مرگ مرموز زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

مرگ مرموز زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

عکس هایی از زیباترین زنان بدنساز 

سینتیا گلدانی، بدنساز زن در 36 سالگی پس از بیماری ذات الریه درگذشت . دنیای بدنسازی رقابتی اخیراً خبر ناراحت کننده ای دریافت کرد.روز چهارشنبه، Musclecontest International اعلام کرد که رقیب Cintia Goldani پس از یک مبارزه با ذات الریه درگذشت.

او 36 ساله بود.به گزارش دیلی میل، این حساب کاربری در بیانیه ای نوشت: «با درد و اندوه فراوان، بدین وسیله به اطلاع شما می رساندم که ورزشکار فیگور حرفه ای @cintiagoldanipro به دلیل عوارض ناشی از ذات الریه درگذشت. سینتیا فرشته ای به شکل انسان بود. خدا در بهشت ​​نیاز به پشتیبان داشت.»

سینتیا گلدانی فقط 36 سال داشت. اینستاگرام/cintiagoldaniproپت مک آفی ESPN را به دلیل اهدای جایزه شاهزاده هری به نام سرباز فقید NFL: “تلاش برای عصبانی کردن مردم” شکسته است.صحبت از اعزام کاپیتان رنجرز به این تیم کنفرانس شرقی در حال افزایش است

تالار مشاهیر بیسبال، MVP در 86 سالگی درگذشتاین حساب اضافه کرد که گلدانی مجری رده “فیگور” مسابقات بدنسازی زنان خود بود که آخرین مسابقه از 20 تا 21 جولای در کوریتیبا برزیل برگزار می شود.رویداد بزرگ‌تر مسابقات بین‌المللی عضله برزیل نیز برای همان تاریخ در نظر گرفته شده است، و به رقبا این شانس داده می‌شود که برای مسابقات حرفه‌ای و المپیا واجد شرایط شوند.

مرگ مرموز و عجیب زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

به گزارش باربند، گلدانی سال گذشته در رده “فیگور” مسابقات برزیل در رده دهم قرار گرفت.به گفته برگزارکنندگان رویداد Musclecontest Brasil در ماه جولای، سینتیا گلدانی، اهل ریو گرانده دو سول، روز چهارشنبه بر اثر آمبولی ریه درگذشت.

پیج اینستاگرامی مرگ مرموز و عجیب زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

اینستاگرام/cintiagoldaniproطبق پست 30 آوریل از حساب اینستاگرام وابسته، به نظر می رسد گلدانی یک سرویس مربی بدنسازی را برای کمک به مشتریان با ژست های خاص خود راه اندازی کرده است، خدماتی که “تخصص تمرینات زنانه با عملکرد و تکامل ثابت” است.

گلدانی اخیراً در 17 ژوئن در حساب شخصی خود پستی ارسال کرده بود که در آن می توان او را در حال افزایش جانبی کابلی مشاهده کرد.

گلدانی همچنین برای یک “رویداد بدنسازی آماتور” در ریو گراند دو سول، برزیل در 12 اکتبر تبلیغ کرده بود.

شریک گلدانی، گوستاوو سزار جی سی، ادای احترامی را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد.”این آخرین عکسی است که من از شما در گوشی خود دارم و اینگونه می خواهم شما را برای همیشه به یاد داشته باشم!” به گزارش دیلی میل، این بدنساز برزیلی نوشت. “خوشحال و با آن انرژی فوق العاده، تو بهترین انسانی بودی که من تا به حال در جهان دیدم!

“کاش می توانستم از تو برای تمام کارهایی که برای من انجام دادی تشکر کنم، اما هر روز وقتی غروب خورشید را ببینم از تو تشکر خواهم کرد … متشکرم سینتیا، تو از عشق واقعی خالص ساخته شده ای و خدا خواست که تو را به او نزدیک تر کنی و از او دور شوی. این شر دنیا می‌خواستم مثل همیشه با تو خوشحال باشم.»

دلیل مرگ ناگهانی ورزشکاران

روز مرگ ناگهانی در ورزش برای افراد زیر 40 یا 50 سال، عمدتا به وجود بیماری‌های قلبی (غیر از تنگی عروق) بستگی دارد. برای افرادی که در این بازه سنی قرار دارند، یکی از شایع‌ترین بیماری‌هایی که می‌تواند در نهایت منجر به مرگ ناگهانی در ورزشکاران گردد، بیماری کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک قلبی نام دارد.

پیج اینستاگرامی مرگ مرموز و عجیب زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

بیماری کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک قلبی از جمله بیماری‌های قلب و عروقی است که به صورت ژنتیکی به فرد منتقل می‌شود. طی این بیماری، در چیدمان سلول‌های عضله قلب تغییرات محسوسی ایجاد می‌گردد. وقتی نحوه چیده شدن سلول‌های قلب تغییر می‌کند، ساختار قلب دستخوش تغییراتی خواهد شد.

که عبارت‌اند از:

• تغییر ضخامت عضله قلب

• تغییر رفتار قلب از نظر الکتریکی و ضربان

در واقع، هنگامی که سلول‌های قلب دچار به هم ریختگی نظم طبیعی می‌شوند، ضخامت قلب زیاد می‌شود. در نتیجه سلول‌ها به مرور از بین رفته و یک نسج مرده یا اسکار از خود به جای می‌گذارند. به این ترتیب، زمینه برای ایجاد جریان‌های الکتریکی غیرطبیعی در قلب فراهم می‌شود. این حالت به معنای ایجاد کانون‌های آریتمی‌های قلبی و بروز اختلال در ضربان قلب خواهد بود.

شکل‌گیری جریان‌های الکتریکی غیرطبیعی و کانون‌های آریتمی قلبی در بیماری کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک قلبی، در هنگام ورزش مشکل ساز خواهند شد. در اصل، این جریان‌ها و آریتمی‌ها در هنگام ورزش تشدید می‌شوند.

علت این موضوع، ترشح و آزاد شدن مقدار زیادی از کاتکولامین‌ها و اپی نفرین در هنگام ورزش کردن است. این مساله می‌تواند جریان‌های غیرطبیعی را شدت داده و منجر به بروز نوعی آریتمی خطرناک در ورزشکار شوند.

تاکی کاردی بطنی، فیبریلاسیون دهلیزی و فیبریلاسیون بطنی با خطر ایست قلبی در ورزشکاران چند نمونه از خطرناک‌ترین انواع آریتمی هستند که در چنین شرایطی به وجود می‌آیند. این نوع اختلالات در نهایت منجر به ایست قلبی و مرگ ناگهانی در ورزش خواهند شد.

مرگ مرموز و عجیب زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

برای افرادی که در اثر بیماری کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک قلبی، دچار ایست قلبی در زمین ورزش می‌شوند، لازم است عملیات احیا در سریع‌ترین زمان ممکن انجام گیرد. در این صورت، فرد می‌تواند از عوارض این حالت خطرناک و ایست قلبی در امان مانده و نجات یابد.

دلیل مرگ ناگهانی ورزشکاران

هر چه سرعت انجام اقدامات احیا بالاتر باشد، احتمال نجات فرد از مرگ بیشتر خواهد بود. چنانچه بین زمان ایست قلبی و عملیات نجات، وقفه زیادی وجود داشته باشد، مرگ ناگهانی در ورزشکار اجتناب ناپذیر خواهد بود.اما افرادی که قرار است در آینده ورزش‌های حرفه‌ای یا ورزش‌های سنگین انجام دهند، لازم است پیش از شروع، از نظر سلامت قلب یا وجود بیماری‌های قلبی خاص بررسی شوند.

در این بین، بررسی و تشخیص وجود یا عدم وجود بیماری کاردیومیوپاتی هیپرتروفیک قلبی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا در صورت تایید وجود این بیماری، لازم است فرد از انجام ورزش‌های سنگین و سریع اجتناب نماید. در غیر این صورت، ممکن است در نهایت منجر به آریتمی و مرگ ناگهانی در ورزشکار گردد.

یکی دیگر از بیماری‌هایی که می‌تواند ایست قلبی در هنگام ورزش کردن را در پی داشته باشد، بیماری عروق کرونر است. بیماری عروق کرونر عبارت است از غیرطبیعی بودن محل جدا شدن رگ‌های خونی قلب. این یعنی مسیر رگ‌هایی که خون را به قلب می رسانند، به شکل غیرطبیعی از یکدیگر جدا شده‌اند.

بیماری عروق کرونر اختلالی است که از زمان تولد در فرد شکل گرفته و به صورت مادرزادی بروز می‌کند. این بیماری برای ورزشکارانی که ورزش‌های سنگین انجام می‌دهند می‌تواند با آریتمی یا مرگ ناگهانی در ورزش خود را نشان دهد.

مرگ دردناک ورزشکاران و بدنسازان معروف

علاوه بر دو گروه یاد شده در بالا، علل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند مرگ ناگهانی در ورزش را به دنبال داشته باشند. عفونت‌های ویروسی و میوپاتی‌های قلبی از انواع شایع آن‌ها به حساب می‌آیند. در اثر وجود این اختلالات، عضله قلب دچار التهاب شدید می‌شود و در نهایت باعث مرگ ناگهانی در ورزش خواهد شد.

مرگ دردناک ورزشکاران و بدنسازان معروف

شدت این التهاب‌ها می‌تواند از خفیف تا شدید تغییر کند و آریتمی‌های قلبی را به وجود آورد. این در حالی است که گاهی فرد حتی از وجود این بیماری‌ها اطلاعی ندارد. بیماری‌های دریچه‌ای، بیماری‌های مربوط به عروق قلب و تنگی عروق نیز از علل دیگر بروز آریتمی و مرگ ناگهانی در ورزش به حساب می‌آیند. برای افرادی که در سنین بالای 40 تا 50 سالگی قرار دارند، تنگی عروق و بیماری عروق کرونر شایع‌ترین دلیل بروز مرگ ناگهانی در هنگام ورزش خواهد بود.

بدنساز خوش اندام

مرگ مرموز و عجیب زن بدنساز معروف با اندامی جذاب (+عکس)

در هر حال، بر اساس نظر متخصصین قلب از جمله دکتر محمود افتخار زاده، برای همه افرادی که قصد شروع ورزش‌های حرفه‌ای را دارند. لازم است وضعیت سلامت قلب خود را بررسی نمایند.این مساله به طور خاص، برای افرادی که در سنین بالای 40 سال قرار دارند و یا پیش از این ورزش منظم نداشته‌اند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بر اساس نظر دکتر محمود افتخار زاده، وجود بیماری‌های نهفته قلبی که گاهی حتی فرد از وجود آن‌ها اطلاعی ندارد، می‌تواند در نهایت منجر به مرگ ناگهانی در ورزشکار گردد.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت