بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

بیوگرافی فرهاد ایکس ری

فرهاد ایکس ری یا همان فرهاد توانا یکی از جوانان ایرانی اسـت کـه در اینستاگرام توییج و یوتیوب موفق بودند در ادامه با بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی سایت هاتم بت را دنبال کنید.

 

فرهاد ایکس ری کیست؟ 

فرهاد X Ray یکی از مشهور ترین و مطرح‌ ترین استریمر ساز هاي‌ شناخته شده در ایران اسـت «استریمر کیست». او متولد و ساکن شهر مقدس مشهد می‌باشد. شاید برای خیلی از شـما سوال شود کـه استریمر چیست؟بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

استریم کردن یک تکنولوژی اسـت کـه از ان برای انتقال محتوا بـه کامپیوتر ها و گوشی‌هاي‌ هوشمند بـه وسیله اینترنت استفاده میشود. کارکرد اصلی تکنولوژی استریمینگ انتقال داده اسـت کـه طبق معمول شامل صدا و ویدیو میشود. فرهاد توانا کـه بـه نام مستعار فرهاد X Ray مشهور اسـت او متولد مشهد و هم اکنون در همین شهر هم زندگی می کند.

 

او برای این کـه بتواند یه استریمر ساز مشهور شود حدود 3 سال استریمر هاي‌ مختلف از سراسر دنیا را تماشا می کرده و هم اکنون حدود 2 سال اسـت کـه بـه صورت حرفه ایی استریمر می کند. فرهاد تا کنون توانسته با استریمر ساختن درآمد زیادی بـه دست آورد.

 

او هم استریمر هاي‌ فان وسرگرم کننده درست می کند و هم از بازی ها و گیم هاي‌ کـه انجام میدهند استریمر می سازد و ان را برای هواداران و علاقه مندان در صفحه هاي‌ اجتماعی خود منتشر می کند.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

بازی های انلاین فرهاد ایکس ری

فرهاد از سال 96 شروع بـه بازی هاي‌ آنلاین کرده و بـه خاطر علاقه‌اي کـه بـه گیم داشته توانسته دراین حرفه بـه درآمد هم برسد او میگوید یکی از دلایلی کـه توانست وارد این حرفه شود فقط علاقه بوده و هیچوقت در اوایل شروع کار خود بـه درآمدزایی این حرفه فکر نمی کرده و فقط بـه خاطر علاقه‌اي کـه بـه گیم داشته وارد این تجارت شده اسـت. او از سنین کودکی گیم بازی می کرده و علاقه زیادی بـه اینکار داشته اسـت.

 

فرهاد توانا یکی از استریمر هاي‌ مشهور ایران می‌باشد و از طریق منتشر کردن استریمر هاي‌ مختلف از گیم ها و بازی هایي کـه انجام می‌دهد توانسته بـه شهرت برسد. استریم یعنی تولید و پخش محتوا و استریمر بـه شخصی میگویند کـه این محتوا را از طریق شبکه هاي‌ اشتراک رسانه بـه نمایش می گذارد. یکی از بستر هاي‌ اشتراک رسانه یوتیوب اسـت کـه معادل ان در کشورمان آپارات نام دارد کـه بـه موفقیت هاي‌ خوبی هم رسیده اسـت.

 

سوالی کـه مطرح می شود این اسـت کـه استریمر چه کارهایی انجام می‌دهد و منبع درآمد وی چه می‌باشد. استریمر ها با تکیه بر هنر و حرفه اي کـه در ان استعداد دارند اقدام بـه ساخت و تولید کلیپ هایي با موضوعات گوناگون می‌کنند.

 

بـه عنوان مثال اقا گلریز میتواند غذا هاي خوشمزه ایرانی و فرنگی درست کند، وی در آپارات یک کانال و یک حساب کاربری ایجاد کرده و با ضبط هنر خود و نمایش روش پخت و پز بـه شـما نحوه درست کردن انواع غذا هاي ایرانی و فرنگی و همچنین غذا هاي کشور هاي‌ عربی را آموزش می‌دهد.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

علاقه ی فرهاد ایکس ری به استریم از کجا شروع شد ؟

آقای نوغانی یک نجار اسـت و می‌تواند با تهیه دستگاه ها و خودرو آلات نجاری و حتی با کمترین امکانات خلاقیت بـه خرج داده و بـه شـما انچه کـه بلد اسـت را نشان دهد. حال دراین میان افراد مختلف با جذاب کردن کلیپ ها و محیط زیبا و استفاده از المان هاي‌ مختلف سعی در رقابت دارند.

 

ما دراین پست بـه موضوع مهم استریمر هاي‌ بازی میپردازیم کـه فرهاد X Ray یکی از این افرادی اسـت کـه در اینکار مهارت زیادی دارد یک استریمر بازی، شخصی اسـت کـه بازی هاي‌ ویدئویی رابا کنسول یا سیستم رایانه خود برای علاقه مندان بـه صنعت بازی نمایش میدهد.

 

این نمایش شامل گیم پلی یا نحوه بازی کردن ان و همچنین تحلیل یک بازی شامل داستان و پیشینه ان و حتی پیشبینی کردن ادامه ان بازی کـه به دلیل سینمایی بودن اکثر بازی ها باوجود شخصیت هاي‌ بسیار جذاب اقدام بـه تولید محتوا بازی میکنند.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

استریمر یک مجری اسـت

کـه اغلب تصویر وی بـه عنوان یک بازی کن

حرفه اي در گوشه صفحه بازی نمایش داده شده

و وی با ایجاد فضا طبیعی جو یک جمع چند

نفره را ایجاد می کند و اکثرا افرادی کـه امکان

تهیه کنسول هاي‌ گران قیمت یا سیستم هاي‌ بسیار

قوی را ندارند باوجود علاقه اي کـه بـه بازی هاي‌ رایانه اي دارند،

مخصوصا افرادی کـه شخصیت هاي‌ بازی را بسیار دوست دارن

د و با آن ها حتی رابطه عاطفی دارند با تماشای این کلیپ ها و نحوه بازی کردن و تماشا تحلیل این بازی ها اصطلاحا سرگرم میشوند کـه این ساز و کار در دنیا یک تجارت و یک شغل بحساب می آید.

حساب کاربری در توییچ فرهاد ایکس ری

FarhadXRay در توییچ یعنی فرهاد هم جزو کسانی اسـت کـه در توییچ بسیار فعال اسـت. شاید برایتان سوال باشد توییچ چیست؟ twitc یک پلتفرم پخش زنده برای گیمر ها و علاقه مندان بـه بازی هاي‌ کامپیوتری اسـت.

 

بـه عبارت دیگر، گیمر هاي‌ مختلف از سراسر جهان بـه صورت زنده بازی هاي‌ خودرا ضبط و پخش می‌کنند. خیلی از افراد علاقه اي بـه نگاه کردن بازی بقیه یا بـه اصطلاح پشت دست نشستن ندارند، اما با 15 میلیون کاربر در روز، سایت توییچ یک سایت پر طرفدار بـه حساب می آید. گیمر ها علاوه بر این کـه میتوانند مهارت هاي‌ خودرا بـه اشتراک گذارند، فرصت کسب درآمد ارزی هم دارند.

 

فرهاد هم جزو کسانی اسـت کـه توانسته با سختی ها و پشتکار دراین حرفه و تجارت بـه درآمد بالایی برسد البته او خود بیان کرده کـه از زمان کودکی این استعداد را در خود می دیده کـه بتواند در حرفه فان و سرگرمی بـه فعالیت بپردازد

 

آپارات سایت فرهاد ایکس ری

فرهاد X Ray در آپارات هم پیج دارد و ویدیو هاي‌ او دراین پلتفرم ویو زیادی می‌خورند و از این طریق کسب در آمد کرده اسـت. فرهاد X Ray جدید توانسته با استریمر ساختن در زمینه هاي‌ مختلف علاوه بر استریمر هاي‌ گیم بـه معروفیت بیشتری در فضا مجازی برسد. اموزش وارزون با فرهاد X Ray در یوتیوب اسـت کـه می توانید این آموزش بازی جذاب را در صفحه فرهاد در یوتیوب بارگذاری شده اسـت را مشاهده کنید. در واقع این یوتیوبر توانسته همیشه خودرا جزء بهترینها معرفی کند.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

شاید برای خیلی از شـما عزیزان سوال پیش بیاید کـه تیک تاک چه جور برنامه‌اي اسـت و چطور می توان از این برنامه استفاده کرد. برنامه تیک‌ تاک بـه کاربران اجازه می‌ دهد کـه آهنگ‌ ویدئوهای بسیار کوتاه ۳ الی ۱۵ ثانیه‌اي بسازند.

 

با استفاده از آهنگ و جلوه هاي‌ ویژه، فیلم هاي‌ عالی خودرا با گرفتن لحظات خنده دار و خاطره انگیز برای بـه اشتراک گذاشتن با دنیا استفاده کنید.فیلم هاي‌ خودرا با فیلترها و جلوه هاي‌ ویژه، برچسب هاي‌ سرگرم کننده، موسیقی و غیره بگیرید. 100+ برچسب ایموجی و فیلترهای چهره سرگرم کننده بـه صورت رایگان در اختیار شـما قرار گرفته تا شـما ویدیوهای خودرا زیباتر کنید.

 

برنامه تیک تاک یک شبکه اجتماعی چینی اسـت کـه از طریق گوشی هاي‌ هوشمند دارای سیستم عامل ios و اندروید قابل معرض اسـت. تیک تاک برای نسل جدید سازندگان طراحی شده اسـت کـه بـه کاربران اجازه می‌دهد تا بـه سرعت و بـه سهولت فیلم هاي‌ منحصر بـه فرد کوتاه را برای اشتراک گذاری با دوستان و جهان ایجاد کنند. تیک تاک معیار فرهنگی جدید برای سازندگان جوان اسـت.

 

فرهاد در صفحه یوتیوب خود گزیده هایي از تیک تاک شو هایي کـه افراد مشهور و شاخ هاي‌ مجازی در سراسر دنیا از خود منتشر کرده اند را برای مخاطبین و هواداران خود بـه اشتراک میگذارد و از این طریق خیلی از علاقه مندان بـه تیک تاک جذب پیج فرهاد شده اند.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

ساخت استریمر فرهاد ایکس ری

افراد مشهور و شاخ هاي‌ مجازی و همچنین سلبریتی هاي‌ مشهور همیشه درگیر حواشی زیادی هستند و این حواشی برای مخاطبین و هواداران این افراد بسیار جذاب می باشد فرهاد یکی از استریمر سازهای مشهور در یوتیوب، آپارات و همچنین اینستاگرام می‌باشد با ساخت استریمر هاي‌ مختلف در زمینه هاي‌ تیک تاک، آشپزی و همچنین استریمر هاي‌ مشهور در بازی ها و گیم هاي‌ مشهور توانسته بـه شهرت برسد.

 

و بـه همین دلیل حواشی زیادی برای خود ایجاد کرده او با بارگذاری استریمر ها و ساخت ویدیو کلیپ ها در صفحات اجتماعی حاشیه هاي‌ زیادی برای خود ایجاد کرده و همچنین در چند تا از کلیپ هایي کـه منتشر کرده حرف از ازدواج زده و این باعث شده.

 

کـه در میان هواداران او ایجاد شود کـه او با یکی از شاخ هاي‌ مجازی ازدواج کرده کـه این شایعه کاملاً دروغ بوده و و فرهاد این خبر را کاملاً رد کرده و گفته کـه فقط برای شوخی و خنده و برای فان حرف از ازدواج زده او فعلاً قصد ازدواج ندارد و هر وقت کـه این اتفاق برایش بیفتد حتما در پیج هاي‌ مجازی و اجتماعی خود این خبر را اعلام خواهد کرد.

 

فرهاد XRay استریمر

بازی کردن از لذت‌هاي‌ روزانه اسـت کـه باعث شادی و نشاط و یادگیری میشود. عده اي از پدر و مادر ها بازی‌هاي‌ رایانه‌اي را خوب نمیدانند اما امروزه بازی کردن بـه صورت حرفه‌اي یک نوع شغل پردرآمد بـه حساب می آید و درآمد یک استریمر از این راه اسـت. دراین بین برخی افراد دوست دارند بازی کردن‌شان رابا دیگران بـه اشتراک بگذارند و برخی دیگر این لذت را تنهایی می خواهند .بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

فرهاد XRay استریمر یکی از افراد مشهور دراین زمینه در میان ایرانیان می‌باشد. استریم بیشترین استفاده از این تکنولوژی در دنیا برای گیمرها اسـت. همین طور درآمدزا ترین نوع ان ؛ زمانی اسـت .

 

کـه گیمرها پخش زنده اي از بازی هاي‌ خودرا stream می‌کنند و میتوانند از قابلیت هایي مانند تصویر وبکم گیمر از خود و قابلیت هاي‌ جالبی نظیر چت کردن کاربران هنگام بازی ؛ کاربران زیادی را جذب خود کنند کـه با جذب مخاطب بیشتر، بـه مرور با تورنت حمایت مالی کـه مبالغ کمی نخواهند بود روبه‌رو خواهد شد. از طرف دیگر فرصت طلایی تبلیغ کردن برند ها بـه خصوص برند هاي‌ گیمینگ را دارد.

 

بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

همیشه با افراد مشهور گفتگو ‌هاي‌ زیادی شده اسـت کـه دراین زمینه می‌ توانیم بـه گفت و گو هایي کـه با این فرد مشهور شده اسـت اشاره کنیم در گفتگو ‌هایي کـه از او شده اسـت سوالات بسیاری پرسیده ‌اند کـه وی بـه عده اي از این سوال ها جواب داده او در یکی از گفتگو هاي‌ خود کـه با رسانه پی سی ماد انجام داده بیان کرده کـه ساکن مشهد و متولد همین شهر می‌باشد.

 

او بـه عده اي از مشکلات و سختی‌هایي کـه در زندگی خود کشیده اشاره می کند و از علاقه خود بـه ورزش فوتبال صحبت می کند بـه خاطر فشارهای جسمی و روانی کـه بر او وارد شد دیگر نتوانسته بـه ورزش فوتبال ادامه دهد او یکی از بازیکنان در رده نوجوانان تیم ملی ایران بوده و توانسته آقای گلی را دراین رده بـه نام خود ثبت کند ولی بـه خاطر آسیب‌هاي‌ جسمی کـه بـه او وارد می شود این ورزش را کنار میگذارد.

 

دلیل او برای پاسخ ندادن بـه بعضی از سوال ها این بوده کـه این سوال ها کاملا شخصی هستند و دلیلی ندارد بـه این سوال ها پاسخ بدهم یکی از سوال هایي کـه از او پرسیده شده بودو او بـه ان سوال پاسخ نداده بود درباره این کـه آیا او با رقیبش ازدواج کرده اسـت یا خیر؟ کـه او بـه این سوال پاسخ نداده ولی در یکی از لایو هایش گفته بود کـه من با رقیبم وارد رابطه شده ام.

 

و هم دیگر را بسیار دوست داریم البته سوال هاي‌ بسیاری درباره حواشی و کارش پرسیده شده بود کـه بـه عده اي از این سوالات پاسخ داده بود یکی از سوالات این بود کـه پرسیده شده آیا او قصد دارد کـه دیگر بـه اینکار ادامه ندهد کـه وی گفته بود خیر من تا آخر عمرم بـه این حرفه ادامه خواهم داد زیرا توانستم با این حرفه بـه معروفیت برسم.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

درامد فرهاد XRay چقدر است؟

درآمد استریمر ها از طریق هاي‌ مختلف بـه دست می آید و همه ی چیز بر عهده رسانه اشتراک ویدئو اي اسـت کـه کلیپ ها و ویدئو ها در ان بـه نمایش در می آید. بـه عنوان مثال رسانه آپارات بـه شـما از محل نمایش کلیپ هایي کـه می سازید و افرادی کـه ان را تماشا می‌کنند بر مبنی نمایش تبلیغات بر روی ویدئو و کلیپ ها مبلغی را از محل درآمد تبلیغ شریک می کند.

 

شـما یک استریمر حرفه ایی هستید، باید یک حساب کاربری خوب و جذاب ایجاد کرده و شروع بـه درست کردن و تولید کلیپ هایي می‌کنید کـه در ان هنری دارید. وقتی افراد و بینندگان جذب کانال شـما شده و کلیپ هاي‌ شـما را تماشا می‌کنند آنگاه بـه دلیل بالا رفتن آمار بازدید، با نمایش تبلیغاتی کـه سایرین بـه انها می سپارند، از محل درآمد تبلیغات و میزان تماشای ان در درآمد حاصل از تماشا شریک میشوید.

 

در یوتیوب در ازای هر چند هزار تماشا بـه سطح امکان شروع کسب درآمد رسیده و پس از ان باید دائما کیفیت کار خودرا بالا برده و رضایت و میزان تماشای کار خودرا بالا ببرید زیرا شـما نماینده تجاری ان وب سایت هستید.

 

و اگر نتوانید کارتان را بخوبی انجام دهید از دایره درآمد خارج می‌شوید. پس شـما کلیپ ایجاد میکنید و اگر کلیپ شـما یک تولید شاخص و دست ساز خودتان باشد و سایر کلیپ ها را کپی نکنید بـه شـما مبلغی به‌صورت درصد از محل نمایش تبلیغات پرداخت می شود.

 

بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

هنر خودرا بـه نمایش در بیاورید تا هم بـه استقلال مالی برسید و هم نقشی در دنیای استریم یا هنر نمایی سالم داشته باشید. راه هاي‌ درآمدی این فرد مشهور کـه در ساخت استریمر فعالیت می کند و با بارگذاری این استریمر ها در صفحات اجتماعی توانسته فالوور هاي‌ زیادی جذب نماید و از طریق تبلیغات گرفتن از صفحه اینستاگرام خود بـه درآمد رسیده اسـت.

 

استریمر ها از روش‌هاي‌ مختلفی مانند فعالیت در یوتیوب آپارات و صفحات اجتماعی دیگر توانسته بـه درآمد و ثروت زیادی برسد فرهاد در گفت و گو هاي‌ زیادی کـه با رسانه هاي‌ مختلف انجام داده تا بـه حال از سن خود سخنی بـه میان نیاورده ولی سن تقریبی حدود 25 تا ۲۹ سال اسـت کـه بر اساس حرف‌ها و اطلاعاتی کـه در گفتگو‌هاي‌ خود داده می توان سن وی را بین ۲۵ تا ۲۹ تخمین زد.

 

ادرس اینستاگرام فرهاد ایکس ری 

اینستاگرام یک پلتفرم اجتماعی محبوب در میان تمام افراد در سراسر دنیا می‌باشد این برنامه اجتماعی کـه از محبوبیت زیادی در میان ایرانی‌ها هم برخوردار اسـت این پلتفرم توانسته افراد زیادی را بـه ثروت و درآمد برساند. فرهاد XRay هم دراین پلتفرم مشهور پیج مخصوص بـه خودرا دارد و شـما می توانید با وارد کردن نام انگلیسی فرهاد توانا پیج اینستاگرام وی را بیابید و از دنبال‌کنندگان او باشید.

 

اینستاگرام فرهاد ایکس ری با ۱۴۳ هزار دنبال کننده و ۷۷ پست جزو پر مخاطب ترین افراد در زمینه استریمر و لایو گیم هاي‌ کامپیوتر در ایران اسـت شـما مخاطبین و علاقه مندان بـه بازی هاي‌ کامپیوتری می توانید با دنبال کردن او در صفحات اجتماعی اطلاعاتی از گیم هاي‌ بـه روز دنیا و همچنین ساخت استریمر هاي‌ مختلف بـه دست آورید.

 

فرهاد XRay ویکی پدیا کـه می توانید اطلاعات کاملی از زندگی و نوع فعالیت او بـه دست آورید. برای فرهاد در ویکی‌پدیا هنوز هیچ نوع اطلاعات و بیوگرافی از او دراین سایت معتبر ایجاد نشده اسـت چون اطلاعات کامل و همچنین شخصی از این فرد مشهور در معرض نیست بـه خاطر همین هم ویکی پدیای این شهر هنوز ایجاد نشده اسـت.بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

بیوگرافی فرهاد ایکس ری X Ray استریمر و یوتیوبر ایرانی | از تلاش روزانه تا موفقیت در فضای مجازی

شاید برای خیلی از شـما مخاطبین و همچنین علاقه مندان کـه کلیپ ویدیو هاي‌ فرهاد XRay را در کجا می توان مشاهده کرد برای دیدن ویدیوهای فرهاد می توانید وی را در شبکه هاي‌ اجتماعی مثل یوتیوب آپارات اینستاگرام و همچنین تلگرام با دنبال کردن صفحه هایي کـه دراین شبکه هاي‌ اجتماعی دارد ویدیو هاي‌ وی را مشاهده کنید ویدیو هاي‌ فرهاد کـه بیشتر در زمینه گیم و بازی اسـت توانسته بازدید زیادی در پلتفرم هاي‌ اجتماعی بخورد.

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت