زنی که 35 دختر را برای سکس با همسرش به اتاق خواب برد (+عکس)

زنی که 35 دختر را برای سکس با همسرش به اتاق خواب برد (+عکس)

هانی بروکس نام یکی از مدلینگ های معروف اروپایی میباشد که برای قوی تر شدن رابطه خود با همسرش دست به کار عجیبی زد در ادامه با زنی که 35 دختر را برای سکس با همسرش به اتاق خواب برد (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید . 

 

زنی که دوستانش را برای سکس به پیش شوهرش برد

یک زن استرالیایی که در سال گذشته همسرش را با 35 زن در میان گذاشته است، می گوید ازدواج او قوی تر از همیشه است.هانی بروکس در ویدئویی که در اوایل ماه جاری در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، این اظهارات جسورانه را اعلام کرد، قبل از اینکه اصرار داشت که ایده او بود که زنان دیگر را به اتاق خواب بیاورد.

زنی که 35 دختر را برای سکس با همسرش به اتاق خواب برد (+عکس)

هانی بروکس در سال گذشته همسرش را با 35 زن شریک کرده است. او می گوید ازدواجش قوی تر از همیشه است.سازنده محتوا پس از افشای اینکه همیشه در هنگام سکس کردن زنان با همسرش در آنجا حضور داشته، ادعا کرد: “من وسواس دارم.”بروکس ادامه داد: «همه می‌گویند «شما بچه‌ها خوشحال نیستید» و «شما در ازدواج دوام نمی‌آورید» و «این مضحک است، شما [اینطور رفتار می‌کنید] که حتی ازدواج نکرده‌اید».

دکت

این زیبای دوجنس‌گرا گفت که شوهرش با خوشحالی با پیشنهاد او برای خوابیدن با زنان دیگر همراهی کرد – و او به عقب نگاه نکرده است.

 

او گفت: “این بهترین نوع ازدواجی است که می توانید درخواست کنید.”

 

“اوم، سلام، مثل اینکه ما نه تنها از جهنم همدیگر لذت می بریم، بلکه شوهرم هم از خیلی از زنان دیگر لذت می برد و من هم همینطور!”

 

بیشتر بخوانید: سکس زن کره ای با 250 مرد در چند ماه (+عکس داغ)

 

پیج اینستاگرام هانی بروکس

هانی بروکس گفت: “این بهترین نوع ازدواجی است که می توانید درخواست کنید.”

اینستاگرام / @honeyybrooks

زنی که دوستانش را برای سکس به پیش شوهرش برد

من به طور تصادفی با شوهر بهترین دوستم رابطه نامشروع داشتم – این چیزی است که هنگام مواجهه با من اتفاق افتادبا این حال، برخی از پیروان استرالیایی در مورد ازدواج آزاد او چشم بسته بودند.یک مرد تک همسر گفت: “من می خواهم با یگانه خود باشم.”

 

دیگران به دلیل اعترافات ناهنجار بروکس به او حمله کردند، از جمله یکی که با اسنایپ گفت: “اگر نمی توانید مرد خود را راضی کنید، اکثرا در رختخواب خوب نیستند، یا شاید او به دنبال زنی با مغز است که بتواند با او صحبت کند؟”

 

اما دیگران اعتراف سازنده محتوا را تحسین کردند.

 

یکی از تحسین کنندگان تشویق کرد: “این رابطه شماست، شما باید پویایی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.”

 

 

عکس های داغ از سکس چند نفره

دومی گفت: «کاملاً با تو.» «ما 5 سال است که این کار را با همسرم انجام می‌دهیم، هرگز عاشق و خوشحال نبوده‌ایم!!»

پیج اینستاگرام هانی بروکس
بروکس قبلاً در ماه ژانویه زمانی که فاش کرد ناخواسته با شوهر صمیمی ترین دوستش رابطه داشته است، خبرساز شد.

قبل از اینکه این دو ماهها شروع به ارسال پیام به یکدیگر کنند، شوهرش با نام مستعار در صفحه OnlyFans مدل مشترک شده بود.

 

 

چرا مردم علاقه به سکس چند نفره دارند ؟

تمایل به رابطه جنسی سه نفره نوعی اختلال جنسی است که امکان بروز آن در تمامی افراد وجود دارد. امروزه این اختلال در افراد و زوج های جوان بیشتر وجود دارد و به تازگی اختلافات و مشکلات ناشی از تمایل به رابطه سه نفره در زندگی مشترک زوج ها بسیار دیده می شود .

عکس های داغ از سکس چند نفره

تمایل به رابطه جنسی سه نفره اغلب برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی شکل می گیرد.افرادی که تمایل به رابطه ی جنسی سه نفره دارند در سایر مسائل تفاوتی با افراد سالم ندارند اما در مسئله جنسی دچار مشکل می شوند. این اختلال می تواند آسیب های جدی به افراد و روابط آن ها وارد کند در نتیجه درمان آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

بیشتر بخوانید: رابطه سکس با چند نفر + پوزیشن خاص (رابطه جنسی)

 

تکراری شدن رابطه ی جنسی یکی از مسائلی است که باعث بروز مشکلات بین زوجین می شود. از این رو افراد به دنبال راه هایی برای ایجاد تنوع در روابط خود هستند. تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره در این موارد بروز می یابد و یک اختلال جنسی است که نیاز به درمان دارد .

 

تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره در حال حاضر به یکی از مشکلات زوجین تبدیل شده است و یکی از نگرانی های افراد قبل از ازدواج است. به همین دلیل بررسی دلایل تمایل همسر به این نوع از رابطه می تواند در برطرف کردن این اختلال بسیار موثر باشد

 

در زندگی مشترک رابطه جنسی تاثیر بسیاری بر زوجین می گذارد. زوجین ممکن است با دیدن فیلم های پورن یا تفکر و خیال پردازی به دنبال ایجاد هیجان ، تنوع و تجارب جدید باشند . برخی از زوجین نیز دارای یک سری فانتزی ها یا اختلالات روانی هستند و این دلایل می تواند باعث ایجاد تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره شود.

در برخی مواقع علی رغم داشتن اطلاعات کافی از عواقب این کار ، هر دو نفر به سکس سه نفره رضایت می دهند. حتی ممکن است در ابتدا از این کار راضی باشند اما این موضوع می تواند صدمات جبران ناپذیری به زندگی مشترک وارد کند. در نتیجه در مورد دلایل ، تاثیرات و عواقب آن باید اطلاعات کافی را داشت.

 

 

معابیب سکس چند نفره

همانطور که گفته شد تاثیرات مخرب این روابط بر زندگی و افراد بسیار زیاد است. از دیگر مضرات آن می توان به مسائل زیر اشاره کرد که برای هر دو نفر از زوجین می تواند ایجاد مشکل کند :

چرا مردم علاقه به سکس چند نفره دارند ؟

دلبستگی

این نوع روابط می تواند باعث ایجاد دل بستگی های نا ایمن بین افراد رابطه ی سه نفره شود و از طرفی این نوع دل بستگی خود باعث به وجود آمدن مشکلات روحی برای شخص و رابطه ی او شود.

 

احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی

از آن جایی که تعداد افراد در این رابطه بیشتر است در نتیجه احتمال ابتلا به این نوع بیماری ها بیشتر است و از طرفی ممکن است بیماری های فرد سوم مشخص نباشد. از این نوع بیماری ها میتوان هریس ، سوزاک و … را نام برد.

 

افزایش احتمال بارداری ناخواسته

راه های جلوگیری از بارداری همواره پاسخگو نیستند و در این روابط امکان بارداری فرد سوم یا باردار شدن از فرد سوم بالا می رود و این موضوع باعث افزایش آمارر سقط جنین نیز می شود.

 

فاصله گرفتن از شریک زندگی

دلایل متعددی برای فاصله گرفتن زوجین در این روابط وجود دارد برای مثال ممکن است رابطه ی یکی از زوجین با فرد سوم بهتر شود یا عملکرد آن ها در رابطه جنسی دلیلی بر این موضوع باشد.مشکلات و تمایلات جنسی افراد جز مواردی است که در مشاوره قبل از ازدواج بررسی میشود تا در اینده زوجین مشکلی به وجود نیاید.

 

حسادت

هم زن و هم مرد ممکن است در رابطه جنسی سه نفره دچار حسادت به فرد سوم شوند و این موضوع نا امنی را در رابطه افزایش می دهد و باعث دعوا یا جر و بحث طرفین هم می شود که در نهایت ممکن است به به هم خوردن رابطه منجر شود.

معابیب سکس چند نفره

لذت نبردن از رابطه ی سالم

رابطه ی جنسی نیمی از نیاز های انسان است که می تواند منجر به لذت شود اما اگر به درستی انجام نپذیرد نه تنها لذت خود را از دست می دهد بلکه ممکن است باعث استرس ، اضطراب ، پشیمانی و سایر مشکلات شود.

 

افزایش خیانت

یکی دیگر از مضرات تمایل همسر به رابطهه جنسی سه نفره این است که منجر به افزایش آمار خیانت در جامعه می شود . در واقع مرد یا زن ممکن است به صورت جداگانه و مخفیانه با نفر سوم اقدام به برقراری رابطه و خیانت کنند.

 

احساس شرم

این افراد از رابطه ای که برقرار کرده اند احساس شرم کرده و حتی ممکن است در جمع خیلی حضور پیدا نکنند یا درباره ی رابطه ی جنسی خود با هیچ کس حتی پزشک سخن نگویند و همواره احساس شرم و عذاب وجدان را با خود به همراه داشته باشند.

 

بیشتر بخوانید: در هتل سکس کنید!!! (خفن ترین تجربه رابطه زناشویی)

 

زنی که 35 دختر را برای سکس با همسرش به اتاق خواب برد (+عکس)

رابطه ی جنسی سه نفره و تمایل همسر به رابطه جنسی سه نفره می تواند اعتماد ، صداقت و صمیمیت بین زوجین را کاهش دهد. در واقع نفر سوم می تواند رابطه نزدیک تری با یکی از زوجین برقرار کند که این باعث خیانت و دروغ گویی و از بین رفتن اعتماد می شود.

تری سام چیست؟

با حضور نفر سوم در رابطه ممکن است توجه و محبت یکی از زوجین به او جلب شده و باعث کم توجهی به همسر شود که این خود می تواند باعث برانگیخته شدن احساس حسادت و… شود.با کاهش احساس یا اعتماد و سایر موارد مثبت یک رابطه ، رابطه با مشکلات بیشتری رو به رو می شود. همان طور که گفته شد به بیشتر زنان حاضر در این نوع روابط احساس بازیچه بودن دست می دهد. از طرفی ممکن است یکی از زوجین به دلایل مختلف از جمله عملکرد جنسی همسر خود را تحقیر کرده یا به او توهین کند.

 

هانی بروکس فردی است که در فیلم های بزرگسالان حضور دارد و حالا تمام دوستانش را برای همسرش که حدود 35 نفر بوده است فراهم کرده است او تا کنون با دوستان همسرش هم ناخواسته سکس های زیادی داشته است . زنی که 35 دختر را برای سکس با همسرش به اتاق خواب برد (+عکس)

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت