بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

اسپانسر پاریس سن ژرمن : پاری سن ژرمن یا همان پی اس جی یکی از باشگاه هاي‌ بزرگ فوتبال دنیا در فرانسه میباشد و از سال ۱۹۴۵ بـه بعد با شرکت نایک وارد حمایت مالی و اسپانسرینگ شده اسـت در ادامه با بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG «بررسی خفن ترین اسپانسرینگ تیم ها» سایت هاتم بت را دنبال کنید. 

 

ماجرای همکاری پی اس جی و نایک

و نایک بزرگ ترین قرارداد حمایت مالی در تاریخ باشگاه را امضا کردندپاری سن ژرمن و نایک با افتخار بـه اتحادیه 30 ساله خود کـه ناگسستنی هستند، امروز امضای یک همکاری بلندمدت بلندمدت و بلندپروازانه را اعلام کردند کـه وضعیت باشگاه را بـه عنوان یکی از دارایی هاي‌ ورزشی کلیدی جهانی نایک برجسته می کند و بـه عصر جدیدی از همکاری منجر می شود. بین دو مورد از معتبرترین، خلاق ترین و مبتکرترین برندهای دنیای ورزش.

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

این همکاری کـه اکنون تا سال 2032 ادامه دارد، قهرمانان فرانسه را قادر می سازد تا موفقیت برند را در سطح جهانی بیشتر کنند و بخش هاي‌ فوتبال مردان و زنان و همچنین هندبال را پوشش خواهند داد.

 

این قرارداد اسپانسر، کار فشرده اي را کـه در طول هشت سال گذشته روی تیم هاي‌ ورزشی و برند پاریسن ژرمن انجام داده اسـت، تایید می کند. پاریس سن ژرمن با ارزشی نزدیک بـه 1 میلیارد یورو توسط مشاوران بین المللی برجسته جهان، اکنون بـه جایگاه یک امتیاز ورزشی جهانی در هر قاره اي رسیده اسـت و برندهای بین المللی را بـه عنوان شرکای اصلی خود جذب می کند.

 

عناوین مختلف پی اس جی و نایک

پاری سن ژرمن از سال 2011 کمتر از 21 جام کسب کرده اسـت و 16 عنوان دیگر برای بخش هاي‌ هندبال و فوتبال زنان کسب کرده اسـت. باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن در حال حاضر در رتبه هشتم رده بندی یوفا قرار دارد و پارک دو پرنس فصل بـه فصل میزبان عده اي از بهترین بازیکنان جهان اسـت. در طول 30 سال گذشته، آن ها 71 پیراهن مختلف نایک را پوشیده اند کـه در 1542 بازی انجام داده و 2588 گل بـه ثمر رسانده و 35 جام را بـه دست آورده اند.

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، گفت: «توافقنامه نقطه عطف بسیار مهمی را نشان می دهد کـه نشان ‌دهنده انچه باشگاه در صحنه جهانی تبدیل شده اسـت و جاه‌طلبی‌هاي‌ بزرگ ما برای آینده اسـت. نایک وفادارترین شریک باشگاه بوده اسـت و این قرارداد تعهد قاطعانه ان را برای ادامه در هر مرحله از راه برای سال‌هاي‌ آینده نشان می دهد.

 

در هشت فصل گذشته ما برند پاری سن ژرمن را بـه طور قابل توجهی توسعه داده ایم. بـه لطف نایک و جردن، ما رکوردی در زمینه فروش پیراهن داشتیم، یکی از بزرگ ترین فصل هاي‌ فوتبال اروپا. ما مشتاقانه منتظر ادامه این رشد سریع هستیم ودر سال‌هاي‌ آینده، بـه ویژه در بازارهای نوظهور فوتبال، زمینه جدیدی را ایجاد کنیم.»

 

بیشتر بخوانید: 8 بازیکنی که توانستند رکورد گلزنی کریستیانو رونالدو را بشکنند

 

نگاهی به شرکت نایک

برت هویت، نایب رئیس نایک EMEA گفت: «ما خوشحالیم کـه یکی از قویترین همکاری‌ها را در تمام ورزش گسترش می دهیم. پاری سن ژرمن یک برند نیرومند جهانی اسـت و این قرارداد موقعیت نایک را بـه عنوان پیشگام در صنعت فوتبال تثبیت می کند. ما دیدگاه آن ها را برای ایجاد یک میراث ماندگار در پاریس و فراتر از ان بـه اشتراک می گذاریم و مشتاقانه منتظر خدمت بـه تیم‌هاي‌ مردانه و زنانه، درکنار پروژه‌هاي‌ خلاقانه‌تر هیجان‌انگیزتر مانند کیت بسیار محبوب فصل گذشته جردن هستیم.»

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

پاری سن ژرمن و نایک در فصول اخیر در خط مقدم نوآوری قرار داشته اند و این دو برند باهم همکاری می‌کنند تا محصولات جدید و اصیلی را تولید کنند کـه از موفقیت گسترده اي در میان مردم برخوردار شده اند. از نکات برجسته میتوان بـه پیراهن سوم تیره تاریک 2015/16 با تزئینات صورتی فلورسنت، پیراهن زرد 2016/17 برای ادای احترام بـه برزیل و همکاری انحصاری این فصل با اردن اشاره کرد.

 

رنگ‌هاي‌ باشگاه پاریسی اکنون در همه ی قاره‌ها دیده می شود کـه در صدها فروشگاه نایک در سراسر جهان بـه نمایش گذاشته شده اسـت. بیش از نیمی از سری PSG x Nike در بيرون از کشور فروخته می شود و روند رو بـه رشد اسـت. جدید ترین پیراهن پاری سن ژرمن کـه اسپانسر جدید این باشگاه را نشان می دهد، در تاریخ 1 ژوئیه 2019 عرضه خواهد شد.

 

نگاهی به معروف ترین اسپانسرهای پاریس سن ژرمن

 

نایک

نایک، برند ورزشی آمریکایی، بیش از سی سال پیش با PSG قرارداد حمایت مالی منعقد کرد. آخرین توافق درسال 2019 بـه اتمام رسید کـه دو طرف ان را بیشتر تمدید کردند. نایک اکنون بـه عنوان شریک اصلی تا پایان سال 2032 بـه PSG خدمت می کند.قرارداد جدید مبلغ اسپانسر را سه برابر کرده اسـت کـه گفته می شود بیش از 80 میلیون یورو اسـت.

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

هواپیمایی قطر

قطر ایرویز قبل از فصل 2022/23 توسط PSG بـه عنوان شریک اصلی قرارداد امضا کرد. قطر ایرویز قبلاً بـه عنوان شریک برتر درسال 2020 امضا شده بود. طبق گزارشات، ارزش قرارداد قبلی بین 5 تا 10 میلیون یورو درسال بود. قرارداد جدید حدود 60 تا 70 میلیون یورو ارزش دارد و تیم هاي‌ مردان، زنان و جوانان پاری سن ژرمن را پوشش می دهد.این شراکت دارای لوگوی قطر ایرویز در جلوی تمام پیراهن هاي‌ روز بازی PSG اسـت.

 

گوت «بز»

GOAT، بازاری برای پوشاک، مربیان و لوازم جانبی، بـه عنوان اسپانسر آستین PSG قبل از فصل 2022/23 قرارداد امضا کرد. این قرارداد نشان میدهد کـه لوگوی این شرکت روی آستین تمام لباس‌هاي‌ روز مسابقه، کیت‌هاي‌ عملکرد، تمرینات و لباس‌هاي‌ گرم‌آپ PSG ظاهر میشود.

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

 

Accor Live Limitless «ALL»

برنامه وفاداری سبک زندگی شرکت مهمان نوازی فرانسوی Accor، Accor Live Limitless «ALL»؛ قبل از فصل 2022/23 بـه عنوان شریک برتر PSG قرارداد امضا کرد. این تیم قبلاً بـه عنوان اسپانسر پیراهن جلوی بازی PSG بین سال‌هاي‌ 2019 تا 2022 فعالیت می کرد.

 

QNB

بانک ملی قطر کـه مقر ان در دوحه اسـت از سال 2011 بـه عنوان شریک PSG خدمت کرده اسـت. QNB قبلاً بـه عنوان حامی مالی آن ها نیز فعالیت می کرد، نقشی کـه اکنون توسط GOAT بر عهده گرفته شده اسـت.QNB درسال 2018 با امضای نیمار جونیور بـه عنوان سفیر برند، روابط خودرا با PSG تقویت کرد.PSG در دسامبر 2019 قراردادی سه ساله با هیئت توسعه رواندا «RDB» امضا کرد تا رواندا را بـه عنوان یک مقصد گردشگری برتر معرفی کند.

 

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

این قرارداد نشان می دهد کـه لوگوی RDB “Visit Rwanda” در آستین سمت چپ لباس‌هاي‌ روز مسابقه زنان پاری سن ژرمن و همچنین در پشت لباس‌هاي‌ تمرینی قبل از بازی مردان PSG ظاهر می شود. چای و قهوه رواندا نیز در زمین اصلی باشگاه، پارک د پرنس، سرو میشود.

 

اوردو

Ooredoo، یک شرکت خدمات مخابراتی مستقر در دوحه، بـه عنوان شریک PSG درسال 2013 قرارداد امضا کرد.طبق این قرارداد، Ooredo حقوق برندسازی روی لباس‌هاي‌ PSG را دریافت می کند، با لوگوی ان درست زیر اعداد پشت پیراهن‌هاي‌ روز مسابقه. Ooredoo همچنین دارای حق نامگذاری برای مرکز آموزشی باشگاه «Camp des Loges» اسـت کـه بـه این ترتیب مرکز آموزش Ooredoo نامیده می شود.

 

بیشتر بخوانید: 5 مورد از پردرآمدترین فوتبالیست های تاریخ در سال 2023 «+عکس و ثروت»

 

بررسی اسپانسر پاریس سن ژرمن PSG (بررسی اسپانسرینگ تیم ها)

این برند تحویل غذا کـه مقر ان در برلین اسـت، در نوامبر 2021 با قراردادی چند ساله بـه ارزش بین 5 تا 8 میلیون یورو بـه عنوان شریک برتر باشگاه اعلام شد.نمایندگی خودرو های دست دوم کشور آلمان در جولای 2021 بـه عنوان شریک برتر باشگاه اعلام شد. جدا از حقوق برند، Autohero می تواند از بازیکنان و طرح‌هاي‌ رنگی PSG در محتوای تبلیغاتی خود استفاده کند.

 

سوالات متداول 

الان پی اس جی کدام اسپانسرینگ را بر روی لباسش می‌باشد؟ 

Accor، Accor Live Limitless «ALL» اسپانسر کنونی می‌باشد .

 

محبوب ترین اسپانسرینگ پی اس جی کدام بود؟

نایک بیشتری تجربه را داشته اسـت. 

ورود به سایت شرط بندی
سایت سیگاری بت یورو بت