باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی (+عکس داغ)

باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی (+عکس داغ)

زنان و دختران امریکایی اندام بسیار خفنی دارند ودر ادامه با باسن بزرگ و سینه هاي‌ درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ» هاتم بت را دنبال کنید .

عکس های لختی زنان امریکایی 

آمریکا و یا ایالات متحده، یک کشور مستقل در آمریکای شمالی میان کشور کانادا و مکزیک و اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام اسـت. آمریکا بـه غیر از بخش سرزمین اصلی، با شیوه حکومت جمهوری فدرال اداره می شود و متشکل از 50 ایالت، یک حوزه فدرال، پنج سرزمین خودمختار و مجموعه‌اي از جزایر پراکنده کـه مجموعاً دارای مساحتی معادل 3.8 میلیون مایل مربع، چهارمین کشور پهناور جهان محسوب می شود.

باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

و با جمعیتی بیش از 333 میلیون نفر، سومین کشور پرجمعیت جهان اسـت. همچنین پایتخت آمریکا واشینگتن، دی. سی و پرجمعیت‌ترین شهر ان نیویورک اسـت.

چهل و هشت ایالت آمریکا و منطقه فدرال پایتخت در سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا واقع در آمریکای شمالی بین کانادا و مکزیک قراردارند. در آمریکا، شرایط برای سازگاری هرچه بهتر مهاجران فراهم اسـت و این بـه همراه اقتصاد و بازار کار گسترده و سطح امکانات بالا موجب شده اسـت کـه این کشور مقصد بسیار مناسبی برای اکثر مهاجران بـه نیمکره شمالی تبدیل شود.

بیشتر بخوانید: تصاویر جذاب ترین دختران هلند « 5 دلیل جذابیت زنان هلند»

عکس هایی از دختران سرخپوست امریکایی

سرخپوستان اولیه، 15000 سال پیش از سیبری بـه سرزمین‌هاي‌ اصلی آمریکای شمالی مهاجرت کردند. استعمار قاره آمریکا توسط اروپایی‌ها از قرن شانزدهم میلادی آغاز شد ودر این سرزمین، 13 مستعمره بریتانیایی بنیان نهاده در ساحل شرقی پدیدار شدند. از طرفی جغرافیا، آب و هوا و حیات وحش متنوع و گوناگون آمریکا، این کشور را در زمره 17 کشور دارای تنوع زیستی فراوان قرار داده‌اسـت.

عکس های لختی زنان امریکایی 

امروزه باوجود این کـه جمعیت آمریکا فقط 4.3% جمعیت جهان اسـت، مالک 33.4 از کل ثروت جهان می باشد کـه این خود نشان از توسعه یافته بودن این سرزمین اسـت. زبان رسمی دراین کشور انگلیسی اسـت، اما بـه دلیل نزدیکی بـه آمریکای لاتین و تعداد زیاد مهاجران این منطقه حدود 12 درصد از مردم این کشور بـه زبان اسپانیایی صحبت میکنند. در ایالت هاوایی زبان هاوایی زبان رسمی اسـت.
کشور آمریکا

باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

ایالات متحده با وسعتی حدود 9629000 کیلومتر مربع کـه شامل آلاسکا و هاوایی نیز میشود، چهارمین کشور بزرگ جهان بوده و 40 برابر بزرگ‌تر از بریتانیاست.

عکس هایی از دختران سرخپوست امریکایی

سرزمین اصلی ایالات متحده به جز آلاسکا و هاوایی متشکل از 48 ایالت مجاور اسـت، کـه حدود 4800 کیلومتر از اطلس تا اقیانوس آرام و حدود 1900 کیلومتر از مرز کانادا تا خلیج مکزیک کشیده شده اند. کوه هاي‌ راکی از بریتیش کلمبیا در غرب کانادا شروع می شود و تا جنوب غربی آمریکا کشیده شده و امتداد دارد و شامل ایالت هاي‌ کلرادو، آیداهو، مونتانا و وایومینگ می باشد.

این منطقه از نظر پوشش گیاهی، تنوع جانوری و داشتن موادمعدنی دارای اهمیت ویژه اي برای طبیعت جهان اسـت. قابل ذکر اسـت کـه پارک هاي‌ ملی و مناطق جنگلی حفاظت شده از مراکز دیدنی کشور اسـت.

این منطقه یکی از مقاصد گردشگران برای ورزش اسکی بر روی کوه هاي‌ پربرف راکی اسـت. همچنین ورزش هاي‌ کوهنوردی، پیاده روی، قایق سواری، اسکی رو آب و ماهیگیری جزو تفریحات این منطقه اسـت.

بیشتر بخوانید: عکس های لختی از زنان کره جنوبی «+هات و داغ»

اب و هوای امریکایی

از لحاظ آب و هوا نیز آب و هوای کشور آمریکا بـه دلیل گستردگی و پهناوری از تنوع بسیار زیادی برخوردار اسـت و هر منطقه آب و هوای مخصوص بـه خودرا دارد. در کل میتوانیم آمریکا را کشوری با آب و هوای معتدل بدانیم؛ اما هر منطقه آب و هوای خودرا دارد. ایالات شمالی آب و هوای بسیار سرد و مرطوب دارند. این مناطق چهار فصل هستند.

اب و هوای امریکایی

هر چه مناطق بـه کانادا نزدیک‌تر باشند، سردتر و هرچه بـه مرکز دشت بزرگ نزدیک‌تر شوند، از سردی کم‌تر شده و هوا معتدل‌تر می شود در حالی کـه ایالات جنوبی بیابانی هستند.

و آب و هوایی بسیار گرم و خشک دارند. دما دراین مناطق هنگام تابستان تا 100 درجه نیز میرسد. هرچه بـه سمت مرکز از جنوب فاصله بگیرید، هوا نیز نیمه بیابانی میشود و از شدت گرما و خشکی کاسته می شود.

 

باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

ایالات متحده از اعضاء بنیانگذار سازمان ملل متحد، صندوق بین‌ المللی پول، بانک جهانی، سازمان کشور‌هاي‌ آمریکایی «OAS» و تعدادی دیگر از سازمان‌هاي‌ بین‌ المللی اسـت. ایالات متحده کشوری فوق پیشرفته بر پایه تولید ناخالص داخلی و دومین کشور دنیا بر پایه تولید ناخالص داخلی «برابری قدرت خرید» تقریبا یک‌چهارم تولید ناخالص داخلی کل کشور‌هاي‌ جهان اسـت.

باسن بزرگ و سینه های درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

اقتصاد ایالات متحده یک اقتصاد فرا صنعتی و عظیم اسـت کـه در فعالیت‌هاي‌ خدماتی بـه شکلی عالی عمل کرده ودر زمینه اقتصاد دانش بنیان جزء سرآمد‌هاي‌ دنیا محسوب می شود. از لحاظ تولید ایالات متحده دارنده رتبه دوم در جهان اسـت. ایالات متحده نخستین کشور واردکننده و دومین کشور صادرکننده جهان اسـت. باوجود این کـه جمعیت آمریکا فقط ٪۴٫۳ جمعیت جهان اسـت، این کشور مالک ٪۳۳٫۴ ثروت جهانی در میان کشور‌هاي‌ دنیاست.

فضای شخصی برای آمریکایی‌ها مهم اسـت. فاصله ترجیحی طبق معمولً 18 اینچ برای آشنایان و 4 فوت برای افراد غریبه اسـت. بعضی افراد ممکن اسـت بـه خاطر نداشتن فاصله کافی آزرده یا ناراحت شوند.

عکس های داغ از زنان امریکایی

طبق معمولً هم زنان و هم مردان وقتی با شخص جدیدی ملاقات میکنند با او دست می دهند. همچنین معمول اسـت کـه هنگام ملاقات با کسی کـه خوب می‌شناسید وی را بغل کنید. آمریکا‌يي‌ها در انزار عمومی احساسات و عواطف خودرا نشان می دهند. افراد طبق معمولً ترجیح می دهند کسانی را بـه خوبی نمی‌شناسند یا اشخاص دیگر در محل کار را لمس کنند.

عکس های داغ از زنان امریکایی

مشکلی نیست اگر بـه خاطر دلایل مذهبی یا فرهنگی کسی از دست دادن یا لمس کردن امتناع ورزد. پاندمی COVID-19 همچنین باعث شده اسـت کـه برخی از افراد از احوالپرسی با دیگران با تماس فیزیکی ناراحت باشند.

خوردن با دهان بسته و اجتناب از لیسیدن انگلشتان یا آروغ زدن مودبانه اسـت. آمریکایی‌ها اغلب با قاشق و پنجه غذا می خورند اما از دستان خود برای خوردن غذاهایی مانند ساندویچ استفاده می کنند. طبق معمولً هر کس بشقاب و کاسه خودش را برای هر وعده‌ي غذایی دارد. اگر مطمین نیستید کـه غذا مشترک یا برای یک نفر اسـت، می توانید سوال کنید.

محتاطانه صحبت کردن بـه این معنی اسـت کـه طوری ارتباط برقرار کنیم و کلماتی را استفاده کنیم کـه بـه کسی برنخورد. بین آمریکایی‌ها رایج اسـت کـه وقتی درباره‌ي بعضی موضوعات خاص و بعضی از گروپ‌هاي‌ مردم صحبت یا نوشته می کنند کلمات‌شان را بـه دقت انتخاب کنند.

مهم اسـت کـه بـه افراد احترام بگذاریم و حساسیت نشان دهیم. این امر شامل وقت گذاشتن برای شنیدن و یادگرفتن، بـه خصوص از آنهایی کـه در حاشیه قرار گرفته اند یا امتیازات کمتری دارند، می شود.

بیشتر بخوانید: عکس از دختران سکسی و لختی لهستانی «+داغ»

اداب و رسوم زنان امریکایی

اداب و رسوم زنان امریکایی

از قدیم خانواده در آمریکا خانواده‌ي هسته‌اي «شامل پدر، مادر و فرزندان» بوده اسـت. این نوع از خانواده شامل یک زوج و فرزندان‌شان اسـت کـه با خانواده گسترده زندگی نمیکنند. والدین مجرد، زوج‌هاي‌ مطلقه، و دیگر انواع ساختارها فهم ما نسبت بـه مفهوم خانواده را تغییرداده‌اند.

اداب و رسوم زنان امریکایی

زنان امریکایی بسیار جذاب و سکسی هستند و اداب و سوم بسیار خوبی دارند همچنین این کشور علاوه بر خوراکی هاي‌ زیاد اندام ورزشکاری دارند٬باسن بزرگ و سینه هاي‌ درشت زنان آمریکایی «+عکس داغ»

ثبت نام در سایت سیگاری بت