مرگ مرموز رپر زن امریکایی در سن 26 سالگی (+عکس و بیوگرافی)

مرگ مرموز رپر زن امریکایی در سن 26 سالگی (+عکس و بیوگرافی)

کشته شدن رپر زن معروف امریکایی 

کشور امریکا تعداد رپر های بسیار زیادی دارد و در همین حین همه این خواننده ها مرد نیستند و دختر و زنان زیادی هستند که در زمینه رپ در امریکا فعالیت دارند در ادامه با مرگ مرموز رپر زن امریکایی در سن 26 سالگی (+عکس و بیوگرافی) هاتم بت را دنبال نمایید .

مرشد سابق و همکار رپ گوچی مانه تایید کرد، رپر نوظهور Enchanting در سن 26 سالگی پس از اینکه طبق گزارش ها تحت حمایت زندگی قرار گرفته بود، درگذشت.هیت‌ساز 44 ساله «در آسمان از خواب بیدار شو»، روز سه‌شنبه در ادای احترامی در رسانه‌های اجتماعی، در سوگ مرگ شاگرد سابقش که نام اصلی او «چنینگ نیکول لری» بود، سوگواری کرد.

موسس 1017 Records عکسی از او در اینستاگرام نوشت: «خیلی ناراحت‌کننده است که باید R.I.P را به چنین بانوی جوان بزرگی که یک ستاره واقعی است بگویم، دلمان برای شما تنگ شده است Chant @luvenchanting 😢 💔».

مرگ مرموز رپر زن امریکایی در سن 26 سالگی (+عکس و بیوگرافی)

مرشد سابق او گوچی مان تایید کرد که رپر Enchanting در سن 26 سالگی پس از اینکه طبق گزارش ها تحت حمایت زندگی قرار گرفته بود، درگذشت.@luvenchanting/اینستاگراماین ستاره نوظهور پس از اینکه خانواده‌اش او را پس از اینکه روز قبل بیهوش شد، او را قطع کردند، درگذشت.

کری آندروود به طرز وحشیانه ای در زیر باران شدید در جشنواره موسیقی کانتری کارولینا از روی صحنه سقوط می کند.راب اشنایدر، کمدین، ویل اسمیت را با شعارهای تند رادیویی به شدت مورد انتقاد قرار می دهد: «پنهان کردن حقیقت او که واقعاً کیست».

یکی از نمایندگان تیم مدیریت او در بیانیه‌ای به The Shade Room گفت که خواننده رپ از کناره‌گیری رنج می‌برد و بیش از حد مصرف کرده است.او چهار روز گذشته به خانه من آمد تا تمیز شود. او تمام تلاش خود را کرد و من هر کاری از دستم بر می‌آمد برای کمک به او انجام دادم، او تلاش کرد.

مرگ مرموز رپر زن امریکایی در سن 26 سالگی (+عکس و بیوگرافی)

طبق پروفایل 1017 Records که هنوز در وب سایت این لیبل فعال است، این خواننده رپ سبک موسیقی خود را “trap-n-blues” توصیف کرد.او قبلاً پس از گفتن اینکه در روزهای ابتدایی زندگی حرفه‌ای‌اش شبیه «بچه کوچک» به نظر می‌رسید، درباره تغییر سبک صحبت کرد.

رپر Gucci Mane در حال اجرای روی صحنه در جشنواره موسیقی TwoGether Land در دالاس، تگزاسگوچی مانه، 44 ساله، روز سه‌شنبه در ادای احترامی در رسانه‌های اجتماعی برای مرگ دستیار سابق خود عزاداری کرد.

عکس های داغ رپر معروف

او گفت: “من باید با صدایم راحت می شدم.” ماندن در استودیو و ضبط مداوم، به من کمک می کند سبکی را پیدا کنم که می توانم در آن خوب باشم.«سایر افراد می توانند با چیزهایی که من می گویم ارتباط برقرار کنند. من ممکن است در هر شرایطی به کسی کمک کنم، آنها می توانند به من گوش دهند و آرامش پیدا کنند.

Enchanting در سال 2020 با لیبل Mane’s 1017 Records امضا کرد و قبل از ترک این لیبل در سال گذشته در 3 آلبوم تلفیقی ظاهر شد.این خواننده رپ در 18 سالگی و مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان شروع به دنبال کردن حرفه موسیقی کرد.

مرگ رپر معروف
Enchanting در طول اوج شهرت، آهنگ موفق خود را به نام “He Can’t Reach” منتشر کرد که در موسیقی متن فصل دوم سریال Rap Sh!t HBO پخش شد.”Luv Scarred/No Luv” آخرین آلبوم استودیویی او بود که در فوریه 2023 منتشر شد.

خواننده رپ متولد فورت ورث که به خاطر آهنگ های موفقش مانند «Track & Field» و «No Luv» شهرت دارد. موسیقی او تا فوریه 2023 بیش از 500000 شنونده در Spotify برای او به ارمغان آورده است. او بسیاری از عکس های مدلینگ و به روز رسانی های موسیقی خود را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

او قبل از انجام موسیقی، تشویق کننده، ورزشکار بود و حتی برای مدتی مو و ناخن کار می کرد.موزیک ویدیو آهنگ “Track & Field” او بیش از 4 میلیون بازدید در یوتیوب داشته است. رپ یک پیشرفت جدیدتر برای او است، زیرا او شروع به خواندن موسیقی R&B کرد.

نام اصلی او چانینگ نیکول لری است. او در واقع در آلمان به دنیا آمد، زیرا پدرش در زمان حضور در نیروهای مسلح در آنجا مستقر بود.او با 1017 Records قرارداد امضا کرده است، یک لیبل متعلق به و توسط نماد رپ Gucci Mane. او همچنین در برخی از ترانه های او نقش داشته است.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت