ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس)

ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس)

انواع ازدواج ها و طلاق های عجیب در دنیا 

زن و مرد امریکایی که تازه ازدواج کرده بودند بعد از هفت روز طلاق گرفتند انها افراد معروفی هستند و دلیل اینکار را در ادامه میگویند پس با ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس) همراه هاتم بت باشید . 

ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس)

مارک لبت، ستاره چیس و دوست دخترش هیلی پالمر، اندکی پس از جشن یک سالگی اعلام کردند که از هم جدا شده اند.پالمر روز شنبه (25 مه) در استوری اینستاگرام خود این خبر را اعلام کرد و نوشت: «با کمال تاسف اعلام می کنم که خودم و مارک راه های جداگانه خود را رفته ایم.ما بهترین سال را با هم داشتیم و من واقعاً برای او بهترین ها را برای آینده آرزو می کنم.من میرم تا به تیلور سویفت گوش کنم.

درست بیش از یک هفته پس از آن بود که این زوج تصاویری از خود را در حال لذت بردن از یک سالگرد یک سالگی در یک ساحل منتشر کردند و این تصاویر در 16 مه در سایت رسانه های اجتماعی آپلود شد.Labbett که بیشتر به عنوان قهرمان مسابقه The Beast در برنامه مسابقه ITV The Chase شناخته می شود، قبلاً گفته بود که او مردی بسیار خوش شانس است که با این مرد 42 ساله رابطه دارد.

او در مورد رابطه اش گفته بود: “یعنی به او نگاه کن.”من مدام متوجه می‌شوم که «صبر کن، واقعاً داریم بیرون می‌رویم؟».

«نمی‌خواهم او را سرخ کنم، اما 15 سال پیش معلم ریاضی بودم، 29 ساله بودم.”من مرد بسیار بسیار خوش شانسی هستم. شغلی را که برای انجام آن به دنیا آمده بودم و در هیلی، کسی را دارم که همه آن را با او به اشتراک بگذارم.”

لابت همچنین پالمر را به عنوان یکی از دلایل کاهش وزن خود معرفی کرده بود و کویزر ماهر 10 سنگ را از دست داد و گفت که بخشی از آن پیوستن به دوست دخترش در باشگاه همراه با برخی تغییرات دیگر در سبک زندگی است.

پالمر همچنین گفته بود که واقعاً The Chase را تماشا نکرده است، و توضیح داده بود که وقتی واقعاً در تلویزیون پخش می‌شد، «هرگز داخل» نبود، اما او Labbett را در Beat the Chasers دیده بود و بسیار تحت تأثیر قرار گرفت.

حق طلاق چیست؟

«حق طلاق» ذاتا متعلق به مرد است و ابدا قابل انتقال نیست و آن چیزی که در میان مردم تحت عنوان دادن حق طلاق به زن مصطلح است ماهیتا وکالت زوج به زوجه برای مطلقه کردن خود است، بنا بر این حتی اگر زوجین به نحوی در سند ازدواج یا در قراردادی میان خود توافق به دارا شدن زوجه نسبت به حق طلاق کنند، توافقشان باطل و بی اثر است مگر اینکه دادگاه این طور تفسیر کند که قصد واقعی آن ها از این توافق همان وکالت زوجه در طلاق بوده است.

انواع ازدواج ها و طلاق های عجیب در دنیا 

برخی از زنان در مواجهه با این بحث ترجیح می‌دهند هیچ موضعی نگیرند تا این‌طور برداشت نشود که «طرف اهل زندگی نیست»!اما بیشتر مواقع، دادن حق طلاق به زن، با این سوءبرداشت همراه است که حق مضاعفی است که مردان از سر لطف یا با گیر افتادن در شرایط ازدواج می‌پذیرند یا همانند کالاهای لوکسی که برای ازدواج‌های امروزی و مدرن رد و بدل می‌شود، می‌تواند در میانه خواسته‌های متعدد طرفین در جایی گنجانده شود. اما بررسی وضعیت پرونده‌های طلاق در دادگاه‌ها و حق طلاق در کم ترین زمان ممکن نشان می‌دهد بازی تعیین مهریه‌ گزاف و فراموش کردن روابط متناسب حقوقی در قرارداد ازدواج، نهاد خانواده را با بن‌بست‌های پیچیده‌تری مواجه کرده است.

در نظام حقوقی ازدواج در ایران، حق طلاق به‌طور مطلق با مرد است، مگر در شروط دوازده‌گانه آن همچون استنکاف شوهر از دادن نفقه، جنون مرد، ترک خانه از جانب مرد به مدت شش ‌ماه بدون عذر موجه و… اینکه حق طلاق برای زن منوط به شرایط خاصی است که در قانون آمده است، نشان می‌دهد که قانون‌گذار نه‌تنها زن را از حق انسانی و مسلم خود محروم کرده، بلکه با بی‌منطقی، اساساً زن را فاقد صلاحیت برای تشخیص و تصمیم‌گیری برای پایان دادن به رابطه و ازدواج دانسته و این موضوع نه‌تنها تبعیضی آشکار است، بلکه ناشی از نگاه فرودستانه و غیرانسانی به زن از جانب جامعه‌ مردسالار است.

زنان آگاه از حقوق خود و مردان آزاده و عدالت‌خواه که نگاه انسانی به پیوند ازدواج دارند، می‌توانند تا حدود کمی این قوانین تبعیض‌آمیز را با تعیین شروطی در ضمن عقد به چالش بکشند. از جمله حق ادامه تحصیل، حق انتخاب مکان زندگی، حق اشتغال و حق خروج به‌دفعات از مرزهای کشور و البته حق طلاق.

حق طلاق باید به شکل وکالت‌نامه‌ محضری بلاعزل تنظیم شود تا در محاکم قضایی قابلیت اجرایی پیدا کند. در این رویه، موافقت مرد با دادن حق طلاق به زن در قالب تنظیم سندی است که باید در یکی از دفاتر اسناد رسمی و با عنوان وکالت‌نامه انجام شود.مشورت با وکیل متخصص خانواده نقش مهمی در مسئله ی حق طلاق در کم ترین زمان ممکن خواهد داشت.

ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس)

این وکالت‌نامه یکی از متعلقات حقوقی است که بر عقد ازدواج واقع می‌شود. این حق به معنای سلب اختیار شوهر از اعمال حق طلاق نیست. بنا بر آرای آیت‌الله مطهری در کتاب نظام حقوقی زن در اسلام، از نظر فقه اسلامی و قانون مدنی ایران، حق طلاق به‌صورت حقی طبیعی برای زن وجود ندارد، ولی به‌صورت حقی قراردادی و تفویضی می‌تواند وجود داشته باشد (که منظور همان تنظیم قرارداد محضری است).

حق طلاق چیست؟

به گفته The Sun، ستاره The Chase «زمانی دوست داشتنی» با پالمر سپری کرد، اما این زوج «چیزهای متفاوتی را از رابطه می خواستند».آنها به نقل از یک “منبع” ادعا کردند: “او دوست دارد لباس بپوشد و به مهمانی ها و رویدادهای نمایشی برود، در حالی که او ترجیح می دهد در خانه بماند.

مارک احساس کرد برای موفقیت طولانی مدت فاصله سنی زیادی بین آنها وجود دارد. آنها هنوز دوستانه هستند.”مارک به دور از کار خود در تلویزیون و فیلمبرداری، از یک زندگی آرام و گذراندن وقت با پسرش لذت می برد. او هنوز امیدوار است که بتواند روزی با کسی ملاقات کند که با او زندگی کند.”

ظاهراً لابت در ابتدا با کارت طلایی توبی کاروری پالمر را جلب کرده بود.هیولا گفت که او پس از یک ازدواج آشکار شکست خورده با دوست دخترش “بسیار خوشحال” اس
مارک لبت، ستاره چیس، در مورد رابطه خود صحبت کرد و اعتراف کرد که “باور نمی کند” با دوست دخترش است.

او که به عنوان “جانور” از برنامه مسابقه ITV نیز شناخته می شود، می گوید که “مرد بسیار خوش شانسی” است.این مرد 58 ساله از سال 2009 یکی از تعقیب کنندگان برنامه ای بود که توسط بردلی والش میزبانی می شد.

در طول همه‌گیری کووید-19 در سال 2020، لبت از همسرش کتی، که پسر پنج ساله‌اش لارنس است، جدا شد.او و کتی (پسر عموی دومش) در سال 2014 با هم ازدواج کردند. او قبلاً در مورد رابطه او صحبت کرده بود و اینکه سعی کرده بود با او ازدواج کند اما نتیجه نداد.

و اکنون لبت با هیلی پالمر 42 ساله بسیار خوشحال است.او نه ماه پیش با خبرنگار سرگرمی GB News شروع به ملاقات کرد.و در حالی که او در لندن زندگی می کند، ستاره The Chase در روترهام نزدیک به لارنس می ماند.

ازدواج زوج معروف در تلویزیون و طلاق زودهنگام

این زوج اولین بار در مراسم جوایز تلویزیون ملی ملاقات کردند و ظاهراً او با نشان دادن کارت طلایی توبی کاروری، او را جذب کرد – بله، کارت آرزویی که به مردم اجازه می‌دهد به صورت رایگان در زنجیره شام بریان غذا بخورند.

ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس)

لابت اغلب توسط پالمر به سان می‌گوید: «یعنی به او نگاه کن.

من مدام متوجه می شوم که «صبر کن، واقعاً داریم بیرون می رویم؟».

من نمی خواهم او را سرخ کنم، اما 15 سال پیش معلم ریاضی بودم، 29 ساله بودم.

“من مرد بسیار بسیار خوش شانسی هستم. من شغلی را که برای انجام آن به دنیا آمده بودم و در هیلی، کسی را دارم که همه آن را با او سهیم شوم.»

تعقیب کننده اغلب با کاهش وزن باورنکردنی خود طرفداران را شگفت زده می کند، زیرا در سال های اخیر 10 سنگ عظیم را از دست داده است.

پیج اینستاگرام زن و شوهری که در یک هفته طلاق گرفتند

اینستاگرام/@markthebeastlabbett

پالمر قبلاً نیز درباره این موضوع صحبت کرده و گفته است: “او باورنکردنی به نظر می رسد، من به او افتخار می کنم. او واقعاً خوب به نظر می رسد.”

ازدواج زوج معروف در تلویزیون و طلاق زودهنگام

اما البته، لابت همچنان عشق خود را به غذا حفظ کرده است و در مصاحبه به شوخی گفت: «مهمترین قانون این است که ما واقعاً خوب هستیم.

اما قانون طلایی ما این است که تراشه ها را به اشتراک نمی گذاریم. ممکن است موقعیت عجیبی با یک بشقاب اشتراکی وجود داشته باشد، اما ما این بحث را داشتیم.

“من به ترافل و سیب زمینی سرخ کرده پارمزان اعتقاد زیادی دارم، در حالی که هیلی یک دختر چیپس درشت است.”

لبت که قبلاً با والدین پالمر ملاقات کرده بود، گفت که “هر دو با هم واقعاً خوشحال هستند”.

گزارشگر جی‌بی‌نیوز با همکارهایش چیزر ملاقات کرده است و می‌گوید: «من با سایر چیزرها آشنا شدم – آن واقعاً باعث شد که احساس خوبی داشته باشم.

ما با هم بیرون رفته‌ایم و خیلی خوب کار می‌کنیم.»

یکی از کویزرهای مورد علاقه کشور توضیح داده است که چگونه توانست وزن زیادی از دست بدهد، تا جایی که از اولین باری که روی صفحه نمایش ما ظاهر شد، 10 سنگ از دست داده است.در The Chase، Mark ‘The Beast’ Labbett به این نام خوانده می شود زیرا نام خانوادگی او شبیه ‘La Bete’ است، که نام مستعار او فرانسوی است.

اما برای بینندگانی که کمتر به زبان فرانسوی مسلط هستند، این اشاره به اندازه نسبتاً ابهت‌انگیز او نیز هست، به طوری که لابت در ارتفاع حیرت‌انگیز 6 فوت 6 ایستاده است. و در سنگین‌ترین لحظه‌اش، 29 سنگ وزن داشت.

این مرد 58 ساله که قبل از حضورش در The Chase در برنامه های مسابقه ای مانند Mastermind و Who Wants to Be a Millionaire حضور داشت؟ به‌عنوان یک شرکت‌کننده، از سال 2009 به‌عنوان یکی از آزمون‌های نمایش ITV روی صفحه‌های ما حضور داشته است.

او پس از تشخیص دیابت نوع 2 تصمیم به لاغری و اصلاح رژیم غذایی خود گرفت و سه انتخاب اصلی سبک زندگی خود را برای لاغری نام برد.لبت در صحبت با سان، بستن نوار معده را رد کرد و گفت که “وسوسه شده” اما گفت که “برای من بی فایده است” زیرا مصرف زیاد شکر بخش عمده ای از وزن او را تشکیل می دهد.

او در نهایت به عنوان بخشی از تلاش‌هایش برای کاهش وزن، کمتر غذا می‌خورد، زیرا توضیح داد که مردم به او می‌گویند متوجه شده‌اند که «من کسری از چیزی را که معمولا می‌خورم می‌خورم».چیز دیگری که به لبت کمک کرده است بیشتر به باشگاه می رود، زیرا شریک زندگی او هیلی پالمر ویدیوهایی از تمرین او را به اشتراک می گذارد.او نوشت که او «صبح‌ها با من شروع به آمدن به ورزشگاه کرد» و نتایج کار سخت او طرفداران The Chase را شگفت‌زده کرده است.

پیج اینستاگرام زن و شوهری که در یک هفته طلاق گرفتند

ازدواج و طلاق زن و مردی در یک هفته به دلیل عجیبی (+عکس)

رژیم غذایی بهتر و رفتن به باشگاه تنها چیزهایی در مورد سبک زندگی لابت نیست که به نظر او به آنها کمک کرده است، زیرا ستاره شوی مسابقه گفت که سگش بالو “مربی شخصی” او بوده است.او توضیح داد که داشتن سگ به این معنی است که او “فعالیت بیشتری انجام می دهد” و همه اینها کمک می کند.

بنابراین، اگر می‌خواهید کمی وزن کم کنید، کمتر غذا بخورید، بیشتر به باشگاه بروید و سگی بخرید که شما را مجبور به سرپائی کند.هیلی پالمر، دوست دختر مارک لبت، “قاعده طلایی” این زوج را تایید کرده است که باعث می شود رابطه آنها به نتیجه برسد.

کویزر 58 ساله و مجری تلویزیونی او در اوایل سال جاری رابطه خود را به طور عمومی اعلام کردند، پالمر 42 ساله به شوخی گفت که تحت تأثیر لبت قرار گرفته است و کارت طلایی توبی کاروری را نشان داد که “در تلاش است او را به دست آورد.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت