با جینا کارانو سکسی ترین بوکسور دنیا آشنا شوید! (+عکس داغ)

با جینا کارانو سکسی ترین بوکسور دنیا آشنا شوید! (+عکس داغ)

بیوگرافی و عکس های داغ جینا کارانو

Gina Carano جینا کارانو یکی از زیباترین و خوش اندام ترین زنان در دنیا میباشد در ادامه با  با جینا کارانو سکسی ترین بوکسور دنیا آشنا شوید! (+عکس داغ) هاتم بت را دنبال نمایید .

 

جینا کارانو یک مبارز آمریکایی هنرهای رزمی مختلط (MMA) و بازیگر در حال آینده است. در حالی که کارانو در حال حاضر در وقفه از مبارزات است، اگر نگوییم بهترین مبارز زن در تاریخ MMA، که زمانی “چهره MMA زنان” نامیده می شد، در نظر گرفته می شود.او در ورزش موی تای شروع کرد، جایی که رکورد 1-12 او منجر به MMA و رکورد 7-1 در آنجا شد. تنها باخت او به یک مبارز بود که در نهایت به دلیل استفاده از استروئید در یک مبارزه بعدی از کار تعلیق شد.

جینا جوی کارانو (زاده 16 آوریل 1982) بازیگر آمریکایی، شخصیت تلویزیونی، مدل تناسب اندام و یک هنرمند رزمی ترکیبی سابق است. کارانو در نقش کراش، یک گلادیاتور روی گلادیاتورهای آمریکایی ظاهر شد. از او به عنوان “چهره MMA زنان” یاد می شود. کارانو قبلاً سومین مبارز زن برتر 145 پوند (66 کیلوگرم) در جهان بود، بر اساس رتبه بندی متحد زنان MMA. کارانو در سال 2012 در فیلم اکشن Haywire بازی کرد و در فیلم Fast & Furious 6 در سال 2013 ظاهر خواهد شد.

با جینا کارانو سکسی ترین بوکسور دنیا آشنا شوید! (+عکس داغ)

مهارت های کارانو

علاوه بر مهارت‌های کارانو در قفس، شخصیت عفونی، زیبایی خیره‌کننده و فروتنی او، طرفداران زیادی را برای او به ارمغان آورد. همچنین توجه استیون سودربرگ کارگردان مشهور سینما را به خود جلب کرد، که بسیار تحت تأثیر کارانو قرار گرفت و به او پیشنهاد کرد که نقش اصلی فیلمی را که به طور خاص برای او بسازد: Haywire.

بیوگرافی و عکس های داغ جینا کارانو

بوکسور زن

عکس های کارانو

جینا به ایفای نقش پرداخت و نقدهای قوی برای بازی خود دریافت کرد و در میان گروه بازیگران کهنه کار حضور داشت. های وایر کارانوی خجالتی را که خودش توصیف می‌کند، روی فرش قرمز، جلوی چراغ‌ها و دوربین‌ها فرود آورد و حرفه بازیگری او را تثبیت کرد.

در واقع او قبلاً با دو فیلم دیگر – Fast and Furious 6 و In the Blood – موافقت کرده است و چندین پیشنهاد دیگر دریافت کرده است. همانطور که کارانو هنر جدید خود را کشف می کند، او هنوز مطمئن نیست که چه زمانی و آیا به قفس برمی گردد یا خیر.

فیلم های جینا کارانو 

Fight Girls – فیلم

Fight Girls – سریال تلویزیونی

گلادیاتورهای آمریکایی – سریال تلویزیونی

خون و استخوان – فیلم

Haywire – فیلم

فیلم سریع و خشمگین (در حال تولید)

فیلم In the Blood (در حال تولید)

Command & Conquer: Red Alert 3 (بازی ویدیویی)

جوایز و افتخارات

در آوریل 2012، کارانو اولین جایزه “Chick Norris” را برای بهترین ستاره اکشن زن دریافت کرد که توسط ActionFest به برترین ستاره اکشن زن سال اعطا شد.

کارانو در بهار سال 2008 توسط مجله Big Biz به عنوان ” داغ ترین زن آمریکا” انتخاب شد.

در 13 مه 2008، کارانو پر جستجو در گوگل و سومین فرد جستجو شده در یاهو بود!

کارانو در سال 2009 در رتبه 16 در لیست 100 داغ ماکسیم قرار گرفت. او یکی از معدود ورزشکارانی بود که در سال 2009 روی جلد مجله ESPN The Magazine’s Body Issue در سال 2009 ساخته شد.

فیلم های جینا کارانو 

عکس های داغ بوکسور

بازیگر زن بوکسور

با جینا کارانو سکسی ترین بوکسور دنیا آشنا شوید! (+عکس داغ)

کارانو متولد 16 آوریل 1982 در دالاس، تگزاس، یک ورزشکار طبیعی است، و دختر گلن کارانو، مدافع سابق دالاس کابویز و همسرش دانا، که برادرش، پت کیسون، یک بازیکن فوتبال ستاره در UNLV بود.او تیم بسکتبال دبیرستان خود را به عنوان ایالتی هدایت کرد، تیمی که توسط پدربزرگش جک کیسون مربیگری می کرد.

با جینا کارانو سکسی ترین بوکسور دنیا آشنا شوید! (+عکس داغ)

خوش اندام ترین بوکسور زن

لباس زیر بوکسور معروف

او همچنین سافت بال و والیبال بازی می کرد و بورسیه تحصیلی بسکتبال و والیبال به او پیشنهاد شد.کارانو به خود می بالد که تمرکز پدربزرگش روی بازی تهاجمی نه تنها منجر به قهرمانی شد، بلکه او را در خطاهای شخصی رهبر لیگ نیز کرد.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت