بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

بیکی لینچ becky lynch

مسابقات کشتی کج یکی از محبوب ترین مسابقات نمایشی در دنیا اسـت که طرفدارهای زیادی هم در ایران و هم درامریکا دارد در ادامه با بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe «+بیوگرافی و عکس داغ» سایت هاتم بت را دنبال کنید ..

 

بیوگرافی بیکی لینچ 

بکی لینچ با نام اصلی ربکا کویین متولد ۳۰ ژانویه ۱۹۸۷ اسـت. او کشتی‌گیر حرفه‌ای اهل ایرلند اسـت. او هم‌اکنون با نام بِکی لینچ در دبلیودبلیوئی فعالیت می کند. بک یلینچ تمرینات جدی خود را برای تبدیل شدن به یک کشتی‌گیر حرفه‌ای از ژوئن ۲۰۰۲ و زیر نظر فِرگال دِویت و پُل ترِیسی آغاز کرد، و پنج ماه بعد از آن اولین مسابقه رسمی‌اش را انجام داد.بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

بکی جوان فقط یک سال داشت که والدینش از هم جدا شدند. با وجود این ، او از حضانت هر دو والدینی که تربیت او را در دوبلین خواستند برخوردار بود. بکی در کنار برادر بزرگترش ریچی در دوبلین بزرگ شد. در کنار برادرش و از دوران کودکی با دنیای ورزش آشنا شد. او عاشق تماشای کشتی در تلویزیون بود، علاقه ای که از کودکی تا اواسط نوجوانی با برادر بزرگترش داشت.

 

علاقه بیکی لینچ

بکی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، برای تحصیلات عالی در رشته های‌ فلسفه، تاریخ و سیاست ثبت نام کرد. اما بعداً تحصیل را رها کرد زیرا این کار را ارزشمند نمی دانست. قبل از ترك تحصیل، بكی دوره ای از زندگی خود را به پوچ گرایی گذراند. او در آن زمان علاقه ای به هیچ چیز نداشت. در آن زمان او زندگی را با نوشیدن الکل و معاشرت با دوستانش ادامه میداد.بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

حضور بیکی لینچ در wwe

او در ابتدا فقط در ایرلند و معمولاًً با برادرش به صورت تیمی مسابقه می‌داد. اما خیلی زود فعالیت خود را به اروپا گسترش داد. در این زمان او معمولاًً برای کمپانی فرانسوی Queens of Chaos مسابقه می‌داد که همان‌جا هم در سال ۲۰۰۶ قهرمان کمربند قهرمانی جهان آن شد. او همچنین برای کمپانی انگلیسی وان پرو رسلینگ و کمپانی آلمانی جرمن اسـتَمپید رسلینگ هم کشتی گرفته‌اسـت.

 

در سال ۲۰۰۵ او در کمپانی بنگلادشی سوپرگِرلز رسلینگ کشتی گرفت که زیرشاخه‌ای از Extreme Canadian Championship Wrestling بود. او به عنوان اولین قهرمان کمربند آن کمپانی شناخته شد و آن را به مدت ۱۰ ماه و دو روز در تصاحب خود داشت. بکی همچنین در کمپانی ChickFight III هم حضور داشت که به خود را به مرحله دوم تورنمت هم رساند.بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe «+بیوگرافی و عکس داغ»

در سپتامبر ۲۰۰۶، بکی که در کشور کشور آلمان فعالیت میکرد از ناحیه سر دچار آسیب شد و پزشکان احتمال آسیب دیدگی قسمت هشتم اعصاب مغزی او را دادند. در سال ۲۰۰۸ یعنی پس از دو سال، او قرار بود طبق برنامه به رینگ بازگردد ولی در رویداد مورد نظر حضور نیافت. بعداً اعلام کرد که احساس می‌کند کشتی دیگر گزینه مناسبی برای ادامه زندگی‌اش در آن دوره نیست.

 

او پیش از این که در سال ۲۰۱۳ به عنوان کشتی‌گیر

با دبلیودبلیوئی قرارداد امضا کند دوباره در سال ۲۰۱۱

به این حرفه البته به عنوان مدیر«Manager» بازگشت.

او قهرمان فعلی زنان راو با طولانی‌ترین نگهداری از از کمربند

اسـت و همچنین او را به عنوان تنها زنی می‌دانند که قهرمان

همزمان دو کمربند زنان راو و اسمک دوان را کسب کرده ‌اسـت.بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe «+بیوگرافی و عکس داغ»

بکی از کودکی طرفدار کشتی حرفه ‌ای بود و مسابقات را با برادرش تماشا می‌کرده‌اسـت. او در کودکی به اسب‌سواری، شنا و بسکتبال مشغول بود. او پیش از ورود به کشتی حرفه‌ای و تمرین برای آن اظهار کرده بود که به ‌دلیل اعتیاد به الکل و ماریجوانا داشت «مسیر غلطی را طی می ‌کرد» ولی کشتی باعث شد که موفق شود آن‌ها را ترک کند.

 

او مدتی که در ۲۰۱۱ تا ۱۲ از کشتی دور بود به عنوان بازیگر در نمایشنامه‌های‌ زیادی بازی کرد. او دارای مدرک بازیگری از مؤسسه تکنولوژی دابلین اسـت. او همچنین در کالج کلمبیا شیکاگو و همچنین در مدرسه بازیگری گِیتی شرکت کرده‌اسـت. او دو سال و نیم هم به عنوان مهماندار هواپیما کار کرده‌اسـت. او دوست صمیمی ورزشکار هنرهای رزمی ترکیبی لوک سندرز اسـت.بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

کوین در دورانی که از کشتی ‌گیری دور بود، به عنوان بازیگر فعالیت کرد و در سال‌های‌ ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ در نمایشنامه‌های‌ مختلفی بازیگر شد. او با مدرک بازیگری از انستیتوی فناوری دوبلین فارغ‌التحصیل شد. بعد در کالج کلمبیا شیکاگو و دانشکده بازیگری گیتی شرکت کرده‌اسـت. از جمله فیلم های‌ او: تفنگدار دریایی ۶: یک چهارم پایانی و انیمیشن رامبل «به عنوان صداپییشه» می باشند.بیکی لینچ becky lynch کشتی کج کار زن در wwe (+بیوگرافی و عکس داغ)

بیکی لینچ و همسرش

او در سال ۲۰۱۹ با کشتی‌گیر wwe سث رالینز وارد رابطهٔ عاشقانه شد. او در شو راو ۱۱ می ۲۰۲۰ اعلام کرد که او و سث در انتظار اولین فرزند خود هستند. در حال حاضر او فرزند خود را به دنیا آورده اسـت و دوباره وارد رینگ مبارزه شد.

 

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت