معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

بازیگران ترکیه یکی از بهترینها و خوشگل ترین بازیگران دنیا هستند کـه در اینستاگرام و حتی ایران مشهور تر اسـت در ادامه با معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه کـه چشم هاي‌ رنگی دارند «+عکس داغ» سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

بهترین بازیگران ترکیه 

 

الچین سانگو Elçin Sangu

وی متولد 13 آگوست سال 1985 در کشور ترکیه می باشد. او از بازیگران مطرح و سرشناس این کشور می‌باشد. او قبل از ورود بـه عرصه بازیگری در دانشگاه در رشته اپرا تحصیل کرده اسـت.

معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

الچین سانگو در زمینه موسیقی و خوانندگی نیز از چهره هاي‌ مطرح می‌باشد و تاکنون دو آهنگ ویدئو منتشر کرده اسـت. وی در زمینه بازیگری نیز بسیار خوش درخشید .

 

و بـه جوایز مختلفی دراین عرصه دست پیدا کرد کـه از جمله ان ها میتوان بـه 3 جایزه پروانه طلایی اشاره کرد. وی از سال 2011 فعالیت رسمی خود دراین عرصه را آغاز نمود ودر فیلم هاي‌ مطرحی همچون عشق اجاره اي و روزی روزگاری بـه ایفای نقش پرداخت.

 

هازار ارگوچلو Hazar Ergüçlü

هازار ارگوچلو از فعالان عرصه بازیگری در کشور ترکیه می‌باشد کـه تاکنون در فیلم و سریال هاي‌ متعددی بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. وی متولد 1 ژانویه 1992 در قبرس می‌باشد اما ملیت ترکی دارد.

معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

هازار طی سال هاي‌ 2013-2011 با بازی در سریال کوزی گونی استعداد و مهارت خودرا بـه نمایش گذاشت و خودرا بـه این عرصه معرفی کرد. وی پس از این سریال در سریال و فیلم هاي‌ مختلفی بـه ایفای نقش پرداخت. آخرین فعالیت کارنامه هنری وی مربوط بـه سریال شعله‌ ور می باشد کـه طی سال هاي‌ 2021-2020 در 28 قسمت تهیه و پخش شد.

 

فحریه اوجن Fahriye Evcen

وی کـه از بازیگران زن مطرح ترک می‌باشد. او متولد 4 ژوئن سال 1986 در زولینگن کشور آلمان می‌باشد و ملیت ترکی آلمانی دارد. فخریه اوجن فعالیت حرفه اي و رسمی خودرا از سال 2005 آغاز نمود.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

وی درسال 2017 با بوراک اوزچویت ازدواج کرد و همین حالا دارای یک فرزند دو ساله بـه نام کاران می‌باشد. از مطرح ترین فیلم و سریال هاي‌ وی میتوان بـه چکاوک، برگ ریزان و تا حد مرگ اشاره کرد. آخرین ایفای نقش فخریه اوجن در سریال آلپ ارسلان می باشد کـه درسال جاری تهیه و پخش شده اسـت.

 

هانده دوغان دمیر Hande Doğandemir

هانده دوغان دمیر از بازیگران مطرح و محبوب و سرشناس کشور ترکیه می‌باشد و متولد 22 نوامبر 1985 اسـت. وی در دانشگاه آنکارا تحصیل کرد و همین حالا نیز در شهر استانبول ترکیه اقامت دارد.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

هانده دوغان دمیر در عرصه بازیگری و مجری گری در تلویزیون ترکیه مشغول بـه فعالیت می باشد و از سال 2009 فعالیت رسمی خود دراین حرفه ها را آغاز کرد. مطرح ترین و سرشناس ترین سریال وی در انتظار آفتاب می باشد کـه از جمله سریال هاي‌ پر مخاطب کشور ترکیه بود. وی در آخرین ایفای نقش خود در سریال ماه پیکر درسال 2017 در نقش تورهان پادشاه بـه ایفای نقش پرداخت.

 

جانسو دره Cansu Dere

از جمله بازیگران مطرح و محبوب فیلم و سریال هاي‌ کشور ترکیه می‌باشد کـه در 4 اکتبر 1980 در آنکارا متولد شد. زمینه هاي‌ فعالیت وی علاوه بر عرصه بازیگری در زمینه صنعت مد نیز فعالیت دارد.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

جانسو دره درسال 2002 بـه طور رسمی و جدی وارد عرصه بازیگری شد ودر فیلم و سریال هاي‌ متعددی بـه ایفای نقش پرداخت ودر تعداد زیادی از ان ها خوش درخشید. آخرین سریالی کـه وی در ان بـه ایفای نقش پرداخت سریال بی صداقت می‌باشد کـه درسال 2020 تهیه و پخش شد کـه جانسو در نقش آسیه دراین سریال حضور داشت.

 

اویکو کارایل Öykü Karayel

متولد 20 آگوست سال 1990 میلادی می باشد کـه از سال 2011 بـه طور رسمی و حرفه اي وارد عرصه بازیگری شد ودر این عرصه و مسیر بسیار خوش درخشید و جوایز متعددی را نیز کسب کرد. از جمله جوایزی کـه اویکو کارایل موفق بـه کسب ان ها شده اسـت میتوان بـه جایزه ویژه افسس برای تئاتر چیز هاي‌ خوب برای مهمانی درسال 2011 اشاره کرد.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

اویکو علاوه بر این جایزه نیز جوایز دیگری کسب کرده اسـت کـه از جمله مهم‌ ترین ان میتوان بـه جایزه بهترین زوج تلویزیونی بـه همراه گوکان آلکان برای سریال ضربان قلب اشاره کرد. جان بونومو و اویکو کارایل با یک دیگر ازدواج کرده اند و دارای یک فرزند بـه نام رومن می باشند. آخرین ایفای نقش اویکو در سریال اینترنتی چیز دیگری اسـت درسال 2020 می‌باشد.

 

سرنای ساریکایا Serenay Sarıkaya

سرنای ساریکایا بازیگر و مدل مطرح و شناخته شده در کشور ترکیه می باشد. این بازیگر از مطرح ترین و محبوب ترین بازیگران زن در کشور ترکیه می باشد. سرنای ساریکایا کـه همین حالا 29 سال سن دارد متولد 1 ژوئیه 1992 در شهر آنکارا در کشور ترکیه می باشد. این بازیگر علاوه بر ایفای نقش در سریال هاي‌ متعدد در فیلم هاي‌ سینمایی مختلفی نیز بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. نخستین ایفای نقش سرنای ساریکایا بـه صورت رسمی و نقش اصلی در سریال باغ لیمو بود کـه بـه خوبی بـه ایفای نقش پرداخت.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

از دیگر کار هاي‌ مطرح و مورد استقبال این هنرمند بازیگری سریال عمر گل لاله می باشد کـه درسال 2010 ساخته شده اسـت. این بازیگر بـه مدت حدود 3 سال با کرم بورسین رابطه عاطفی داشت و پس از گذشت این مدت از یک دیگر جدا شدند. سرنای ساریکایا پس از درخشندگی در فیلم جزر و مد و بازی تحسین برانگیز و جذابش موفق بـه کسب جایزه بهترین بازیگر زن کشور ترکیه در مراسم پروانه طلایی شد.

 

معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند «+عکس داغ»

او یکی از بازیگران زن ترکی اسـت کـه متولد 27 آگوست سال 1982 در شهر استانبول کشور ترکیه می‌باشد. وی علاوه بر عرصه بازیگری در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد. برگوزار کورل در سریال ها و فیلم هاي‌ متعددی بـه ایفای نقش نپرداخته اسـت.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

و بسیار کم کار بوده اسـت. وی درسال 2006 با بازی در فیلم هزار و یک شب بـه عنوان یک استعداد در زمینه بازیگری مطرح شد. او هم چنین در چهار قسمت انتهایی سریال حریم پادشاه نیز بـه عنوان بازیگر مهمان حضور یافت.

 

وی از سال 2015-2012 در سریال کارادای در نقش فریده بـه ایفای نقش پرداخت. برگوزار کورل باوجود این‌که در فیلم و سریال هاي‌ متعددی حضور پیدا نکرده اسـت اما با توجه بـه درخشندگی در همان فیلم و سریال هایي کـه بـه ایفای نقش پرداخته اسـت جوایز متعدد و شهرت بسیاری کسب کرده اسـت. وی ازدواج کرده اسـت و همسرش خالد ارگنچ می‌باشد

.

هازال کایا Hazal Kaya

این بازیگر زن متولد 1 اکتبر 1990 در استانبول ترکیه می‌باشد. هازال کایا فعالیت حرفه اي و جدی خودرا از سال 2006 آغاز کرد ودر فیلم و سریال هاي‌ متعددی بـه ایفای نقش پرداخت و بسیار خوش درخشید.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

هازال کایا از جمله بازیگران مطرحی می باشد کـه تاکنون جوایز متعدد و بسیاری را کسب کرده اسـت. از مطرح ترین کار هاي‌ این بازیگر در کارنامه هنری اش می‌توان بـه سریال عشق ممنوع اشاره کرد.

 

آخرین ایفای نقش هازال کایا در سریال حکایت ما می‌باشد کـه از سال 2017 تاکنون در حال پخش می باشد. هازال کایا دراین سریال در نقش اصلی بازی می‌کند. حکایت ما سریالی اسـت کـه در ژانر درام تولید و تهیه شده اسـت. هازال کایا درسال 2019 با علی آتای ازدواج کرد.

 

طوبی بویوک اوستون Tuba Büyüküstün

این هنرمند متولد 5 ژوئیه سال 1982 در شهر استانبول کشور ترکیه می‌باشد. این بازیگر علاوه بر درخشندگی و کسب جوایز داخلی کشور ترکیه در سطح بین المللی نیز افتخاراتی را کسب کرده اسـت.

 

وی نخستین بازیگر ترک نامزد جایزه امی ایالات امریکا می‌باشد. طوبی بویوک اوستون از سال 2002 فعالیت حرفه اي خود دراین عرصه را آغاز کرده ودر ان بسیار خوش درخشیده اسـت. وی با بازی در فیلم دفتر پادشاه بـه این عرصه وارد شد.

 

و آخرین ایفای نقش او مربوط بـه فیلم دختر سفیر می‌باشد. فیلم دختر سفیر بسیار مورد استقبال و توجه علاقه مندان بـه سریال هاي‌ کشور ترکیه قرار گرفته اسـت. طوبی بویوک با اونور سایلاک ازدواج کرده اسـت.

 

نسلیهان آتاگول Neslihan Atagül

متولد 20 اوت 1992 می‌باشد و از جمله بازیگران مطرح کشور ترکیه می‌باشد. وی با بازی در فیلم سینمایی عشق اول بـه شهرت و محبوبیت بسیاری رسید و خودرا بـه عنوان یک استعداد بـه عرصه بازیگری معرفی کرد.

 

نخستین مجموعه تلویزیونی کـه نسلیهان در ان بـه ایفای نقش پرداخت مجموعه تلویزیونی برگ ریزان می باشد کـه بسیار در ان خوش درخشید و همین درخشندگی سبب کسب و دریافت جوایز متعدد و پیشنهاد هاي‌ بهتر در عرصه سینما و تلویزیون برای او شد.

 

نسلیهان آتاگول را می‌توان از جمله بازیگرانی دانست کـه بسیار در عرصه بازیگری خوش درخشیده و جوایز گوناگون و متعددی را نیز کسب کرده اسـت. وی علاوه بر عرصه بازیگری در زمینه صنعت مدلینگ نیز مشغول بـه فعالیت می باشد.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

آیچا آیشین توران Ayça Ayşin Turan

آیچا یکی از بازیگران زن ترکی بسیار با استعداد می باشد. وی متولد 25 اکتبر 1992 در کشور ترکیه می‌باشد. آیچا آیشین توران فعالیت رسمی و حرفه‌اي خودرا از سال 2011 آغاز کرد. آخرین مجموعه تلویزیونی کـه او در ان بـه ایفای نقش پرداخته اسـت مجموعه داستان جزیره می‌باشد. آیچا آیشین توران در مجموعه داستان جزیره در نقش هازیران حاضر شده اسـت.

 

دمت اوزدمیر Demet Özdemir

وی از مطرح ترین و شناخته شده ترین بازیگران کشور ترکیه می‌باشد. وی از سال 2013 بـه طور رسمی و حرفه‌اي فعالیت خود دراین عرصه را آغاز کرد. وی علاوه بر عرصه بازیگری در زمینه مدلینگ و رقصندگی نیز فعالیت می‌کند. دمت اوزدمیر درسال 2019 بـه عنوان بهترین مدل و بازیگر زن کشور ترکیه انتخاب شد.

 

این بازیگر زن ترکی متولد 24 نوامبر 1993 می‌باشد و الان 28 ساله می باشد. هانده ارچل را میتوان الان مطرح ترین و محبوب ترین بازیگر زن ترکیه نامید. وی علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه مدلینگ و نقاشی نیز فعالیت دارد.

 

هانده ارچل درسال 2015 بـه عنوان ستاره نوظهور سینمای ترکیه انتخاب شد. هانده ارچل فعالیت حرفه اي خود در عرصه بازیگری را از سال 2012 آغاز کرد. وی با سریال عشق حرف حالیش نمی شه بـه عنوان یک استعداد بـه حرفه بازیگری معرفی شد ودر آخرین فعالیت خود در سریال تو درم را بزن بسیار خوش درخشید. وی در حین بازی در سریال تو درم را بزن با کرم بورسین وارد رابطه شد.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

برن ساعات Beren Saat

وی متولد 26 فوریه 1984 در آنکارا می‌باشد. وی فعالیت رسمی و حرفه‌اي خودرا از سال 2004 آغاز کرد ودر فیلم و سریال هاي‌ متعددی بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. آخرین ایفای نقش وی مربوط بـه بازی در سریال موهبت می باشد کـه درسال هاي‌ 2020-2019 تهیه و پخش شد.از جمله بازیگران زن ترکی می‌باشد کـه برای بازی در فیلم هولیا بـه ایران سفر کرد و هم بازی مرحوم علی انصاریان و پوریا پورسرخ شد.

 

مریم اوزرلی یکی از بازیگران ترکی زن اسـت کـه متولد 12 اوت 1983 در کشور آلمان می‌باشد و با بازی در سریال حریم پادشاه بـه شهرت رسید. وی برای ایفای نقش دراین سریال جایزه پروانه طلایی را دریافت کرد.نور فتاح اوغلو متولد 12 نوامبر 1980 می‌باشد. وی در فیلم و سریال ها متعددی بـه ایفای نقش پرداخته اسـت و هواداران بسیاری دارد.

 

متولد 19 ژوئن 1984 می‌باشد. درسال 2004 بـه عنوان دختر شایسته ترکیه انتخاب شد ودر اروپا نیز بـه مقام سوم دست پیدا کرد.او متولد 19 آوریل 1994 در ترکیه می‌باشد ودر فیلم و سریال ها مختلفی بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. از جمله ان ها میتوان بـه استانبول ستمگر اشاره کرد کـه این بازیگر دراین سریال بسیار خوش درخشید.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند «+عکس داغ»

عده اي از بازیگران مطرح زن ترکی علاوه بر حرفه بازیگری در زمینه هاي‌ مختلفی مشغول بـه فعالیت می باشند. از جمله زمینه هایي کـه بازیگران زن ترکی بسیاری در ان مشغول بـه فعالیت هستند.

 

زمینه موسیقی و خوانندگی می‌باشد. سرنای ساریکایا در سریال عمر گل لاله آهنگ داستان تنهایی را اجرا کرد کـه بـه شدت مورد استقبال علاقه مندان قرار گرفت کـه موجب شد پیشنهاد هاي‌ بسیاری در زمینه خوانندگی و موسیقی دریافت کند

 

. وی پس از دریافت این پیشنهاد ها عنوان کرد کـه حرفه تخصصی فعالیت او بازیگری می باشد و علاقه مند بـه فعالیت در حوزه موسیقی نمی باشد. از جمله بازیگران زن ترکی کـه خواننده مطرحی نیز هستند میتوان بـه الچین سانگو اشاره کرد کـه تاکنون دو آهنگ ویدئو نیز منتشر کرده اسـت.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

دلیل محبوبیت بازیگران ترکیه

برای تماشای عکس هاي‌ بازیگران زن ترکی چندین گزینه مطرح اسـت کـه در ادامه بـه شرح ان ها میپردازیم. راحت ترین گزینه ممکن مرورگر گوگل می باشد کـه با جست و جوی نام مورد نظر خود می‌توان علاوه بر اخبار و حواشی مختلف ان عکس هاي‌ مختلفی نیز از ان فرد را تماشا کرد.

 

در مرورگر گوگل با جست و جو نام مورد نظر خود علاوه بر تماشای عکسها میتوان کلیپ هاي‌ مختلفی از حضور ان هنرمند در جشنواره ها مختلف را نیز تماشا کرد. جدای از این‌ها فیلم هاي‌ مختلفی کـه این بازیگر در ان ها بـه ایفای نقش پرداخته اسـت را نیز می‌توان از این مرورگر دانلود و تماشا کرد.

 

گزینه مطرح بعدی سایت ها و خبرگزاری هاي‌ متعدد می‌باشد کـه حواشی و عکس هاي‌ افراد سلبریتی را بـه اشتراک می گذارند. صفحه رسمی اینستاگرام این بازیگران نیز می‌تواند گزینه قابل دسترسی باشد کـه با جست و جو نامشان در قسمت سرچ اینستاگرام میتوان ان را پیدا و دنبال کرد. در سراسر دنیا افراد مطرح طرفداران بسیاری دارند.

 

کـه یکی از راه هاي‌ ابراز علاقه بـه هنرمند محبوب می‌تواند ایجاد صفحات مختلف با نام ان هنرمند و بـه عنوان فن پیج باشد. این مدل طرفداری و ابراز علاقه در تمام دنیا مرسوم می‌باشد و افراد مشهور دارای فن پیج هاي‌ متعدد می باشند. این فن پیج ها در صفحات خود عکسها و ویدئو هاي‌ مختلفی از فرد محبوب شان منتشر می‌کنند.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند «+عکس داغ»

برای دسترسی بـه آدرس رسمی صفحه اینستاگرامی بازیگران زن ترکی میتوان بـه جست و جو در مرورگر گوگل پرداخت. در مرورگر گوگل آدرس اینستاگرامی افراد مطرح موجود می‌باشد. در برنامه اینستاگرام نیز با وارد کردن نام بازیگر مورد نظر خود می‌توان صفحه رسمی این بازیگر را پیدا کرد.

 

نرم افزار یوتیوب از جمله نرم افزار هاي‌ محبوب در دنیای مجازی می باشد کـه افراد تعداد زیادی از ان استفاده میکنند. دراین نرم افزار میتوان با بـه اشتراک گذاری هنر هاي‌ تخصصی خود بـه کسب درآمد پرداخت. عده اي از بازیگران زن ترکی نیز دراین برنامه حضوری فعال دارند کـه از طریق جست‌وجو در گوگل و خود یوتیوب می‌توان بـه کانال این بازیگران پیوست.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

میزان درآمد بازیگران ترکیه

آمار دقیقی از این مورد در دست نیست زیرا این بازیگران تنها بـه کار بازیگری مشغول نمی باشند ودر عرصه هاي‌ مختلفی از جمله موسیقی و مدلینگ بـه فعالیت مشغول هستند.

 

افراد مطرح و سرشناس گاها دچار حواشی خواسته و ناخواسته متعددی میشوند. از جمله حواشی مطرحی کـه اغلب بازیگران زن ترکی ان را تجربه می‌کنند روابط عاطفی و عاشقانه ان ها می‌باشد. کسب جوایز متعدد و مطرح نیز از سری حواشی مثبت پیرامون ان ها می باشد.معرفی محبوب ترین بازیگران ترکیه که چشم های رنگی دارند (+عکس داغ)

سایت ها و خبرگزاری هاي‌ مختلفی علاقه مند بـه انتشار اخبار مربوط بـه افراد مطرح و شناخته شده می باشند. با مراجعه بـه این سایت ها و مطالب ان ها می‌توان اخبار مربوط بـه بازیگران زن ترکی را دنبال کرد.

 

افراد مطرح بسیاری در برنامه تلگرام و یوتیوب کانال دارند. عده اي از بازیگران زن ترکی نیز دارای کانال می باشند کـه دراین صورت آدرس کانال خودرا در قسمت بیوی صفحه اینستاگرام خود وارد میکنند. علاوه بر این با جست‌وجو در گوگل نیز میتوان آدرس کانال ان ها را پیدا کرد.

 

برچسب‌ها:
معتبرترین سایت شرط بندی بین المللی
ثبت نام در سایت سیگاری بت