عشوه های عجیب الهام عرب مدلینگ ایرانی با لباس ورزشی (+عکس)

عشوه های عجیب الهام عرب مدلینگ ایرانی با لباس ورزشی (+عکس)

عکس های بدون حجاب الهام عرب

الهام عرب یکی از سلبریتی های معروف ایرانی میباشد و در زمینه مدلینگ و اندام سازی زنان در ایران فعالیت دارد او در اینستاگرام خود استوری های عجیب و بدون عجاب از خودش میگذارد در ادامه با عشوه های عجیب الهام عرب مدلینگ ایرانی با لباس ورزشی (+عکس) هاتم بت را دنبال نمایید .

الهام عرب با انتشار عکس های جدیدی از خودش صفحه شخصی اش را بروز کرد.

عشوه های عجیب الهام عرب مدلینگ ایرانی با لباس ورزشی (+عکس)

الهام عرب نوشت:

استیو جابز میگوید وقتی۱۷ سال بیشتر نداشت، از روزنامه ای که در اتاقش بود جمله ای خواند که زندگی را برای همیشه متحول کرد، آن جمله این بود ”طوری زندگی کنید که انگار امروز آخرین روز زندگی تان است.”

استیو جابز در میانسالی با اینکه از بیماری سرطان در عذاب بود همچنان سخت کار میکرد. او دلیل کار کردنش را چنین توضیح میداد : «من فکر میکنم امروز آخرین روز زندگی ام هست و میخواهم تمام کارهایی که میتوانستم برای این دنیا و رویاهایم انجام داده باشم.»

عکس های بدون حجاب الهام عرب

الهام عرب کیست ؟

الهام عرب در سال ۱۳۶۸ متولد شد و فارغ التحصیل رشته حقوق است. او سال هاست که در عرصه مدلینگ فعالیت دارد.شروع معروفیت الهام عرب با حضور در برنامه ماه عسل احسان علیخانی اتفاق افتاد. او پس از حضور در این برنامه دنبال کنندگان بسیاری در اینستاگرام پیدا کرد و صفحه شخصی اش میلیونی شد.

الهام عرب در سال ۹۴ در قسمتی از برنامه ماه عسل که قصد معرفی برخی مشاغل را داشت به عنوان پوزر عروس (شخصی که استایل و نحوه رفتار عروس را به او آموزش می‌دهد) حاضر شد. این اولین بار بود که در رسانه ملی به حرفه ای نظیر مدلینگ آن هم با معرفی یک مدل که عکس های بی حجابش در اینترنت قابل دسترسی است پرداخته می‌شد.

دست اندرکاران برنامه اواسط برنامه الهام عرب را مجبور به حذف تمامی عکس‌هایش از اینستاگرام می‌کنند، اما گویا خیلی دیر شده بود و اسکرین شات‌ های گرفته شده از عکس های بی حجاب الهام عرب به سرعت دست به دست می‌شد. موضوعی که در نهایت به توبیخ احسان علیخانی و برنامه ماه عسل انجامید.

الهام عرب کیست ؟

عشوه های عجیب الهام عرب مدلینگ ایرانی با لباس ورزشی

او تا مدت کوتاهی پس از حضور در برنامه ماه عسل عکس بی حجابی از خود منتشر نکرد، اما خیلی زود به روند معمول خود بازگشت و یک سال بعد به همراه تعداد دیگری از مدل ها به خاطر انتشار عکس‌ های بی حجاب و غیرقانونی بودن مدلینگ بازداشت شد.

الهام عرب در سال ۱۳۶۸ متولد شد

الهام عرب که برای حضور در این جلسه حتی دستانش را با دستکش مشکی پوشانده بود در آغاز اعلام کرد که داوطلبانه در آنجا حاضر شده تا با انتقال تجربیاتش به دیگر زنان، آنها را از مرتکب شدن به اشتباهی که خودش انجام داده بر حذر دارد.

دلیل مشهوریت الهام عرب

عکس های لختی الهام عرب

دلیل مشهوریت الهام عرب

او گفت: من فکر می‌کنم همه انسان ها عاشق زیبایی و شهرت هستند و دوست دارند دیده شوند؛ اما مهم این است که به چه قیمت می خواهند دیده شوند و در مقابل دیده شدن چه چیزهایی را از دست می دهند. بازیگران سینما نیز دیده می شوند اما چیزی را از دست نمی دهند و حتی بسیاری از ارزش هایشان را هم حفظ می کنند اما یک مدل به تناسب این کار حجابش را از دست می دهد و شناخت و مشهور بودنش در ازای از دست دادن آبرویش است.

دلیل مشهوریت الهام عرب

عشوه های عجیب الهام عرب مدلینگ ایرانی با لباس ورزشی (+عکس)

الهام عرب در ادامه صحبت‌هایش در حضور دادستان تهران گفت: شبکه اینستاگرام یکی از مهمترین ابزارها برای به انحراف کشیده شدن جوانانی است که گمان می‌کنند مدل شدن و انتشار تصاویرشان در اینترنت، یک موفقیت است. در حالی که همه دختران آرزوی ازدواج و تشکیل خانواده دارند، اما همه می‌دانند که مردان و پسران اگرچه ممکن است با دختران این‌چنینی مرتبط شوند، ولی هرگز مایل به ازدواج با آنها نمی‌شوند.

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت