بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

بیوگرافی جسی کینگ chessie king

جسی کینگ یکی از زنان جذاب و خوش اندام اروپایی اسـت که در اینستاگرام بسیار فعال اسـت و طرفداران زیادی هم دارد در ادامه با بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

بیوگرافی جسی کینگ chessie king

جسی کینگ ، ورزشکار سالن ورزشی در لندن ، طی چند سال گذشته به یک احساس تناسب اندام واقعی تبدیل شد. از آخرین پست ما درباره کینگ ، سبک زندگی او کمی تغییر کرد. امروزه وبلاگ نویس به طور گسترده به عنوان خالق وبلاگ سبک زندگی و تناسب اندام مستقر در لندن ، C. Krets شناخته میشود.بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

دلیل محبوبیت جسی کینگ

C.Krets «Ce-Krets» از عشق من برای پیدا کردن مکان های‌ مخفی در لندن ، غذا خوردن و نوشیدن ، تمرین ، بازی born” “با طولانی شدن لیست همیشه رشد من شروع به اشتراک گذاری انها کردم ، اول فقط با خانواده و دوستان و سپس با چند غریبه! مردم می پرسیدند که در اولین قرار ملاقات خود کجا باید بروند.بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

عکس های برهنه زنان

 

بهترین مکان برای تمرین ، کارهای جالب برای آخر هفته و من فقط دوست دارم لیست خود را با انها به اشتراک بگذارم. وب سایت رسمی وی می‌گوید: “این به من اجازه داده اسـت با عده ای از مارک ها و شرکت های‌ شگفت انگیز کار کنم و به مکان های‌ باورنکردنی در سراسر جهان بروم.” متولد 23 ژوئن 1993 ، در انگلیس مشهور آینده اینستاگرام در مدرسه مورد تحسین قرار گرفت.

 

ورزش و خوش اندام بودن جسی کینگ

او در حدود 14 سالگی متوجه شد که از همه ی ي بلندتر و قدری بزرگ تر اسـت. اضافه وزن نداشتم ، اما مطمئناً ساختم بزرگ تر از همه ی ي دوستانم بود. همکلاسی های‌ من به معنای واقعی کلمه به من اشاره می کردند و میگفتند:بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

“شما مثل مادر من هستید!” این باعث شد خودم آگاه باشم ، بنابراین شانه هایم را دور می کنم و از خودم کاملاً ناراحت می شوم. ” ظاهراً این یک نقطه عطف برای اثبات جهان و خودش بود که او بسیار بهتر از آن اسـت که قلدرهایش فکر می‌کنند. “من از طریق رژیم های‌ غذایی مadثر و افسانه های‌ کاهش وزن عبور کردم.بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

رژیم و تغذیه مناسب جسی کینگ

من بعد از ساعت 6 بعد از ظهر غذا خوردن را متوقف کردم ، من دیگر کربوهیدرات نخوردم – خیلی چیزهای ناسالم اساساً ، من به هر چیزی که یک سبزی سبز نباشد ، دست نمی‌کشم. واقعاً داشتم خودم را محدود میکردم و به یک وزن واقعا ناسالم رسیدم.بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

من همیشه خسته بودم و در واقع فکر میکردم خستگی مزمن دارم. اما این طور نبود – من فقط به اندازه کافی غذا نمی خوردم و بیش از حد ورزش میکردم. کار به جایی رسید که مردم می گفتند: “به نظر منزجر کننده می‌آیی ، دنده هایت بیرون آمده اسـت” ، اما آن چه که برایم مهم بود کوچکتر بودن بود.

 

سرانجام ، روزی اوضاع بهتر پیش رفت. “آن شب ، به عنوان بخشی از مسابقه بین مشاوران اردوگاه ، 40 Oreos خوردم. من حدود یک سال بود که شکلات نخورده بودم و خیلی خوشحال بودم. ناگهان ، انگار دوباره “غذا” پیدا کردم.بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

عکس لخت از زنان زیبا

 

“اکنون “مشکلات” او در مورد تغذیه با این واقعیت اسـت که وی گیاهخوار اسـت. در حالی که کینگ نمیگوید که وی گیاهخوار یا وگان اسـت ، اما از گوشت پرهیز می‌کند. وی گفت: “من یخچال خود را با خوبی بسته بندی میکنم ،” بسیاری از ماهی ها ، توفو ، نخود و سبزیجات.

 

علاقه ی جسی کینگ به کربوهیدارت ها

من فقط با ذکاوت غذا می خورم و اطمینان حاصل میکنم که ماهی من از منابع خوبی برخوردار اسـت. ” صبحانه سالم مورد علاقه او آووکادو با ماهی سالمون دودی در یک پیتای چند دانه ای بدون گلوتن اسـت. او می گوید اگر عجله داشته باشد ،بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام (+عکس داغ)

عکس های سکسی از زنان جذاب

 

عاشق لرزش با موز ، شیر جو دوسر ، جو دوسر ، کره بادام زمینی و پودر پروتئین اسـت. او همیشه کلم پیچ را در یخچال ذخیره می کند تا ترد کلم پیچ درست کند.امروز Chessie یک وبلاگ در IG دارد که در آن پیشنهاداتی برای هتل های‌ برتر ، رستوران ها و استراحتگاه های‌ تناسب اندام ارائه میدهد.

 

بیوگرافی جسی کینگ chessie king بانوی جذاب و انگیزشی اینستاگرام «+عکس داغ»

کینگ با صفحه خود به سراغ افرادی می رود که در زمینه تناسب اندام خود به کمک نیاز دارند. قسمت دیگری از مطالب وی در مورد الهام اسـت. کینگ به طور مرتب فیلم های‌ تمرینی خود را به اشتراک میگذارد و برخی حرکات هیجان انگیز یا نکاتی در مورد چگونگی انجام صحیح تمرینات مختلف را به اشتراک میگذارد.امروز طرفداران او 398 هزار مشترک اسـت و ما هیچ دلیلی برای رسیدن او به 400 هزار نفر و روزی رسیدن به 1 میلیون امتیاز نمی‌بینی.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت