فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا

تیم فوتبال کانادا بـه مصاف مارتینیک می رود که یک بازی تبانی اسـت و ما بـه صورت رایگان نتیجه را بـه شـما در ادامه خواهیم گفت پس با فرم تبانی دیدار فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان سایت هاتم بت را دنبال کنید.

فرم تبانی فوتبال کانادا 

در حالی که انها خود را برای حضور در دوازدهمین حضور متوالی در این مسابقات آماده می کنند ، در اردوی کانادا خوش بینی زیادی وجود دارد ، با این امید که انها بتوانند در این تورنمنت نمایشی عمیق داشته باشند و شاید حتی برای اولین بار از زمان 2000برای ورود کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

سایت پیش بینی فوتبال

در میان یک نسل طلایی ، مدیر جان هردمن باید از میزان موفقیت تیمش در این اواخر راضی باشد ، و با پیروزی های‌ متوالی برابر هائیتی 3-0 و 1-0 در دو بازی گذشته خود را بـه مرحله شش ضلعی مقدماتی جام جهانی 2022 رساند. مسابقات.

این تیم نسبت بـه روند 6 بازی پیروزی فعلی خود با نتیجه 31-1 از حریف خود پیشی گرفته اسـت ، که نشان می‌دهد این تیم با گزینه های‌ حمله و یک عمق بسیار زیاد طرف اسـت که شاید در تاریخ این تیم هرگز دیده نشده اسـت.

تعدادی از بازیکنان این تیم سابقه حضور در جام طلای قبلی را دارند ، در حال حاضر بسیاری از انها در تیم های‌ لیگ برتر ، لیگ برتر و پرتغال در نقش های‌ برجسته ای برای باشگاه های‌ خود بازی میکنند.

این تورنمنت بـه عنوان یک آزمایش خوب برای حرکت کانوکس بـه مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی عمل می کند ، جایی که آنها با هفت کشور قدرتمند و باتجربه CONCACAF روبرو می‌شوند ، که شش کشور در حال حاضر بالاتر از انها هستند طبق FIFA World Rankings.

کانادایی ها از سال 2019 در برابر تیمی از منطقه CONCACAF شکست نخورده اند ، و حتی اگر در بیشتر موارد با عده ای از طرف های‌ پست اواخر روبرو شده باشند ، دفاع انها مثل همیشه مستحکم بوده اسـت ، فقط چهار شوت بـه سمت دروازه اجازه داده اسـت پنج مسابقه قبلی انها ، برگزاری جزایر کیمن و آروبا هر دو ضربه صفر بـه دروازه.فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

عملکرد تیم مارتینیک در بازی های فوتبالی

مارتینیک که سومین حضور پیاپی خود را در جام طلا تجربه میکند ، نشان داده اسـت که انها با عده ای از تیم های‌ برتر منطقه در این مسابقات قرار دارند ، اما آنها هنوز ثابت نکرده اند که می توانند در یک رویداد مهم مانند این یک نمایش قدرتمند داشته باشند. .

روی کاغذ ، کانادا در مقایسه با کشور کوچک فوتبال کارائیب طرف برتر اسـت. با این حال ، مدیر ماریو بوکالی بـه بازیکنان خود یادآوری میکند که آنها در این رقابت چقدر در برابر کانوکس ظاهر شده اند ، آنها در مرحله گروهی در سال 2013 انها را شکست داده و در چهار جلسه جام طلای خود فقط یکبار در زمان عادی بـه انها باخته اند.

با وجود این که مدت زیادی از بازی انها در یک مسابقه می گذرد ، آنها در لیگ ملت های‌ CONCACAF مقاومت زیادی نشان دادند ، در حالی که در پنج مسابقه خود فقط یکبار شکست خوردند ، مقابل هندوراس ، که در این مسابقات سوم شد.

در جام طلای 2019 انها تمام توانایی خود را در اختیار قهرمان نهایی کشور کشور مکزیک قرار دادند و در بازی ای که می توانست انها را بـه یک هشتم نهایی برساند با نتیجه مثبت 3-2 شکست می‌خورد.

اکثر تیم انها بـه صورت محلی در کشور جزیره مارتینیک فرانسه بازی میکنند ، بنابراین باید در زمین کاملاً درک کنند.انها بـه تجربه بازیکنانی مانند پاتریک برنر و کوین فورچون که در فرانسه برای تیم های‌ نیمس و اوکسر بازی میکنند ، تکیه خواهند کرد و برنر در این رقابت اخیر تجربه بالاترین پرواز را دارد.فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

عملکرد تیم کانادا در بازی های فوتبالی

مهاجم کانادایی سایل لارین در فصل گذشته در سوپرلیگ ترکیه با 19 گل دومین گلزنی بود و بـه بشیکتاش کمک کرد تا این عنوان را از آن خود کند.لارین با 15 گل در رده پنجم تمام گلهای کانادا قرار دارد ، فقط یک گل کمتر از لوکاس کاوالینی ، مهاجم ونکوور ویتکپس که فقط در 22 بازی 16 گل دارد.برای ورود کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.

عمق حمله کانادا در این رقابت مورد آزمایش قرار خواهد گرفت زیرا بهترین گلزن و برنده کفش طلای انها در جام طلای دو سال پیش جاناتان دیوید در این مسابقات شرکت نخواهد کرد ، زیرا یک فصل طولانی را با لیل پشت سر گذاشته و بـه انها کمک می کند عنوان لیگ 1 را بدست آورند.

آلفونسو دیویس پس از این که گلزن مشترک مشترک این مسابقات در سال 2017 از ناحیه مچ پا از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد ، از ترکیب کانادا محروم شد.همچنین اسکات آرفیلد ، میلان بورجان و دومین بازیکن سرپوشیده انها آتیبا هاچینسون در این تورنمنت برای کانادا غایب خواهند بود .فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

استفان ابائول ، هافبک مارتینیک فقط بـه یک هدف نیاز دارد تا تنها در جایگاه پنجم تمام کشورش قرار گیرد ، در حال حاضر حتی استیو گوستان ، مهاجم 9 ساله ، مهاجم سابق اسـت .دروازه بان پیشکسوت لوئیک چاووت 11 بازی آخر را برای کشورش آغاز کرده اسـت ، از اکتبر 2018 ، از جمله بازی افتتاحیه این رقابت ها دو سال پیش در مقابل کانادا ، که با 12 شوت روبرو شد و چهار بار دریافت کرد.

هافبک دانیل Herelle در سومین تورنمنت متوالی خود برای مارتینیک بازی خواهد کرد و تیم را با 77 بازی ملی هدایت میکند ، 15 بازی بیشتر از هم تیمی خود ، مدافع Sebastien Cretinoir .

ترکیب احتمالی کانادا:
Crepeau؛ هنری ، ویتوریا ، کندی ، جانستون ، پیت ، اوسوریو ، کی ، فریزر ، بوکان ، پاشر

ترکیب ابتدایی احتمالی مارتینیک:
Chauvet؛ کامیل ؛ دندون ؛ کرتینوآر ؛ ویتولین ؛ Herelle ؛ ایزاک؛ Jougon ؛ Abaul ؛ Fortune ؛ رودخانه

پیشبینی : کانادا 3-0 مارتینیک
کانادا با داشتن بازیکنانی که هم در باشگاه و هم در تیم عالی عمل کرده اند ، یکی از مهاجمان قدرتمندترین تیم های‌ حمله را در خارج از کشور دارد و آنها ثابت کرده اند که میتوانند از پس شرایط فشار برآیند و تنها دو بازی از 13 بازی اخیر خود را از دست بدهند.فرم تبانی بازی فوتبال مارتینیك و کانادا +‌ بونوس ۱۰۰ درصد و رایگان

ورود به سایت معتبر پیش بینی فوتبال

طبق بررسی هایي که داشتیم بهترین سایت پیشبینی فوتبال را برای شـما در لینک سبز رنگ پایین صفحه قرار دادیم و مارتینیک یک سال و نیم اسـت که یک مسابقه رقابتی انجام نداده اسـت و در حالی که انها از چهار مسابقه اخیر خود تنها یک باخت داشته اند پس برای ورود کافیست که بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت