امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار کیست؟‌

امیرحسین نامدار یا نام دار یکی از مدلینگ هاي‌ ایرانی اسـت کـه جزو زیباترین پسرهای ایرانی اسـت و بسیار محبوب شده اسـت او دوست پسر ملیکا بوده اسـت در ادامه با امیرحسین نامدار بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی سایت هاتم بت را دنبال کنید .

 

بیوگرافی امیرحسین نامدار 

امیر حسین نامدار با ۳۰ سال سن، توانسته در اینستاگرام بـه شهرت برسد. او یکی از مدلینگ هاي‌ محبوب اینستاگرام می‌باشد. در صفحه شخصی اش عکسهای مدل خودرا قرار می‌دهد.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

هم اکنون در اینستاگرام امیر حسین نامدار ۸۳ پست از مدل ها و قسمتی از آهنگ هایش را برای همه ی بـه اشتراک گذاشته اسـت. او نیز همانند دیگر مدل ها، بعد از جدا شدن از دوست دخترش ملیکا تهامی تمامی عکسها و ویدئوهای عاشقانه دونفرشان را از صفحه خود حذف کرده اسـت. او یک پیج دیگر در اینستاگرام بـه تازگی راه اندازی کرده اسـت کـه بیشتر ویدئوهای انگیزشی و متن نوشته در ان بـه اشتراک میگذارد.

 

امیرحسین نام دار اهل کجا مبیاشد ؟

امیر حسین نامدار چند سال دارد و کیست ؟ او پسر آبان ماهی اسـت کـه درسال ۱۳۶۹ در شهر تهران بـه دنیا آمده اسـت. او علاوه بر حرفه مدلینگ در حرفه خوانندگی فعالیت دارد. هم چنین فعالیت هاي‌ تبلیغاتی در اینستاگرامش انجام می‌دهد. او ۸۸ کیلو گرم وزن دارد و قدش ۱۸۸ سانتی متر اسـت. از این رو یکی از مدل هاي‌ بلند قد اینستاگرام محسوب میشود.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیر حسین میگوید پیشرفت بهترین نوع انتقام اسـت. همواره دوست داشته هر روزش با روز قبلش متفاوت باشد و یک پله بالاتر برود. بـه همین دلیل بعد از حرفه مدلینگ وارد خوانندگی شده اسـت.

 

ملیکا تهامی دوست دختر امیر حسین نامدار بود کـه با جریان هاي‌ عشق و عاشقی اش توانست شهرت بسیاری کسب کند. ان ها عکسهای و ویدئوهای دو نفره زیادی از خودشان در صفحات اینستاگرام منتشر کردند. اما پس از مدتی از یک دیگر جدا شدند. در زیر عکس ملیکا تهامی برای شـما عزیزان آورده ایم.

 

علاقه امیرحسین نامدار به خوانندگی

امیر حسین نامدار وارد حرفه خوانندگی شده اسـت. او از دوران کودکی خود علاقه زیادی بـه خوانندگی داشته اسـت. بـه همین دلیل از این کـه توانسته وارد حرفه مورد علاقه خود بشود بسیار خوشحال اسـت. البته تا کنون تعداد کمی آهنگ خوانده اسـت اما با این حال توانسته طرفداران زیادی پیدا کند.

 

امیر حسین با خوانندگان دیگری همکاری داشته اسـت و اسم هنری ملو بند را برای همکاری هایش با دیگران انتخاب کرده اسـت. او درسال ۱۳۹۶ با همکاری امیر فرهاد دکلان ترانه هاي‌ زیبای ناب، کوچه و آروم قلبم را منتشر کردند کـه بسیار زیبا بود. درسال ۱۳۹۷ نیز با همکاری رادمهر دو اهنگ فوق العاده دلنشین چهره و بتهوون را منتشر کردند کـه بـه معروفیت هردو خواننده انجامید.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

رابطه امیرحسین نامدار و ملیکا تهامی

ملیکا تهامی کـه یکی از دوست دختر سلبریتی ها می‌باشد در ۶ دی ماه ۱۳۷۵ در تهران بـه دنیا آمد. ملیکا در هنرستان رشته گرافیک خوانده و مدرک لیسانسش را در رشته طراحی لباس گرفته اسـت. ملیکا تهامی در ابتدا بـه عنوان مدل آرایشی در اینستاگرام شروع بـه فعالیت کرد. ملیکا همچنین مانند دیگر مدل هاي‌ اینستاگرامی برای زیباتر شدن چهره اش عمل بینی انجام داده اسـت.

 

او پس از انجام این عمل بـه عنوان مدل مجازی الناز گلرخ دیده شد و با انتشار عکس هایش در اینستاگرام بـه عنوان مدل بـه شهرت رسید. او از دوران هنرستانش بـه عکاسی بسیار علاقه داشت بـه همین دلیل وارد شغل عکاسی شد.

 

و توانست موفق شود. او هم چنین مدل آرایشی اسـت و آموزش آرایشگری هم میدهد. او نزدیک یک میلیون فالوور دارد بـه همین دلیل کار تبلیغات را در صفحه اینستاگرامش انجام میدهد و از این طریق نیز درآمد کسب میکند.

 

ملیکا تنها بـه این فعالیت ها اکتفا نکرد و یک کافی شاپ تاسیس کرد. بـه دلیل محبوبیت و معروفیتش توانست تعداد زیادی مشتری برای کافی شاپ بـه دست آورد. ملیکا هم چنین عاشق نویسندگی اسـت و رمان هاي‌ زیادی خوانده اسـت با این کـه اهل درس خواندن نبوده! او در سن ۲۱ سالگی رمانی بـه نام الف تا الف نوشته اسـت کـه این رمان چاپ شد. او هم چنین یک مدت با امیر حسین نامدار هم نیز وارد رابطه شده بود.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

ملیکا در گفتگو اي گفته اسـت کـه از طرفداران دو آتیشه تیم فوتبالی پرسپولیس اسـت اما بـه رنگ هاي‌ آبی و طوسی هم علاقه مند اسـت. او کـه از آشپزی کردن بسیار لذت میبرد و میگوید غذا پختن عشق می‌خواهد و غذا زمانی عالی می‌شود کـه برای افرادی کـه دوستشان داریم با عشق می پذیم.

 

آهنگ «شمال» امیر حسین نامدار در تاریخ ۲۹ اسفند درسال ۱۳۹۸ منتشر شد این آهنگ از سایت هاي‌ معتبر و کانال هاي‌ تلگرامی ملوبات و کانال خودش قابل دانلود اسـت کـه این آهنگ اش بسیار مورد استقبال بود.

 

امیر حسین نامدار در رابطه با انتشار این آهنگ بیان کرد کـه بـه دلیل شیوع ویروس کرونا و نا امیدی مردم کشور این آهنگ را بـه نام شمال خوانده اسـت تا حال و هوای مردم کشورش با شنیدن این آهنگ عوض بشود. بیشتر مردم این آهنگ رابا نام میگی هوس شمال کردی چشم امیر حسین نامدار می شناسند.

 

در نهایت امیرحسین نامداری از ایمان موسوی بـه دلیل تهیه کنندگی خوبش، از علیرضا افشار بـه خاطر تنظیم کننده منظم آهنگ، از محمد طاهر برای شعر ملودی ناب اش، از کارگردان حرفه اي کار امین حسین پور، از ایمان بـه خاطر میکاپ خفنش ودر آخر از تمامی هوادارانش برای حمایت و همکاری نهایت تشکر را بـه عمل آورد‌.

 

همکاری امیرحسین نامدار با ملو بند

امیر حسین نامدار نام فیت هایي را کـه با همکاری خوانندگان دیگر بیرون می‌ دهد را «ملوبند» گذاشته اسـت و آهنگ آروم قلبم رابا همکاری فرهاد دکلان خوانده اسـت کـه البته با فرهاد دکلان آهنگ هاي‌ زیبا ناب و کوچه را هم خوانده اسـت.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

محتوا این آهنگ عاشقانه و مقداری دپ می‌باشد و برای دانلود و یا اشتراک گذاری این آهنگ کافی اسـت کـه نام این ترانه جذاب را در موتور جستجوگر گوگل، کانال هاي‌ تلگرامی چون ملوبات و کانال تلگرام خود خواننده ها و دگر اپلیکیشن ها سرچ کنید.

 

همچنین دانلود مستقیم و آسان این ترانه زیبا از سایت رادیو جوان هم قابل انجام اسـت کـه باکیفیت هاي‌ ۱۲۸ و ۳۲۰ در معرض اسـت و آهنگ ویدئو این آهنگ را هم در پیج اینستاگرام اش ثبت کرده اسـت.

 

امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار از سلبریتی هاي‌ مشهور و مشهور ایرانی می‌باشد کـه وقت زیادی از خودش را در اینستاگرام مشغول فعالیت می‌باشد و او معتقد اسـت با انتشار عکس هاي‌ باکیفیت و پر محتوا بـه فالوور هایش احترام گذاشته.

 

و بـه همین دلیل سعی دارد تمامی عکس هایش باکیفیت و پوشش مناسب باشد ودر کپشن هایش جمله هاي‌ انگیزشی و امیدبخش منتشر میکند اگر بـه پیج اینستاگرامی اش سر بزنید با دیدن عکسها و فیلم هایش حس خوب میگیرید زیرا پیج اش از چینش و نظم قابل توجهی برخوردار اسـت.

 

بیشتر عکس هایش در فضای بسته و استودیو ثبت شده اند ودر این عکسها از لباس هاي‌ ساده و البته مارک با برند مشهور استفاده کرده اسـت و عکس هایش را علاوه بر اینستاگرام در دیگر اکانت هاي‌ پابلیک اش چون توییتر، آپارات، یوتیوب و گوگل هم شیر میکند و برای دستیابی بـه عکس هایش کافی اسـت دراین اپلیکیشن ها نامش را سرچ و جست‌وجو کنیم.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار و هستی مرادی

امیرحسین نامدار طی سال‌هاي‌ فعالیتش فقط با یک جنس مونث در رابطه بوده اسـت کـه ان هم ملیکا تهامی نام دارد با ملیکا تهامی رابطه بسیار خوب و مصالحه آمیزی داشتند اما بعد از مدتی بـه دلایلی کـه هنوز دلایلش مشخص نشده اسـت جدا شدند و این جدایی برای این دو سلبریتی بسیار سخت و طاقت فرسا بود. خلاصه بعد از مدتی امیرحسین نامدار و ملیکا تهامی از جو این رابطه بیرون آمدند و هم دیگر را کاملا فراموش کردند.

 

امیرحسین نامدار تا کنون بعد از رابطه اش با ملیکا تهامی هیچ رابطه اي با شخص مونث نداشته اسـت و یا اگرهم داشته اسـت ان را علنی نکرده اسـت زیرا از افشا رابطه اش با ملیکا تهامی تجربه و خاطرات خوبی را ندارد .

 

پس می توان گفت بعد از ملیکا هیچ شخصی در زندگی اش نبوده اسـت در رابطه با خبر دوستی اش با هستی‌ مهدوی باید گفت کـه شایعه اي بیش نیست و خودش نسبت بـه این خبر هیچ ری اکشنی نشان نداده اسـت پس نمی توان راجع بـه این موضوع با صراحت و دلیل و منطق صحبت کرد.

 

ایا امیرحسین نامدار ازواج کرده است ؟

با جرات می توان گفت کـه ملیکا تهامی و امیرحسین نامدار درکنار یک دیگر مشهور و شناخته شدند امیرحسین نامداری مدتی وارد رابطه شد و این دو باهم دیگر نامزد بودند اما بعد از مدتی امیرحسین نامدار عکس هاي‌ دونفره شان را از پیج اینستاگرام اش و دیگر پیج هایي کـه در ان فعالیت داشت پاک کرد و خبر جدایی شان را منتشر کرد ملیکا تهامی در رابطه با این استوری ها ری اکشن نشان داد و خبر جدایی شان را تایید کرد بعد از جدا شدنشان ملیکا تهامی پست و استوری هاي‌ غمگین و دپ در پیج اش منتشر می کرد.

 

اما طولی نکشید کـه ملیکا تهامی رابطه گذشته اش را فراموش کرد و خبر رابطه جدیدش با عرفان علیرضایی در اینستاگرام مانند بمب منفجر شد اما عرفان علیرضایی در لایو هاي‌ خود ملیکا تهامی را مسخره و این خبر را تکذیب کرد.

 

در نهایت میتوان گفت کـه امیرحسین نامدار مجرد می باشد و تا کنون ازدواج نکرده اسـت، با ملیکا تهامی فقط در حد نامزد بوده اند و هیچ خطبه عقدی بین شان خوانده نشده اسـت پس نمیتوان ملیکا‌ تهامی را همسر سابق امیر حسین نامدار خطاب کرد.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیر حسین نامدار مانند دیگر افراد مشهور و فعال در حوزه دنیا مجازی سعی دارد کـه در تمامی شبکه هاي‌ اجتماعی برای خود اکانت هایي طراحی کند و از این راه یا بـه شهرت بیشتر برسد و یا بـه پول بیشتر کـه البته منتقدان در اکثر مواقع هردو را درنظر دارند.

 

و میگویند اینگونه افراد برای هردو در تلاش هستند محوریت کار او مدلینگ اسـت و بـه عنوان یک مدل برای شرکت هاي‌ مختلف در مقابل دوربین آماده می‌شود و واقعیت این اسـت شرکت ها هم می‌توانند از او بخواهند و یا در بیانی تند تر وی را وادار بـه ایجاد صفحات اجتماعی مختلف بکنند.

 

امروزه بیشتر فعالیت اینگونه افراد در اپ اینستاگرام اسـت و مابقی اپلیکیشن ها در حاشیه قراردارند ولی از ان جایی کـه شبکه اجتماعی کلاب هاوس عمر چندانی ندارد و بـه تازگی وارد دنیا مجازی شده اسـت بیشتر افراد مشهور سعی کرده اند با ایجاد اکانت در ان از دیگر رقبای خود عقب نیوفتند ودر همه ی این شبکه ها اقدام بـه فعالیت کنند کـه امیرسین نامدار نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای خود در کلاب هاوس میز اکانتی را طراحی کرده و اقدام بـه گسترش ان کرده اسـت.

 

عمل های زیبایی امیرحسین نامدار

این مدلینگ و خواننده خوش چهره و جذاب ایرانی بیشتر وقت خودرا در حوزه خوانندگی اش سپری می‌کند زیرا خوانندگی علاقه دیرینه و بچگی اش می باشد ودر زمینه مدلینگ بیشتر عکس برداری کرده و این عکسها را در صفحه اینستاگرامش منتشر میکند.

 

اگر دقت کنید بیشتر لباس هایي را کـه بر تن می‌کند مارک اسـت اما هزینه تبلیغاتی را از این برند ها نمیگیرد و البته کـه معرفی هم از این برند ها صورت نمیگیرد. بیشتر تک و منشن هاي‌ انجام شده در پیج اینستاگرام اش در رابطه با افراد خواننده، آهنگساز، ترانه سرا، عکس بردار، فیلمبردار و بلاگر هایي در حیطه کاری خودش اسـت.امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

البته گفته شده اسـت کـه امیر حسین نامدار در گذشته با برند هاي‌ پوشاک لباس معتبر و مشهور همکاری هایي داشته اسـت اما هیچ اطلاعاتی از ان در دست نیست و همچنین در پیج اینستاگرامش هیچ تبلیغات و همکاری با برندهای معتبر ندارد اما همکاری اش با خواننده‌ هاي‌ تازه معروفی چون امیر فرهاد دکلان و رادمهر بسیار خوش درخشید و باعث بیشتر شناخته شدنش شد.

 

امیرحسین نامدار کیست؟‌ | بیوگرافی زیباترین پسر ایران و ماجرای رابطه امیرحسین با ملیکا تهامی

امیرحسین نامدار در تهران متولد شده اسـت و اصالتا هم تهرانی می باشد از همان دوران کودکی کـه در تهران بـه دنیا آمده اسـت اسـت تا بـه همین حالا کـه ۳۰ سال سن دارد از شهرش خارج نشده اسـت و فعالیت هاي‌ پر قدرت و متنوع انجام داده اسـت. گفته اسـت کـه فعلا بـه مهاجرت فکر نمیکنم و زندگی در تهران و ایران را دوست دارم.

 

اگر خبر هایي در رابطه با مهاجرت و یا تغییر مکان زندگی امیرحسین نامدار شنیده اید کاملاً دروغ و حاشیه سازی می باشد زیرا این فرد بارها در پیج اینستاگرامی اش مطرح کرده اسـت کـه ساکن تهران می باشد.

 

بیوگرافی سروین بیات خواهر بازیگر معروف و همسر رضا قوچان نژاد (+عکس)
بیوگرافی سروین بیات خواهر بازیگر معروف و همسر رضا قوچان نژاد (+عکس)
سروین بیات یکی از زیباترین های اینستاگرام و جزو بی حاشیه ترین ها است و همان طور که میدانید خواهر ساره بیات است در ادامه ...
خاطره اسدی کیست؟‌ | بیوگرافی بازیگر معروف و عکس های داغ او (+عکس)
خاطره اسدی کیست؟‌ | بیوگرافی بازیگر معروف و عکس های داغ او (+عکس)
خاطره اسدی یکی از بازیگران و هنرپیشه های زن ایرانی است که در سینمای ایران معروف بوده است در ادامه با خاطره اسدی کیست؟‌ | ...
ونسا کید Vanessa Kade برنده یک میلیون دلار بازی پوکر (+بیوگرافی)
ونسا کید Vanessa Kade برنده یک میلیون دلار بازی پوکر (+بیوگرافی)
ونسا کید Vanessa Kade ونسا کید Vanessa Kade یکی از بهترین بازیکنان زن پوکر اسـت کـه توسنته در تورنمنت گذشته بیش از یک میلیون دلار برنده ...
بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)
بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)
بیوگرافی جسی کینگ chessie king جسی کینگ یکی از زنان جذاب و خوش اندام اروپایی اسـت که در اینستاگرام بسیار فعال اسـت و طرفداران زیادی هم ...
تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت
تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت
تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart Kristen Stewart یکی از بازیگران بسیار مشهور هالیوودی اسـت کـه بیشتر در فیلم هاي‌ اونجرز و بـه ویژه تخیلی بازی ...
شیدا رقاص معروف کیست؟ | بیوگرافی رقصنده معروف اینستاگرام +‌ عکس های داغ شیدا
شیدا رقاص معروف کیست؟ | بیوگرافی رقصنده معروف اینستاگرام +‌ عکس های داغ شیدا
شیدا رقاص معروف کیست؟ شیدا یکی از رقصندهای مشهور اینستاگراک اسـت و علاوه بر رقصنده گی مشهور بسیار عکس هاي‌ داغی هم مورد انتشار می‌گذارد در ...
کازینو آنلاین
ورود به سایت شرط بندی