جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد تا زیبا به چشم بی اید؟

آلت تناسلی مردان از لحاظ شکلی باید نقاط کاملی داشته باشید و ما به شما بهترین شکل های الت تناسلی را نشان میدهیم در ادامه با سوال جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها) هاتم بت را دنبال نمایید.  

جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

 

فقط در صورتی که تعجب کرده باشید – منظورم این است که مطمئناً بودید، عنوان را خواندید و همچنان تصمیم گرفتید کلیک کنید – یک مطالعه جدید “جذاب ترین” شکل و طول آلت تناسلی را نشان داده است.قبل از اینکه وارد آن شویم، بیایید اطراف بوش را بکوبیم. اندازه مهم است – برای برخی. اندازه مهم نیست – برای دیگران.

 

این واقعا به همین سادگی است.با این اوصاف، بیایید در اطراف شاهنشاه را متوقف کنیم و در مورد خرطوم فیل در اتاق صحبت کنیم.به گزارش دیلی میل، یک مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا، ایالات متحده، حجم نمونه 1029 مرد و زن (30 تا 39 ساله) را انتخاب کرد و از آنها خواست 14 عکس مختلف از آلت تناسلی نعوظ و ختنه شده را که توسط کامپیوتر تولید شده بودند، بررسی کنند.

 

هر شرکت کننده موظف شد ساختار هر ویلی را از شفت آن گرفته تا شکل ظاهری آن از پایه تا سر و البته سر واقعی را زیر نظر داشته باشد.از آنها خواسته شد تا مشخص کنند که کدام ساختار آلت تناسلی را ترجیح می دهند و پاسخ آنها به محققان کمک می کند تا آلت تناسلی ایده آل را تعیین کنند.

 

برای نتیجه گیری، اکثر شرکت کنندگان گفتند که آلت تناسلی با شفت بلندتر و برآمدگی با ساختار مناسب در پایه سر آلت تناسلی را ترجیح می دهند.پاسخ‌ها همچنین نشان داد که شرکت‌کنندگان یک سر را ترجیح می‌دهند که از انتهای شفت به سمت پایین شیب داشته باشد و در پایه آن بسیار کمی زاویه داشته باشد.قابل توجه است که به نظر می رسد محققان در مورد طول آلت تناسلی خیلی اذیت نمی شوند و از شرکت کنندگان در مورد آن سؤال نمی پرسیدند.

 

جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

با این حال، اگر نگاهی به تیم دانشگاه استنفورد بیندازیم، که میانگین تغییر طول آلت تناسلی را در 30 سال گذشته مطالعه کردند، آنها می گویند که از یافته های خود “نگران” هستند – و این آن چیزی نیست که شما فکر می کنید.

آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد تا زیبا به چشم بی اید؟

این تیم نگاه عمیق تری به طول 55761 آلت تناسلی مختلف از سال 1942 تا 2021 انداخت.

 

و آنچه به آنها مربوط می شود، به نظر نمی رسد که برای اکثر افراد مشکلی ایجاد کند.

 

آنها دریافتند که از سال 1992 تا 2021، میانگین طول آلت تناسلی در حالت نعوظ 25 درصد افزایش یافته است، از 4.8 به 6 اینچ.

 

 

اگرچه بسیاری از ما هیچ مشکلی در این مورد نمی بینیم، دکتر مایکل آیزنبرگ، پروفسور اورولوژی در پزشکی استنفورد، توضیح داد: «ممکن است تعدادی از عوامل، مانند قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، مانند آفت کش ها یا محصولات بهداشتی، در تعامل باشند. با سیستم های هورمونی ما

 

“این مواد شیمیایی مختل کننده غدد درون ریز – بسیار زیاد هستند – در محیط و رژیم غذایی ما وجود دارند.

 

همانطور که ما ساختار بدن خود را تغییر می دهیم، این بر محیط هورمونی ما نیز تأثیر می گذارد.

 

همچنین قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی به عنوان دلیل بلوغ زودرس پسران و دختران مطرح شده است که می تواند بر رشد دستگاه تناسلی تأثیر بگذارد.

 

باشه، دکتر، ما شما را باور داریم.

 

جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

اگر واقعاً می خواهید اندازه آلت تناسلی کسی را بدانید، به پاهای او نگاه نکنید.

جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

افسانه رایج این است که بین اندازه پاهای انسان و طول ویلی آنها همبستگی وجود دارد، اما ظاهراً زمانی که یک مطالعه به پاسخ متفاوتی دست یافت، چنین نبود.

 

بر اساس مطالعه‌ای در ژاپن، نیازی نیست لباس شخصی را درآورید تا اندازه مردانگی او را به نمایش بگذارید.

 

دکتر رنا مالیک، متخصص اورولوژی و جراح لگن، در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست خاطرات مدیر عامل استیون بارتلت به نمایش گذاشته است.

او اشاره کرد که چگونه این مطالعه به همبستگی بین “قطعات بدن و طول آلت تناسلی” نگاه کرده است.

 

او گفت: «یک مطالعه وجود دارد، آن یک مطالعه ژاپنی است که در آن فقط مردان ژاپنی را بررسی کردند، بنابراین محدودیت‌هایی وجود دارد.اما آنها تمام این اعضای بدن و طول آلت تناسلی را اندازه گرفتند.”و آنها دریافتند که طول بینی با طول آلت تناسلی مرتبط است، نه طول دست یا پا.”

 

اگر ژاپنی هستید، بینی بزرگ برابر است با d*** بزرگ.از آن چیزی که می خواهید بسازید.او همچنین توضیح داد که چگونه اضطراب از طول آلت تناسلی در بالاترین حد خود قرار دارد و مردم حتی از یک دستگاه کشش برای افزایش اندازه خود استفاده می کنند.

 

بهترین راه برای بزرگ کردن الت تناسلی

دکتر مالک گفت: “ایمن ترین و مطمئن ترین راه استفاده از دستگاه کشش است.”

 

این ها دستگاه هایی هستند که برای افزایش طول آلت تناسلی ساخته شده اند، اما همچنین برای مردانی ساخته شده اند که به بیماری پیرونی مبتلا هستند.

 

دستگاه‌های کششی اصلی که مورد مطالعه قرار گرفتند، باید از آن‌ها به مدت 6 تا 8 ساعت در روز برای چندین ماه استفاده کنید تا طول آن 2 سانتی‌متر افزایش یابد.

 

اکنون دستگاه‌های جدیدتری وجود دارند [که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد] دو بار در روز به مدت 30 دقیقه و مقداری افزایش در طول آلت تناسلی را مشاهده کردند که به طور کلی بسیار ایمن است.

بهترین راه برای بزرگ کردن الت تناسلی

با رفتن به بخش نظرات، یکی از بینندگان به شوخی گفت: “2 سانتی متر؟ آیا واقعاً می خواهم طول خود را دو برابر کنم؟ من یک مرد هستم، نه یک اسب.”

 

دومی اضافه کرد: “مطالعه همبستگی اندازه بینی کمی گمراه کننده است، اعداد واقعی همه جا بود، فقط میانگین های کلی یک همبستگی جزئی را نشان دادند.

 

“بنابراین فردی که بینی بزرگی دارد می تواند عضو کوچک یا بزرگی داشته باشد، مانند شخص بینی کوچک، فقط اگر از صد نفر نمونه برداری کنید، یک فرد بزرگ بینی بزرگ ممکن است عضوی بزرگتر از یک فرد کوچک بینی داشته باشد.”

 

فرد دیگری که ادعا می کند بزرگ کردن آلت تناسلی را امتحان کرده است، گفت: من در واقع روش کشش را انجام داده ام.”من می گویم راه هایی برای بهبود نتایج شما وجود دارد، هرچند با ترکیب کشش با وزنه های آویزان. من شخصاً کمی کمتر از 1.25″ طول اضافه کرده ام.

 

جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

“هر چند انجام این کار زمان زیادی می برد.”فکر چهارمی: «2 سانتی‌متر؟… چرا باید ماه‌ها عصا را به میلم متصل کنم تا 5 درصد به طولم اضافه شود».در همین حال، معقول ترین پاسخ یک زن این بود: “مردان، فقط از طول طبیعی که دارید راضی باشید! با آن در آرامش باشید.”

 

بزرگ بودن الت تناسلی فقط باعث جذاب شدنش نیست بلکه خمیدگی الت بسیار مهم است و همین طور این خمیده گی و کلفتی بسیار خوب است . جذاب ترین آلت تناسلی چگونه باید باشد؟ (راهنمای بهترین ها)

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت