آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

بازی پاسور رامی یا همان بازی هشت دیوانه یکی از بازی های‌ جذاب کازینویی اسـت و شما میتوانید در این بازی سود بسیار خوبی داشته باشید در ادامه با آموزش بازی ورق «رامی» هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

معرفی سایت هشت دیوانه 

در بازی پاسور هشت دیوانه ، بازیکنان با یک دسته کارت شروع می کنند و هدف انها خلاص شدن از شر همه ی ي آنها اسـت ، مانند بازی با ورق UNO و Old Maid . این بازی نوعی بازی با ورق “ریختن” اسـت که نیاز بـه مهارت در تاکتیک ها و ارتباطات دارد.

 

این بازی بـه عنوان بازی “توقف” نیز شناخته می شود زیرا بازیکنان در صورت نداشتن کارت مناسب میتوانند از دور انداختن انها جلوگیري کنند.آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

اعتقاد بر این اسـت که بازی هشت دیوانه میتواند میراث خود را بـه اواسط دهه 1600 و یک بازی قمار فرانسوی معروف بـه Basset یا Hocca برساند. بازی هشت دیوانه همچنین بـه عنوان Eights و سوئدی رامی شناخته میشود ، یکی از خویشاوندان دور ژنرال رامی .

 

اموزش بازی هشت دیوانه

برای انجام بازی بازی هشت دیوانه ، باید حداقل دو بازیکن و حداکثر چهار نفر حضور داشته باشند. از یک عرشه استاندارد 52 کارته می توان استفاده کرد تا بازیکنان بتوانند همه ی ي کارت های‌ خود را دور بریزند. برای راه اندازی بازی ، ابتدا باید فروشنده ای انتخاب شود. در یک بازی دو نفره بـه هر بازیکن هفت کارت و در یک بازی با سه یا چهار بازیکن بـه هر بازیکن پنج کارت داده میشود.

 

سپس کارتهای باقی مانده رو بـه رو در وسط میز قرار میگیرند و شمع تساوی را تشکیل می دهند. کارت بالای شمع قرعه کشی رو بـه رو اسـت تا شمع دور انداختن شروع شود.

 

بازیکن سمت چپ فروشنده ابتدا در بازی میرود و بازی در جهت عقربه های‌ ساعت حرکت میکند. در یک نوبت ، هر بازیکن با بازی یک کارت که با کارت برتر روی شمع دور انداخته شده مطابق کت و شلوار یا رتبه «شش ، جک ، آس ، و غیره» بـه شمع دور انداختن اضافه می کند.آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

بازیکنی که نمی تواند کارت برتر روی شمع دور انداخته را با کت و شلوار یا رتبه مطابقت دهد ، باید کارت بازی کند تا زمانی که بتواند یک کارت بازی کند. مجاز اسـت کارتهایی را از قرعه کشی بیرون بکشد حتی اگر بازیکنی قبلاً بازی قانونی داشته باشد. وقتی شمع قرعه کشی خالی اسـت ، بازیکنی که نمی‌تواند بـه شمع دور انداختن اضافه کند ، نوبت خود را می گذراند.

 

همه ی ي هشت بازی وحشی هستند و میتوانند در هنگام نوبت بازیکن روی هر کارت بازی شوند. وقتی بازیکنی یک عدد هشت را کنار میگذارد ، انتخاب میکند که کدام کت و شلوار در حال بازی اسـت. بازیکن بعدی باید یا کارتی با آن کت و شلوار یا هشت تای دیگر بازی کند.

 

اولین بازیکنی که تمام کارت های‌ خود را دور انداخته اسـت برنده میشود. با چهار بازیکن امکان بازی با یک تیم وجود دارد . اگر بازیکنان تصمیم بـه انجام این کار بگیرند ، بازی زمانی بـه اتمام میرسد که هر دو عضو یک گروه تمام کارت های‌ خود را کنار بگذارند.

 

برای انجام چندین بازی ، بازیکنان میتوانند کارتهای باقی مانده در دست بازندگان را جمع کرده و امتیازات را بـه برنده بدهند. بازیکنان میتوانند با یک عدد مشخص مانند 150 یا 200 بازی کنند. در اینجا نمونه ای از سیستم نقطه ای اسـت که برای بازی پیاده سازی میشود:آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

10 امتیاز برای هر کارت چهره برای هر کارت آس یک امتیاز 50 امتیاز برای هر هشت کارت ارزش اسمی سایر کارتهای عدد

 

آموزش بازی ورق «رامی» هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

گاهی اوقات هیچ چیزی مانند بیرون آوردن یک تخته کارت و انجام یک بازی با خانواده یا دوستان وجود ندارد. با وجود تعداد زیادی بازی با ورق ، مطمئناً یک بازی مناسب برای شما پیدا خواهید کرد. میتوانید با یادگیری نحوه بازی هشت دیوانه و دیگر بازی های‌ کلاسیک ورق ،

 

آن را با یکدیگر مخلوط کنید تا هرگز بازی های‌ مختلف را برای بازی تمام نکنید. بنابراین چه در ساحل باشید ، چه پشت میز شام نشسته باشید و چه سعی کنید وقت خود را بگذرانید ، حتماً یک تخته کارت با خود داشته باشید. انها میتوانند ساعت ها سرگرمی ارائه دهند.

 

اگر بـه این کلاسیک علاقه دارید ، باید نحوه بازی هشت دیوانه را بیاموزید. مانند هر بازی با ورق ، منحنی یادگیری کمی وجود خواهد داشت. اما ، هنگامی که بـه آن عادت کردید ، شما و دوستانتان میتوانید هر زمان که میخواهید آن را بازی کنید.آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

بازی های‌ کارتی بـه ویژه در دوران افسردگی بزرگ و بلافاصله پس از آن محبوبیت زیادی پیدا کردند. برای خانواده هایی که در شمال ایالات متحده زندگی می کردند و برف بیرون رفتن را سخت میکرد ، نشستن در داخل آتش و بازی با ورق نوعی سرگرمی ارزشمند بود. بازی هشت دیوانه یک بازی کارتی اسـت که برای اولین بار در دهه 1930 منتشر شد ، بنابراین بیش از 80 سال از آن می گذرد. در اصل ، فقط بـه عنوان هشت معروف بود.

 

با این حال ، در دهه 1940 ، بـه هشت دیوانه معروف شد. این نام بـه دلیل محبوبیت زیادی که در ارتش داشت این نام را بـه خود گرفت. افرادی که از ارتش بـه دلیل “ناپایدار بودن ذهنی” اخراج شده اند بـه عنوان بخش 8s یا Crazy 8s شناخته می شوند. با محبوبیت اتومبیل بازی در ارتش در جنگ جهانی دوم ، نام آن هشت دیوانه بود.

 

انواع بازی های پاسور وورق

امروزه بازی با نام های‌ مختلفی اجرا میشود و هر نام دارای قوانین کمی متفاوت اسـت. یک نسخه محبوب وجود دارد که دارای عرشه مخصوص خود اسـت. عده ای از این تغییرات با نام های‌ مختلف شامل Last One ، Rockaway ، Switch ، Last Card ، Screw Your Neighbor ، Swedish Rummy و Craits اسـت. نسخه دیگری بـه نام Mau-Mau میتواند بسیار عجیب باشد ، زیرا بازیکنان میتوانند قوانین جدیدی را با پیشرفت بازی تنظیم کنند.آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

بازی محبوب کارتی Uno ، که از عرشه مخصوص خود استفاده میکند ، یکی از انواع بازی اسـت ، گرچه بـه دلیل داشتن عرشه متفاوت و قوانین کمی متفاوت ، نسخه افراطی تری از بازی هشت دیوانه اسـت. در حالی که Uno بازی خودش اسـت و قوانین خاص خود را دارد ، ما بـه آن توصیه می کنیم که ابتدا چگونه بازی هشت دیوانه را بازی کند و سپس ، در صورت دلخواه نحوه اجرای نسخه های‌ دیگر را بیاموزد.

 

برای یادگیری نحوه بازی هشت دیوانه باید تعداد مناسب بازیکنان را شروع کنید. وقتی تعداد بازیکنان زوج وجود داشته باشد ، راحت ترین بازی را میتوان انجام داد. بازی با سه یا پنج بازیکن باعث میشود که بر اساس نحوه تقسیم کارت ها یک چالش ایجاد شود ، گرچه ممکن اسـت در این حالت یک دک دوم اضافه کنید تا بـه افزایش تعداد کارت ها کمک کنید.

 

هنگامی که همه ی ي را روی میز نشسته اید ، باید بـه هر بازیکن هشت کارت بدهید. اگر فقط با شما و یک بازیکن دیگر بازی می‌کنید ، فقط بـه هر بازیکن هفت کارت می دهید . برای ادامه نحوه بازی هشت دیوانه ، کارتهای باقی مانده را در عرشه برداشته و انها را رو بـه پایین روی میز قرار دهید. آن را در مرکز میز قرار دهید تا دسترسی برای همه ی ي راحت شود.

 

انواع بازیکنان در بازی پاسور

بازیکن بعدی بعد از فروشنده «در جهت عقربه های‌ ساعت» سپس کارتی را در دست خود بازی میکند که یا با عدد و یا با کارت ورق خورده مطابقت دارد. انها همچنین میتوانند 8. بازی کنند. 8 یک وایلد کارت اسـت. این بدان معناست که یک عدد 8 قابل بازی اسـت و هنگامی که بازیکن نه کت و شلوار دارد و نه عدد. با این حال ، اگر انها کت و شلوار یا عدد ای داشته باشند که با کارت بازی شده مطابقت داشته باشد ، ابتدا باید آن کارت های‌ دیگر را بازی کنید.

 

اگر یک عدد 8 بـه دلیل نداشتن هیچ کارت دیگری که با عدد یا کت و شلوار مطابقت دارد بازی شود ، بازیکنی که کارت را روی زمین میگذارد باید یک کت و شلوار برای بازیکن بعدی بازی کند. بازیکن در جهت عقربه های‌ ساعت باید کت و شلوار نامگذاری شده را بازی کند.

 

اگر بازیکنی نتواند کارتی انجام دهد که با کت و شلوار مطابقت داشته باشد و عدد 8 نداشته باشد ، باید از روی عرشه بکشد. انها باید نقاشی خود را از روی عرشه ادامه دهند تا زمانی که کارت قابل پخش داشته باشند .

 

این کار تا زمانی ادامه می یابد که دیگر هیچ کارت دیگری برای کسی باقی نماند. این کار را کامل میکند. اگر از کل دک استفاده شده و بازی هنوز در حال بازی اسـت ، فروشنده کارت های‌ دور انداخته شده را بر می دارد ، انها را پشت سر هم می ریزد و از آن بـه عنوان عرشه قرعه کشی استفاده می کند. آخرین ورق بازی باید بیرون باشد تا بازیکن بعدی بداند برای بازی کردن باید بـه چه چیزی بازی کند.

 

انواع ترفندهای بازی پاسور هشت دیوانه

وقتی دست بـه اتمام رسید ، بازیکنان باید دست را گل کنند. در بازی هشت دیوانه ، کارت ها بـه عنوان 8 کارت بـه عنوان عدد کارت ارزش گذاری می شوند. یک عدد 8 ارزش 50 دارد ، و تمام کارت های‌ روبرو «که بـه عنوان کارت های‌ دادگاه نیز شناخته میشوند» ارزش 10 دارند. امتیازات هر بازیکن جمع میشود و بـه بازیکن برنده دست داده می شود. قبل از شروع بازی ، بازیکنان تصمیم می گیرند که چه تعداد امتیاز برنده اسـت. بـه طور معمول ، هنگام بازی با دو بازیکن ، مبلغ برنده 100 امتیاز اسـت.

 

هنگام بازی با چهار بازیکن ، ارزش برنده معمولاًً 200 امتیاز و برای شش بازیکن 300 امتیاز اسـت. گرچه ، امکان انتخاب هر عددی قبل از شروع بازی وجود دارد. در حالی که بازی با تعداد زوج بازیکن راحت تر اسـت ، امکان بازی با بازیکنان فرد وجود دارد. اگر تعداد نفرات بازیکن در بازی زیاد باشد.

 

عرشه بـه طور مساوی تقسیم نمی شود ، بـه همین دلیل برخی ترجیح می‌دهند بدون تعداد زوج بازیکن ، آن را بازی نکنند. با این حال ، برای کسانی که بـه دنبال بازی با گروه های‌ بزرگتر هستند توصیه میشود که عرشه دوم را همراه داشته باشند.

 

اگر می خواهید بدون آوردن عرشه ثانویه ، کارت های‌ اضافی را بـه عرشه اضافه کنید ، میتوانید از کارت جوکر استفاده کنید. کارت جوکر اغلب بـه شیوه های‌ مختلف در نسخه های‌ مختلف بازی استفاده می شود. تغییرات اساسی در بازی وجود دارد که می توانید پس از یادگیری نحوه بازی هشت دیوانه از انها استفاده کنید.

 

آس با این نسخه ، اگر آس بازی کند ، بـه فرد اجازه میدهد تا لباس دیگری را که انتخاب میکند صدا کند. با این حال ، آس هنوز میتواند بـه صورت عادی بازی کند اگر با یک آس فعلی یا کت و شلوار فعلی مطابقت داشته باشد. این قدرت بیشتری بـه بازیکن می دهد تا آن چه را که در بازی اسـت تغییر دهد و سایر بازیکنان را روی پای خود نگه می دارد.

 

همچنین استراتژی را با آن چه ممکن اسـت بازی کند تغییر میدهد. بـه هر حال ، آس تنها یک امتیاز دارد ، بنابراین اغلب احتمال میرود که کارت تا پایان ذخیره شود. با این حال ، با استفاده از این ویژگی ، آس ممکن اسـت زودتر مورد استفاده قرار گیرد و باعث شود بازیکن بـه کارت هایی که برای برنده ارزشمندتر هستند نگاه دارد.

 

قوانین بازی پاسور هشت دیوانه تنوع دیگر ویژگی pick-up-2 اسـت. این مانند کارت “Draw 2” در Uno عمل میکند. اگر کسی 2 را بازی کند ، بازیکن بعدی مجبور اسـت دو کارت بگیرد. با این حال ، این کارت ها همچنین می توانند روی هم قرار گیرند. این بدان معناست که اگر یکی از بازیکنان 2 بازی میکند.

 

و بازیکن دوم 2 بازی میکند «پس از برداشتن دو کارت مخصوص خود» ، بازیکن سوم مجبور بـه گرفتن چهار کارت میشود. دوباره ، مانند Ace ، قدرت اضافی را بـه یک کارت کم اضافه میکند که معمولاًً ممکن اسـت تا پایان نگه داشته شود.

 

علاوه بر این ، از هر چیزی می توان بـه عنوان ویژگی رسم استفاده کرد. بـه عنوان مثال ، اگر میخواهید با این نسخه بازی کنید ، از 4 می توانید برای قرعه کشی چهار کارت استفاده کنید. هیچ محدودیتی برای نحوه تغییر و تغییر بازی پس از یادگیری نحوه بازی هشت دیوانه وجود ندارد.

 

با کمی خلاقیت می توان بازی Mau-Mau را یاد گرفت. با این تنوع ، هر بازیکنی که برنده یک دست میشود میتواند یک قانون جدید ایجاد کند و سایر بازیکنان را بدون رعایت این قانون حفظ کند. با پیشرفت بازی ، قوانین روی هم جمع می شوند ،

 

بـه طوری که فقط بـه خاطر سپردن همه ی قوانین تقریباً بـه اندازه تلاش برای کشف قانون جدید سنگین می شود. قوانین میتوانند بـه سادگی “هنگامی که جک بازی میکند ، جهت بازی را معکوس کنید” یا “هنگامی که پنج قلب بازی می شود ، هر بازیکن دست خود را بـه بازیکن سمت راست میگذارد.” تنها محدودیت تخیل شما اسـت.آموزش بازی ورق (رامی) هشت دیوانه + ترفند و قوانین لازم

ورود به سایت معتبر شرط بندی

طبق بررسی هایی که داشتیم بهترین سایت شرط بندی را برای شما در لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید و هنگام یادگیری نحوه بازی هشت دیوانه ، این یک بازی ساده اسـت. یادگیری آن راحت اسـت .

 

بازی سرگرم کننده اسـت و زمان زیادی طول نمی‌کشد تا بـه آن برسید. این همچنین یک بازی اسـت که میتوانید با هیچ چیز دیگری جز یک تخته کارت و برخی دوستان بازی نکنید. هر کاری که انجام می‌دهید ، هنگامی که می دانید چگونه بازی هشت دیوانه را بازی کنید ، حتماً از آن لذت ببرید پس برای ورود بـه سایت معتبر کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت