تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart

Kristen Stewart یکی از بازیگران بسیار مشهور هالیوودی اسـت کـه بیشتر در فیلم هاي‌ اونجرز و بـه ویژه تخیلی بازی کرده اسـت در ادامه با کریستین استوارت Kristen Stewart بیوگرافی بازیگر مشهور هالیوود سایت هاتم بت را دنبال کنید .

 

بیوگرافی کریستین استوارت 

در مورد کریستین بخواهیم بگوییم او یک زن بسیار نیرومند اسـت ودر این باره باید بگوییم کـه کریستن استوارت درسال ۱۹۹۰ در لس‌ آنجلس_ کالیفرنیا بـه دنیا آمده اسـت. او تا بـه امروز نام هاي‌ مستعار متعددی بـه خود داده اسـت کـه از این نام‌ ها می‌ توان بـه کریس، کیستو، کی کی و استو اشاره کرد. کرستن از سال ۱۹۹۹ با بازی در نقش هاي‌ ناشناس و شخصیت هاي‌ فرعی در چندین فیلم مختلف حرفه بازیگری خودرا آغاز کرد.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

عکس های بازیگران مشهور ایرانی

 

البته دراین باره باید بگوییم کـه تمام این فیلم ها و نقش هاي‌ فرعی بـه قبل از سال ۲۰۰۲ بر می‌گردد، چرا کـه او درسال ۲۰۰۲ بـه دلیل بازی در نقش دختر جودی فاستر در تریلر اتاقِ وحشت نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

 

این موضوع باعث شد تا کرستن بتواند بـه شهرت برسد و بعد از این فیلم او در فیلم هاي‌ دیگری مانند: اتاق پناه گاه، بـه خانواده ریلی خوش آمدید، زاتورا، در سرزمین زنان، طبیعت وحشی بـه بازی پرداخت.

 

دلیل محبوبیت کریتسین از کجا بود ؟

جالب اسـت کـه بدانید اوج معروفیت و شهرت کریستن درسال ۲۰۰۸ و بـه دلیل بازی در نقش اصلی بلا در سری گرگ و میش بوده اسـت. بعد از این‌که کریستن توانست در ۵ قسمت سری گرگ و میش از سال هاي‌ ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ بـه بازی پردازد، توانست بـه شهرت بسیار زیادی برسد. این فیلم در سراسر جهان بسیار محبوب و پرطرفدار شد ودر مجموع بیشتر از ۳.۳ میلیارد دلار بـه فروش رسید. بعد از این فیلم کریستن توانست بـه یکی از بازیگران موفق و مشهور در سراسر جهان تبدیل شود کـه طرفداران بسیار زیادی نیز در سرتاسر جهان بدست آورد.

 

در مورد زندگینامه این بازیگر مشهور باید بگوییم کـه او در لس آنجلس بـه دنیا آمده اسـت، اما عده اي از سال هاي‌ اول زندگی اش را در کلرادو گذراند و بعد از ان دوباره بـه لس آنجلس برگشت اسـت. پدر کریستن مدیر صحنه و تهیه کننده تلویزیون می‌باشد.

 

و برای کمپانی فاکس کار میکند و مادرش نیز کارگردان محسوب می‌ شود و هم چنین استرالیایی می باشد. این بازیگر مشهور سه برادر بـه نام هاي‌ تیلور، کامرون و دانا استوارت دارد.

 

هم چنین باید افزود کـه کریستن استوارت قدش ۱۶۸ سانتی متر می‌باشد. جالب اسـت کـه بدانید مدتی قبل کریستن استوارت و پیمان معادی دریک فیلم بـه بازی با یک دیگر پرداختند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید نام کریستن استوارت بـه انگلیسی کـه می‌شود Kristen Stewart را در اینترنت جست‌وجو کنید، تا اطلاعات بیشتری از این بازیگر زیبا را در اختیار داشته باشید.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

اثار و فیلم های کریستین استوارت 

Kristen یکی از بازیگران مطرح و شناخته شده در سرتاسر جهان اسـت کـه بـه دلیل این‌که استعداد و مهارت بسیار خوبی در بازیگری دارد، از زمانی کـه فعالیت خودرا دراین عرصه آغاز کرده اسـت تا بـه امروز در فیلم‌ هاي‌ متعددی بازی کرده اسـت.

 

اکثر فیلم هاي‌ Kristen با استقبال بسیار خوبی روبه رو میشوند و فروش بسیار بالایی نیز در سرتاسر جهان دارند. حال دراین قسمت بـه معرفی عده اي از فیلم‌ هاي‌ موفق Kristen خواهیم پرداخت برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

 

سیبرگ

یکی از فیلم هایي کـه Kristen در ان بـه ایفای نقش پرداخته اسـت سیبرگ نام دارد. این فیلم درسال ۲۰۱۹ اکران شد و با استقبال بسیار خوبی نیز رو بـه‌ رو شد. این فیلم زندگی جین سیبرگ زمانی کـه تحت نظر اف‌ بی‌ آی و پروژه کوینتلپرو بود را بـه تصویر می‌ کشد.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

هنوز آلیس

هنوز آلیس یکی از فیلم‌ هاي‌ مستقل در ژانر درام اسـت کـه درسال ۲۰۱۴ اکران شد. در مورد خلاصه داستان این فیلم باید بگوییم کـه آلیس استاد زبان شناسی دریک دانشگاه بوده اسـت کـه بعد از گذشت مدتی متوجه تغییراتی در بدنش میشود.

 

و بعد از انجام آزمایشاتی مشخص می‌ شود کـه او بـه نوعی بیماری آلزایمر مبتلا شده اسـت. دراین فیلم سختی هایي کـه آلیس میکشد نشان داده شده اسـت. این فیلم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اسـت و هم چنین Kristen توانسته بود دراین فیلم بـه خوبی بـه ایفای نقش خود بپردازد.

 

زیر آب

زیر آب یک فیلم در ژانر علمی، تخیلی و ترسناک اسـت کـه درسال ۲۰۲۰ منتشر شده اسـت، از یکی از بازیگران ان می‌ توان بـه کریستن اشاره کرد. در مورد خلاصه داستان فیلم زیر آب باید بگوییم کـه یک کمپانی حفاری در اعماق اقیانوس مشغول بـه کار بودند.

 

کـه با یک زمين لرزه ترسناک همه ی چیز بـه هم می‌ خورد و پای یک موجود ناشناخته و غول پیکر بـه میان می‌ آید کـه بازیگران این فیلم برای نجات جان شان باید تلاش کنند. زیر آب یکی از فیلم هاي‌ هیجان انگیز اسـت کـه کریستن در ان بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 

لیزی

لیزی یکی از فیلم هاي‌ هیجان انگیز و دلهره آور اسـت کـه درسال ۲۰۱۸ منتشر شده اسـت. یکی از بازیگران این فیلم کریستن می باشد کـه توانسته بود دراین فیلم بـه خوبی نقش خودرا ایفا کند. این فیلم در مورد فردی اسـت کـه با پدر و نامادری اش زندگی میکند و تحت بازرسی شدید پدرش قرار دارد.

 

کافه سوسایتی

کافه سوسایتی فیلم رمانتیک، کمدی و درام اسـت کـه درسال ۲۰۱۶ منتشر شد. در مورد این فیلم باید بگوییم کـه حول محور کافه سوسایتی دهه ۱۹۳۰ می‌ چرخد.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

این فیلم ماجرای یک پسر جوان را روایت می‌ کند کـه در دهه ۳۰ میلادی با رویای ورود بـه سینمای هالیوود قدم می‌گذارد. اما عشق، این پسر جوان را بـه دنیای پر شر و شور حال کافه سوسایتی میبرد کـه یکی از شاخه‌ هاي‌ اصلی کلید ان دوران بوده اسـت. بازی Kristen دراین فیلم مورد تعریف و تمجید خیلی از منتقدین قرار گرفت.

 

ایا کریستین استوارت اینستاگرام دارد ؟ 

میتوان گفت خیر…. شبکه هاي‌ محبوب و پر طرفدار در سرتاسر جهان تبدیل شده اسـت کـه مدت هاست اکثر سلبریتی ها و چهره هاي‌ مشهور و مشهور جهان دراین شبکه مجازی بـه صورت روتین و گسترده فعالیت می‌کنند، البته این موضوع شامل کریستن نمی باشد.

 

جالب اسـت کـه بدانید با این‌که امروزه اکثر سلبریتی ها، بازیگران و چهره هاي‌ مشهور در اینستاگرام صفحه کاربری دارند و دارای فالووران بسیار زیادی می باشند و بـه صورت روتین در ان فعالیت می‌ کنند و توانسته اند از طریق این شبکه بـه ثروت‌ هاي‌ زیادی برسند. اما بازهم با این وجود عده اي از سلبریتی ها و بازیگران هالیوودی مانند آنجلینا جولی، برد پیت، کریستن استوارت و … دراین شبکه برای خود پیجی را راه اندازی نکرده اند و فعلا ترجیح داه اند تا بـه دور از این شبکه مجازی محبوب باشند.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

 

اینستا کریستین

البته این نکته را باید افزود با این‌که Kristen در اینستاگرام بـه صورت رسمی برای خود پیجی را راه اندازی نکرده اسـت. اما از ان جایی کـه طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد، بـه همین دلیل خیلی از این طرفداران پیج هایي در اینستاگرام برای Kristen راه اندازی کرده اند.

 

کـه بـه این پیج ها فن پیج گفته می‌ شود. دراین فن پیج ها، عکس‌ ها و فیلم‌ هاي‌ متعددی از Kristen از زمان‌ هاي‌ قدیم و یا حال و مطالب دیگر برای علاقه مندان و طرفداران Kristen قرار داده می‌شود. جالب اسـت کـه بدانید اکثر فن پیج هاي‌ Kristen در اینستاگرام با استقبال بسیار زیادی روبه رو میشوند و این پیج ها دنبال کنندگان بسیار زیادی نیز دارند. برای این‌که بتوانید عکس هاي‌ متعددی از Kristen و یا این‌که عکس هاي‌ کریستن استوارت و همسرش را مشاهده کنید، پیشنهاد میکنیم کـه بـه این فن پیج ها و یا اینترنت مراجعه کنید.

 

کرستن استوارت ایا ازدواج کرده است ؟‌

رابرت پتینسون یکی از بازیگران مشهور و مشهور هالیوودی اسـت کـه طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان دارد. Kristen و رابرت در مجموعه گرگ و میش با یک دیگر همبازی بوده اند و بـه اینگونه رابطه ان ها شکل گرفت. ان ها تا مدت ها با یک دیگر در رابطه بوده اند و این دو زوج بـه یکی از محبوب ترین زوج هاي‌ مشهور سراسر جهان تبدیل شده بودند.

 

البته باید افزود کـه رابطه ان ها مدت زمان زیادی دوام نداشت، چرا کـه بعد از گذشت چند سال رابطه این دو سلبریتی بـه پایان رسید. دراین باره باید بگوییم کـه کریستن بـه رابرت گفته بود کـه گرایش جنسی اش عوض شده اسـت.

 

و فعلا میلی بـه رابطه داشتن با مرد ها را ندارد. البته خیلی از رسانه‌ها بیان کردند کـه کریستن درسال ۲۰۱۵ بـه رابرت خیانت کرده اسـت و بـه همین دلیل از یک دیگر جدا شده اند. این بازیگر مشهور درسال ۲۰۱۶ با یکی از مدل هاي‌ ویکتوریا سیکرت بـه نام استلا مکسول وارد رابطه شد و بعد از مدتی بیان کرد کـه با استلا مکسول نامزد کرده اسـت. میتوانید عکس هاي‌ متعددی از کریستین استوارت و استلا مکسول را در اینترنت مشاهده کنید.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

کریستین استوارت Kristen Stewart آیا تغییر جنسیت داده است؟ | بیوگرافی بازیگر معروف هالیوود «+عکس»

کریستن یکی از پرافتخارترین بازیگران هالیوود اسـت کـه مدت ها قبل در گفتگو اش با مجله مشهور هارپرز بازار در مورد گرایش جنسی اش بـه طور تقریبا کامل صحبت کرد. او دراین گفت و گو بیان کرد کـه عده اي از افراد تمایل دارند تا نان و پنیر در طول زندگیشان بخورند،

 

اما من می‌خواهم همه ی چیز را امتحان کنم. این بازیگر مشهور دراین گفت و گو بیان کرد کـه تا بـه امروز با هر فردی کـه در رابطه بوده اسـت عمیقا وی را دوست داشته اسـت و بعد از ان سوال کرد کـه فکر می‌کنید من متظاهر هستم؟ من همیشه در طول زندگیم از دوگانگی جنسی ام استقبال کرده ام و واقعا باور دارم کـه دوگانه هستم و هیچوقت بـه این موضوع شک نداشتم.

 

هم چنین او در ادامه صحبت‌ هاي‌ خود بیان کرده بود کـه دوست ندارد از طرف دیگران مورد تمسخر قرار گیرد. کریستن بعد از رابطه جدی اش با رابرت کـه هم بازی اش در فیلم گرگ و میش بود، با چندین زن مانند استلا وارد رابطه شد.

 

زمانی کـه مردم متوجه شدند کـه کریستن دو گانگی جنسی دارد این خبر مانند بمب در اینترنت منتشر شد و واکنشات بسیار زیادی را در برداشت. عده اي از مردم از او حمایت و عده اي از مردم از او انتقاد کردند. بـه هرحال میتوانید عکس هاي‌ کریستن استوارت و دوست دخترش را بـه اسانی در اینترنت و شبکه هاي‌ مجازی مشاهده کنید.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

کرستن استوارت در نقش پرنسس دیانا

با شروع روند فیلمبرداری فیلم سینمایی Spencer نخستین تصویر از حضور کریستن در نقش پرنسس دایانا منتشر شد. گفته شده اسـت کـه این بازیگر مشهور بـه همراه تیموتی اسپال، سالی هاوکینز و شان هریس دراین فیلم نقش آفرینی می‌کند. ظاهرا این فیلم هم زمان با بیست و پنجمین سالگرد درگذشت دایانا اکران خواهد شد. خلاصه این فیلم در مورد روابط عاطفی پرنس و پرنسس ولز با چالش هایي کـه برای ان ها بـه وجود آمده می باشد.

 

افتخارات کریستن استوارت

کریستن استوارت یکی از بازیگران با استعدادی اسـت کـه تا بـه امروز در فیلم‌ ها و مجموعه هاي‌ متعددی بازی کرده اسـت کـه در عده اي از این فیلم ها توانسته جوایزی را از ان خود کند. از جوایزی کـه تا بـه اکنون این بازیگر مشهور کسب کرده اسـت می‌توان بـه مواردی مانند: برنده جایزه سزار، این جایزه در فرانسه با اسکار برابری میکند، برنده جایزه ستاره نوظهور بفتا، برنده جایزه برگزیده مردم برای شیمی روی پرده محبوب و خیلی از جوایز دیگر اشاره کرد.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

کریستین استوارت Kristen Stewart آیا تغییر جنسیت داده است؟ | بیوگرافی بازیگر معروف هالیوود «+عکس»

کریستن استوارت کـه یکی از بازیگران معروف و محبوب در سرتاسر جهان اسـت از زمانی کـه فعالیت خودرا در عرصه بازیگری آغاز کرده اسـت تا بـه اکنون با او گفت و گو هاي‌ متعددی انجام شده اسـت. جالب اسـت کـه بدانید کریستن استوارت برای هر گفتگو اي کـه انجام می‌دهد، مبلغ بسیار هنگفتی را دریافت می‌کند. اکثر گفت و گو هاي‌ این بازیگر مشهور بسیار جذاب و هیجان انگیز اسـت.

 

چرا کـه کریستن استوارت تخصص خاصی در صحبت کردن دارد. او در اکثر گفتگو‌ هاي‌ خود در مورد زندگی شخصیش، اتفاقاتی کـه بر روی صحنه برای او افتاده اسـت، روابطش، صحبت هاي‌ مردم و سختی‌ ها و مشکلاتی کـه در زندگی شخصی اش ودر زندگی کاری اش داشته اسـت، صحبت می‌ کند. برای این‌که بتوانید عده اي از گفتگو هاي‌ زیبا و هیجان انگیز این بازیگر مشهور را مشاهده کنید، پیشنهاد می‌ کنیم بـه عده اي از پلتفرم هاي‌ ویدیویی مانند یوتیوب و آپارات مراجعه کنید، بـه اینگونه می‌توانید، گفت و گو هاي‌ وی را مشاهده و یا دانلود کنید.تغییر جنسیت کریستین استوارت Kristen Stewart | بیوگرافی کریستین استوارت

خوش پوشی و لباس های خاص او

کریستن یکی از سلبریتی هایي اسـت کـه بـه خوش پوشی مشهور و مشهور اسـت. او دارای سبک و استایل خاص و متفاوتی اسـت. خیلی از مردم و بـه ویژه فن ها و طرفداران کریستن از سبک و استایلش الگوبرداری می‌کنند. جالب اسـت کـه بدانید بعد از یک نظرسنجی مردمی کریستن عنوان ملکه استایل و خوش پوشی اعلام شد. بـه طور معمول او با شلوار جین و کتانی هاي‌ آسان و لباس شب و پیراهن هاي‌ مجلسی دیده می‌ شود.

 

این هنرپیشه آمریکایی بـه عنوان خوش پوش ترین زن دنیا شناخته می‌شود. کریستن برای دومین سال متوالی در صدر فهرست خوش پوش ترین هاي‌ مجله مشهور Glamour قرار گرفت. این ستاره فیلم هاي‌ «گرگ و میش» بـه خاطر استایل شخصی شیکش مورد تحسین و تمجید مردم قرار گرفته اسـت. با این‌که اغلب اوقات او بر روی فرش قرمز لباس هاي‌ شیکی میپوشد، اما در اوقات فراغتش لباس هاي‌ آسان را ترجیح میدهد.

 

میزان ثروت کریستین استوارت چقدر است؟

اکثر بازیگران هالیوودی بـه دلیل استعداد و شهرتشان توانسته اند ثروت بسیار زیادی را بـه دست آورند کـه این موضوع شامل کریستن استوارت نیز می‌ باشد. البته باید افزود کـه او درسال‌ هاي‌ ابتدایی کـه شروع بـه فعالیت در عرصه بازیگری کرده اسـت، بـه دلیل این‌که مشهور نبوده اسـت و بیشتر نقش هاي‌ فرعی را بازی می‌ کرده اسـت، دست مزد هاي‌ کمی نیز دریافت می‌ کرده اسـت. اما امروزه بـه دلیل شهرت و معروفیتی کـه دارد برای بازی در فیلم‌ ها و یا مجموعه ها دست مزد هاي‌ کلانی را دریافت می‌ کند.

 

چندین سال اسـت کـه این بازیگر مشهور از طرف خیلی از مجلات بـه عنوان پردرآمد ترین و گرانقیمت ترین بازیگران زن هالیوود معرفی شده اسـت. البته این نکته را هم باید افزود کـه علاوه بر این‌که او بازیگر اسـت، یکی از مدل‌ هاي‌ مطرح دنیا نیز می‌ باشد تا بـه امروز او مدل خیلی از برند هاي‌ مشهور جهان شده اسـت و توانسته از طریق این حرفه اش نیز بـه ثروت بسیار زیادی برسد. امروزه از کریستن بـه عنوان یکی از سلبریتی هاي‌ ثروتمند و پولدار یاد میشود.

 

کریستین استوارت Kristen Stewart آیا تغییر جنسیت داده است؟ | بیوگرافی بازیگر معروف هالیوود «+عکس»

برای تمام بازیگران معروف در سراسر دنیا از زمانی کـه فعالیت خودرا آغاز کرده اند تا بـه امروز حواشی زیادی بـه وجود آمده اسـت کـه این موضوع شامل Kristen نیز می‌ باشد. دراین باره باید بگوییم کـه حواشی زیادی تا بـه امروز برای Kristen بـه وجود آمده اسـت و یا این‌که خود او در ایجاد این حاشیه ها نقش داشته اسـت. اکثر حاشیه هاي‌ او با جنجال هاي‌ بسیار زیادی روبه رو شده اسـت.

 

از عده اي از این حواشی می‌ توان بـه صحبت کردن Kristen در مورد دوگانگی جنسیتی اش، خیانت کردنش بـه دوست پسر معروفش یعنی رابرت، دوستی هاي‌ متفاوت و متعددی کـه با عده اي از مدل ها داشته اسـت و عده اي از موارد دیگر اشاره کرد. زمانی کـه Kristen از رابرت جدا شد.

 

با چندین مدل مشهور رابطه برقرار کرد کـه خیلی از مردم بیان کردند کـه Kristen فقط بـه دنبال دختران زیبا و مدل ها میگردد. بـه طور معمول روابط شخصی او حواشی بسیار زیادی را بـه وجود می آورد.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت