بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

ماندانا کریمی یکی از زیباترین مدلینگ های‌ ایرانی اسـت که در هند زندگی میکند و در اینستاگرام ۱ میلیون فالوور دارد در ادامه با بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

ماندانا کیست ؟ 

منیژه کریمی که اغلب با نام ماندانا کریمی در میان مردم شناخته می‌شود در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۶۷ در تهران بـه دنیا آمد. وی بازیگر و مدل میباشد که در کشور هند زندگی میکند و توانسته اسـت طرفداران بسیاری را بـه دست بیاورد.

 بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

خانواده ماندانا کریمی

پدر او اصالتی هندی و مادرش ایرانی می باشند که کمک شایانی در موفقیت های‌ اخیر دخترشان کرده اند. او درباره خانواده اش بیان میکند: من دریک خانواده سنتی مسلمان بـه دنیا آمدم.

 

در کودکی بسیار آرام و خجالتی بودم و در رشته هنر تحصیل میکردم. مهارت و استعداد او بـه اندازه ای بوده اسـت که تجربه ایفای نقش در بالیوود را هم در کارنامه خود دارد. علاقه خاصی بـه خرید و خوردن عذاهای گوناگون دارد و همواره تلاش می‌کند با ظاهری آراسته در میان مردم ظاهر شود.

 

من چندین بار برای گذراندن تعطیلات بـه هند سفر کرده‌ بودم. همچنین وقتی بـه مدلینگ مشغول شدم، پیشنهادهایی از هند دریافت کردم اما هرگز علاقه‌ای بـه اینکار نداشتم.

 بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

علاقه ی ماندانا کریمی به بازیگری و مدلینگ

وی در دوران نوجوانی کارهای مختلفی انجام داده اسـت، او در ابتدا بـه عنوان مهماندار دریک آژانس هواپیمایی کار می‌کرد اما بعد از پی بردن بـه استعدادش تصمیم گرفت وارد حرفه مدلینگ شود. با مهاجرت بـه کشور هندوستان فعالیت های‌ او گسترش یافت و شهرت زیادی را بـه دست آورد.با موفق شدن در حوزه مدلینگ، بازیگری را نیز آغاز کرد و در آثار مشهور زیادی بـه ایفای نقش پرداخت.

 

همسر ماندانا کریمی

ماندانا کریمی سال‌ها پیش با آقای گائورا گوپتا که تاجر هندی میباشد ازدواج کرد و زندگی خودرا تشکیل داد. البته زندگی مشترک آن ها مدت زیادی دوام نیاورد و بـه دلیل مشکلات زناشویی پس از یکسال بـه جدایی منجر شد.

 بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

ادرس اینستاگرام ماندانا کریمی

فعالیت بسیاری در فضای مجازی دارد و تا کنون بیش از 4000 پست در صفحه اینستاگرامش قرار داده اسـت. اغلب محتواهای او جنبه تبلیغاتی دارند و برای هریک از انها هزینه دریافت کرده اسـت. شمار افرادی که پیج وی را دنبال می‌کنند تقریباً 1.1 میلیون نفر میباشد.

 بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

برای دیدن عکس های‌ سایمان، باید این نکته را بدانید که تمام عکسهای این خواننده با در پیج ها اینستاگرامی و سایت های‌ اینترنتی موجود میباشد. شما می‌توانید پیج اینستاگرام اصلی اکس بند را فالو کنید و عکس های‌ زیادی از خوانندگان این تیم را در این پیج مشاهده کنید.

 

اکس بند در این سال‌ها بـه خوبی با مردم و مخاطبانشان ارتباط برقرار کرده اند. آن ها امروزه فن پیج های‌ زیادی در اینستاگرام دارند که کارشان حمایت از اعضای این گروه و قطعات موزیکشان اسـت. در صفحات این فن پیج ها نیز عکسهای و کلیپ های‌ زیادی از اعضای این گروه مانند عکسهای سایمان، موجود اسـت.

 بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

سایمان متولد دی ماه سال ۱۳۷۶ اسـت. او امروزه ۲۴ سال سن دارد و در همین سن توانسته اسـت طرفداران زیادی را با وجود پخش نکردن هویت و چهره اش در فضای مجازی داشته باشد. او بـه آینده و حضورش در سطح یک خواننده درجه یک در دنیا بسیار امیدوار اسـت.بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند «+عکس»

تا بـه امروز گفتگو ای بـه طور رسمی با ماندانا کریمی انجام نشده اسـت. آن ها بـه دلیل ناشناس بودن هویتشان ترجیح میدهند در گفت‌وگو های‌ اینستاگرامی و اینترنتی حضور نداشته باشند. هر از گاهی آن ها خودشان در پیج اصلی اینستاگرام اکس بند لایو هایی را منتشر می‌کردند و در این لایو ها تا جایی که امکان داشت و بـه هویت و چهره آن ها اختصاص نداشت بـه پرسش های‌ طرفدارانشان پاسخ می دادند.بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

تا بـه حال حواشی و شایعات زیادی برای این تیم وجود

داشته اسـت. یکی از شایعات همیشگی این گروه انتشار

اخبار دستیگر و زندانی شدن آن ها اسـت. این تیم بـه دلیل

ناشناس بودن همیشه اخبار زیادی را در اینستاگرام متوجه

خود کرده اند. از حاشیه های‌ دیگر این گروه وجود صدا گذاری

روی شخصیت های‌ خواننده آن اسـت.بیوگرافی ماندانا کریمی مدلینگ خوش اندام ایرانی در هند (+عکس)

ماندانا کریمی علاوه بر چهره ي زیبایی که دارد در کشور هند بسیار محبوب و مشهور اسـت و علاوه بر هند در کشور جمهوری اسلامی ایران هم فالوور های‌ زیادی دارد و هر روزه عکس های‌ زیبایی با اندام های‌ مختلف از خودش رونمایی میکند که برای دیدن بیشتر می توانید بر روی لینک سبز رنگ پایین صفحه کلیک فرمایید.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت