پروتز سینه این زن او را به کام مرگ کشاند! (+عکس)

پروتز سینه این زن او را به کام مرگ کشاند! (+عکس)

دونا یکی از زنان میانسال اسـت کـه برای خوش اندام بودن خودش عمل زیبایی سینه را انجام داد و بعد از چند وقت او مرد در ادامه با پروتز سینه این زن وی را بـه کام مرگ کشاند! «+عکس» هاتم بت را دنبال کنید .

کشته شدن زنی بخاطر عمل زیبایی سینه هایش 

یک آرایشگر بریتانیایی پس از انجام عمل سینه در اسپانیا بـه طرز غم انگیزی درگذشت.بـه گفته بستگانش، دونا باترفیلد، 30 ساله، اهل ورکهام در شمال ولز، چندین سال پیش بزرگ کردن سینه را انجام داد، اما بـه گفته بستگانش، عدم تعادل را اصلاح کرد و برای او بیش از 6480.30 دلار هزینه داشت.

پروتز سینه این زن او را به کام مرگ کشاند! «+عکس»

او در سپتامبر سال گذشته بـه مایورکا در جزایر بالئاریک اسپانیا بازگشت.تصور میشود کـه باترفیلد، کـه از قبل یک بیماری قلبی داشت، واکنش مهلکی بـه داروی بی‌هوشی داشت کـه باعث حمله قلبی شد.جراحی بزرگ کردن سینه باترفیلد برای او 11650 دلار هزینه داشت.دونا باترفیلد پس از انجام یک کار سینه در اسپانیا بـه طرز غم انگیزی درگذشت.

بیشتر بخوانید: لباس باربی با سینه های 85 مدلینگ معروف در زمین گلف «+عکس»

ماجرای مردن زنی که عمل سینه هایش او را از بین برد 

اینستاگرام/@donnabee.xoس از تقریبا دوهفته بستری شدن در مراقبت هاي‌ ویژه، در 13 سپتامبر درگذشت.خانواده باترفیلد فاش کردند کـه تمام مشاوره هاي‌ قبلی از طریق ایمیل انجام شده اسـت و مدعی شدند کـه اقدامات احتیاطی بسیار کمی از قبل توسط کلینیک انجام شده اسـت.

کشته شدن زنی بخاطر عمل زیبایی سینه هایش 

انها همچنین گفتند کـه وقتی بـه کلینیک پرواز کردند، توسط جراح حساب گیج شده بـه آن ها داده شد.دوستان باترفیلد گفتند کـه جراح عصبی و متعارض بـه نظر میرسد و نمی‌تواند توضیح دهد کـه دقیقاً چه اشتباهی رخ داده اسـت.دونا باترفیلد، 30 ساله، اهل ورکهام در شمال ولز، چندین سال پیش عمل بزرگ کردن سینه را انجام داد، اما بـه گفته نزدیکانش، برای اصلاح عدم تعادل، 11650 دلار هزینه داشت.

باترفیلد از ورکسام در شمال ولز بـه اسپانیا برای جراحی بزرگ کردن سینه سفر کرد.یک متخصص بیهوشی کـه در حال حاضر بـه دلیل قتل عمد یک بیمار دیگر در زندان اسـت، بـه دلیل مرگ خانم باترفیلد دستگیر شده اسـت.

پروتز سینه این زن او را به کام مرگ کشاند! «+عکس»

پلیس تأیید کرد کـه او قبلاً ممنوعیت دکتری صادر شده بود اما بـه فعالیت خود ادامه می داد.باوجود ممنوعیت، او در سپتامبر گذشته قبل از شروع دوره زندان در عملیات باترفیلد شرکت کرد.طبق گزارش پلیس، مشخص اسـت کـه خدمات اورژانسی کـه بـه تماس پاسخ دادند، از وضعیت باترفیلد و این کـه CPR بـه درستی انجام نشده بود، شوکه شده بودند.

این جوان بریتانیایی در حین ایست قلبی دچار آسیب جدی مغزی شد و نتوانست التیام یابد.خانواده باترفیلد، از جمله مادر، ناپدری و برادرش بـه مایورکا پرواز کردند تا با او باشند – در حالی کـه برادرش نیز یک GoFundMe راه‌اندازی کرد تا وی را بـه خانه بیاورد.GoFundMe گفت کـه باترفیلد از داروی بیهوشی واکنش نشان داده و دچار ایست قلبی شده و سپس بـه کما رفته اسـت.

ماجرای مردن زنی که عمل سینه هایش او را از بین برد 

بیشتر بخوانید: سینه بزرگ و اندام عروسکی این زن 100 هزار دلار ارزش دارد «+عکس»

وی ادامه داد کـه اسکن CAT آسیب شدید مغزی را نشان داده اسـت.این جوان بریتانیایی در حین ایست قلبی دچار آسیب جدی مغزی شد و نتوانست التیام یابد.
این جوان بریتانیایی در حین ایست قلبی دچار آسیب جدی مغزی شد و نتوانست التیام یابد.

GoFundMe میگوید: «خانواده او اکنون درکنار او هستند، بـه عنوان دوستان نزدیک دونا، ما میخواهیم هر کاری کـه می توانیم برای کمک بـه او و خانواده‌اش دراین زمان‌هاي‌ بسیار دشوار انجام دهیم.متأسفانه تلاش انها بی نتیجه ماند و باترفیلد بـه طرز غم انگیزی درست کمتر از دوهفته بعد از بین رفت.

آیا پروتز سینه خطرناک است ؟

این افشاگری تنها چند ساعت پس از دستگیری مدیر کلینیک توسط پلیس ملی اسپانیا در مایورکا صورت گرفت.سخنگوی این نیرو گفت: «افسران پلیس ملی مردی 69 ساله را کـه مسئول مدیریت کلینیکی در پالما بود کـه در ان بـه عنوان دکتر نیز کار میکرد، بـه جرم قتل عمد از سهل‌انگاری و نقض ممنوعیت دکتری بـه دنبال مرگ دستگیر کردند. یک بیمار.

آیا پروتز سینه خطرناک است ؟

باترفیلد فقط کمتر از دوهفته بعد بـه طرز غم انگیزی درگذشت.واحد قتل ما تحقیقات را آغاز کرد و پس از گرد آوری کلیه مدارک مربوط بـه مداخله دکتری و اخذ اظهارات از کادر بهداشتی، مدیر درمانگاه را کـه دکتر هم بود دستگیر کرد.بازرسان یکی از دو تن دیگر از متخصصان بهداشتی را کـه در عمل جراحی شرکت داشتند بـه همان نوع جنایت قتل غیرعمد متهم کرده اند.

مرد دیگر بـه دلیل مرگ ناگهانی دو ماه پس از عمل جراحی نمیتواند بـه هیچ جرمی متهم شود.بـه گفته پلیس ملی، این رویه شامل چندین بی نظمی بود.

یکی از انها این بود کـه متخصصان بهداشت با انجام عمل زیبایی دوم بدون هشدار یا اطلاع رسانی مناسب بـه بیمار از خطرات موافقت کردند.همچنین از ان زمان مشخص شد کـه زمانی کـه پزشکان برای انجام عمل دوم آماده می‌شدند، بیمار دچار ایست قلبی شد.

پلیس ادامه داد کـه فرم هاي‌ رضایت بیمار امضا شده بـه زبان اسپانیایی نوشته شده بودو بـه گفته خانواده این زن بریتانیایی، بیمار نمی‌دانست چگونه اسپانیایی بخواند.سخنگوی وزارت امور خارجه با تایید این کـه دستگیری این کارگردان در زندان اتفاق افتاده اسـت، افزود: تمرین‌کننده‌اي کـه دستگیر شده بود بـه دلیل موضوع دیگری در رابطه با انجام حرفه‌اش در زندان بود.

بیشتر بخوانید: باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

پروتز سینه این زن او را به کام مرگ کشاند! «+عکس»

افسران باید تقاضای آزادی او از زندان را می‌دادند تا قبل از بازگرداندن او بـه زندان، از این اتهام جدید مطلع شوند.»وی از صلاحیت طبابت و مسئولیت در مراکز بهداشتی درمانی محروم شده بودو علیرغم ممنوعیت شرکت در عمل جراحی کـه زن مرده تحت ان قرار گرفت را نادیده گرفت.

پروتز سینه این زن او را به کام مرگ کشاند! «+عکس»

عمل هاي‌ زیبایی همیشه دردسرهای خودرا دارد مخصوصا اگر دکتر درستی را انتخاب نکنید این زن میانسال هم کـه در امریکا ارایشگر بود بعد از عمل هاي‌ سینه جان خودرا از دست داد. پروتز سینه این زن وی را بـه کام مرگ کشاند! «+عکس»

ثبت نام در سایت سیگاری بت