مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

مهشید افخمی کیست ؟‌

مهشید افخمی یکی از بهترین واینر اینستاگرام اسـت و تونسته بالای ۳۰۰ هزار نفر دنبال کننده داشته باشد در ادامه با مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید.

بیوگرافی مهشید افخمی 

اگر برای شـما هم این پرسش پیش آمده اسـت کـه مهشید افخمی کیست و یا متولد چه سالی اسـت، باید در پاسخ بگوییم کـه اطلاعات زیادی از این بلاگر طنز در دنیا اینترنت و رسانه ها موجود نمی باشد.

مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

واینرهای مشهور اینستاگرام

این چهره فعالیتش را در اینستاگرام بـه تازگی شروع کرده اسـت و بـه همین دلیل اطلاعاتی از او فعلاً منتشر نشده اسـت. مهشید در اینستاگرامش نیز هنوز توضیحات زیادی درباره زندگی شخصی اش اطلاع رسانی نکرده اسـت.

باوجود نبود هیچ اطلاعاتی از این دختر پر انرژی، از میان پست ها و استوری هایش میتوان این موضوع را بیان کرد کـه مهشید متولد دهه هفتاد اسـت. این چهره طنز از طریق ویدیو هاي‌ دابسمشی کـه از خودش منتشر میکرد، توانست فالوور هاي‌ زیادی در اینستاگرام پیدا کند.

امروزه فعالیت مهشید وارد دنیا طنز و بلاگری دراین زمینه شده اسـت. مهشید در ویدیو هایش طبق معمول از دیگر چهره هاي‌ کم تجربه دنیا بلاگری استفاده می‌کند. با اینکار او بـه این افراد تازه کار برای زود تر مشهور شدنشان کمک می‌کند. مهشید در اینستاگرام دو پیج دارد کـه فعالیتش تنها در یکی از این پیج ها بسیار بالا اسـت.

دابسمش های مهشید افخمی

او در پیج دومش روال قدیمی اش را ادامه داده اسـت و هنوز هم بـه انتشار ویدیو هاي‌ تک نفره و بـه خصوص دابسمش از خودش مشغول اسـت. مهشید افخمی با این‌که چهره اي جدید در دنیا بلاگری طنز شناخته می‌شود، بسیار فعال اسـت.

او از همین ابتدا متوجه شده اسـت کـه باید در پلتفرم هاي‌ مختلفی مانند یوتیوب، درکنار اینستاگرام فعالیت داشته باشد. او برای هر چه زودتر محبوب شدن و کسب درآمد بالا، پیج یوتیوبی نیز ساخته اسـت و از هوادرانش تقاضای کرده کـه پیج وی را دراین پلتفرم اجتماعی حتماً سابسکرایب کنند.

مهشید چهره اي جوان و کم تجربه در زمینه بلاگری طنز بـه حساب می‌آید ولی اهداف زیادی در سر دارد. مهشید قصد دارد تا در آینده از بازیگران موفق ایران شمرده شود. او حتی در کلاس هاي‌ بازیگری نیز شرکت می‌کند و قصد دارد تا ویدیو هاي‌ سریالی جذابی را برای مخاطبانش در اینستاگرام و یوتیوب بسازد. مهشید افخمی بـه حریم شخصی و زندگی خصوصی کـه دارد، احترام زیادی میگذارد.مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

خیلی کم پیش می‌آید کـه این بلاگر درباره اعضای خانواده اش عکس و یا فیلمی را منتشر کند. با این حال، مهشید بار ها در اینستاگرامش اعلام کرده اسـت کـه اعضای خانواده اش همیشه از او و کار هایش حمایت کرده اند. او بیان کرده اسـت کـه اگر حمایت و تشویق خانواده اش را نداشت، خیلی زود از کار بلاگری ناامید می شد.

میزان درامد مهشید افخمی از اینستا

امروزه بلاگری توانسته اسـت بـه عنوان یک شغل بسیار پردرآمد میان مردم معرفی شود. بلاگری دراین سال‌ها رشد زیادی در ایران و کشور هاي‌ دیگر داشته اسـت. تا بـه امروز در سر تا سر دنیا افراد زیادی هستند.

خانم و یا آقا با هر سن و سالی، کـه این شغل را بـه عنوان شغل اصلی خود انتخاب می‌کنند و از راه ان کسب درآمد میکنند. بلاگر ها در زمینه هاي‌ مختلفی مشغول بـه فعالیت در پلتفرم هایي مانند اینستاگرام هستند.

ان ها تقریباً از یک راه مشترک درآمد بـه دست می آورند. راه کسب درآمد بلاگر هاي‌ اینستاگرامی مربوط بـه تبلیغات و معرفی پیج هاي‌ کاری دیگر اسـت. ان ها در ازای دستمزدی کـه از مدیران و صاحبان پیج ها و شرکت هاي‌ دیگر قبول میکنند، و البته با تست کردن محصولاتی کـه قرار بـه معرفی ان اسـت، برند و تولیداتشان را بـه مخاطبانشان معرفی میکنند.

مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی «+عکس»

بلاگر ها طبق معمول تعداد فالوور بالا تری نسبت بـه مردم عادی دارند و بـه همین دلیل شرکت ها ترجیح میدهند تا در ازای هزینه اي معقول و مناسب، معرفی محصولات و برندشان را بـه این افراد دهند. بلاگر ها نیز سعی میکنند تا با جلب اعتماد مردم، ان ها را دراین زمینه هم سو خود کنند. هنگامی کـه یک بلاگر یک پیج را بـه فالوورانش معرفی می‌کند، عده زیادی از این مخاطبان سریعا پیج معرفی شده را فالو میکنند و همین موضوع برای ان پیج و برند کافی اسـت.مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

درباره مهشید افخمی باید گفت کـه او چهره اي تازه کار در زمینه بلاگری بـه حساب می‌آید. بـه دلیل کم تجربه بودن ودر نتیجه کم بودن تعداد فالوور هاي‌ پیج مهشید نسبت بـه مابقی بلاگر ها، او تا بـه امروز تبلیغات زیادی در اینستاگرام انجام نداده اسـت. فالوور هاي‌ پیج اینستاگرام و یوتیوب مهشید هرروز در حال افزایش هستند کـه اگر بـه همین روال پیش برود او خیلی زود میتواند پیشنهادات تبلیغ زیادی از سوی برند ها و پیج هاي‌ کاری اینستاگرامی و اینترنتی داشته باشد.

برخی دیگر از پیج هاي‌ کاری دراین پلتفرم اجتماعی و محبوب هستند کـه از راه دیگری بـه درآمد زایی بلاگر ها، بـه خصوص بلاگر هاي‌ طنز کمک میکنند. این پیج هاي‌ کاری قبول می‌کنند کـه بـه عنوان اسپانسر ویدیو هاي‌ این طنز پردازان حاضر شوند.

مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی «+عکس»

این موضوع برای بلاگر و ان شرکت، دو سر سود می‌باشد؛ چرا کـه دراین زمان بلاگر طنز در کلیپ هایش چند باری نام این برند و پیجی کـه با ان قرارداد دارد را می آورد و بـه فالوورانش معرفی میکند.

البته بلاگر اشاره شده بـه همان مقدار، مبلغ خوبی را دریافت خواهد کرد. درآمد مهشید افخمی این روز ها از اینستاگرام ان قدر زیاد نیست. پیشبینی می‌شود کـه او ماهی بـه طور تقریبی 10 میلیون تومان از پیجش درآمد دارد.

البته او امیدوار اسـت کـه هر چه زودتر تعداد فالوور هایش را بـه شماره بالا تری برساند و بتواند جز بلاگر هاي‌ پر مخاطب باشد. اگر این اتفاق بیفتد ممکن اسـت درآمد مهشید از اینستاگرام بـه ماهی حداقل 100 میلیون تومان هم برسد.

علاقه ی مهشید افخمی به طنز و خنده

مهشید افخمی فعالیتش در اینستاگرام را بـه تازگی شروع کرده اسـت و بـه همین دلیل هنوز خیلی سوژه رسانه ها و سایت هاي‌ جنجالی نشده اسـت. عده اي از پیج هاي‌ اینستاگرامی وجود دارند کـه تنها از راه تولید حاشیه برای سلبریتی ها و بلاگر ها در هر زمینه اي کسب درآمد میکنند.مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

این سایت ها، حتی با تولید حواشی نادرست و بـه اصطلاح زرد سعی میکنند نام خودشان و چهره هایي کـه از ان ها گفته اند را سرزبان ها بیندازند. هنوز از مهشید افخمی هیچ حاشیه اي در رسانه ها منتشر نشده اسـت. مهشید چهره اي بسیار آرام و ارجمند دارد ودر استوری هایش با فالووران پیجش بسیار مهربان و دوست داشتنی اسـت.

او هیچ علاقه اي بـه معروفیت یک شبه از طریق حواشی و شایعه هایي کـه عده اي از بلاگر هاي‌ همکار او جهت محبوبیت از ان ها استفاده میکنند، نشان نمیدهد. جالب اسـت بدانید عده اي از بلاگر هاي‌ کشورمان بـه بعضی از پیج هاي‌ جنجالی، مانند پیج افشاگری امین فردین در اینستاگرام، هزینه اي را در ازای ساخت جنجال پرداخت میکنند.

ان ها از این طریق سعی میکنند فالووران پیجشان را تنها با یک ویدیو بالا ببرند. امین فردین و سایت هاي‌ مشابه نیز در ازای این هزینه شروع بـه تولید عکسها و حواشی جنجالی برای این افراد میکنند و از این راه در واقع درآمدشان را بـه دست می آورند.

گفتگو با مهشید افخمی

تاکنون هیچ گفت و گو اي بـه طور رسمی با مهشید افخمی انجام نشده اسـت. این چهره جوان و تازه وارد شده بـه صنعت بلاگری، بـه آینده خود بسیار امیدوار اسـت. او بار ها بـه مخاطبانش این موضوع را اعلام کرده اسـت کـه قصد دارد تا بـه عنوان بازیگر در کشورمان فعالیت داشته باشد. مهشید دوست دارد نخستین گفت و گو رسمی او در شبکه هاي‌ تلویزیونی صدا و سیما کشورمان، با وی صورت بگیرد. عده اي از بلاگر ها، مانند بلاگر هاي‌ فعال در زمینه طنز، از طریق لایو هاي‌ اینستاگرامی با یک دیگر گفت و گو می‌کنند.

ان ها دراین لایو ها، کـه از قبل درباره زمانش بـه فالوورانشان اطلاع داده اند، حاضر میشوند و از هم سوالات جنجالی و تا حدودی خصوصی می پرسند. اینکار باعث می‌شود کـه ان ها تبادل مخاطب داشته باشند و برای هردو نفر سود داشته باشد.

مهشید بـه دلیل کم تجربه بودنش در زمینه بلاگری، هنوز این مدل لایو ها را در پیج اینستاگرامش ندارد. البته او با بلاگر هاي‌ طنز زیادی همکاری می‌کند و این احتمال میرود کـه در آینده مهشید را در استوری و لایو هاي‌ اینستاگرامی بلاگر هاي‌ طنز کشورمان زیاد ببینیم. مهشید افخمی چهره جوان و نو ظهور صحنه طنز اینستاگرامی، پیشبینی میکند تا سال آینده بسیار مشهور تر از امروزش باشد.مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

رابطه ی مهشید افخمی با سید امید

عده اي از بلاگر ها هستند کـه تمام زندگی خصوصیشان را در اینستاگرام منتشر کرده اند. این افراد با انتشار ویدیو ها و عکسهای شخصی از زندگیشان، سعی میکنند تا مخاطبان کنجکاو را وارد زندگی خود و همسر و یا دوستانشان کنند.

البته برخلاف باور مردم، از این دسته بلاگر ها در اینستاگرام استقبال زیادی می‌شود. ان ها بخش زیادی از زمانشان را در طول روز، بـه گرفتن فیلم و استوری از نزدیکانشان مشغول هستند. یکی از اخلاق هاي‌ خوب مهشید افخمی این اسـت.

کـه بـه هیچ عنوان از زندگی خصوصیش صحبتی در اینستاگرام نمی‌کند. او بـه شدت مواظب حریم خصوصیش اسـت و اجازه ورود بـه ان را بـه فالوورانش نمیدهد. تا بـه امروز مهشید از هیچ کدام از اعضا خانواده اش استوری و یا عکسی را منتشر نکرده اسـت. او هیچ خبری در خصوص ازدواجش نیز منتشر نکرده اسـت و درباره این موضوع هم حرفی نزده اسـت.

ادرس پیج مهشید افخمی

مهشید افخمی اینستا را محل اصلی فعالیتش در فضا مجازی قرار داده اسـت. او دو پیج دراین پلتفرم دارد کـه در هر کدام فعالیت متفاوتی انجام میدهد. پیج اصلی وی را میتوانید با جست‌وجو mahshid.afkhami در اینستاگرام پیدا کنید.

او دراین پیج بیش از 372 هزار نفر فالوور دارد و قصد دارد اقدام بـه گرفتن تیک آبی برای این پیجش کند. پیج دوم مهشید افخمی در اینستاگرام، mahshidoff نام دارد. او دراین پیج توانسته اسـت بیش از 7/13 هزار نفر فالوور بـه دست آورد. او این پیج را بـه عنوان پیج جای گزین ودر حقیقت پیج پشتیبان صفحه اصلیش ساخته اسـت. دراین پیج او بیش تر بـه انتشار ویدیو هاي‌ قدیمی از خودش و همچنین دابسمش هایي کـه دوست دارد، میپردازد.مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

این بلاگر طنز در اینستاگرامش، برخلاف اکانت کلاب هاوس مهشید افخمی، بسیار فعالیت دارد. او روزانه زمان نسبتا زیادی را صرف ادیت ها و گرفتن استوری و فیلم هایش صرف می‌کند. مهشید هرروز در اینستاگرامش فعالیت دارد و با استوری هاي‌ متعددش سعی می‌کند همیشه جز فهرست فالوورانش باشد. مهشید در استوری هاي‌ اینستاگرام، سعی میکند با انتشار باکس هاي‌ پرسش و پاسخ، سوالات ذهن فالوورانش را تا حد ممکن پاسخ دهد.

هزینه استوری در پیج مهشید افخمی

همانطور کـه در قبل اشاره کردیم، مهشید نیز مانند باقی بلاگر ها از راه تبلیغات اینستاگرامی درآمد زایی می‌کند. بـه مهشید تا بـه امروز پیشنهادات تبلیغی زیادی شده اسـت و تبلیغات وی را هر از گاهی در قالب پست و استوری در پیجش میبینیم. مهشید بیش تر بـه تبلیغ برند هاي‌ پوشاک و کلاه و همچنین لوازم آرایشی و بهداشتی پرداخته اسـت.

اکثر فالوور هاي‌ پیج اینستاگرام مهشید افخمی، خانم هاي‌ جوان هستند. پیج هاي‌ تبلیغاتی بـه خوبی دراین باره اطلاعات دارند و قبل از سپردن تبلیغاتشان بـه پیج هاي‌ بلاگران اینستاگرامی، فالووران ان ها را بررسی میکنند. بـه همین دلیل اکثر تبلیغات پیج مهشید و بلاگر هاي‌ مانند او، در زمینه پوشاک و مانتو هاي‌ دخترانه و لوازم آرایشی و بهداشتی اسـت.

سن مهشید افخمی هنوز بـه او این اجازه را نداده اسـت کـه ازدواج کند. او چهره اي بسیار جوان و پر انرژی اسـت و تا بـه امروز هیچ خبری از ازدواجش را در پیج اینستاگرام منتشر نکرده اسـت. از روی ظاهر و چهره مهشید می‌توان بـه اسانی این موضوع را تشخیص داد کـه او مجرد اسـت و فعلاً قصد ازدواج ندارد. مهشید باردار نیست و کلیه اخبار دراین زمینه حاشیه اي بیش تر نمی باشند.

محل زندگی مهشید افخمی

مهشید در کشور جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کند. ویدیو هاي‌ مهشید اغلب در شهر تهران ضبط می‌شوند و او ساکن این شهر اسـت. مهشید درباره مهاجرت و رفتن بـه کشوری دیگر برای تحصیل یا کار، تا بـه حال صحبتی نکرده اسـت. او با این فعالیت و انرژی کـه دارد، بـه خوبی نشان داده اسـت کـه در آینده از بلاگران و حتی بازیگران خوب طنز کشورمان خواهد بود.مهشید افخمی کیست ؟‌ | بیوگرافی واینر اینستاگرام و رابطه با امید موسوی (+عکس)

مهشید افخمی در خصوص حریم شخصی زندگی اش، بسیار محتاط اسـت. او تاکنون درباره ازدواج و حتی دوست پسر داشتنش نیز صحبتی نکرده اسـت. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره خانواده مهشید افخمی و ارتباطات او با پسری در اینترنت و پیج هاي‌ اینستاگرامی منتشر نشده اسـت. کلیه اخباری کـه دراین باره در سایت ها مشاهده می‌کنید، ساختگی می باشند.

جالب اسـت بدانید اخبار این چنینی زندگی سلبریتی ها و بلاگر هاي‌ اینستاگرامی، خیلی زود منتشر میشود. این افراد تحت ذره بین دنبال کنندگانشان قراردارند و بـه محض این‌که دریک پیج تصویری از ازدواجشان منتشر شود، اقدام بـه بازنشر ان میکنند. مهشید تا بـه امروز ازدواج نکرده اسـت؛ چرا کـه اگر ازدواج کرده بود دریک سری ویدیو ها با بلاگر هاي‌ مرد نمیتوانستبـه اسانی امروزش بازی کند.

معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت