۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

پوکر یکی از بازی هایی اسـت که باید ذهن کاربر و حریف خودرا بسنجید و بعد با استراتژیک بازی کنید در ادامه با ۱۰ روش برای پیشگیري از بردهای حریف در بازی پوکر «برد تضمینی» سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

روش هایی برای محدود سازی حریف در پوکر 

«بازی درست یک دست یعنی بازی کردن با آن دقیقاً به همان روشی که اگر کارت‌های‌ سوراخ حریف خودرا می‌دانستید، بازی می کردید».چگونه در پوکر حریف خودرا محدود کنیم. البته، تا زمانی که حریف شما به خصوص بی خبر باشد، این هرگز در دنیای واقعی پوکر امکان پذیر نخواهد بود.۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

غالباً در حال بازی هستید و می‌شنوید که کسی می گوید “من تو را روی x گذاشتم، بنابراین زنگ زدم” یا “تو را روی y گذاشتم، بنابراین بلند شدم.” این روش اشتباهی برای فکر کردن در مورد دارایی های‌ حریف اسـت.

 

فراخوانی دستی Negreanu نادر اسـت.

 

شما به ندرت – اگر هرگز – قادر خواهید بود دست حریف خودرا تا همان دو کارتی که در دست دارد تعیین کنید .

 

در عوض، کاری که باید انجام دهید این اسـت که محدوده ای از دست ها را اختصاص دهید.

 

اما تعیین محدوده به حریف آنقدرها هم که به نظر میرسد آسان نیست. در ابتدای دست شما اطلاعات کمی دارید و دامنه دست او نسبتاً وسیع اسـت.

 

با بازی کردن دست، اطلاعات بیشتری دریافت می‌کنید و می‌توانید محدوده او را دقیق‌تر تعریف کنید. مثال:

 

بازی شش مکس آنلاین. پشته های‌ موثر 200 دلار; پرده $1/$2.

 

حریف شما روی دکمه بازی میانگین TAG شما را انجام می دهد. فرض کنید 18٪ از دست ها بازی کردند، 15٪ بالا بردن قبل از فلاپ.
شما J♥ J♣ دارید و از زیر تفنگ به 7 دلار افزایش می دهید.

 

دو بازیکن تماس میگیرند و شرور شما روی دکمه نیز تماس میگیردبـه دلیل لنگی، محدوده تماس او بسیار بزرگ اسـت – بسیار بزرگ تر از حد معمول

 

۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر «برد تضمینی»

بیایید فقط چند دقیقه وقت بگذاریم و به طور کامل به آن فکر کنیم. میتوانیم AA، KK، QQ و AK را حذف کنیم، زیرا این عقربه‌ها تقریباً همیشه قبل از فلاپ دوباره بالا می روند.۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

بخصوص بعید به نظر می رسد زیرا میانگین TAG شما نمی خواهد هیچ یک از آن چند طرفه را بازی کند. بنابراین، اگر شما جای آن برچسب روی دکمه بودید، با کدام دست تماس می گرفتید؟

 

خوب، دست هایی که چند طرفه خوب بازی میکنند. هنگام تخصیص یک محدوده، هرگز کاملاً دقیق نخواهد بود، اما میتوانیم به تقریب‌هایی برسیم. در این مرحله از عقربه میتوانیم محدوده او را به صورت زیر در نظر بگیریم:

 

AQ به AT

تبرها

K-Qs

K-Qo

K-Js

Q-Js تا 5-6s

J-9s تا 9-7s

TT-22

 

احتمال دست ها در پوکر

مسلماً، احتمال عده ای از آن ها بیشتر از بقیه اسـت، اما این محدوده کلی اسـت که می‌توانیم به فراخوانی پیش از فلاپ او اختصاص دهیم. همانگونه که میبینید، بسیار بزرگ اسـت. تا اینجا تنها چیزی که باید ادامه دهید، کال پیش از فلاپ او پس از دو لیمپر اسـت.۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

شما باید تا زمان فلاپ صبر کنید تا محدوده او را بیشتر مشخص کنید.

 

فلاپ 6♠ 7♠ 2♥ میاد. شما 25 دلار شرط می بندید و دو لیمپر اول فولد می کنند. دکمه صاف تماس می گیرد. حریف شما پس از لنگان زدن دکمه رایز شما را صدا زد و اکنون فلاپ شما را فراخوانی کرده اسـت.

 

اول:
می‌توانید تعداد زیادی دست را از محدوده او خارج کنید. شما می‌توانید کارت های‌ اضافی را حذف کنید. حریف TAG ما بعد از از دست دادن فلاپ را تا می‌کرد.

 

این احتمال وجود دارد که اگر او 8-8 یا 7-7 یا یک اضافه جفت دیگر به برد داشت، فلاپ را افزایش می داد، بنابراین میتوانید آن ها را نیز تخفیف دهید.

 

چیزی که برای ما باقی می ماند، تساوی، ست، دست‌های‌ دو زوجی و دست‌های‌ ضعیف یک زوجی اسـت. بعد از فلاپ محدوده او به این صورت اسـت:

 

۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر «برد تضمینی»

K-Q تا 8-9s در پیک «گرچه اورکارت، فلاش دراو و فلاش مستقیم با پایان باز تخفیف داده میشود، زیرا اکثر تگ ها با آن ها فلاپ را افزایش میدهند»۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

6-7 ثانیه

8-9

7-8

7-9

7-7

6-6

5-5

2-2

 

همه ی ي این دست ها حداقل فلاپ را فراخوانی میکنند. البته عده ای از آن‌ها را افزایش می‌دهند، اما هنگام تخصیص محدوده، گاهی اوقات استفاده از تمام دست‌هایی که به این شرط فلاپ ادامه میدهند مفید اسـت.

 

همانطور که میبینید، شما بخش عمده ای از محدوده او را حذف کرده اید. شما اکنون با یک ایده نسبتاً خوب از آن چه حریف خودرا در اختیار دارد، باقی مانده اید.اکنون بهترین جایزه خوش آمدگویی پوکر آنلاین را دریافت کنید!

 

مدیریت سرمایه در بازی پوکر

نوبت T♠ را می آورد. شما 50 دلار شرط می بندید و حریف شما آل این را افزایش میدهد. زنگ می زني؟ بیایید به محدوده او نگاه کنیم، که میتوانید بیشتر تعریف کنید.کدام عقربه‌ها قبل از فلاپ تماس میگیرند، فلاپ را صاف صدا می‌زنند و حالا نوبت را بالا می برند؟۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

محدوده او به این شکل اسـت. «باز هم، عده ای از این موارد تخفیف داده می‌شوند زیرا او فلاپ را بالا میبرد و تا نوبتی که فلاش کارت برای حرکت می آمد منتظر نمی ماند.»

 

K-Qs تا 7-8s «مناسب در بیل»
8-9

6-7

7-7

6-6

2-2

بدیهی اسـت که دامنه او شما را شکست داده اسـت. خیلی به ندرت این خط را با دستی بدتر از این محدوده میگیرد.

 

دست های برتر در پوکر

چیزی که به عنوان یک دید مبهم در مه شروع میشود، در نهایت با اطلاعات بیشتری که به دست می آورید، واضح تر می شود تا زمانی که بتوانید در مورد دارایی های‌ احتمالی او حدس بزنید.۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

به یاد داشته باشید ایده این اسـت که او را دقیقا روی یک دست قرار ندهید. ایده این اسـت که چیزهایی را که ندارد از بین ببریم و دست‌هایی را که به احتمال زیاد در دست دارد بیاوریم .

 

۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر «برد تضمینی»

Range بهترین ابزاری اسـت که می‌توانید برای بهبود بازی پوکر خود از آن استفاده کنید. اگر بتوانید برد حریف خودرا به دقت استنباط کنید، اشتباهات کمتری خواهید داشت.و همانگونه که می‌دانیم  اشتباهات کمتر برابر با دلار بیشتر اسـت.۱۰ روش برای جلوگیری از بردهای حریف در بازی پوکر (برد تضمینی)

ورود به سایت معتبر پوکر 

طبق بررسی هایی که داشتیم بهترین سایت بازی پوکر را برای شما در لینک سبز رنگ پایین صفحه قرار دادیم و شما با مدیریت درست سرمایه و داشتن بهترین استراتژی میتونید یک سود تضمینی در پوکر داشته باشید پس همین هم اکنون روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید موفق باشید .

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت