بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

کامیار ۶۹۶ یکی از واینرهای مشهور اینتساگرام اسـت و میتوان گفت بسیار دراین زمینه موفق بوده اسـت در ادامه با بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر بـه همراه بررسی درآمد و دوست دخترهای او «+عکس» سایت هاتم بت را دنبال نماید.

 

بیوگرافی کامیار ۶۹۶ 

امیر حمداله زاده مشهور بـه کامیار 696 در 26 آذر 1373 ودر شهر ساوه بـه دنیا آمد ودر تهران بزرگ شد. او از طرف پدر بزرگش ترک زبان اسـت و فقط یک خواهر کوچک تر از خود دارد. کامیار از کودکی بـه هنر بسیار علاقه مند بودو از همان کودکی در کلاس هاي‌ بازیگری و تئاتر شرکت میکرد.بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

او کـه حالا یکی از پرطرفدارترین سلبریتی هاي‌ اینستاگرام شناخته می‌شود از سن 15 سالگی از ایران خارج شد و بـه مالزی مهاجرت کرد و از سن 16 سالگی سراغ بدنسازی رفت و اینکار را بـه طور جدی ادامه داد ودر این زمینه افتخارات و جوایز بیشماری بدست آورد. همچنین فارغ التحصیل مدرسه کمبریج لندن در کشور مالزی اسـت.

 

این واینر موفق کارش را در زمینه واینری از سال 1395 شروع کرد و نام هنری Kamyar 696 را برای خود انتخاب کرد ودر حال حاضر درکنار واینری، ورزشکار و مربی حرفه اي بدنسازی نیز هست.

 

بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد و دوست دخترهای او «+عکس»

در شبکه هاي‌ اجتماعی اینروزها می‌توان چهره هاي‌ علمی، ورزشی، هنری و… زیادی را یافت کـه از طریق این شبکه ها با هواداران خود در ارتباط هستند و ان ها را از جدید ترین اخبار در مورد خود مطلع می‌کنند. یکی از پرطرفدار ترین این شبکه هاي‌ اجتماعی اینستاگرام اسـت کـه چون قابلیت بارگذاری عکس و فیلم دارد برای افراد صاحب نام در عرصه هاي‌ مختلف جذابیت خاص خودرا دارد.بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

اینستاگرام فضایی اسـت کـه ماهانه بیش از 1 میلیارد

کاربر فعال دارد و بـه همین دلیل در بین همه ی پلتفرم ها

محبوب ترین و پراستفاده ترین شبکه اجتماعی بـه شمار میرود.

کامیار 696 هم مثل همه ی بازیگران معروف و مشهور در فضای اینستاگرام

فعالیت زیادی دارد. افراد زیادی از جمله بازیگران، ورزشکاران، خوانندگان

و مردم عادی دنبال کنده صفحه او هستند.

 

ادرس اینستاگرام کامیار ۶۹۶

کامیار 696 دارای صفحه اینستاگرام بـه آدرس kamyar 696 اسـت کـه نزدیک بـه 4.5 میلیون فالوور دارد و تا بـه حال 260 پست برای طرفدارانش بـه اشتراک گذاشته اسـت. صفحه اینستاگرام این واینر دارای تیک آبی اسـت.بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

و عکسها و فیلم هاي‌ زیادی از کلیپ هاي‌ خود دراین فضا برای هوادارانش بـه اشتراک گذاشته اسـت. همچنین استوری هاي‌ زیادی برای طرفدارانش پست میکند و دوست دارد از این طریق مردم را بخنداند و اوقاتی خوش برای ان ها بـه وجود آورد.

 

این واینر کشورمان متولد شهر ساوه و ترک زبان اسـت، اما تا 15 سالگی در تهران بوده و بعد از ان بـه مالزی مهاجرت کرده و بعد چند سالی دوباره بـه ایران برگشته ودر رشته تربیت بدنی ادامه تحصیل داده اسـت.

 

ادرس یوتیوب کامیار ۶۹۶

یوتیوب یکی از فضاهای مجازی اسـت کـه بیش از 5 میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد، بـه همین دلیل همگی کاربران تلاش دارند بـه یک یوتیوبر موفق تبدیل شوند تا از این شبکه کسب درآمد کنند. کامیار در فضای مجازی یوتیوب بسیار فعال اسـت و ویدیو هاي‌ طنز زیادی را دراین فضا برای طرفدارانش بـه اشتراک می‌گذارد.

 

این واینر جوان در رابطه با موضوعات مختلفی لایو می‌گذارد

و همچنین با شخصیت هاي‌ هنری و مشهور اینستاگرامی زیادی

لایو برقرار می‌کند. او با مهراد جم و آرون افشار بـه طور هم زمان

لایو برگزار کردند ودر مورد خوانندگی این دو خواننده کشورمان صحبت

کردند. همچنین کامیار با ماﺋده هژبری نیز لایو برقرار کرد کـه دراین لایو

ماﺋده داشت ناخن هایش را درست می‌کرد ودر این لایو بـه کامیار

میگوید: منو کانادا می‌بری ودر جواب او کامیار می گید:

من خودم نرفتم تو را کجا ببرم.

 

قیمت تبلیغ پیج کامیار ۶۹۶

کامیار کـه یکی از شاخ هاي‌ اینستاگرم نیز هست گفت من برای ساخت کلیپ هایم 100 میلیون در ماه هزینه می‌کنم. اما مبلغ دقیق تبلیغات خودرا بیان نکرد.درآمد این واینر بـه طور دقیق مشخص نیست.بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

این افراد از طریق تبلیغاتی کـه در پیج خود انجام میدهند درآمد زیادی بدست می آورند. در گفت و گو اي کـه با کامیار درباره درآمدش انجام شد گفت میزان درآمد من بـه تعداد تبلیغاتی کـه انجام میدهم بستگی دارد در بعضی ماه ها بـه خاطر بعضی از موضوعات مثلاً شهادت تبلیغات کم اسـت.

 

ودر بعضی ماه هاي‌ دیگر بیشتر اسـت بـه همین خاطر بـه طور دقیق نمی‌توان مبلغ دقیق عنوان کرد.کامیار با محسن ایزی و محمد امین کریم پور رابطه بسیار خوبی دارند و این سه باهم کلیپ هاي‌ خنده دار و طنز می سازند.دوست دختر کامیار مشخص نیست و تا بـه حال شخصی خاصی را بـه عنوان دوست دختر خود معرفی نکرده اسـت.

 

دوست دخترهای کامیار ۶۹۶

حاشیه هایي کـه برای کامیار بـه وجود می‌آید مربوط بـه کلیپ هایي اسـت کـه برای طرفدارانش بـه اشتراک میگذارد. در بعضی از کلیپ ها بـه موضوعاتی اشاره می‌کند از جمله ویروس کرونا کـه انتقاد هایي را پیرامون خود بـه وجود می آورد. همچنین در بعضی از کلیپ هاي‌ خود با دختر هاي‌ زیادی هم بازی اسـت کـه حواشی زیادی درباره ان ها وجوددارد.بیوگرافی کامیار ۶۹۶ بهترین واینر به همراه بررسی درآمد (+عکس)

کلیپ هاي‌ زیبا و طنز کامیار را میتوان در صفحه اینستاگرامش، یوتیوب و کانال تلگراش دنبال کرد و دید. همچنین قسمت هایي از این کلیپ ها را میتوان در آپارات دانلود و تماشا کرد.

 

کامیار همانگونه کـه در پیچ اینستاگرام فعالیت زیادی دارد در کانال تلگرام خود هم بسیار فعال اسـت و کلیپ هاي‌ طنز بسیاری را برای طرفدارانش بـه اشتراک می‌گذارد و افراد زیادی عضو کانال تلگرام او هستند.

 

اطلاع صحیحی برای این‌که این واینر مشهور بـه بیماری کرونا مبتلا شده در معرض نیست. در کلیپ هایي کـه برای طرفدارانش بـه اشتراک گذاشته از بیماری کرونا بـه عنوان طنز استفاده کرده اسـت، اما آیا بـه این بیماری مبتلا شده اسـت معلوم نیست.اطلاعات دقیقی از اتومبیل این واینر در معرض نیست. بـه نظر می‌رسد تمام خودرو هایي کـه در کلیپ استفاده می‌کند اجاره اي هستند.

 

در گفتگو اي کـه با او انجام شد درباره این سوال گفت من هیچ علاقه اي بـه مدل شدن ندارم و تا بـه حال اینکار را انجام نداده ام.کامیار دیپلمش را از مدرسه کمبریج لندن در مالزی گرفت و مدرک لیسانس در رشته تربیت بدنی دارد. او مدرک لیسانس خودرا در ایران گرفته و الان در ایران زندگی میکند.

 

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت