راهنمای بازی کارتی دینگو Dingo با ترفند و قوانین پولساز 100%

راهنمای بازی کارتی دینگو Dingo با ترفند و قوانین پولساز 100%

اموزش بازی کارتی دینگو Dingo

بازی پاسور کارتی دینگو یکی از خفن ترین ها در دنیا میباشد و بسیار محبوبیت دارد در ادامه با راهنمای بازی کارتی دینگو Dingo با ترفند و قوانین پولساز 100% هاتم بت را دنبال نمایید. 

 

دینگو یک بازی منحصر به فرد است که به طور خاص برای چهار بازیکن طراحی شده است. به نظر می رسد این بازی اخیرا ساخته شده باشد و اولین بار در منطقه کلیولند، اوهایو بازی شده است.این بازی از یک عرشه استاندارد 52 کارتی استفاده می کند که رتبه بندی کارت های این عرشه به شرح زیر است (از بالا به پایین).

 

آس، کینگ، ملکه، جک، 10، 9، 8، 7، 6، 5، 4، 3، 2. تعیین اولین فروشنده را می توان به روش های مختلفی انجام داد، با کشیدن کارت های بالا از یک چهره به هم ریخته- پایین عرشه یک روش معمول استفاده می شود. اگر دو یا چند بازیکن کارت‌هایی از یک فرقه بکشند، آن بازیکنان باید دوباره کارت‌های منحصربه‌فردی را بکشند که هیچ بازیکن دیگری در طول این قرعه‌کشی نکشیده است.

 

راهنمای بازی کارتی دینگو Dingo با ترفند و قوانین پولساز 100%

هنگامی که اولین فروشنده مشخص شد، بازی می تواند شروع شود. برای شروع، ابتدا عرشه به دو بخش “عرشه خرگوش” و “عرشه اصلی” تقسیم می شود. عرشه Rabbits با گرفتن پادشاه، ملکه، جک، 10، 9، 8، 7، 6، 5، 4، 3، و 2، همه در کت و شلوار Diamonds و ایجاد یک پشته کوچک ایجاد می شود. این کارت ها باید رو به بالا به ترتیب از پایین (2) به بالا (King) با 2 رو به بالا در بالای شمع چیده شوند. سپس این عرشه خرگوش در مرکز میز قرار می گیرد و بالاترین و پایین ترین کارت در بالا قرار می گیرد.

 

باقیمانده عرشه (عرشه اصلی) سپس توسط فروشنده به طور کامل به هم ریخته و توسط بازیکن در سمت راست خود بریده می شود. این عرشه متشکل از Ace of Diamonds (Ace Rabbit)، تمام کارت های موجود در کت و شلوار Clubs و Spades از یک عرشه استاندارد (به نام Wolves) و همه کارت های یک عرشه استاندارد در لباس Hearts (به نام Dingoes) است.

 

پس از بریده شدن عرشه اصلی، فروشنده شروع به پخش این دسته می‌کند، هر بار یک کارت رو به پایین در چرخش جهت عقربه‌های ساعت دور میز. او کل دسته اصلی را تقسیم می کند، به طوری که هر یک از چهار بازیکن (از جمله خودش) در مجموع ده کارت دریافت می کنند.

 

بررسی بازیکنان راهنمای بازی کارتی دینگو Dingo با ترفند و قوانین پولساز 100%

بازی در سه مرحله انجام می‌شود، ابتدا یک مرحله دور انداختن و پاس کردن، که در آن بازیکنان سعی می‌کنند دست‌هایی را تشکیل دهند که حداکثر امتیاز را به دست آورند، سپس مرحله دوم که در آن هر بازیکن سعی می‌کند بیشترین خرگوش، دینگو و گرگ را بگیرد. کارت های موجود در انبوه امتیازدهی او برای کسب امتیاز، و در نهایت مرحله آخر که در آن بازیکنان تلاش خواهند کرد تا آس ها را بگیرند.

 

مرحله اول بازی در یک سری هفت دور انجام می شود که شامل دور انداختن یا پاس دادن یک کارت به بازیکن خاص دیگری است. در زیر ترتیب این دورها نشان داده شده است:

 

– در دور اول، هر بازیکنی که با فروشنده شروع می کند، یک کارت رو به بالا را از دست خود روی میز می اندازد. فروشنده ابتدا کارت را دور می اندازد و کارت خود را رو به بالا روی میز قرار می دهد تا یک انباشته دور انداختن شروع شود. سپس هر بازیکن اضافی به نوبه خود کارت خود را رو به بالا به بالای شمع دور انداختن اضافه می کند. بازیکن می تواند هر کارتی را به جز یک آس کنار بگذارد.

 

– پس از اولین دور انداختن، هر بازیکن به نوبه خود، با شروع از فروشنده، هر کارتی که در دستش باقی مانده است را به بازیکن سمت چپ خود می دهد. کارت باید رو به پایین ارسال شود تا هیچ بازیکن دیگری چهره کارت را نبیند.

 

فروشنده اولین کارت را به بازیکن سمت چپ می دهد. هر بازیکن بعدی ابتدا کارتی را که به او داده شده به دست خود اضافه می کند و سپس کارت خود را به صورت رو به پایین به بازیکن سمت چپ می دهد. این کار تا زمانی ادامه می یابد که هر بازیکن یک کارت از دست خود به بازیکن سمت چپ خود بدهد.

 

– دور دوم دور ریختن به شمع دور انداختن معمولی دوباره انجام می شود، مانند قبل با فروشنده که اولین دور ریختن را انجام می دهد. هر کارتی از دست بازیکن ممکن است کنار گذاشته شود به جز یک آس.
تبادل کارت در سراسر

اموزش بازی کارتی دینگو Dingo

قوانین بازی کارتی دینگو Dingo

– بعد از اینکه هر بازیکن یک کارت را در دور دوم دور انداخت، یک دور پاس کارت دیگر رخ می دهد، این بار مستقیماً از روی میز به بازیکن منتقل می شود. فروشنده اولین کارت را مستقیماً رو به پایین به بازیکن می دهد. سپس این بازیکن کارت را به دست خود اضافه می کند. پس از اینکه دیلر کارت خود را پاس کرد، بازیکن سمت چپ فروشنده هر کارتی را از دست خود به بازیکنی که مستقیماً در مقابل او قرار دارد، پاس می دهد. پس از این پاس، بازیکنی که مستقیماً روبروی دیلر قرار دارد، هر کارتی را به دیلر می دهد و در نهایت بازیکن سمت راست دیلر یک کارت را به بازیکن سمت چپ دیلر می دهد.

 

– پس از دور پاس کارت قبلی، بازیکنان مجدداً در دور انداختن یک کارت به انبوه دور انداختن مشترک شرکت می کنند و از فروشنده شروع می شود. همانطور که قبلاً یک بازیکن می تواند هر کارتی را به جز یک آس کنار بگذارد.

 

حق تعویض کارت

– پس از دور سوم دور انداختن، بازیکنان هر کدام، با شروع از فروشنده، یک کارت را به بازیکن در سمت راست خود ارسال می کنند. بازیکنی که کارت را دریافت می کند، سپس کارت را به دست خود اضافه می کند. پس از دیلر، بازیکنی که در سمت چپ فروشنده قرار دارد، یک کارت از خود را به بازیکن سمت راست خود (در این مورد فروشنده) می دهد و این کار تا زمانی ادامه می یابد که هر بازیکن فرصت داشته باشد یک کارت به سمت راست خود بدهد. .

 

این الگوی مشابه برای هر یک از کارت‌های شمع Rabbits استفاده می‌شود، به طوری که فروشنده کارت را اعلام می‌کند و بازیکنان کارت‌ها را در حد مناسب و توانایی بازی می‌کنند. پس از اینکه تمام کارت‌های شمع خرگوش‌های رو به بالا گرفته یا دور ریخته شدند، Ace Hunt توسط فروشنده اعلام می‌شود که مرحله سوم بازی است.

 

پس از اعلام شکار آس، بازیکنی که آس قلب ها را در دست دارد (آس دینگو) باید این کارت را روی میز بازی کند. او ممکن است همزمان هیچ کارت دیگری بازی نکند، اما ممکن است در آخرین نوبت خود فرصت دیگری برای بازی با کارت های دیگر داشته باشد. پس از پخش دینگو، هر بازیکن یک نوبت دیگر دارد، که با بازیکنی که در سمت چپ فروشنده ای که Ace Dingo را بازی کرده شروع می شود.

 

قوانین بازی کارتی دینگو Dingo

هر بازیکن به نوبه خود می تواند یک یا دو گرگ را بازی کند. بازیکنان ملزم به بازی این کارت ها نیستند، اما ممکن است این کار را در صورت تمایل انجام دهند. اگر بازیکنی Ace of Hearts را در دست داشته باشد (Ace Rabbit) فقط در صورتی می تواند آن را بازی کند که Ace Dingo و دو Ace Wolves قبلا در این دور بازی شده باشند. اگر این بازیکن خرگوش آس و هر دو گرگ را داشته باشد.

 

ممکن است هر سه کارت را در نوبت خود بازی کند. اگر بازیکن خرگوش آس و یک گرگ داشته باشد، می تواند خرگوش و گرگ را بازی کند اگر گرگ آس دیگر قبلاً در این دور بازی شده باشد. پس از چرخش نوبت به بازیکنی که دینگو را بازی کرده است، پس از اینکه این بازیکن فرصت انجام هر بازی قانونی را پیدا کرد، دست به پایان می رسد. سناریوهای احتمالی گلزنی برای آس هانت به شرح زیر است:

 

امتیازات بازی کارتی دینگو Dingo

اگر یک یا چند گرگ آس بازی شود، آن آس روی میز به انبوه امتیازات بازیکنی که آن کارت را بازی کرده است اضافه می شود.

اگر هیچ گرگ بازی نشود، آس دینگو به شمع پنالتی بازیکنی که آن کارت را بازی کرده است اضافه می شود.

اگر خرگوش آس بازی نمی شد، بازیکنی که آن را نگه می دارد باید آن را نشان دهد و به انبوه پنالتی خود اضافه کند.

 

پس از اتمام بازی Ace Hunt، بازیکنان باید هر کارتی که در دست او باقی مانده است را نمایش دهند. به هر بازیکنی که هنوز کارت قرمزی در دست داشته باشد، گفته می‌شود که «دست قرمز گرفتار شده» است و نمی‌تواند این دست را برد. هر کارت دیگری که در دست بازیکن باشد به شمع دور انداختن معمولی دور ریخته می شود. سپس هر بازیکن تعداد امتیازات و پنالتی های خود را بررسی می کند تا امتیاز خود را برای دست مشخص کند. مجموع امتیاز برای یک بازیکن، مجموع امتیاز در انبوه پنالتی او است که از مجموع امتیاز در انبوه گلزنی او کم می شود (خرگوش ها، دینگوها و گرگ های اسیر شده او). ارزش کارت ها وقتی در انبوه بازیکن یافت می شود به شرح زیر است:

 

ارزش امتیاز کارت در انبوه امتیازدهی امتیاز منفی در شمع پنالتی

2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9 (از هر لباس) 1 1

جک، ملکه، پادشاه (هر کت و شلواری) 2 2

آس (در کت و شلوار بیل، الماس یا کلوپ) 3 3

ورود به سایت معتبر

ورود به سایت معتبر

بازیکنی که بالاترین امتیاز را برای دست داشته باشد، برنده دست اعلام می شود. اگر دو یا چند بازیکن برای بالاترین امتیاز مساوی شوند. بازیکنی که دارای بالاترین رتبه کارت خرگوش در دسته امتیازدهی خود باشد برنده اعلام می شود برای ورود به سایت معتبر کافیست که بر روی لینک پایین صفحه کلیک فرمایید. 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت