عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

Brittany Andrews بریتنی اندروز یکی از بهترین پورن استارهای امریکایی اسـت که یک میلف امریکایی می باشد و بسیار محبوب اسـت در ادامه با عکس های‌ داغ Brittany Andrews بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی «۱۸+» سایت هاتم بت را دنبال کنید.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

بیوگرافی بریتنی اندروز 

او متولد سال 1973 می باشد.

مرداد ماهی اسـت.

سالیانه 1 تا 3 میلیون دلار درآمد دارد.

عضو تالار مشاهیر پورن می باشد.

175 سانتی متر قد دارد.

55 کیلوگرم وزن دارد.

در روز جهانی چپ دست ها متولد شده اسـت.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

علاقه ی بریتنی به دنیای پورن و فیلم بزرگسالان

بریتانی اندروز بازیگر پورنوگرافی آمریکایی و مدل بزرگسال اسـت. او عضو تالار مشاهیر AVN میباشد. بریتانی یکی از معروف ترین زنانی اسـت که وارد حوزه سرگرمی بزرگسال شده اسـت. او در حال حاضر کمپانی تولید فیلم های‌ پورن را راه اندازی کرده اسـت. او در حرفه خود به طور متوسط و سالیانه بین 1 تا 3 میلیون دلار درآمد دارد. در زیر بیشتر با او آشنا میشویم.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

بریتانی متولد ایالات متحده آمریکا میباشد. او در ابتدا در شهر میلواکی در یک شرکت تولید لوازم آرایشی کار می کرد. پیش از این که تبدیل به یک رقصنده اروتیک بشود. پس از این که وارد حرفه رقص شد. شروع به انتشار عکس‌هایش در یک مجله مخصوص مردان کرد. در سال ۱۹۹۵ طی ملاقاتی که با جینا جیمسون داشت، وارد صنعت ساخت فیلم‌های‌ پورنوگرافی شد.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

فیلم های سکسی بریتنی اندروز

او اولین کارش را با انتشار عکس‌هایش در مجله هاستلر شروع کرد. در دسامبر ۲۰۰۳ او کارش را با کارگردانی در فیلم‌های‌ سکسی ادامه داد. وی کارگردانی را با فیلمی با نام «استعداد رابطه نامشروع» شروع کرد.

 

همزمان با افزایش کار در فیلم‌های‌ پورنو او فعالیت‌هایش را در شبکه‌های‌ تلویزیونی مثل پلی بوی و تاکینگ بلو به عنوان تهیه‌کننده نیز شروع کرد.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

پس از تأسیس شرکت فیلم سازیش به نام بریت کو پیکچرزاستودیو. او به عنوان بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان شروع به ساخت سری فیلم هائی بانام‌های‌ «پسرهای کونده بریتنی» «Brittany`s bitch boys» و «لزبینها در شهوت» «Lesbian in lust».عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

رابطه جنسی فتیش

بریتنی پایه‌گذار سکس فتیش با پای باز «Open Foot Fetish» و مروج استفاده از کاندم در فیلم‌های‌ پورنوگرافی اسـت. در سال ۲۰۰۷ بریتنی در نمایش تایرابنکز در نقش یک دختر وب کم حضور یافت.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

در فوریه سال ۲۰۰۸ بریتنی خود را از صنعت

ساخت فیلم‌های‌ پورنو بازنشسته کرد و در روز

«ریاست جمهوری» «president Day»عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

به نیویورک نقل مکان کرد. او هم‌اکنون

در آکادمی فیلم نیویورک به تدریس کارگردانی

در پورنوگرافی مشغول اسـت.عکس های داغ بریتنی اندروز پورن استار آمریکایی (۱۸+)

ایا بریتنی ازواج کرده است ؟‌

در لحظه بخواهیم بگوییم بله اما در اصل او ازدواج نکرده و مجرد میباشد. تاکنون اطلاعاتی راجع به روابط او منتشر نشده اسـت. فیلم های‌ او همین حالا در وب سایت های‌ پورن بازدید بالایی دارند.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت