ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

ادل یکی از بهترین خوانندهای پاپ امریکایی و انگلیسی اسـت کـه با البوم ۲۱ خودش تونست رکورد دنیا را بزند در ادامه با ادل و دلیل لاغری عجیب او + بیوگرافی و نگاهی بـه آثار Adele سایت هاتم بت را دنبال نمایید.

 

بیوگرافی ادل خواننده 

دنیا موسیقی دنیا گسترده اي اسـت کـه چهره هاي‌ شاخص و ارزشمندی در آن فعالیت می‌کنند. یکی از فعالان مهم و محبوب این حوزه، ادل نام دارد. بـه احتمال زیاد برای یکبار هم کـه شده نام این خواننده محبوب انگلیسی را شنیده اید.

 ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

 

و حتی عده اي از ترک هاي‌ وی را گوش کرده‌اید. این چهره از خوانندگان محبوب جهانی اسـت کـه اصالتش بـه شهر لندن انگلستان باز میگردد. وی درسال ۱۹۸۸ در تاتنهام متولد شد. وی با مادر خود تنها ۱۸ سال اختلاف سنی دارد.

 

و مادرش را بزرگترین معشوق خود میداند. مادر او ادل را از سن ۴ سالگی با موسیقی آشنا کرد و موجب شد تا بـه جایگاه امروزی اش دست پیدا کنید. نام کامل این چهره در شناسنامه اش ادل لوری بلو ادکینز می باشد و علاوه بر خوانندگی در ترانه سرایی نیز تبحر دارد.

 

تحصیلات ادل

ادل این خواننده محبوب کـه یکی از شیک ترین سلبریتی ها هم می باشد تحصیلات ابتدایی خودرا در مدرسه هنرهای نمایشی و فناوری بریت بـه سرانجام رساند و توانست وارد گروه موسیقی دختران شود. او دراین گروه هنر آفرینی هاي‌ بسیاری را بـه ارمغان آورد.

 

و موجب شد تا از او بـه عنوان یک استعداد نوظهور در خوانندگی نام برده شود. او سرانجام از این گروه خارج شد و فعالیت هاي‌ موسیقی خودرا بـه صورت مستقل و بـه تنهایی ادامه داد. لازم بـه ذکر اسـت کـه نام او الان در بین نام برترین خوانندگان زن در کل جهان قرار گرفته اسـت و تا کنون اهنگ و البوم هاي‌ بی نظیری را در معرض علاقه مندانش قرار داده اسـت. این چهره علاوه بر خوانندگی دو کارخانه تولیدی بزرگ در انگلستان دارد و یکی از خوانندگان ثروتمند انگلستان می باشد.

 

ادرس اینستاگرام ادل

ادل را میتوان یکی از خوانندگان خوش ذوق انگلیسی دانست کـه در فضا هاي‌ مجازی نیز مشغول بـه فعالیت می باشد. ادل اینستا را بـه پلی برای ارتباط با مخاطبان و علاقه مندان خود تبدیل کرده اسـت و اطلاع رسانی هاي‌ پخش آهنگ ها و البوم هاي‌ جدیدش را از طریق پیج اینستاگرام خود انجام میدهد. وی همچنین یکی از خوانندگان پررنگ در فضا هاي‌ مجازی اسـت و تا کنون بیش از ۳۹۰ پست رابا علاقه مندان و طرفدارانش بـه اشتراک گذاشته اسـت.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

اگر از علاقه مندان این خواننده حرفه اي هستید می‌توانید با سرچ آیدی adele در اینستاگرام، بـه پیج اینستاگرام ادل دسترسی پیدا کنید. تا کنون فن پیج هاي‌ بسیار زیادی نیز برای این خواننده بـه فعالیت پرداخته اند. اما باید بدانید کـه پیج اصلی او دارای تیک ابی اعتبار از سوی اینستاگرام می باشد. وی در حال حاضر با فعالیت هاي‌ خود نگاه نزدیک بـه ۴۰ میلیون مخاطب را بـه سوی خود جذب کرده اسـت.

 

ادرس یوتیوب ادل

یوتیوب از از اپلیکیشن هاي‌ مجازی مورد علاقه ادل می‌باشد. وی دراین اپلیکیشن نیز مانند اینستاگرام فعالیت گسترده اي دارد و اغلب آهنگ ویدئو هاي‌ خودرا در آن جا بـه اشتراک می‌گذارد. یوتیوب منبع اصلی ویدئو ها در کل جهان اسـت.

 

و میتوانید آهنگ ویدئو ها و گفتگو هاي‌ ادل خواننده مشهور را دراین اپلیکیشن مشاهده نمایید. این چهره الان در کلاب هاوس نیز فعالیت هایي را انجام می‌دهد ودر روم هاي‌ مختلفی بـه گفت و گو میپردازد.

 

برای دسترسی بـه کلاب هاوس ادل، می‌توانید نام این خواننده را در قسمت سرچ این اپلیکیشن جست و جو نمایید. با این حال اصلی ترین اپلیکیشنی کـه می‌توانید از طریق آن با ادل در ارتباط باشید، اینستاگرام می‌باشد. همچنین ادل خواننده اینستاگرام خودرا بـه یک آلبوم عکسهای خود تبدیل کرده اسـت.

 

آهنگ Hello

آهنگ درود یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین اهنگ هایي اسـت کـه تا کنون توسط adele منتشر شده اسـت. تاریخ انتشار این ترک بـه سال ۲۰۱۵ میلادی باز می‌گردد.

 

درسال ۲۰۱۵ ادل در اوج شهرت خود قرار داشت و با انتشار این ترک نیرومند و حرفه اي، توانست شهرت خودرا بیش از پیش افزایش دهد. این ترک بـه آلبومی بـه نام ۲۵ تعلق دارد و یکی از با احساس ترین ترک هاي‌ این خواننده انگلیسی تبار می‌باشد. می‌توان گفت کـه یکی از دلایل محبوبیت این ترک، متن روان و ساده اما در عین حال با احساسی و نیرومند آن می باشد.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

آهنگ rolling in the deep

آهنگ rolling in the deep را میتوان یکیدیگر از شاهکار هاي‌ ادل دانست. لازم بـه ذکر اسـت کـه شهرت این اهنگ تنها بـه کشور انگلستان محدود نشد، بلکه این آهنگ در کل جهان بـه عنوان پرفروش ترین ترک سال انتشارش معرفی شد.

 

سال انتشار این ترک محبوب سال ۲۰۱۱ می‌باشد و اولین بار از طریق البوم ۲۱ در اختیار طرفداران این خواننده قرار گرفت. این اهنگ عنوان پرفروش ترین ترک پاپ انگلیسی را درسال ۲۰۱۱ برای خود بـه ارمغان آورد. همچنین در همان سال توانست عنوان ترک برتر را در انگلستان کسب نماید.

 

اهنگ ادل set fire to the rain

ادل خواننده اي اسـت کـه تا کنون در سبک پاپ ودر ژانر هاي‌ مختلف این سبک فعالیت کرده اسـت. وی در تمامی آهنگ هاي‌ خود سعی کرده تا یکی از نقاط قوت صدایش را بـه رخ بکشد. او استعداد و تبحرعجیبی در فست خوانی ترک ها دارد. اهنگ set fire to the rain نیز بـه همین دلیل انتشار یافت. این ترک درسال ۲۰۱۱ در معرض علاقه مندان قرار گرفت و تا کنون بـه عنوان تند ترین اهنگ این خواننده مشهور شناخته میشود.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

این ترک نیز از دیگر شاهکار هاي‌ البوم ۲۱ از این خواننده می‌باشد. یکیدیگر نقاط قوت این ترک، تضاد معنایی متن ترانه با نت هاي‌ آهنگ می‌باشد. بدین صورت کـه متن این آهنگ بسیار غمگین و عاشقانه اسـت اما نت هاي‌ پر انرژی و فست خوانی ادل، جذابیت منحصر بـه فردی بـه آن بخشیده اسـت.

 

آهنگ someone like you

از دیگر شاهکار هاي‌ موسیقی ادل، آهنگ someone like you می‌باشد. این آهنگ را میتوان اوج احساسات این خواننده انگلیسی دانست. این ترک درسال ۲۰۱۱ انتشار یافت و بـه آلبوم ۲۱ تعلق دارد. تا کنون این ترک در تعداد زیادی از کنسرت هاي‌ این خواننده محبوب انگلیسی خوانده شده.

 

و همیشه با استقبال بی نظیر مخاطبان رو بـه رو شده اسـت. موضوع این آهنگ، توصیف عشق و علاقه ادل بـه همسر سابق خود می باشد. این اهنگ از موسیقی متن و ترانه بسیار قوی برخوردار اسـت و شیوه خوانش منحصر بـه فرد adele، جذابیت بی نظیری را برایش این ترک بـه ارمغان آورده اسـت.

 

آهنگ make you me feel my love

با قاطعیت می‌توان ذکر کرد کـه آهنگ make you me feel my love از محبوب ترین آهنگ هاي‌ این خواننده می‌باشد. متن این آهنگ توسط باب دیلن نوشته شد و adele با سبک ویژه خود، توانست یک اثر هنری نیرومند را خلق کند.

 

adele این ترک را درسال ۲۰۰۸ منتشر کرد. این اهنگ تا کنون برای ۱۸ هزار بار دانلود شده و توانست رکورد پر دانلود ترین اهنگ را برای این خواننده محبوب بـه ارمغان آورد. همین حالا این ترک منحصر بـه فرد را می‌توانید در اپلیکیشن ها و سایت هاي‌ معتبر موسیقی دانلود نمایید هم بـه صورت آنلاین آنرا گوش دهید و لذت ببرید. این ترک همچنین یکی از قدیمی‌ترین ترک هاي‌ این خواننده مشهور جهانی اسـت و بـه آلبومی بـه نام ۱۹ تعلق دارد.

 

لاغر شدن ادل

ادل خواننده زن مشهور انگلیسی اسـت کـه از همان ابتدا فعالیت خود، وزن بالایی داشت. وی همیشه بـه دلیل اضافه وزن خود مورد انتقاد قرار میگرفت. اما adele اعلام کرده بود کـه تنها در شرایط خاص و خواست خودش وزنش را کاهش میدهد.

 

درسال هاي‌ اخیر این خواننده مشهور بـه طور ناگهانی فعالیت هاي‌ خوانندگی خودرا کاهش داد ودر معرض دوربین ها قرار نگرفت. تا این‌که سرانجام دریک برنامه تلویزیونی بـه عنوان مجری دعوت شد و موجب شگفتی طرفداران خود شد.

 

او در مدتی کـه فعالیت هایش را کم کرده بود، بیش از ۴۰ کیلو از وزن خودرا کاهش داده بودو تقریباً میتوان گفت کـه وزن کنونی اش، نصف وزن سابق او می‌باشد. لاغری در او تغییرات بسیار مثبتی را ایجاد کرده اسـت و الان از او بـه عنوان خوش چهره ترین خواننده زن نیز نام می‌برند.

 

ادل و دلیل لاغری عجیب او + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

ادل خواننده لاغری خودرا مدیون پسر ۷ ساله اش می باشد. وی در گفتگو هاي‌ خود اعلام کرد کـه پسر او از هر چیزی در دنیا برایش با ارزش تر اسـت و برای شادی او هر کاری را انجام خواهد داد.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

وی عنوان کرد کـه اضافه وزن در آینده می توانست مشکلات و بیماری هاي‌ بسیار زیادی را برای او بـه ارمغان آورد. از این رو برای این‌که یک مادر سالم و شاداب باشد، تصمیم گرفت کـه وزن خودرا کم کند. وی تنها از طریق رژیم غذایی و ورزشی مناسب توانست بـه وزن ایده آل خود برسد.

 

این چهره محبوب انگلیسی، درسال ۱۹۸۸ متولد شد. در واقع تاریخ دقیق تولد او بـه پنجمین روز ماه مه آن سال باز میگردد. پدر و مادر این چهره بـه عنوان دوست دختر و دوست پسر رابطه داشتند و ادل حاصل عشق میان انها می‌باشد.

 

اصالت پدر او بـه کشور ولز باز میگردد و مادرش بریتانیایی می باشد. این خواننده در ابتدا دریک خانواده شاد سه نفره متولد شد. اما پس از گذشت دو سال، پدرش آنها را برای همیشه ترک کرد. پس ازآن، مادر این خواننده هم بـه عنوان پدر و هم بـه عنوان مادر برای ادل شناخته شد و تمام تلاشش را برای موفقیت دخترش انجام داد.

 

ادل خواننده و عادل فردوسی پور

حاشیه هاي‌ میان ادل خواننده و عادل فردوسی پور را میتوان یکی از خنده دار ترین و غیرقابل باور ترین جنجال هاي‌ مربوط بـه سلبریتی ها دانست. عادل فردوسی پور یکی از سلبریتی هاي‌ شناخته شده ایرانی اسـت.

 

کـه در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. محبوبیت این چهره همان‌ گونه در خارج از مرز هاي‌ ایران نیز بـه چشم میخورد. حواشی پیرامون این دو سلبریتی از جایی آغاز شد کـه نوشتار نام آن ها بـه زبان انگلیسی بـه صورت یکسان عنوان شد. از این رو افرادی این شباهت را بی دلیل نداشته و شایعات بسیاری را برای این دو چهره ایجاد کردند. افراد شایعه ساز عنوان کرده بودند کـه این دو سلبریتی خواهر و برادر می‌باشد.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

اصالتا ادل اهل کجاست ؟‌

همانطور کـه در مطالب پیشین ذکر شد، این چهره هنرمند اصالتی انگلیسی تبار دارد. وی در یکی از شهر هاي‌ شمالی بریتانیا دیده بـه جهان گشود و دوران کودکی خودرا بـه همراه مادرش در تاتنهام سپری کرد.

 

از این رو وی علاقه بسیار زیادی بـه تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر دارد. محبوبیت این چهره در کل جهان باعث شده تا او در کشور ها و شهر های مختلفی کنسرت هاي‌ خودرا برگزار کند و دائما در حال سفر باشد. اما بـه طور کلی در حال حاضر در لندن سکونت دارد و بـه همراه پسر کوچک و مادر خود دراین شهر زندگی میکنند.

 

کنسرت ادل

ادل از خوانندگانی اسـت کـه تور هاي‌ کنسرت متعددی را برگزار میکند.اغلب تور هاي‌ کنسرت این چهره بـه کشور هاي‌ اروپایی تعلق دارد. اجرا زنده این خواننده با هیچ اجرا دیگری قابل مقایسه نیست و بلیط کنسرت هاي‌ او تنها در چند دقیقه بـه پایان میرسد. کنسرت هاي‌ این چهره از شور و هیجان خاصی برخوردار اسـت و موجب شده تا شهرت adele چندین برابر گردد. همین حالا میتوانید ویدئو کنسرت هاي‌ این چهره را از طریق یوتیوب مشاهده نمایید.

 

 

آلبوم هاي‌ adele همیشه بـه عنوان پر فروش ترین البوم هاي‌ جهانی شناخته شده اسـت. وی اولین آلبوم خودرا در سن ۱۹ سالگی منتشر کرد و بـه همین دلیل آنرا آلبوم ۱۹ نامید. او تا کنون توانسته ۶ جایزه گرمی را در جشنواره ها برای خود بـه ارمغان آورد و با بیش از ۱۳ میلیون نسخه فروش رفته آلبوم هایش، نامش را در رکورد هاي‌ کتاب گینس بـه ثبت برساند. در ادامه البوم هاي‌ این خواننده محبوب شرح داده میشوند.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

آلبوم ۱۹

آلبوم ۱۹ اولین البومی بود کـه توسط adele منتشر شد. او این آلبوم را درسال ۲۰۰۸ در معرض قرار داد و پس ازآن بار دیگر با باب دیلن، ترانه هاي‌ آنرا بازخوانی نمود. این آلبوم شامل ۴ ترک مشهور و محبوب می باشد.

 

آلبوم ۲۱

آلبوم ۲۱ نیز در حالی منتشر شد کـه این خواننده محبوب انگلیسی ۲۱ سال داشته اسـت. تاریخ انتشار این آلبوم بـه سال ۲۰۱۱ باز می‌گردد و یکی از معروفترین شاهکار هاي‌ این چهره می‌باشد. این آلبوم را می‌توان اصلی ترین دلیل شهرت adele دانست.

 

آلبوم ۲۵

از دیگر آلبوم هاي‌ استودیویی و رسمی این خواننده، البوم ۲۵ می‌باشد. این آلبوم درسال ۲۰۱۵ در معرض علاقه مندان این خواننده انگلیسی قرار گرفت. همچنین لازم بـه ذکر اسـت کـه این آلبوم، در فهرست پر فروش ترین آلبوم هاي‌ پاپ انگلیسی قرار گرفته اسـت.

 

ایا ادل ازواج کرده است ؟ 

این خواننده محبوب در فعالیت هاي‌ خیریه اي نیز نقش گسترده اي دارد. او درسال ۲۰۱۶ با یکی از کارآفرینان خیریه بـه نام سایمن کونکی، آشنا شد. کم کم در بین این دو چهره یک رابطه عاطفی قوی ایجاد شد و آنها بـه مدت سه سال با یک دیگر در رابطه دوستی بـه سر می بردند. پس ازآن، رابطه خودرا رسمی کردند و بـه مدت ۴ سال زندگی مشترک خودرا آغاز نمودند. حاصل این عشق یک پسر بچه بـه نام آنجلو می‌باشد. سرانجام adele پس از گذشت ۷ سال رابطه عاشقانه از همسر خود درسال ۲۰۲۱ جدا شد.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

این خواننده شناخته شده را می‌توان یکی از کم حاشیه ترین سلبریتی هاي‌ انگلیسی دانست. اکثر حواشی کـه پیرامون او بـه وجود آمد، مربوط بـه اضافه وزن او بود. از دیگر حاشیه هاي‌ او، تولد فرزندش می باشد.

 

گفته می‌شود کـه هیچکس از بارداری این خواننده اطلاع نداشته و او حتی تولد فرزندش را نیز اعلام نکرده اسـت. او پس از گذشت ۹۴ زور از تولد پسرش، با خرید یک گردنبند طلا این خبر را بـه طرفدارانش اعلام کرد. تاخیر او در اعلام این خبر، جنجال هاي‌ بیشماری را برای این خواننده بـه وجود آورد.

 

میزان درآمد ادل

adele یکی از ثروتمند ترین خوانندگان جهانی می‌باشد. هنگامی کـه منابع درآمدی این چهره مشخص شد، این عنوان را بـه او نسبت دادند. وی بـه صورت روزانه حدود ۸۰ هزار پوند درآمد دارد کـه این مبلغ، مبلغ بسیار زیادی می باشد. وی همچنین دو کارخانه تولیدی دارد کـه تا کنون ۵۴ میلیون پوند را برای این خواننده بـه ارمغان آورده اند. یکیدیگر از منابع کسب درآمد این چهره، تور هاي‌ کنسرتش می‌باشد کـه درآمد سالانه وی را چندین برابر خواهند کرد.

 

تا کنون ادل خواننده آهنگ هاي‌ بسیار زیادی را منتشر کرده اسـت کـه هر کدام از آن ها بـه نوعی مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته اند. همانطور کـه در مطالب پیشین ذکر شد.ادل و دلیل لاغری عجیب + بیوگرافی و نگاهی به آثار Adele

ترک هاي‌ البوم ۲۱ تاثیر چشمگیری در شهرت و محبوبیت adele داشته اسـت. یکی از معروفترین ترک هاي‌ این آلبوم، آهنگ someone like you یا کسی شبیه بـه تو می باشد. این ترک در واقع قلب شکسته ادل را بـه تصویر می‌کشد و سرشار از احساسات می باشد. از این رو بسیار مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفته و میتوان گفت کـه این ترک از نظر مخاطبان، بهترین اهنگ این خواننده انگلیسی تبار شناخته میشود.

 

در حال حاضر ترک هاي‌ البوم ۲۵؛ اخرین آهنگ هاي‌ این خواننده محبوب می باشند. وی پس از این‌که با کاهش وزن خود در تلویزیون نمایان شد، اعلام کرد کـه تصمیم داد فعالیت هاي‌ خودرا کاهش دهد و بیشتر وقت خودرا با پسرش بگذراند. با این حال گفته شده بود کـه درسال ۲۰۲۰؛ آلبوم جدیدی از این چهره منتشر میشود. اما همان‌ گونه هیچ البوم جدیدی از این خواننده در معرض قرار نگرفته و می‌توان علت این امر را همه ی گیری ویروس کرونا دانست. میتوانید خبر هاي‌ انتشار ترک هاي‌ جدید از طریق اینستاگرام او دنبال نمایید.

از کنسرت های پرحاشیه زانیار خسروی تا ممنوع الکار شدن (+عکس)
از کنسرت های پرحاشیه زانیار خسروی تا ممنوع الکار شدن (+عکس)
کنسرت های پرحاشیه زانیار خسروی زانیار خسروی یکی از خواننده هاي‌ مشهور ایرانی اسـت کـه بـه تازگی با نامه اي کـه بـه او رسیده ممنوع الکار ...
کازینو آنلاین
ورود به سایت شرط بندی