شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده !

شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده !

در برنامه ریالیتی شو زنده هلند یک مرد سیاه پوست کـه مجری مرد این برنامه بود دست بـه کار عجیبی زد در ادامه با شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

خوردن پستان مادر توسط مجری در برنامه زنده 

هاتم بت، مجری شبکه تلویزیونی هلند در برنامه شو تلویزیونی شروع بـه خوردن شیر از پستان مادرش نمود. آقای “پول دلائو” در حالی کـه خم شده بود از پستان مادرش خانم”لانگز دلائو” شیر نوشید.

شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده «+عکس»

بـه گزارش هاتم بت این شوی تلویزیونی بـه مناسبت تقدیر از مادرانی کـه فرزندانی غیر از فرزندان خودرا شیر میدهند برگزار شده بود.اما دراین شو اتفاق جالبی افتاد مادر آقای پول کـه جزو زنان دعوت شده بـه این مراسم بود دریک اقدام عجیب بـه فرزند بزرگ خود کـه مجری برنامه بود اجازه داد از پستان او شیر بخورد.

بیشتر بخوانید: لباس باربی با سینه های 85 مدلینگ معروف در زمین گلف «+عکس»

شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده

هنگامی کـه فرزند تصمیم بـه خوردن شیر گرفت مادرش رو بـه او کرد و گفت مواظب باش پستانم را گاز نگیری تمامی عوامل پشت صحنه در حال تماشای حرکت آقای پول دلائو بودند. هنگامی کـه او مقداری از پستان اول نوشید تصمیم گرفت پستان دوم را هم مزه نماید.این برنامه کـه از شبکه تلویزیونی پخش می شد مورد انتقاد و تشویق برخی از بینندگان شبکه تلویزیونی و همچنین کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

مواد مغذی موجود دراین نوشیدنی خوشمزه سلامت روده بزرگ را حفظ کرده و از ابتلا بـه سرطان جلوگیری می کند، بنابر این خوردن شیر را بـه‌صورت روزانه آغاز کنید.

مزیت های خوردن شیر مادر در سن بزرگسالی

مطالعه‌اي کـه در یکی از دانشگاه‌هاي‌ کاردیف در کشور بریتانیا انجام شده اسـت نشان می دهد کـه نوشیدن روزانه شیر باعث کاهش کلسترول بد خون شده و درنتیجه خطر بیماری‌هاي‌ خطرناک مانند سکته قلبی را کاهش می دهد.

خوردن پستان مادر توسط مجری در برنامه زنده 

اگر بـه دلیل مشکلات کاری و تنش‌هاي‌ روزانه تحت فشار و استرس قرار دارید میتوانید با خوردن یک لیوان شیر گرم، استرس خودرا کاهش دهید.تحقیقات ثابت کرده اسـت کـه پروتئین و لاکتوز موجود در شیر باعث کاهش فشار خون شده

و هورمون هاي‌ ایجادکننده استرس و اضطراب را متعادل میکند و باعث می شود تا مغز بـه آرامش برسد.لاکتوز ندارد و وگن اسـت.

بیشتر بخوانید: باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده «+عکس»

شیر جو دوسر سرشار از ویتامین هاي‌ گروه ب «ریبوفلاوین یا ویتامین B2 و ویتامین B12» اسـت کـه بـه التیام خلق و خو کمک میکنند،خطر ابتلا بـه استرس اکسیداتیو را کاهش داده و باعث سلامت پوست، مو و ناخن می‌شوند.باعث کاهش کلسترول خون بالا شده و خطر ابتلا بـه بیماری هاي‌ قلبی و عروقی را کاهش دهد.

شیر جو دوسر حاوی مقادیر بالای کلسیم و ویتامین D اسـت کـه بـه تقویت استخوان ها کمک می کنندو خطر ابتلا بـه شکستگی استخوان ها و بیماری پوکی استخوان را کاهش میدهند.

مقادیر بالای آهن و ویتامین B12 موجود در شیر جو دوسر بـه افزایش تعداد گلبول هاي‌ قرمز خون کمک کردهو برای پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن مفید می باشند.

مطالعات نشان می دهد کـه مقادیر بالای ویتامین A و ویتامین D موجود در شیر جو دوسر بـه تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.مقادیر بالای مواد مغذی و ویتامین هاي‌ گروه ب موجود در شیر جو دوسر بـه تقویت پوست و مو کمک کرده و باعث التیام سلامت ان ها می شود.

خواص شیر برای گیاهان

بر طبق تحقیقات و تجربه‌ ها، شیر جای گزین مناسبی برای مواد ضد عفونی کننده وسایل کشاورزی اسـت و از انتقال ویروس‌هاي‌ گیاهی بـه وسیله وسایل کشاورزی جلوگیری می کند.

مزیت های خوردن شیر مادر در سن بزرگسالی

بـه جای استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای ضد عفونی ادواتی مثل قیچی یا چاقوی کشاورزی، انها را در ظرفی پر از شیر فرو ببرید تا ضد عفونی شوند.

شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده «+عکس»

شیر حتی از انتقال بسیاری از عوامل بیماریزای گوجه فرنگی مانند ویروس موزاییک تنباکو جلوگیری میکند.نگران زنگ زدگی یا خوردگی ادوات کشاورزی‌تان هم نباشید، شیر باعث زنگ زدگی آن ها نمیشود.

شیر بـه خوبی میتواند در برابر بیماری هاي‌ قارچی مثل کپک، گندیدگی و سفیدک پودری مبارزه کند.مقداری شیر رابا آب رقیق کنید و بر روی سطح برگ‌ها اسپری کنید.

مواد مغذی موجود دراین نوشیدنی خوشمزه سلامت روده بزرگ را حفظ کرده و از ابتلا بـه سرطان جلوگیری می کند، بنابر این خوردن شیر را بـه‌صورت روزانه آغاز کنید.

عکس هایی از خوردن پستان

مطالعه‌اي کـه در یکی از دانشگاه‌هاي‌ کاردیف در کشور بریتانیا انجام شده اسـت نشان میدهد کـه نوشیدن روزانه شیر باعث کاهش کلسترول بد خون شده و درنتیجه خطر بیماری‌هاي‌ خطرناک مانند سکته قلبی را کاهش می دهد.

اگر بـه دلیل مشکلات کاری و تنش‌هاي‌ روزانه تحت فشار و استرس قرار دارید میتوانید با خوردن یک لیوان شیر گرم، استرس خودرا کاهش دهید.تحقیقات ثابت کرده اسـت کـه پروتئین و لاکتوز موجود در شیر باعث کاهش فشار خون شدهو هورمون هاي‌ ایجادکننده استرس و اضطراب را متعادل می کند و باعث می شود تا مغز بـه آرامش برسد.

شیر جو دوسر سرشار از ویتامین هاي‌ گروه ب «ریبوفلاوین یا ویتامین B2 و ویتامین B12» اسـت کـه بـه التیام خلق و خو کمک میکنند،خطر ابتلا بـه استرس اکسیداتیو را کاهش داده و باعث سلامت پوست، مو و ناخن میشوند.

بیشتر بخوانید: سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد «+عکس»

شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده «+عکس»

باعث کاهش کلسترول خون بالا شده و خطر ابتلا بـه بیماری هاي‌ قلبی و عروقی را کاهش دهد.شیر جو دوسر حاوی مقادیر بالای کلسیم و ویتامین D اسـت کـه بـه تقویت استخوان ها کمک میکنند

خواص شیر برای گیاهان

و خطر ابتلا بـه شکستگی استخوان ها و بیماری پوکی استخوان را کاهش میدهند.مقادیر بالای آهن و ویتامین B12 موجود در شیر جو دوسر بـه افزایش تعداد گلبول هاي‌ قرمز خون کمک کرده

این برنامه زنده هلندی باعث اعتراضات این کشور شد اما خب بالاخره کاری بود کـه بـه صورت زنده انجام شد و مجری مرد جلوی تلویزیون پستان و سینه هاي‌ این زن را خورد. شیر خوردن از سینه یک زن توسط مجری مرد در برنامه زنده «+عکس»

ثبت نام در سایت سیگاری بت