداب اسـت کـه مهربانی، توجه و فروتنی را ترویج می کند.»

 

بیشتر بخوانید: عکس از دختران سکسی و لختی لهستانی «+داغ»

 

لخت نمایی چیست ؟

عورت نمایی یا بـه انگلیسی Exhibitionistic disorder، از انواع اختلالات جنسی اسـت کـه بـه ان اختلال نمایش گرایی نیز گفته میشود. این مشکل با هیجان جنسی از طریق نمایش آلت تناسلی بـه دیگر افراد غریبه در جامعه شناخته میشود. اغلب افرادی کـه بـه این اختلال مبتلا هستند تمایل دارند تا بـه‌صورت ناگهانی آلت تناسلی خودرا بـه دیگر افراد نشان داده و موجب غافلگیری و شوکه شدن انها شوند.

قوانین ساحل لختی ها در اسپانیا

در بسیاری از مواقع خود فردی کـه این رفتار نمایشی را دارد بعد از نشان‌دادن آلت تناسلی خود بـه دیگر افراد برانگیخته شده و ارضا می شود. در واقع این حرکت نوعی خودارضایی برای آن ها محسوب میشود. اختلال نمایش گرایی بـه‌عنوان یک اختلال پارافیلیک طبقه‌بندی میشود، بـه این معنی کـه یک علاقه جنسی بسیار ناکارآمد با پتانسیل آسیب رساندن بـه خود یا دیگران اسـت. عورت نمایی اختلالی اسـت کـه هم در کودکان و هم بزرگسالان رایج اسـت.

 

در واقع کودکان از قراردادها و اصول اجتماعی آگاهی ندارند و بـه همین دلیل از درآوردن لباسشان دریک مکان عمومی احساس شرم نمی کنند. طبق معمولً اینکار بخشی از روند رشد کودک اسـت و جای نگرانی نیست. نیاز آن ها بـه عریان بودن فقط ناشی از کنجکاوی، نیاز بـه شناخت بدن خود و توجه بـه تفاوت‌ها اسـت.

 

 

زن میلیونری که ساحل لختی در اسپانیا به راه انداخت «+عکس و جزییات»

عورت نمایی بیشتر اختلال مربوط بـه بزرگسالی اسـت ودر مردان بیشتر دیده میشود. این اختلال را میتوان یک نوع مشکل روانی درنظر گرفت کـه بـه درمان و مدیریت نیاز دارد. بزرگسالانی کـه بـه اختلال عورت نمایی دچارند طبق معمولً از قرار دادن اندام تناسلی خود در دسترس یک قربانی اغلب ناآگاه، اغلب زنان یا کودکان، تحریک جنسی میشود و احساس لذت میکند.

دلیل لخت بودن مردان و زنان

دراین عمل آمیزش جنسی طبق معمولً دنبال نمیشود – در عوض، شوکه کردن، تحت تأثیر قرار دادن یا ترساندن قربانی میل اولیه اسـت. عورت نمایی دراین افراد در سنین نوجوانی شروع میشود و بـه‌تدریج با افزایش سن و افزوده شدن سایر فاکتورها مانند دیگر اختلالات جنسی یا مشکلات روانپزشکی، شدت ان افزایش می یابد. بـه همین دلیل هم تشخیص بـه‌موقع این اختلال در سنین پایین اهمیت زیادی دارد.

 

 

بـه‌صورت کلی افراد مبتلا بـه عورت نمایی تمایل شدیدی بـه نمایش اندام‌هاي‌ جنسی خود بـه کودکان و بزرگسالان جنس مخالف دارند. برخی از ساده ترین علائم و نشانه‌هاي‌ سطحی اختلال عورت نمایی عبارتند از:دلایل مختلفی می تواند موجب بروز این اختلال در افراد مختلف شود. برخی از عوامل خطر برای ایجاد اختلال نمایشی عبارتند از سوءاستفاده جنسی درگذشته، اختلال شخصیت ضداجتماعی، مصرف الکل یا مواد، و علاقه بـه پدوفیلی. میزان شیوع اختلال عورت نمایی ناشناخته اسـت؛ اما تقریبا منحصراً در مردان رخ می دهد. اختلال نمایشی در بین زنان نادر درنظر گرفته میشود. دیگر اختلالات جنسی مانند بیش‌فعالی جنسی هم می تواند یکیدیگر از دلایل بروز این اختلال در افراد مختلف باشد.

 

یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز عورت نمایی در اکثر افراد تجربه‌هاي‌ قبلی آنهاست. زمانی کـه فرد در دوران کودکی و نوجوانی خود تجربه‌هاي‌ ناخوشایندی داشته اسـت، برای مثال مورد تعرض جنسی قرار گرفته یا مواردی مشابه را تجربه کرده، احتمال درگیر شدن با این اختلال در بزرگسالی آن ها بیشتر میشود.

لخت نمایی چیست ؟

دلیل لخت بودن مردان و زنان

شرایط خانوادگی یا فاکتورهای اجتماعی و فرهنگی کـه فرد در دسترس آن ها قرار میگیرد هم میتوانند تاثیر زیادی روی نگرش‌هاي‌ او و تمایلاتی کـه دنبال میکند بگذارد. در نتیجه این افراد هم ممکن اسـت بیشتر اختلالاتی مانند عورت نمایی را تجربه کنند.

 

بیشتر بخوانید: عکس پارتی گرفتن لختی دختران و پسران در قزوین «حکم شلاق»

 

در نهایت یکی از مهمترین دلایل بروز اختلال عورت نمایی در افراد مشکلات فیزیولوژیکی اسـت. مشکلات هورمونی و عوامل نورولوژیک می توانند دریک فرد تغییراتی را ایجاد کند کـه یکی از عوارض و نتایج آن ها اختلالاتی شبیه عورت نمایی اسـت.

 

لخت بودن دراین ساحل مشهور اسپانیایی کـه توسط یک زن میانسال 57 سال درست شده اسـت قوانین جالبی هم دارد و بعد از منتشر شدن خبر ها بسیار زیاد مردم از این طبیعت گردی و استراحتگاه لختی مردان و زنان استقبال کردند. زن میلیونری کـه ساحل لختی در اسپانیا بـه راه انداخت «+عکس و جزییات»

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت